sobota, 20 kwietnia, 2024

Long Range European Championships

Drawsko-Pomorskie 9-11 wrzesień 2022

Share

 

W dniach 9-11 września 2022 na poligonie Drawskim rozegrane zostaną zawody na dystansach 300 metrów, 600 metrów i 800 metrów (trójbój) z dodatkowym dystansem 1000+ metrów. Lista startowa została zamknięta, na LREC będzie 660 startów.

Program zawodów

Piątek 9 września 2022

7.30 Rejestracja zawodników i odprawa bezpieczeństwa
8.00-18.00(dokładna godzina zależy od ilości zarejestrowanych zawodników) Zorganizowany trening prowadzony przez ekipę sędziowską na dystansach 300, 600 i 800m .
Zawodnicy są zobowiązani do stawienia się na treningu wg kolejności zmian jak na zawodach w sobotę (najlepiej o dwie zmiany wcześniejszej by usprawnić organizację). Zawodnicy którzy spóźnią się na swoje zmiany muszą liczyć się z tym, że nie odbędą treningu.

 

Sobota 10 września 2022

 7.30 – Zbiórka zawodników i uroczyste otwarcie zawodów, odprawa bezpieczeństwa i kontrola broni dla wszystkich zawodników
8.00 – Rozpoczęcie strzelań w kolejności strzelań:
SEMI AUTO i SEMI AUTO OPEN
SNIPER i SNIPER OPEN
FTR i OPEN
Magnum i ULTRA Magnum

Niedziela 11 września 2022

8.30 – Rozpoczęcie strzelań dystansu dodatkowego
13.30 Wręczenie nagród

Potralstrzelecki.pl jest patronem medialnym Mistrzostw Europy.

Sponsor Główny Zawodów
Sponsorzy

 

         

Wyniki 2021

LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 3-5.09.2021

 

Wyniki 10 ocenianych strzałów, w nawiasach ilość centralnych dziesiątek (X).

 

Dystans 300m – klasa Semi-Auto
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 3-5.09.2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Błażej Domański 99 (3X) 0.756  Stag Varminter .223  Delta Stryker HD 4.5-30
2.  Maciej Halladin 94 (1X) 0.951  OA-10 308W  NF 5-25
3.  Marcin Ferenc 94 (1X) 1.169  HK MR308 .308 Win  NF Atacr
4.  Maciej Kachnowicz 92 (2X) 1.513  AR10 .308  10-50×60
5.  Robert Żak 91 (1X) 1.421  Heckler Koch MR308 kal.308Win.  Leica 5-30X56 PRS
6.  Kamil Kanarski 90 (1X) 1.925  DPMS LR-308 / kal.308Win  Zeiss Diavari V 6-24×56
7.  Grzegorz Czajkowski 89 1.238  V-AR  DELTA
8.  Thomas Heise 86 (1X) 2.040  Oberland Arms OA 10 308  DD Optics 5-30×50 Mildot
9.  Ralf Nitsch 86 (1X) 2.418  Heckler + Koch MR 308  Schmidt + Bender 4-16
10.  Marta Laskowska 85 (1X) 2.108  HK 308 WIN  VUDU 5-25
11.  Hans Ellermann 85 1.329  HK MR 308  S & B 5 x25 x 56 PII
12.  Krzysztof Bielecki 85 1.719  HK MR.308Win   Delta Stryker 4,5-30 56
13.  Michał Wodnicki 85 1.753  Stag 3 Gun Elite .223  Stryker 4.5-30
14.  Krzysztof Orzel 84 (1X) 2.292  Lancer L 30 308 win  Night force
15.  Tarek Graf 84 2.051  HK-MR .308Win  Zeiss 6-24×56
16.  Artur Kamiński 83 1.180  JP 308  NF
17.  Przemysław Szczepaniak 83 2.154  Savage 6,5 CR  Zeiss
18.  Frank Krüger 77 1.043  Ar15 .223Rem  Sightron
19.  Sven Lehmann 75 1.811  Haenel CR223 .223 Rem  Vortex Tactical 6-24×50
20.  Marek Rydz 69 0.516  JP .223  Delta
21.  Mariusz Wójcik 64 (1X)  stag arms  vortex
22.  Dominique Groß 64  Windham .223 Rem  Vortex DBT 4-16×44
23.  Frank Dietzel 61  DAR AR10 Longrange  Kahles 6-24×56
24.  Patrick Mohr 43  B&T APC 223  DD-Optics 5-30×50
25.  David Tampe 34  OA-10 DMR-E/.308  Kahles 624i 6-24×56
26.  Nadine Dreier 8  223 REM
27.  Mario Moeller 6  Savage MSR15, .223 Rem  Delta 4,5-30×56
Dystans 300m – klasa Semi-AutoOpen
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 3-5.09.2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Piotr Siezieniewski 96 1.008  AR10 MOD: ZEV-LF 6.5 SLR  NF Competition 15-55×52
2.  Silvio Blumrodt 95 (3X) 1.249  Burk 6.5 Creedmoor  Bushnell
3.  Tomasz Kirczuk 94 (4X) 1.146  Stag 10 6.5 creed  Kahles 6-24
4.  Pit Jome 94 (3X) 0.917  JP 6mmAR T40  Delta Stryker 50x
5.  Maciej Wysokiński 94 (1X) 1.295  6,5 slr  march
6.  Roland Martin 93 (2X) 1.238  Albert Arms .338 NormaMagnum  Steiner
7.  Tomasz Jastrzabek 92 (2X) 0.917  Lancer 6.5 CR  S&B
8.  Błażej Domański 92 1.112  Lancer L30 6.5 Creedmoor  Delta Stryker HD 5-50
9.  Artur Mazurkiewicz 91 0.882  Lancer L30 6.5CM  Delta Stryker 5-50×56
10.  Michał Śledzik 89 (1X) 1.536  Lancer  Nightforce
11.  Andrzej Najmrodzki 89 1.432  Savage LR 6,5 CM  Schmidt Bender FT II
12.  Ryszard Srokosz 86 0.825  Lancer 6.5 CM  NF
13.  Eugeniusz Grzybek 85 (1X) 2.120  Lancer LT 30  NF 55×15
14.  Michał Wodnicki 82 (1X)  DB10 6.5 CM  Stryker 5-50
15.  Daniela Kroll 81 (1X) 1.375  Albert Arms .300 WinMag  Kahles
16.  Pawel Konecki 81 1.513  JP 6.5 CRM  March 10-60/56
17.  Rafał Kukuczka 80 2.475  6,5 cm  Pst II Vortex Viper
18.  Olha Kratyuk 79 (2X) 2.315  ALR 300 .300 WimMag  Athlon
19.  Maciej Nowak 78 2.670  Nemo Arms 6.5 Creedmoor  Minox ZP5-25
20.  Bernhard Groehl 77 (1X) 2.452  Izmashh Tigr 7,62x54R  Vector 5-24×56
21.  Jacek Wiecha 73 (1X)  MSR 10 6,5 CM  S&B
22.  Marek Halicki 69  Savage 6.5cm  Kahles 525i
23.  Igor Stefanowski 68 (1X)  6,5 Creed  NF Competition
24.  Peter Heikenroth 29  ALR 300  Athlon
25.  Tadeusz Zimmer 24  DCR AERO PRECISION 6,5 Creedmor  SICHTRON III 8X32X56
Dystans 300m – klasa Sniper
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 3-5.09.2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Jerzy Rozlucki 100 (6X) 0.550  TRG Terasjanne .308  NF
2.  Josef Prochazka 99 (4X) 0.905  Kelbly 308  NF
3.  Norbert Ernst 99 (3X) 0.447  SWS 2000  Sightron 10-50
4.  Bogdan Raczyński 99 (1X) 0.837  CZ 555 308 W  NF
5.  Grzegorz Szulczyński 98 (5X) 0.814  308  nf
6.  Rafal Turowski 98 (3X) 0.619  Sabatti Str Sport .308 WIN  Delta Stryker HD 5-50
7.  Sylwester Waśkiewicz 98 (2X) 0.756  SABATTI EVO BLACK .308win  Delta Stryker HD 5-50×56
8.  Wojciech Nowak 98 (2X) 0.917  Sabatti 308 win.  Vortex
9.  Peter Thannheiser 97 (3X) 0.756   700 .308 Win  PM2 2-12×50
10.  Rafał Sokołowski 97 (2X) 0.791  Bergara 308 w  Delta
11.  Andreas Mursall 97 (2X) 0.997  Voere LBW M2 308 win  Schmidt Bender 5-25
12.  Patrick Mohr 96 (3X) 0.882  Sauer und Sohn 3000 .308Win  Sightron SIII Target 10-50×60
13.  Joanna Szczepańska-Kirczuk 96 (3X) 1.089  sabatti str sport 308  ?
14.  Lilianna Badura 95 (4X) 0.584  Dolphin .308 WIN  NF 15-55
15.  Tomasz Łuksza 95 (3X) 1.089  Tikka T3X Tac A1 .308 Win  Delta Stryker HD 5-50×56 DLS-1
16.  Tomasz Staszak 95 (2X) 0.607  TIKKA T3X 308 WIN  VORTEX HST
17.  Michał Śledzik 95 (2X) 0.688  Dolphin 308  Nightforce
18.  Sławomir Kopyś 95 (2X) 1.226  Sabatti Desert 308  DELTA 5X50X56
19.  Przemysław Wójtowicz 95 (2X) 1.272  Tikka T3 A1 .308 Win  Vortex HD 5-20×50
20.  Artur Gryga 94 (3X) 0.848  Remington 700 308Win.  Vortex Razor 5X20
21.  Jan Sykora 94 (3X) 2.349  PiroArms 308Win  NF
22.  Eugeniusz Grzybek 94 (2X) 0.951  Sabatti STR 308WIN  NF 15×55
23.  Wojciech Rej 94 (2X) 1.089  .308 Win  Stryker HD
24.  Uwe Emminger 94 (2X) 1.192  SSG 3000 Patrol / .308 Win.  Steiner M7Xi 2,9-20×50
25.  Rafał Kwiecień 94 (1X) 0.859  CZ 557 Varmint .308  Hawke Sidewinder ED
26.  Tomasz Kirczuk 94 (1X) 1.398  .308 DCR  15-60
27.  Andrzej Berleć 93 (3X) 1.249  Accuracy International AI AX 308Win  S&B PMII 5-25×56
28.  Krzysztof Bielecki 93 (2X) 1.238  Sabatti STR 308  Delta Stryker 5-50 56
29.  Robert Żabicki 93 0.997  Savage 12F/TR .308Win  NF Competition 15-55
30.  Rajko Pürschel 92 (3X) 0.768  Mercury STR 308  Athlon 4,7-27×50
31.  Sebastian Wiącek 92 (3X) 1.077  Rem700 308Win  Leica PRS PRB
32.  Sławomir Mlicki 92 (2X) 1.066  308W  Vortex
33.  Jerzy Krywult 92 (1X) 0.917  NC Rado .308 win.  10-60×52
34.  Robert Zakrzewski 92 (1X) 1.066  Sabatti Tactical Evo 308win  KAHLES K1050
35.  Philip Idzikowski, Dr. 92 (1X) 1.547  Bergara B-14 BMP  DO 4,5-30×56
36.  Thomas Sadewasser 92 0.779  .308 Win  5-25×56
37.  Piotr Sumiński 92 1.146  Sabatti STR Sport 308w
38.  Stanisław Szałaśny 92 1.260  SAKO 308  S&B
39.  Michał Sienkiewicz 92 1.364  Tikka T3X TACA1 cal. .308 WIN  VORTEX PST II 5-25×50
40.  Mariusz Negowetti 91 (2X) 1.444  SSG 3000 Supertarget  Schmidt-Bender
41.  Wojciech Woźniak 91 (1X) 0.928  SABATTI TACTICAL 308 win  DO 4,5-30X50
42.  Jan Kern 91 (1X) 1.455  Mercury Evo 308Win  Vortex Viper PST
42.  Marta Laskowska 91 (1X) 1.455  SAKO 308 WIN  NIGHTFORCE 7-35
44.  Piotr Borowiec 91 0.951  Tikka T3 Tac A1 308  Vortex viper PST 5-25×50
45.  Grzegorz Górkiewicz 91 1.318  Sako trg 22 308 Win.  NF Comp.
46.  Stefan Prutz 90 (1X) 0.928  TPG-1 .308  S&B
47.  Marco Witt 90 1.008  Tikka TAC A1 .308  Kahles 624i
48.  Piotr Kociołek 90 1.352  Sabatti STR .308WIN  DO Javelin 4.5-30×56
49.  Konrad Włodarczyk 90 1.570  308  NF
50.  Marcin Wróblewski 89 (1X) 0.997  Sabatti Tactical Evo 308win  march
51.  Michał Oleksiuk 89 (1X) 1.226  Sabatti Tactical 0,308  Burris
52.  Mirosław Szambelan 89 (1X) 1.467  Sako TRG-22  S&B 5-25×56
53.  Wojciech Jagielski 89 (1X) 1.753  .308 Schultz&Larsen TAC  Kahles K1050
54.  Krzysztof Strączek 88 0.733  HAENEL RS8  ZAIS
55.  Mariusz Glapiński 88 1.558  SAVAGE 110 ELITE PRECISION 308 WIN  Luneta Leica PRS 5-30x56i PRB 51300
56.  Holger Moldt 88 1.684  Blaser LRS2 308 Win  Vortex 5-25 x 50
57.  Jörg Kuttnik 88 2.189  Ruger .308 Win  Kahles 6×24/56
58.  Marek Stacherski 87 (1X) 1.352  Sabatti .308win  Delta
59.  Oliver Seliger 87 1.215  Ruger M77 .308W  Athlon Midas Tac
60.  Dariusz Kubicki 87 1.547  Tikka T3x Tactical, .308  Kahles K624i 6-24×56
61.   Damian Garwolski 87 1.639  Bergara B14 .308W  Delta
62.  Andrzej Blok 86 (1X) 1.123  Sabatti STR Sport 308 Win  NF NXS
63.  Bodo Stark 86 (1X) 1.203  Tikka TAC A1 .308  Vortex 5-25×50
64.  Markus Schantz 86 1.054  Ruger PR .308
65.  Sven Koch 86 1.960  SIG Sauer SSG 3000 .308  Kahles K624i
66.  Oliver Hüfner 85 (1X) 1.925  Blaser Tac2 / .308  Kahles
67.  Mario Möller 85 1.788  Ruger .308 Win  Delta 4,5-30×56
68.  Piotr Kies 84 1.180  DCR .308  Vortex
69.  Dariusz Kurzynski 84 1.948  Howa.308  10-50×60
70.  Thomas Heise 84 2.028  Tikka M65A  DD Optics 5-30×50 Mildot
71.  Agnieszka Mituniewicz 84 2.567  sabatti  Delta Optical
72.  Daniela Kroll 83 (2X) 0.745  STL .308  S&B 5-25×56
73.  Rafal Rozner 81 1.260  Sabatti Sport .308  Stryker 5-50×56
74.  Andreas Lämmcken 79 2.819  Multimatch .308 WM  242172
75.  Stanisław Karpiński 78 1.215  Custom Lufy.com.pl .308 Win  NF Comp. 12-55×50
76.  Wolfgang Farken 76 1.455  Blaser R8 308Win  Zeis V4 6-24*50
77.  Marek Rydz 76 1.639  Tikka .308  NF
78.  Jan Emminger 74 (1X)  Remington 700 Tactical / .308 Win.  Leupold VX II 6-18×40
79.  Jan Trzciński 74 1.845  Steyr SSG08 kal 308  Vortex
80.  Werner Grünwald 72  remington 700 .308 win  delta
81.  Andrzej Srokosz 71 2.074  Savage 12FTR 308WIN  Delta 5-50×56
82.  Marta Banach Michalska 68  SAKO .308Win  Schmidt&Bender
83.  Steffen Sandhöfner 67  Savage 110 Elite Precision .308  Hawke Vantage 30WA FFP
84.  René Simon 64 1.799  Remmington 700 SPS, .308 Rem  Vortex 5-25×56
85.  Piotr Kowalczyk 61 1.547  tikka T3x Tac A1  Golden Eagle
86.  Roger Schermaul 59  RPR 308 win  Zeiss V4 6*24*50
87.  Mirosław Moździerz 55  Tikka 308  4,5 x 30 x 50
88.  Mirosław Małek 48  NC RADO 308Win  NF
89.  Krzysztof Smorag 17  H K SLB 308  Nightforce 15x50x56
90.  Włodzimierz Zamojski 6  Sako TRG-22 308 Win  Schidt&Bender 12-50×56 PMII-2
91.  Matthias Michaels 5  Sabatti TLD 308  folgt
92.  Hans Ellermann 0  Unique Alpin 308 Tpg 3  S&B 5 X 25 X 56 PII
92.  Torsten Heine 0  Sako .308 Win.  6-24×50 Vortex
Dystans 300m – klasa SniperOpen
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 3-5.09.2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Rafał Walczowski 100 (6X) 0.424  284 Win  NF Competition
2.  Petr Mothejl 100 (5X) 0.561  Kelbly 6,5/47L  March 8-80x
3.  Bronisław Malanowski 100 (4X) 0.401  284win  Kahles 5-25×56
4.  Adam Sztybór 100 (4X) 0.630  NC RADO 284WIN  NF
5.  Zbigniew Soliński 99 (6X) 0.493  Mod 98 6,5×55  Kahles 1050
6.  Luděk Horák 99 (6X) 0.688  STL-S 6,5x47Lapua  NXS 12-42×56
7.  Wojciech Goryca 99 (5X) 0.481  Carl Gustaw 6,5×55
8.  Konrad Żółtowski 99 (5X) 0.653  tikka tac a1 .284 win  delta striker hd
9.  Maciej Wysokiński 99 (5X) 0.779  284  march
10.  Jerzy Rozlucki 99 (5X) 0.791  Victrix .284  NF
11.  Piotr Siezieniewski 99 (2X) 0.699  NcRado 284Win  March 10-60×56
12.  Robert Kowalewski 98 (6X) 0.676  CZ 550 6,5×55
13.  Jan Sykora 98 (5X) 0.722  Dolphin 6.5creedmoor  March
14.  Anne Straus 98 (3X) 0.779  Dolphin 6,5CM  Delta 5-50×56
15.  Andreas Mursall 98 (3X) 0.837  Tikka T3 6,5 creedmoor  Steiner 7-28
16.  Tomasz Badura 97 (7X) 1.043  Terasjanne .308 WIN  NF 15-55
17.  Jacek Chełstowski 97 (4X) 0.871  Sabatti Tactical Evo 6,5 creedmoor  NF 15-55×52
18.  Peter De Looff 97 (2X) 0.527  Stiller Spectre AX 6x47SM  Khales K624I
19.  Mirosław Małek 97 (2X) 1.020  AIAX 284Win  NF
20.  Jacek Atamańczyk 97 (1X) 0.584  300WM  NF 15-55×52
21.  Joanna Wilkowska 96 (3X) 1.112  Tersjanne 6.5×47  March 5-40
22.  Ryszard Kowalski 96 (2X) 0.550  Barnard 7mm  March
23.  Robert Zakrzewski 96 (2X) 0.791  Sabatti Tactical Evo 308win  KAHLES K1050
24.  Zbigniew Kluziak 96 (2X) 0.814  Custom Janczewski 284 win  Nightforce Competition
25.  Tomasz Bąkowski 96 (2X) 0.859  6,5 Creedmoor  4-27×56
26.  Frank Züge 96 (1X) 0.561  Sabatti STR Sport .308 Win  Delta Optical Stryker HD
27.  Ryszard Srokosz 96 (1X) 1.031  Savage 110BA 338LM  nf
28.  Agnieszka Mituniewicz 96 0.791  NCRado  Delta
29.  Thomas Sadewasser 95 (5X) 1.272  Tikka T3X 6.5 Creedmoor  5-27 CZ
30.  Łukasz Halicki 95 (2X) 0.699  Sako TRG 6.5  Kahles 5-25i
31.  Igor Stefanowski 95 (2X) 0.928  284 Win  NF Competition
32.  Janne Pietiläinen 95 0.745  Teräsjänne 284  Delta
33.  Michael Münzberg 94 (2X) 1.215  Ruger PR 6,5 Creed  Kahles K525i
34.  Szymon Brzyski 94 (1X) 0.814  284 WIN  MARCH
35.  Tadeusz Zimmer 94 (1X) 0.825  DCR ULTIMATUM 284 WIN  LEICA 8X30X56
36.  Bogdan Raczyński 93 (4X) 1.226  RADO 7mm  NF
37.  Claude Ging 93 (3X) 0.882  Sako TRG 42  Hensoldt
38.  Ralf Möbius 93 (2X) 0.802  12 F/TR cal. 308  Sightron 10-50×60
39.  Marcin Majchrzak 93 (2X) 0.894  DOLPHIN 300 WSM  MARCH
40.  Marek Halicki 93 0.940  Tikka tac a1 6.5cm  Kahles 624i
41.  Maciej Krawczak 93 1.066
42.  Michał Kucharski 93 1.169  284win  Nightforce
43.  Stefan Clement 92 (3X) 1.043  STL-SL .338 LM  Bushnell Elite Tactical XRS2 5-30×5
44.  Uwe Nauck 92 (1X) 0.722  Tikka T3x TACT A1 6.5 Creedmoor  Steiner M7Xi 4-28×56
45.  Josef Prochazka 92 (1X) 1.066  Kelbly 6XC  NF
46.  Frank Steegmanns 92 1.238  Remington 700 P  Sightron SIII
47.  David Tampe 91 (2X) 1.398  Tikka T3x CTR 6,5 Creedmoor
48.  Grzegorz Czajkowski 91 (1X) 0.985  TIKKA  VORTEX
49.  Krystian Janczewski 91 (1X) 1.295  Janczewski Custom 300PRC
50.  Józef Giedź 91 1.066  7-08rem  NF
51.  Oliver Seliger 90 (1X) 0.963  Ruger Hawkeye Long Range Target  Athlon Midas Tac 6-24×50
52.  Artur Śliczny 89 0.607  Cadex CDX-R7 Lite Comp Shepdog  Luneta NF Benchrest
53.  Marco Witt 89 0.837  Tikka 6,5 Creedmoor  Kahles 6-24×56
54.  Dominique Groß 89 1.914  Tikka 6,5 Creedmoor  Delta Stryker 4,5-30x
55.  Stanisław Karpiński 88 (3X)  NC Rado 300WSM/Lufy.com.pl  NF Comp. 12-55×50
56.  Silvio Blumrodt 88 (1X) 1.444  6.5 Creedmoor  Kahles 525i
57.  Pit Jome 88 (1X)  Dolphin 6,5CM  S15-056
58.  Robert Kobylarek 88 1.215  REMINGTON BARTLEIN 284 WIN  SICHTRON 8X40X56
59.  Sven Lehmann 88 1.387  Bergara B14 BMP 6,5CM  Delta Stryker HD 4.5-30×56
60.  Jann Bressel 88 1.960  Ruger PR 338 Lm  Kahles
61.  Leszek Stepura 87 (1X) 1.673  Tikka T3 Varmint 6,5×55  Stryker 5-50×56 HD
62.  Marcin Ferenc 87 1.799  Rem700 .300 WinMag  Delta
63.  Sławomir Kopyś 86 0.779  Sabatti STR SPORT 6,5  Khales K1050
64.  Krystian Klak 86 0.928  Savage 6,5 Creedmoore  Leica PRS 5-30x56i
65.  Patrick Mohr 85 (1X) 0.917  Tikka T3X TACA1 6,5Creedmoor  Sightron SIII Target 10-50×60
66.  Frank Salewski 85 1.066  Mercury 6,5 x45 L  Athlon 5-25×56
67.  Mariusz Łokaj 83 (1X) 0.963  Cadex 6,5 Credmoor  Delta
68.  Oliver Hüfner 83 1.662  Blaser Tac2 / .338  Kahles
69.  Kevin Werner Richard Pospesch 83 2.807   .308  Delta 4,5-30×56
70.  Marek Kowalczuk 82 0.882  Tikka T3  NF NXS 12-42X56
71.  Christian Seja 81 2.532  Remington 700 / .308 Win.  Steiner M7X1 4-27×56
72.  Thomas Müller 81  Walküre 300 WinMag
73.  Rafal Rozner 79 (1X)  Sabatti Evo 300 Win Mag  Stryker 5-50×56
74.  Marcin Woszczak 78 1.283  Tikka A1 Tac 6,5 creed  Night Force Competition
75.  Lars Hausmann 78 1.960  Heym SR 30 Long Range / .300 WinMa  Steiner M7Xi 4-28×56
76.  Thomas Höfer 76 1.249  Tikka T3x Tac A1, 6.5mm Creedmoor  StrykerHD 4.5-30×56
77.  Christian Zoecklein 75 (1X) 1.478  Kelbly 6.5 Creedmoor  Athlon Argus
78.  Andre Wagener 75 0.837  Tikka T3x Tac A1 / 6,5 Creedmoor  Kahles 6-24×56
79.  Karol Janczewski 72 (1X)  Janczewski Custom 300PRC
80.  Rafał Mrok 71  Bergara 6.5 Creedmorre  Delta Styryker hd 5-50
81.  Rene Braun 70 1.364  Tikka 6,5 Creedmoor  Athlon ETR 4,5-30×56
82.  Martin Kopelke 69 0.802  Ruger RPR 308W   Kahles k525i
83.  Michał Sienkiewicz 69  BADROCK SOUTHFORK cal. 6.5 CM  TBA
84.  Wojciech Feldgebel 66 (1X)  Tikka T3 6,5x55SE  DeOP 3,5-24/56
85.  Arturt Mazurkiewicz 60  DCR700 6.5×47  Delta Stryker 5-50×56
86.  Piotr Wilkowski 59 0.688  Terasjanne 284/6x47L  March 5-40
87.  Stefan Prutz 57  TPG-1 6.5x55SE  Kahles
88.  Hans Ellermann 33  Unique Alpine 338 LPM  Schmidt & Bender 5x 25 x 56
89.  Tomasz Sius 19  Tikka 6,5 Creedmoor
Dystans 300m – klasa F/TR
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 3-5.09.2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Josef Prochazka 99 (5X) 0.665  KELBLY 308Win  March 8-80×56.
2.  Daniel Krnansky 99 (4X) 0.710  Stiler TAC 30  8,5-25×50
3.  Michał Śledzik 98 (4X) 0.768  Dolphin 308  Nightforce
4.  Bogdan Raczyński 98 (4X) 0.894  CZ 555 308 W  NF
5.  Zdzisław Przybylski 98 (3X) 0.951  HOWA 150 223 REM.  S&B
6.  Jerzy Rozlucki 98 (2X) 0.745  TRG Terasjanne .308  NF
7.  Andrzej Blok 98 (2X) 1.020  Sabatti STR Sport 308 Win  NF NXS
8.  Mariusz Wójcik 97 (5X) 0.768  Savage 308  Nightforce Competition
9.  Rafal Rozner 97 (4X) 1.008  Sabatti 308 Win  Stryker 5-50×56
10.  Jacek Wiecha 97 (3X) 0.917  Savage .223  March 48×52
11.  Joanna Szczepańska-Kirczuk 97 (1X) 0.997  sabatti str sport 308  ?
12.  Marcin Kowalski 96 (5X) 1.226  NC Rado 308  NF
13.  Tomasz Bąkowski 96 (4X) 0.745  308Win  12-50×56
14.  Piotr Dymerski 96 (4X) 1.134  308 WIN SABOTTI  NIGHTFORSE
15.  Konrad Włodarczyk 96 (1X) 0.791  308  NF
16.  Jan Sykora 96 0.516  PiroArms 308Win  NF
17.  Przemysław Szczepaniak 96 0.974  Savage.223  Zeiss
18.  Mirosław Moździerz 95 (2X) 0.963  Tikka 308  4,5 x30x50
19.  Thomas Mau 95 (2X) 1.157  Winchester .308Win  Burris 3-12×50
20.  Michał Horłoza 95 1.203  Savage 12 F/TR .308 Win  NF
21.  Sławomir Mlicki 94 (2X) 1.077  308W  Vortex
22.  Wojciech Jagielski 94 (1X) 1.100  .308 Schultz&Larsen TAC  Kahles K1050
23.  Frank Krüger 93 (2X) 1.398  Sigg-Schurter .223 Rem  Sightron 10-50
24.  Artur Gryga 92 (2X) 0.894  Remington 700 308Win  Vortex Razor 5X20
25.  Marcin Żurek 92 (1X) 0.665  Sabatti Tactical LW 308W  Delta DOT 3-24×56
26.  Stanisław Karpiński 92 (1X) 0.917  Custom Lufy.com.pl .308 Win  NF Comp. 12-55×50
27.  Lilianna Badura 92 0.963  Dolphin .308 WIN  NF 15-55
28.  Tomasz Kirczuk 91 (1X) 0.859  .308 DCR  15-60
29.  Jan Emminger 91 (1X) 1.570  Remington 700 Tactical / .308 Win.  Leupold VX II 6-18×40
30.  Ryszard Banach 91 0.917  SAKO .308Win  Schmidt&Bender
31.  Hans Ellermann 90 (2X) 1.329  Keppeler 308  schmidt und Bender 5 x25 x56
32.  Janusz Olszyk 90 (1X) 1.077  Browning X Bold 308 win  continental 5-30×56
33.  Arkadiusz Musiał 90 (1X) 1.169  .308  Nightfirce Copetition 15×52
34.  Rafał Mędzin 90 (1X) 1.432  Sabatti TR 308Win  Kahles 10-50×56
35.  Robert Felinski 90 1.260  Savage 308  T36
36.  Grzegorz Szulczyński 89 0.882  308  NF
37.  Robert Żabicki 89 0.894  Savage 12F/TR .308Win  NF Competition 15-55
38.  Piotr Stasiek 88 (3X) 1.765  SAVAGE 308win  NF 15-55
39.  Tomasz Affet 88 (2X) 1.937  .308 Win  NF 18×42/56
40.  Dariusz Kaczmarek 88 0.825  Sabatti STR 308 WIN  DELTA STRIKER HD 4,5-30/56
41.  Wojciech Nowak 87 0.974  Sabatti 308 win.  Vortex
42.  Uwe Emminger 87 2.166  SSG 3000 Patrol / .308 Win.  Steiner M7Xi 2,9-20×50
43.  Bouke Feenstra 87 2.406  Marlin .308win  Dalta Optical striker 5-50×56
44.  Roman Chocholski 86 1.352  CZ 557 Varmint 308 Win  GE 15-60/52
45.  Bogdan Hrynowiecki 86 1.432  Savage 12 F/TR 308 win  Delta Optical Titanium 3-24×56 ED
46.  Aleksander Poklewski-Koziełł 84 (2X)  Savage 10FCP HS 308Win  Nightforce ATACR
47.  Frank Steegmanns 83 1.432   .308 Win  Sightron
48.  Edward Herdzik 82 1.868  Remington 308Vin  6×56
49.  Jan Małek 82 2.177  CZ 750 .308WIN  VORTEX 15-60×32
50.  Piotr Dowżenko 81 1.593  Sabatti Urban Snajper 308 win  Luopold
51.  Werner Grünwald 81 1.719  remington 700 .308 win  delta
52.  Pawel Niemczuk 80 2.326  .308  Javelin
53.  Radosław Trzciński 76 1.283  SSG08 .308  VORTEX
54.  Andrzej Srokosz 64  Savage 12 F/TR  Delta Stryker 5-50×56
55.  Krzysztof Kłosowicz 56 1.318  Sako TRG 22  Khales
56.  Łukasz Garcon 44  remington 700 308 win  delta 45x30x56 sriker hd
57.  Marian Wiśniewski 36 (1X)  Sabatti 308win  Kahles 624 4-24/50
58.  Stanisław Kępiński 0  Savage 12 FTR .308 Win  Nightforce Competition 40×44
Dystans 300m – klasa Open
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 3-5.09.2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Piotr Narloch 100 (5X) 0.607  Rado 284  ..
2.  Janne Pietiläinen 99 (7X) 0.733  Teräsjänne 6×47  Delta
3.  Agnieszka Mituniewicz 99 (2X) 0.802  NCRado  Delta
4.  Artur Mazurkiewicz 99 0.722  DCR700 6.5×47  Delta Stryker 5-50×56
5.  Jacek Wiecha 98 (7X) 0.756  Savage.284WIN  March 40-60×52
6.  Ryszard Kowalski 98 (5X) 0.504  Barnard 7mm  March
7.  Steffen Schmitz 98 (5X) 0.607  ASH Walküre .300WSM  8-80×56 March
8.  Konrad Żółtowski 98 (5X) 0.665  tkka tac a1 . 284 win  delta striker hd
9.  Pit Jome 98 (4X) 0.722  Dolphin 6.5 Creedmoor  Delta Stryker 50x
10.  Josef Prochazka 98 (2X) 0.722  KELBLY 6XC  March 8-80×56.
11.  Maciej Wysokiński 97 (3X) 0.882  284  march
12.  Petr Novák 97 (3X) 1.226  Kelbly 6.5x47L  Nightforce BR
13.  Daniel Krnansky 97 (2X) 0.516  Stiler  8-32×50
14.  Marian Wiśniewski 97 (2X) 0.917  Sabatti 6,5 creedmoore  Delta Stryker 5-50/56
15.  Krzysztof Orzel 97 (1X) 0.871  Reminghton 700 6,5 creadmore  March 8-80
16.  Artur Śliczny 97 (1X) 0.951  Cadex CDX-R7 Lite Comp Shepdog  Luneta NF Benchrest
17.  Michał Harenża 96 (3X) 0.504  6,5×47  NF
18.  Zbigniew Kluziak 96 (3X) 0.951  Custom Janczewski 284 win  Nightforce Competition
19.  Richard Benkovsky 96 (2X) 0.539  Kelbly 284  NF
20.  Christian Leffler 96 (2X) 0.859  X-Out Precision 7mm X-Out  Vortex GE 15-60×52
21.  Petr Mothejl 96 (1X) 0.791  Kelbly 6,5/46 L  March 8-80x
22.  Piotr Siezieniewski 96 (1X) 0.848  NcRado 284Win  March 10-60×56
23.  Marcin Majchrzak 95 (4X) 1.089  DOLPHIN 300 WSM  MARCH
24.  Jan Sykora 95 (3X) 0.814  Dolphin 6.5creedmoor  March
25.  Stanisław Karpiński 95 (3X) 1.089  NC Rado 300WSM/Lufy.com.pl  NF Comp. 12-55×50
26.  Rafał Mędzin 95 (2X) 0.768  Ruger PR 6,5x47L  Delta striker 5-50×56
27.  Józef Giedź 95 (2X) 1.020  7-08 rem  NF
28.  Robert Żak 95 (1X) 1.054  M98 kal. 7,62X53R  Zeiss 6-24X56
29.  Michał Kucharski 95 (1X) 1.192  284win  Nightforce
30.  Szymon Brzyski 94 (2X) 1.134  284 WIN  MARCH
31.  Zdzisław Przybylski 94 (2X) 1.283  7mm  S&B
32.  Jerzy Rozlucki 94 (1X) 0.584  Victrix .284  NF
33.  Bogdan Raczyński 94 0.894  RADO 7 mm  NF
34.  Anne Straus 93 1.398  Dolphin 6.5 Creedmoor  Delta Stryker 50x
35.  Andrzej Blok 92 (1X) 0.619  NC-RADO 6.5×47  NF Competition
36.  Sławomir Kopyś 92 (1X) 0.985  Sabatti STR Sport 6,5 Creadmore  Kahles K1050
37.  Tomasz Badura 92 0.676  Terasjanne .308 WIN  NF 15-55
38.  Marek Czesnowski 91 (1X) 1.444  Tikka Super Varmint 6,5×55  Delta 3-24×56
39.  Jacek Jankowski 91 1.066  SABATI 6,5X55  VORTEX
40.  Daniel Grzymała 90 (1X) 1.157  Sabatti STR Sport 308Win  Leica PRS 5-30×56
41.  Wojciech Wardęcki 90 (1X) 2.097  JC 7mm  NF 15-55
42.  Luděk Horák 90 0.710  STL-S 6,5x47Lapua  NXS 12-42×56
43.  Henryk Szwed 89 0.997  Tikka T3 Varmint 6.5X55SE  Kahles 6-24X56
44.  Norbert Ernst 89 1.822  SWS 2000  Sightron 10-50
45.  Simon Duinmaijer 88 1.031  Bat Machine .284 Win  S&B
46.  Szymon Tymejczyk 88 1.203  Tikka DCR 284 win  delta stryker hd 5-50×56
47.  Jörg Plötz 87 (1X) 1.547  Gruenig + Elmiger  Delta Stryker
48.  Christian Zoecklein 86 (2X)  Kelbly 6.5 Creedmoor  Athlon Argus
49.  Joanna Wilkowska 85 1.536  Terasjanne 284/6×47  March 5-40
50.  Piotr Wilkowski 85 1.627  Terasjanne 284/6×47  March 5-40
51.  Aleksander Bień 80 1.982  Sabatti Sport .308 win  Vortex 6-24×50
52.  Frank Züge 79 (1X) 1.547  Keppeler K05-F 6mm Norma BR  Delta Optical Stryker HD
53.  Lars Aleithe 79 (1X)  Sabatti LTD 6,5 CR  Delta Stryker
54.  Bouke Feenstra 75 1.329  Savage F-class 6,5-284norma  Delta Optical striker 5-50×56
55.  Leo Pools 69 1.822  Bat Machine .284 Win  S&B
56.  Antonie Nagtegaal 0  BAT Machine C0. cal. .284 Wincheste  Kahles 5-25×56
 Pawel Konecki awaria  Keppeler FR-09 7mmRSAUM  March 10-60/56
Dystans 300m – klasa Magnum
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 3-5.09.2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Alexander Kreutz 100 (7X) 0.470  ASH Walküre .300NM  Kahles
2.  Szymon Brzyski 100 (4X) 0.653  338 LM  MARCH
3.  Thomas Sadewasser 100 (1X) 0.665  Haenel RS9 .338 LM  Steiner 5-25
4.  Arkadiusz Pietruszka 99 (6X) 0.722  Trg42 338lm  NF
5.  Peter De Looff 99 (5X) 0.561  Dutch Long Arms Ascalon 300Norma Ma  Nightforce Atacr F1 5-25×56
6.  Adam Dadaczyński 99 (5X) 0.768  Dolphin 338 L.M  Steiner MX5 5-25×56
7.  Endru Holzhüter 99 (4X) 0.539  AS.H .300 WSM  Cronus 4.5-29×56
8.  Dariusz Sobkowiak 99 (3X) 0.481  Kelbly .338 LM  Schmidt&Bender
9.  Damian Cerkanowicz 99 (2X) 0.722  DCR 300PRC  8-32 NF
10.  Jacek Atamańczyk 98 (5X) 0.733  300WM  NF 15-55×52
11.  Petr Mothejl 98 (5X) 0.756  Kelbly 7mm RSAUM  March 8-80x
12.  Christian Leffler 98 (4X) 0.710  TimePrecision .338 Lapua Mag  Nightforce 12-42×56 NF
13.  Michael Münzberg 98 (4X) 0.871  Sako TRG 42 .300 WinMag  Kahles K525i
14.  Mirosław Małek 98 (1X) 0.940  ASH 300NM  NF
15.  Andreas Düren 97 (5X) 0.859  Voere .388 LapMag  Delta 4.5-30×56
16.  Tarek Graf 96 (6X) 1.123  Voere X3 / .338LM  S&B 5-25×56
17.  Rafal Rozner 96 (3X) 1.100  Sabatti Evo 300 Win Mag  Stryker 5-50×56
18.  Maciej Nowak 96 (2X) 0.871  Repetier custom  Delta stryker 5-50
19.  Daniela Kroll 96 (1X) 1.020  Schuler Walküre 300 WSM  Athlon
20.  Marcin Ferenc 95 (4X) 0.882  Rem700 .300 WinMag  Delta
21.  Piotr Narloch 95 (3X) 0.745  Barnard DCR 338  ..
22.  Stefanie Bickert 95 (3X) 1.043  SAKO 338 LM  6-24×56 Meopta
23.  Adam Sztybór 95 (1X) 0.928  TERASJANNE 33  NF
24.  Frank Dietzel 95 (1X) 1.100  300 Norma Mag  Schmidt-Bender
25.  Ryszard Srokosz 95 0.928  Savage 110BA 338LM  NF
26.  Robert Felinski 95 1.089  Remington  T36
27.  Robert Libek 94 (2X) 1.146  DCR 700 kal.300 PRC  Sightron SV 10-50×60
28.  Steffen Heger 94 (1X) 0.722  Fort Meier M 2002  12-24×56 Meopta
29.  Sławomir Kopyś 94 (1X) 1.043  Savage 110 300PRC  March
30.  Jan Małek 94 (1X) 1.169  338 LAPUA MAGNUM  NIGHTFORCE 15-55×52
31.  Adam Wardęcki 94 0.756  Janczewski Custom 338 LM  NF
32.  Adrian Kuklis 94 1.375  Savage Arms 110BA 338 LM  Sightron 10-50×60
33.  Jennifer Bickert 93 (2X) 0.676  Ritter Stark SX1 MT  12-24×56 Meopta
34.  Karol Janczewski 93 (2X) 1.283  Remington 700 kal. 6,5×47 Lapua  Vortex Golden Eagle
35.  Krzysztof Kłosowicz 93 (1X) 0.997  Sako TRG 42  Night Force
36.  Dieter Galzow 92 (2X) 0.997  Ruger .300win mag  Nightforce 8-32×56
37.  Maciej Halladin 92 (2X) 1.238  CDX33 338LM  NF 7-35
38.  Michał Horłoza 92 (1X) 1.318  DCC  NF
39.  Michael Motin 92 (1X) 1.650  Ruger .338 LM  Vortex Viper PST
40.  Steffen Schmitz 92 1.364  Barnard 7-270WSM  Vortex 15-60×52
41.  Ralf Nitsch 91 (2X) 1.501  Voere X3 338 LM  Schmidt + Bender 5-45
42.  Peter Heikenroth 91 (1X) 1.089  ALR 300 .300 WimMag  Athlon
43.  Stanislaw Rowinski 91 (1X) 1.593  Spindler SAII Kal 300WM  L&S 20x
44.  Marcin Mielniczek 90 (3X) 0.974  UNIQUE ALPINE 300 PRC  KAHLES 10-50
45.  Urs Nubars 90 (1X) 1.432  Steyr SSG.338 LM  IOR 12-36×56
46.  Piotr Onych 90 0.997  Janczewski 338LM  March 8-80
47.  Heinz-Dieter Rabbe 89 0.527  .338 Lapua Magnum  S&B PM II 5-25×56
48.  Peter Kahler 89 1.020  ASH Walküre .338LM  Delta
49.  Krystian Janczewski 89 1.421  Remington 700, 300 Norma Magnum  SB
50.  Stefan Prutz 88 (3X) 1.788  AMXC .338 LM  S&B
51.  Robert Kobylarek 88 (1X) 1.398  CADEX 338 LM  SICHTRON 8X40X56
52.  Karl-Heinz Nickel 88 1.043  Voere .338 LM  3-27×56 S+B
53.  Andreas Mursall 88 1.684  Steyr SSG 08 338 LM  Steiner 7-28
54.  Jan-Dirk Arnold 88 1.719  .338 LM  Athlon 5-29×50
55.  Dariusz Kurzynski 87 (1X) 1.444  ASH Walküre 338 Lapua Magnum  Sightron 10-50×60
56.  Alfred Reinecke 87 1.536  Hahnel RS9 .338 Lapua Magnum  Steiner
57.  Christopher Wagner 86 (1X) 1.719  ASH Walkuere .338LM  Kahles K624i
58.  Łukasz Halicki 85 0.802  Savage 110 300 PRC  Kahles 5-25i
59.  Maciej Krawczak 85 1.352
60.  Martin Memmesheimer 84 1.192  ASH Walkuere .338LM  Kahles K624i
61.  Matthias Assmann 84 1.455  ASH Valkyrie 338Lapua Magnum  Steiner M5Xi
62.  Rene Braun 84  Ruger PR 300 PRC  IOR Terminator
63.  Henry Haller 83 (1X) 1.295  Steyr SSG08 .338LM  Steiner 4-28 x 56
64.  Kevin Werner Richard Pospesch 83 (1X) 1.375  Sako TRG 42 300 WinMag  Delta Optics 5-50×56
65.  Daniel Lang 83 1.295  X3  S&B
66.  Torsten Heine 81  Ruger .338 LM  DDoptics 5-30×56
67.  Bernhard Groehl 80 (1X)  Voere X3 .338 LM  Vortex Razor HD 5-25×56
68.  Anne Straus 80 1.295  Bergara 300 PRC  Delta Stryker 50x
69.  Ralph Dumke 80 1.707  Savage .338 LM  NF 15-55*52
70.  Olha Kratyuk 79 (1X)  ALR 300 .300 WimMag  Athlon
71.  Roger Muller 76 1.352  Sako TRG42  Kahles K624
72.  Benjamin Albrecht 72  Sako TRG 42  ZCO 527
73.  Frank Salewski 68  Savage 338 LapuaMag  Athlon
74.  Lars Hausmann 51  Voere X3 .338LM  S&B PM II 5-45×56
75.  Dietmar Seidel 0  STL-2 .338 Lapua Magnum  Nightforce/Kahles
75.  Carsten Wicher 0  ASH Walküre .338
Dystans 300m – klasa UltraMagnum
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 3-5.09.2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Alfred Reinecke 49 (1X) 0.665  Fortmeier .416Barret  S&B PM II 5-25×56
2.  Roger Muller 48 0.413  Barnard P-chey 375CT  KAHLES 525
3.  Tarek Graf 47 (1X) 1.112  Voere X5 / .50BMG  S&B 5-25×56
4.  Sebastian Wiącek 47 0.951  Cadex 408CT  NF ATCAR
5.  Gür Bozyakali 46 (1X) 0.470  Fortmeier M2002 .408 CheyTec  IOR Crusader
6.  Stanislaw Rowinski, Dr. 45 (2X) 1.352  .416 Barrett  Premier Reticles Heritage 5-25×56
7.  Klaus-Bernhard Heuwing 45 0.699  Victrix .375 CT  Kahles 524i
8.  Krzysztof Orzel 44 (1X) 1.558  Fortmeier M2002  Leica BRS
9.  Frank Dietzel 41 0.814  408CT  zero compromise
10.  Peter Schultz 38 2.613  Fortmeier M2002 .50BMG  Steiner M5Xi
Dystans 600 m – klasa Semi-Auto
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 3-5.09.2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Ralf Nitsch 87 (1X) 1.862  Heckler + Koch MR 308  Schmidt + Bender 4-16
2.  Maciej Kachnowicz 85 (1X) 1.593  AR10 .308  10-50×60
3.  Błażej Domański 81 1.071  Stag Varminter .223  Delta Stryker HD 4.5-30
4.  Marcin Ferenc 80 (2X) 2.830  HK MR308 .308 Win  NF Atacr
5.  Kamil Kanarski 80 1.398  DPMS LR-308 / kal.308Win  Zeiss Diavari V 6-24×56
6.  Thomas Heise 78 1.908  Oberland Arms OA 10 308  DD Optics 5-30×50 Mildot
7.  Marta Laskowska 75 1.937  HK 308 WIN  VUDU 5-25
8.  Hans Ellermann 74  HK MR 308  S & B 5 x25 x 56 PII
9.  Frank Dietzel 73 (1X)  DAR AR10 Longrange  Kahles 6-24×56
10.  Michał Wodnicki 57  Stag 3 Gun Elite .223  Stryker 4.5-30
11.  Maciej Halladin 54  OA-10 308W  NF 5-25
12.  Grzegorz Czajkowski 42  V-AR  DELTA
13.  Krzysztof Bielecki 41  HK MR.308Win   Delta Stryker 4,5-30 56
14.  Patrick Mohr 33  B&T APC 223  DD-Optics 5-30×50
15.  Krzysztof Orzel 22  Lancer L 30 308 win  Night force
16.  Artur Kamiński 12  JP 308  NF
16.  Sven Lehmann 12  Haenel CR223 .223 Rem  Vortex Tactical 6-24×50
18.  Marek Rydz 10  JP .223  Delta
19.  Tarek Graf 5  HK-MR .308Win  Zeiss 6-24×56
20.  Nadine Dreier 0  223 REM
20.  Dominique Groß 0  Windham .223 Rem  Vortex DBT 4-16×44
20.  Frank Krüger 0  Ar15 .223Rem  Sightron
20.  Mario Moeller 0  Savage MSR15, .223 Rem  Delta 4,5-30×56
20.  Przemysław Szczepaniak 0  Savage 6,5 CR  Zeiss
20.  David Tampe 0  OA-10 DMR-E/.308  Kahles 624i 6-24×56
20.  Mariusz Wójcik 0  stag arms  vortex
20.  Robert Żak 0  Heckler Koch MR308 kal.308Win.  Leica 5-30X56 PRS
Dystans 600 m – klasa Semi-AutoOpen
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 3-5.09.2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Artur Mazurkiewicz 96 (1X) 0.974  Lancer L30 6.5CM  Delta Stryker 5-50×56
2.  Tomasz Jastrzabek 91 1.530  Lancer 6.5 CR  S&B
3.  Igor Stefanowski 90 (1X) 1.312  6,5 Creed  NF Competition
4.  Tomasz Kirczuk 88 1.730  Stag 10 6.5 creed  Kahles 6-24
5.  Roland Martin 86 (1X) 1.071  Albert Arms .338 NormaMagnum  Steiner
6.  Piotr Siezieniewski 86 0.705  AR10 MOD: ZEV-LF 6.5 SLR  NF Competition 15-55×52
7.  Olha Kratyuk 86 1.656  ALR 300 .300 WimMag  Athlon
8.  Maciej Wysokiński 85 2.120  6,5 slr  march
9.  Silvio Blumrodt 84 (1X) 1.942  Burk 6.5 Creedmoor  Bushnell
10.  Michał Śledzik 82 (1X) 2.045  Lancer  Nightforce
11.  Jacek Wiecha 78 2.532  MSR 10 6,5 CM  S&B
12.  Błażej Domański 76 0.802  Lancer L30 6.5 Creedmoor  Delta Stryker HD 5-50
13.  Marek Halicki 75 0.957  Savage 6.5cm  Kahles 525i
14.  Michał Wodnicki 75 1.352  DB10 6.5 CM  Stryker 5-50
15.  Daniela Kroll 68 1.564  Albert Arms .300 WinMag  Kahles
16.  Ryszard Srokosz 62 1.077  Lancer 6.5 CM  NF
17.  Pit Jome 58 0.739  JP 6mmAR T40  Delta Stryker 50x
18.  Pawel Konecki 58  JP 6.5 CRM  March 10-60/56
19.  Maciej Nowak 54  Nemo Arms 6.5 Creedmoor  Minox ZP5-25
20.  Rafał Kukuczka 47  6,5 cm  Pst II Vortex Viper
21.  Bernhard Groehl 23  Izmashh Tigr 7,62x54R  Vector 5-24×56
22.  Eugeniusz Grzybek 0  Lancer LT 30  NF 55×15
22.  Peter Heikenroth 0  ALR 300  Athlon
22.  Andrzej Najmrodzki 0  Savage LR 6,5 CM  Schmidt Bender FT II
22.  Tadeusz Zimmer 0  DCR AERO PRECISION 6,5 Creedmor  SICHTRON III 8X32X56
Dystans 600 m – klasa Sniper
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 3-5.09.2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Tomasz Łuksza 95 (1X) 0.779  Tikka T3X Tac A1 .308 Win  Delta Stryker HD 5-50×56 DLS-1
2.  Norbert Ernst 95 (1X) 1.547  SWS 2000  Sightron 10-50
3.  Josef Prochazka 94 (2X) 1.375  Kelbly 308  NF
4.  Mirosław Małek 94 1.089  NC RADO 308Win  NF
5.  Rafal Turowski 93 (1X) 1.444  Sabatti Str Sport .308 WIN  Delta Stryker HD 5-50
6.  Wojciech Nowak 92 (1X) 1.020  Sabatti 308 win.  Vortex
7.  Piotr Kociołek 91 (3X) 1.450  Sabatti STR .308WIN  DO Javelin 4.5-30×56
8.  Mirosław Szambelan 91 (2X) 1.444  Sako TRG-22  S&B 5-25×56
9.  Dariusz Kubicki 91 (2X) 1.524  Tikka T3x Tactical, .308  Kahles K624i 6-24×56
10.  Robert Żabicki 91 (2X) 1.576  Savage 12F/TR .308Win  NF Competition 15-55
11.  Piotr Sumiński 91 1.318  Sabatti STR Sport 308w
12.  Michał Oleksiuk 89 (2X) 1.501  Sabatti Tactical 0,308  Burris
13.  Sylwester Waśkiewicz 89 (1X) 1.157  SABATTI EVO BLACK .308win  Delta Stryker HD 5-50×56
14.  Daniela Kroll 89 (1X) 1.432  STL .308  S&B 5-25×56
15.  Jerzy Rozlucki 89 0.859  TRG Terasjanne .308  NF
16.  Eugeniusz Grzybek 89 0.900  Sabatti STR 308WIN  NF 15×55
17.  Rafał Kwiecień 89 0.917  CZ 557 Varmint .308  Hawke Sidewinder ED
18.  Marcin Wróblewski 89 1.197  Sabatti Tactical Evo 308win  march
19.  Philip Idzikowski, Dr. 89 1.662  Bergara B-14 BMP  DO 4,5-30×56
20.  Konrad Włodarczyk 88 (2X) 0.922  308  NF
21.  Andreas Mursall 88 1.146  Voere LBW M2 308 win  Schmidt Bender 5-25
22.  Jan Kern 88 1.776  Mercury Evo 308Win  Vortex Viper PST
23.  Sebastian Wiącek 87 1.146  Rem700 308Win  Leica PRS PRB
24.  Marek Rydz 87 1.627  Tikka .308  NF
25.  Tomasz Kirczuk 86 (1X) 0.940  .308 DCR  15-60
26.  Wojciech Rej 86 (1X) 1.369  .308 Win  Stryker HD
27.  Michał Sienkiewicz 86 1.375  Tikka T3X TACA1 cal. .308 WIN  VORTEX PST II 5-25×50
28.  Robert Zakrzewski 85 (1X) 0.859  Sabatti Tactical Evo 308win  KAHLES K1050
29.  Bogdan Raczyński 85 0.997  CZ 555 308 W  NF
30.  Thomas Heise 85 1.507  Tikka M65A  DD Optics 5-30×50 Mildot
31.  Patrick Mohr 85 1.713  Sauer und Sohn 3000 .308Win  Sightron SIII Target 10-50×60
32.  Rafal Rozner 84 (2X) 1.226  Sabatti Sport .308  Stryker 5-50×56
33.  Artur Gryga 84 (1X) 1.301  Remington 700 308Win.  Vortex Razor 5X20
34.  Tomasz Staszak 84 2.131  TIKKA T3X 308 WIN  VORTEX HST
35.  Grzegorz Szulczyński 83 (1X) 1.192  308  nf
36.  Krzysztof Bielecki 82 (1X) 1.066  Sabatti STR 308  Delta Stryker 5-50 56
37.  Stanisław Szałaśny 82 1.988  SAKO 308  S&B
38.  Markus Schantz 82 2.469  Ruger PR .308
39.  Joanna Szczepańska-Kirczuk 81 (1X) 1.232  sabatti str sport 308  ?
40.  Uwe Emminger 81 (1X) 2.223  SSG 3000 Patrol / .308 Win.  Steiner M7Xi 2,9-20×50
41.  Grzegorz Górkiewicz 81 1.490  Sako trg 22 308 Win.  NF Comp.
42.  Stefan Prutz 81 1.587  TPG-1 .308  S&B
43.  Stanisław Karpiński 81 1.971  Custom Lufy.com.pl .308 Win  NF Comp. 12-55×50
44.  Oliver Seliger 81 2.206  Ruger M77 .308W  Athlon Midas Tac
45.  Jerzy Krywult 81  NC Rado .308 win.  10-60×52
46.  Andrzej Srokosz 80 (1X) 1.725  Savage 12FTR 308WIN  Delta 5-50×56
47.  Sławomir Mlicki 78 1.192  308W  Vortex
48.  Holger Moldt 77 (1X) 2.005  Blaser LRS2 308 Win  Vortex 5-25 x 50
49.  Mariusz Glapiński 77 1.215  SAVAGE 110 ELITE PRECISION 308 WIN  Luneta Leica PRS 5-30x56i PRB 51300
50.  Andrzej Berleć 76 0.625  Accuracy International AI AX 308Win  S&B PMII 5-25×56
51.  Jan Sykora 76 0.733  PiroArms 308Win  NF
52.  Rajko Pürschel 75 1.392  Mercury STR 308  Athlon 4,7-27×50
53.  Sven Koch 74 1.650  SIG Sauer SSG 3000 .308  Kahles K624i
54.  Dariusz Kurzynski 73 1.650  Howa.308  10-50×60
55.  Jörg Kuttnik 71 0.980  Ruger .308 Win  Kahles 6×24/56
56.  Piotr Borowiec 71 1.432  Tikka T3 Tac A1 308  Vortex viper PST 5-25×50
57.  Thomas Sadewasser 71 1.684  .308 Win  5-25×56
58.   Damian Garwolski 70  Bergara B14 .308W  Delta
58.  Oliver Hüfner 70  Blaser Tac2 / .308  Kahles
60.  Marek Stacherski 68 1.301  Sabatti .308win  Delta
61.  Andreas Lämmcken 68  Multimatch .308 WM  242172
62.  Peter Thannheiser 67 1.169   700 .308 Win  PM2 2-12×50
63.  Steffen Sandhöfner 66 1.432  Savage 110 Elite Precision .308  Hawke Vantage 30WA FFP
64.  Mario Möller 66 1.948  Ruger .308 Win  Delta 4,5-30×56
65.  Przemysław Wójtowicz 66  Tikka T3 A1 .308 Win  Vortex HD 5-20×50
66.  Hans Ellermann 65 1.112  Unique Alpin 308 Tpg 3  S&B 5 X 25 X 56 PII
67.  Lilianna Badura 64 0.957  Dolphin .308 WIN  NF 15-55
68.  Marta Laskowska 64 1.914  SAKO 308 WIN  NIGHTFORCE 7-35
69.  Werner Grünwald 64  remington 700 .308 win  delta
70.  Marco Witt 63 2.017  Tikka TAC A1 .308  Kahles 624i
71.  Mirosław Moździerz 62 0.888  Tikka 308  4,5 x 30 x 50
72.  Sławomir Kopyś 62 1.077  Sabatti Desert 308  DELTA 5X50X56
73.  Agnieszka Mituniewicz 61  sabatti  Delta Optical
74.  Bodo Stark 58  Tikka TAC A1 .308  Vortex 5-25×50
75.  Krzysztof Strączek 57  HAENEL RS8  ZAIS
76.  Mariusz Negowetti 54  SSG 3000 Supertarget  Schmidt-Bender
77.  Wojciech Woźniak 52  SABATTI TACTICAL 308 win  DO 4,5-30X50
78.  Piotr Kies 51  DCR .308  Vortex
79.  Michał Śledzik 48  Dolphin 308  Nightforce
80.  Marta Banach Michalska 47  SAKO .308Win  Schmidt&Bender
81.  Andrzej Blok 36  Sabatti STR Sport 308 Win  NF NXS
81.  Jan Emminger 36  Remington 700 Tactical / .308 Win.  Leupold VX II 6-18×40
83.  René Simon 35  Remmington 700 SPS, .308 Rem  Vortex 5-25×56
84.  Rafał Sokołowski 27  Bergara 308 w  Delta
85.  Torsten Heine 25  Sako .308 Win.  6-24×50 Vortex
86.  Roger Schermaul 20  RPR 308 win  Zeiss V4 6*24*50
87.  Krzysztof Smorag 7  H K SLB 308  Nightforce 15x50x56
88.  Jan Trzciński 5  Steyr SSG08 kal 308  Vortex
89.  Wolfgang Farken 0  Blaser R8 308Win  Zeis V4 6-24*50
89.  Wojciech Jagielski 0  .308 Schultz&Larsen TAC  Kahles K1050
89.  Piotr Kowalczyk 0  tikka T3x Tac A1  Golden Eagle
89.  Matthias Michaels 0  Sabatti TLD 308  folgt
89.  Włodzimierz Zamojski 0  Sako TRG-22 308 Win  Schidt&Bender 12-50×56 PMII-2
Dystans 600 m – klasa SniperOpen
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 3-5.09.2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Piotr Siezieniewski 99 (5X) 0.613  NcRado 284Win  March 10-60×56
2.  Maciej Wysokiński 98 (2X) 0.728  284  march
3.  Michael Münzberg 97 (1X) 0.842  Ruger PR 6,5 Creed  Kahles K525i
4.  Ryszard Kowalski 96 (4X) 0.785  Barnard 7mm  March
5.  Michał Sienkiewicz 95 (3X) 0.796  BADROCK SOUTHFORK cal. 6.5 CM  TBA
6.  Jan Sykora 94 (3X) 0.940  Dolphin 6.5creedmoor  March
7.  Krystian Klak 94 (3X) 0.963  Savage 6,5 Creedmoore  Leica PRS 5-30x56i
8.  Rafał Walczowski 94 (2X) 1.364  284 Win  NF Competition
9.  Robert Kowalewski 93 (3X) 0.561  CZ 550 6,5×55
10.  Jacek Chełstowski 93 (2X) 1.203  Sabatti Tactical Evo 6,5 creedmoor  NF 15-55×52
11.  Luděk Horák 92 (2X) 0.951  STL-S 6,5x47Lapua  NXS 12-42×56
12.  Igor Stefanowski 92 (1X) 0.900  284 Win  NF Competition
13.  Jerzy Rozlucki 92 1.455  Victrix .284  NF
14.  Ryszard Srokosz 91 (1X) 0.905  Savage 110BA 338LM  nf
15.  Adam Sztybór 91 0.476  NC RADO 284WIN  NF
16.  Mirosław Małek 91 0.590  AIAX 284Win  NF
17.  Oliver Seliger 91 1.186  Ruger Hawkeye Long Range Target  Athlon Midas Tac 6-24×50
18.  Oliver Hüfner 91 1.547  Blaser Tac2 / .338  Kahles
19.  Wojciech Goryca 90 (2X) 1.169  Carl Gustaw 6,5×55
20.  Josef Prochazka 90 (1X) 0.728  Kelbly 6XC  NF
21.  Artur Śliczny 90 1.432  Cadex CDX-R7 Lite Comp Shepdog  Luneta NF Benchrest
22.  Bronisław Malanowski 89 (1X) 0.928  284win  Kahles 5-25×56
23.  Thomas Müller 89 (1X) 0.968  Walküre 300 WinMag
24.  Stefan Clement 89 (1X) 1.180  STL-SL .338 LM  Bushnell Elite Tactical XRS2 5-30×5
25.  Martin Kopelke 89 (1X) 1.610  Ruger RPR 308W   Kahles k525i
26.  Joanna Wilkowska 89 (1X) 1.799  Tersjanne 6.5×47  March 5-40
27.  Thomas Sadewasser 89 1.604  Tikka T3X 6.5 Creedmoor  5-27 CZ
28.  Frank Steegmanns 88 (1X) 1.541  Remington 700 P  Sightron SIII
29.  Anne Straus 88 1.478  Dolphin 6,5CM  Delta 5-50×56
30.  Tomasz Bąkowski 87 1.335  6,5 Creedmoor  4-27×56
31.  Grzegorz Czajkowski 86 (1X) 1.467  TIKKA  VORTEX
32.  Andreas Mursall 86 1.175  Tikka T3 6,5 creedmoor  Steiner 7-28
33.  Marco Witt 85 1.610  Tikka 6,5 Creedmoor  Kahles 6-24×56
34.  Łukasz Halicki 84 (1X) 0.498  Sako TRG 6.5  Kahles 5-25i
35.  Zbigniew Kluziak 84 (1X) 1.335  Custom Janczewski 284 win  Nightforce Competition
36.  Patrick Mohr 84 1.226  Tikka T3X TACA1 6,5Creedmoor  Sightron SIII Target 10-50×60
37.  Marek Kowalczuk 84 1.833  Tikka T3  NF NXS 12-42X56
38.  Michał Kucharski 83 0.705  284win  Nightforce
39.  Piotr Wilkowski 83 0.854  Terasjanne 284/6x47L  March 5-40
40.  Józef Giedź 83 1.037  7-08rem  NF
41.  Krystian Janczewski 83 1.564  Janczewski Custom 300PRC
42.  Jacek Atamańczyk 82 (2X) 1.278  300WM  NF 15-55×52
43.  Marcin Majchrzak 82 (1X) 1.490  DOLPHIN 300 WSM  MARCH
44.  David Tampe 82 (1X) 1.748  Tikka T3x CTR 6,5 Creedmoor
45.  Marcin Ferenc 81 1.289  Rem700 .300 WinMag  Delta
46.  Peter De Looff 79 0.676  Stiller Spectre AX 6x47SM  Khales K624I
47.  Pit Jome 78 0.882  Dolphin 6,5CM  S15-056
48.  Tadeusz Zimmer 78 1.020  DCR ULTIMATUM 284 WIN  LEICA 8X30X56
49.  Tomasz Badura 78 1.049  Terasjanne .308 WIN  NF 15-55
50.  Bogdan Raczyński 77 0.877  RADO 7mm  NF
51.  Petr Mothejl 77 1.392  Kelbly 6,5/47L  March 8-80x
52.  Jann Bressel 76 (1X) 1.358  Ruger PR 338 Lm  Kahles
53.  Rene Braun 76 0.848  Tikka 6,5 Creedmoor  Athlon ETR 4,5-30×56
54.  Sławomir Kopyś 74 1.547  Sabatti STR SPORT 6,5  Khales K1050
55.  Robert Kobylarek 73 1.243  REMINGTON BARTLEIN 284 WIN  SICHTRON 8X40X56
56.  Thomas Höfer 72 1.587  Tikka T3x Tac A1, 6.5mm Creedmoor  StrykerHD 4.5-30×56
57.  Claude Ging 70 1.461  Sako TRG 42  Hensoldt
58.  Rafal Rozner 67 1.318  Sabatti Evo 300 Win Mag  Stryker 5-50×56
59.  Dominique Groß 66  Tikka 6,5 Creedmoor  Delta Stryker 4,5-30x
60.  Lars Hausmann 65 1.049  Heym SR 30 Long Range / .300 WinMa  Steiner M7Xi 4-28×56
61.  Zbigniew Soliński 64 1.387  Mod 98 6,5×55  Kahles 1050
62.  Hans Ellermann 62 (1X)  Unique Alpine 338 LPM  Schmidt & Bender 5x 25 x 56
63.  Leszek Stepura 62 1.455  Tikka T3 Varmint 6,5×55  Stryker 5-50×56 HD
64.  Stanisław Karpiński 61  NC Rado 300WSM/Lufy.com.pl  NF Comp. 12-55×50
65.  Maciej Krawczak 58 0.940
66.  Stefan Prutz 57  TPG-1 6.5x55SE  Kahles
67.  Robert Zakrzewski 56 0.705  Sabatti Tactical Evo 308win  KAHLES K1050
68.  Karol Janczewski 56  Janczewski Custom 300PRC
68.  Kevin Werner Richard Pospesch 56   .308  Delta 4,5-30×56
70.  Janne Pietiläinen 55  Teräsjänne 284  Delta
71.  Sven Lehmann 53  Bergara B14 BMP 6,5CM  Delta Stryker HD 4.5-30×56
72.  Christian Seja 51  Remington 700 / .308 Win.  Steiner M7X1 4-27×56
73.  Uwe Nauck 43  Tikka T3x TACT A1 6.5 Creedmoor  Steiner M7Xi 4-28×56
74.  Rafał Mrok 37  Bergara 6.5 Creedmorre  Delta Styryker hd 5-50
75.  Andre Wagener 27  Tikka T3x Tac A1 / 6,5 Creedmoor  Kahles 6-24×56
76.  Silvio Blumrodt 26  6.5 Creedmoor  Kahles 525i
76.  Mariusz Łokaj 26  Cadex 6,5 Credmoor  Delta
78.  Arturt Mazurkiewicz 25  DCR700 6.5×47  Delta Stryker 5-50×56
79.  Wojciech Feldgebel 18  Tikka T3 6,5x55SE  DeOP 3,5-24/56
80.  Frank Salewski 16  Mercury 6,5 x45 L  Athlon 5-25×56
81.  Marcin Woszczak 10  Tikka A1 Tac 6,5 creed  Night Force Competition
82.  Christian Zoecklein 8  Kelbly 6.5 Creedmoor  Athlon Argus
83.  Konrad Żółtowski 5  tikka tac a1 .284 win  delta striker hd
83.  Frank Züge 5  Sabatti STR Sport .308 Win  Delta Optical Stryker HD
85.  Szymon Brzyski 0  284 WIN  MARCH
85.  Marek Halicki 0  Tikka tac a1 6.5cm  Kahles 624i
85.  Agnieszka Mituniewicz 0  NCRado  Delta
85.  Ralf Möbius 0  12 F/TR cal. 308  Sightron 10-50×60
Dystans 600 m – klasa F/TR
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 3-5.09.2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Jerzy Rozlucki 98 (2X) 0.716  TRG Terasjanne .308  NF
2.  Joanna Szczepańska-Kirczuk 94 (2X) 1.192  sabatti str sport 308  ?
3.  Werner Grünwald 89 (2X) 1.684  remington 700 .308 win  delta
4.  Tomasz Kirczuk 89 0.819  .308 DCR  15-60
5.  Zdzisław Przybylski 87 2.000  HOWA 150 223 REM.  S&B
6.  Bogdan Hrynowiecki 86 (1X) 1.478  Savage 12 F/TR 308 win  Delta Optical Titanium 3-24×56 ED
7.  Artur Gryga 86 1.759  Remington 700 308Win  Vortex Razor 5X20
8.  Rafal Rozner 85 (1X) 1.444  Sabatti 308 Win  Stryker 5-50×56
9.  Rafał Mędzin 85 1.467  Sabatti TR 308Win  Kahles 10-50×56
10.  Piotr Stasiek 84 1.547  SAVAGE 308win  NF 15-55
11.  Jan Małek 81 (1X) 1.696  CZ 750 .308WIN  VORTEX 15-60×32
12.  Lilianna Badura 81 (1X)  Dolphin .308 WIN  NF 15-55
13.  Jan Sykora 80 (1X)  PiroArms 308Win  NF
14.  Thomas Mau 80 1.524  Winchester .308Win  Burris 3-12×50
15.  Konrad Włodarczyk 78 1.409  308  NF
16.  Roman Chocholski 78 2.487  CZ 557 Varmint 308 Win  GE 15-60/52
17.  Przemysław Szczepaniak 77 2.859  Savage.223  Zeiss
18.  Hans Ellermann 76 0.842  Keppeler 308  schmidt und Bender 5 x25 x56
19.  Krzysztof Kłosowicz 76 1.180  Sako TRG 22  Khales
20.  Piotr Dowżenko 76 1.679  Sabatti Urban Snajper 308 win  Luopold
21.  Mirosław Moździerz 75 1.329  Tikka 308  4,5 x30x50
22.  Wojciech Nowak 74 1.324  Sabatti 308 win.  Vortex
23.  Mariusz Wójcik 74 1.364  Savage 308  Nightforce Competition
24.  Frank Steegmanns 73 1.581   .308 Win  Sightron
25.  Bogdan Raczyński 72 2.561  CZ 555 308 W  NF
26.  Aleksander Poklewski-Koziełł 72  Savage 10FCP HS 308Win  Nightforce ATACR
27.  Robert Felinski 70 1.467  Savage 308  T36
28.  Ryszard Banach 70 1.513  SAKO .308Win  Schmidt&Bender
29.  Robert Żabicki 68 0.487  Savage 12F/TR .308Win  NF Competition 15-55
30.  Andrzej Srokosz 67 3.140  Savage 12 F/TR  Delta Stryker 5-50×56
31.  Janusz Olszyk 66 1.822  Browning X Bold 308 win  continental 5-30×56
32.  Jan Emminger 65 (1X)  Remington 700 Tactical / .308 Win.  Leupold VX II 6-18×40
33.  Dariusz Kaczmarek 63 (1X) 1.243  Sabatti STR 308 WIN  DELTA STRIKER HD 4,5-30/56
34.  Grzegorz Szulczyński 63 0.963  308  NF
35.  Sławomir Mlicki 63 1.495  308W  Vortex
36.  Michał Horłoza 62  Savage 12 F/TR .308 Win  NF
37.  Frank Krüger 57  Sigg-Schurter .223 Rem  Sightron 10-50
38.  Daniel Krnansky 56  Stiler TAC 30  8,5-25×50
39.  Pawel Niemczuk 51  .308  Javelin
40.  Bouke Feenstra 50  Marlin .308win  Dalta Optical striker 5-50×56
40.  Josef Prochazka 50  KELBLY 308Win  March 8-80×56.
42.  Edward Herdzik 49  Remington 308Vin  6×56
43.  Marcin Żurek 48  Sabatti Tactical LW 308W  Delta DOT 3-24×56
44.  Michał Śledzik 47  Dolphin 308  Nightforce
45.  Stanisław Karpiński 43  Custom Lufy.com.pl .308 Win  NF Comp. 12-55×50
46.  Tomasz Bąkowski 35  308Win  12-50×56
47.  Arkadiusz Musiał 31  .308  Nightfirce Copetition 15×52
48.  Piotr Dymerski 28  308 WIN SABOTTI  NIGHTFORSE
49.  Andrzej Blok 27  Sabatti STR Sport 308 Win  NF NXS
49.  Łukasz Garcon 27  remington 700 308 win  delta 45x30x56 sriker hd
51.  Uwe Emminger 26  SSG 3000 Patrol / .308 Win.  Steiner M7Xi 2,9-20×50
52.  Wojciech Jagielski 16  .308 Schultz&Larsen TAC  Kahles K1050
53.  Radosław Trzciński 15  SSG08 .308  VORTEX
54.  Tomasz Affet 9  .308 Win  NF 18×42/56
55.  Marcin Kowalski 5  NC Rado 308  NF
56.  Stanisław Kępiński 0  Savage 12 FTR .308 Win  Nightforce Competition 40×44
56.  Jacek Wiecha 0  Savage .223  March 48×52
56.  Marian Wiśniewski 0  Sabatti 308win  Kahles 624 4-24/50
Dystans 600 m – klasa Open
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 3-5.09.2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Konrad Żółtowski 98 (3X) 0.630  tkka tac a1 . 284 win  delta striker hd
2.  Steffen Schmitz 97 (3X) 0.945  ASH Walküre .300WSM  8-80×56 March
3.  Pit Jome 97 (3X) 1.129  Dolphin 6.5 Creedmoor  Delta Stryker 50x
4.  Zbigniew Kluziak 97 (1X) 0.659  Custom Janczewski 284 win  Nightforce Competition
5.  Szymon Brzyski 96 (3X) 0.905  284 WIN  MARCH
6.  Krzysztof Orzel 96 (1X) 0.963  Reminghton 700 6,5 creadmore  March 8-80
7.  Józef Giedź 95 (4X) 1.026  7-08 rem  NF
8.  Petr Novák 95 (1X) 1.152  Kelbly 6.5x47L  Nightforce BR
9.  Josef Prochazka 94 (1X) 0.745  KELBLY 6XC  March 8-80×56.
10.  Stanisław Karpiński 93 (2X) 0.963  NC Rado 300WSM/Lufy.com.pl  NF Comp. 12-55×50
11.  Artur Śliczny 93 (1X) 1.163  Cadex CDX-R7 Lite Comp Shepdog  Luneta NF Benchrest
12.  Richard Benkovsky 92 (5X) 1.146  Kelbly 284  NF
13.  Michał Harenża 92 1.031  6,5×47  NF
14.  Maciej Wysokiński 91 (1X) 1.180  284  march
15.  Szymon Tymejczyk 91 1.203  Tikka DCR 284 win  delta stryker hd 5-50×56
16.  Ryszard Kowalski 91 1.616  Barnard 7mm  March
17.  Jan Sykora 90 (1X) 1.192  Dolphin 6.5creedmoor  March
18.  Bogdan Raczyński 90 0.854  RADO 7 mm  NF
19.  Luděk Horák 90 1.129  STL-S 6,5x47Lapua  NXS 12-42×56
20.  Janne Pietiläinen 90 1.146  Teräsjänne 6×47  Delta
21.  Zdzisław Przybylski 88 (1X) 1.020  7mm  S&B
22.  Wojciech Wardęcki 88 1.278  JC 7mm  NF 15-55
23.  Marcin Majchrzak 87 0.882  DOLPHIN 300 WSM  MARCH
24.  Norbert Ernst 86 (1X) 1.954  SWS 2000  Sightron 10-50
25.  Leo Pools 84 (1X) 1.180  Bat Machine .284 Win  S&B
26.  Piotr Siezieniewski 84 1.008  NcRado 284Win  March 10-60×56
27.  Robert Żak 84 1.444  M98 kal. 7,62X53R  Zeiss 6-24X56
28.  Lars Aleithe 82 (1X) 1.163  Sabatti LTD 6,5 CR  Delta Stryker
29.  Jerzy Rozlucki 82 0.934  Victrix .284  NF
30.  Frank Züge 80 2.217  Keppeler K05-F 6mm Norma BR  Delta Optical Stryker HD
31.  Sławomir Kopyś 79 1.306  Sabatti STR Sport 6,5 Creadmore  Kahles K1050
32.  Joanna Wilkowska 79 2.681  Terasjanne 284/6×47  March 5-40
33.  Daniel Krnansky 79  Stiler  8-32×50
34.  Michał Kucharski 78 (1X)  284win  Nightforce
35.  Henryk Szwed 78 1.243  Tikka T3 Varmint 6.5X55SE  Kahles 6-24X56
36.  Petr Mothejl 76 2.298  Kelbly 6,5/46 L  March 8-80x
37.  Piotr Wilkowski 75 0.607  Terasjanne 284/6×47  March 5-40
38.  Jörg Plötz 75 0.974  Gruenig + Elmiger  Delta Stryker
39.  Agnieszka Mituniewicz 74 0.911  NCRado  Delta
40.  Tomasz Badura 73 1.272  Terasjanne .308 WIN  NF 15-55
41.  Andrzej Blok 73 1.369  NC-RADO 6.5×47  NF Competition
42.  Rafał Mędzin 72 0.985  Ruger PR 6,5x47L  Delta striker 5-50×56
43.  Aleksander Bień 71  Sabatti Sport .308 win  Vortex 6-24×50
44.  Jacek Wiecha 70 1.152  Savage.284WIN  March 40-60×52
45.  Christian Leffler 65 1.014  X-Out Precision 7mm X-Out  Vortex GE 15-60×52
46.  Anne Straus 60  Dolphin 6.5 Creedmoor  Delta Stryker 50x
47.  Marek Czesnowski 59 1.513  Tikka Super Varmint 6,5×55  Delta 3-24×56
48.  Bouke Feenstra 57 0.882  Savage F-class 6,5-284norma  Delta Optical striker 5-50×56
49.  Marian Wiśniewski 49  Sabatti 6,5 creedmoore  Delta Stryker 5-50/56
50.  Daniel Grzymała 43  Sabatti STR Sport 308Win  Leica PRS 5-30×56
51.  Artur Mazurkiewicz 37  DCR700 6.5×47  Delta Stryker 5-50×56
52.  Jacek Jankowski 35  SABATI 6,5X55  VORTEX
53.  Christian Zoecklein 24  Kelbly 6.5 Creedmoor  Athlon Argus
54.  Simon Duinmaijer 0  Bat Machine .284 Win  S&B
54.  Antonie Nagtegaal 0  BAT Machine C0. cal. .284 Wincheste  Kahles 5-25×56
54.  Piotr Narloch 0  Rado 284  ..
 Pawel Konecki awaria  Keppeler FR-09 7mmRSAUM  March 10-60/56
Dystans 600 m – klasa Magnum
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 3-5.09.2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Endru Holzhüter 99 (6X) 0.493  AS.H .300 WSM  Cronus 4.5-29×56
2.  Alexander Kreutz 98 (3X) 0.619  ASH Walküre .300NM  Kahles
3.  Robert Felinski 98 (2X) 0.361  Remington  T36
4.  Mirosław Małek 96 (4X) 0.963  ASH 300NM  NF
5.  Adam Dadaczyński 96 (1X) 0.710  Dolphin 338 L.M  Steiner MX5 5-25×56
6.  Piotr Narloch 95 (1X) 0.911  Barnard DCR 338  ..
7.  Stefanie Bickert 94 (2X) 1.163  SAKO 338 LM  6-24×56 Meopta
8.  Petr Mothejl 94 (2X) 1.238  Kelbly 7mm RSAUM  March 8-80x
9.  Krzysztof Kłosowicz 94 (1X) 0.521  Sako TRG 42  Night Force
10.  Adam Sztybór 94 (1X) 0.928  TERASJANNE 33  NF
11.  Andreas Mursall 94 0.705  Steyr SSG 08 338 LM  Steiner 7-28
12.  Peter Kahler 93 (1X) 0.716  ASH Walküre .338LM  Delta
13.  Rene Braun 93 (1X) 0.865  Ruger PR 300 PRC  IOR Terminator
14.  Frank Dietzel 92 (2X) 1.335  300 Norma Mag  Schmidt-Bender
15.  Jan-Dirk Arnold 92 1.129  .338 LM  Athlon 5-29×50
16.  Maciej Krawczak 91 (1X) 0.848
17.  Jacek Atamańczyk 91 (1X) 1.106  300WM  NF 15-55×52
18.  Michael Münzberg 91 (1X) 1.364  Sako TRG 42 .300 WinMag  Kahles K525i
19.  Jan Małek 91 0.636  338 LAPUA MAGNUM  NIGHTFORCE 15-55×52
20.  Damian Cerkanowicz 91 0.802  DCR 300PRC  8-32 NF
21.  Szymon Brzyski 91 1.146  338 LM  MARCH
22.  Arkadiusz Pietruszka 90 (2X) 1.306  Trg42 338lm  NF
23.  Maciej Halladin 90 (1X) 1.049  CDX33 338LM  NF 7-35
24.  Christian Leffler 90 0.355  TimePrecision .338 Lapua Mag  Nightforce 12-42×56 NF
25.  Michał Horłoza 90 0.997  DCC  NF
26.  Olha Kratyuk 90 1.031  ALR 300 .300 WimMag  Athlon
27.  Tarek Graf 90 1.450  Voere X3 / .338LM  S&B 5-25×56
28.  Steffen Heger 90 2.366  Fort Meier M 2002  12-24×56 Meopta
29.  Krystian Janczewski 89 (3X) 1.507  Remington 700, 300 Norma Magnum  SB
30.  Thomas Sadewasser 89 (1X) 1.392  Haenel RS9 .338 LM  Steiner 5-25
31.  Ryszard Srokosz 89 1.146  Savage 110BA 338LM  NF
32.  Sławomir Kopyś 89 1.192  Savage 110 300PRC  March
33.  Dariusz Kurzynski 89 1.375  ASH Walküre 338 Lapua Magnum  Sightron 10-50×60
34.  Adam Wardęcki 88 (3X) 1.163  Janczewski Custom 338 LM  NF
35.  Robert Libek 88 (2X) 1.472  DCR 700 kal.300 PRC  Sightron SV 10-50×60
36.  Piotr Onych 88 (1X) 1.455  Janczewski 338LM  March 8-80
37.  Andreas Düren 88 1.730  Voere .388 LapMag  Delta 4.5-30×56
38.  Maciej Nowak 87 (1X) 1.152  Repetier custom  Delta stryker 5-50
39.  Stefan Prutz 87 (1X) 1.226  AMXC .338 LM  S&B
40.  Karl-Heinz Nickel 87 (1X) 2.005  Voere .338 LM  3-27×56 S+B
41.  Marcin Ferenc 87 1.266  Rem700 .300 WinMag  Delta
42.  Matthias Assmann 87 2.040  ASH Valkyrie 338Lapua Magnum  Steiner M5Xi
43.  Rafal Rozner 86 1.117  Sabatti Evo 300 Win Mag  Stryker 5-50×56
44.  Dariusz Sobkowiak 86 1.232  Kelbly .338 LM  Schmidt&Bender
45.  Christopher Wagner 86 1.490  ASH Walkuere .338LM  Kahles K624i
46.  Karol Janczewski 86 1.719  Remington 700 kal. 6,5×47 Lapua  Vortex Golden Eagle
47.  Steffen Schmitz 82 0.905  Barnard 7-270WSM  Vortex 15-60×52
48.  Anne Straus 81 (1X) 2.154  Bergara 300 PRC  Delta Stryker 50x
49.  Adrian Kuklis 81 2.722  Savage Arms 110BA 338 LM  Sightron 10-50×60
50.  Roger Muller 80 0.928  Sako TRG42  Kahles K624
51.  Dieter Galzow 80 1.238  Ruger .300win mag  Nightforce 8-32×56
52.  Łukasz Halicki 79 (1X) 2.017  Savage 110 300 PRC  Kahles 5-25i
53.  Robert Kobylarek 79 1.289  CADEX 338 LM  SICHTRON 8X40X56
54.  Henry Haller 79 1.398  Steyr SSG08 .338LM  Steiner 4-28 x 56
55.  Michael Motin 78 (1X) 2.378  Ruger .338 LM  Vortex Viper PST
56.  Peter De Looff 78 0.991  Dutch Long Arms Ascalon 300Norma Ma  Nightforce Atacr F1 5-25×56
57.  Daniela Kroll 78 1.026  Schuler Walküre 300 WSM  Athlon
58.  Torsten Heine 76 (1X) 2.916  Ruger .338 LM  DDoptics 5-30×56
59.  Alfred Reinecke 76 1.536  Hahnel RS9 .338 Lapua Magnum  Steiner
60.  Ralf Nitsch 75 1.581  Voere X3 338 LM  Schmidt + Bender 5-45
61.  Daniel Lang 74  X3  S&B
62.  Benjamin Albrecht 70 1.020  Sako TRG 42  ZCO 527
63.  Stanislaw Rowinski 67 1.037  Spindler SAII Kal 300WM  L&S 20x
64.  Ralph Dumke 67  Savage .338 LM  NF 15-55*52
65.  Kevin Werner Richard Pospesch 66  Sako TRG 42 300 WinMag  Delta Optics 5-50×56
66.  Jennifer Bickert 63  Ritter Stark SX1 MT  12-24×56 Meopta
67.  Urs Nubars 62  Steyr SSG.338 LM  IOR 12-36×56
68.  Peter Heikenroth 59  ALR 300 .300 WimMag  Athlon
69.  Heinz-Dieter Rabbe 57  .338 Lapua Magnum  S&B PM II 5-25×56
70.  Marcin Mielniczek 51  UNIQUE ALPINE 300 PRC  KAHLES 10-50
71.  Martin Memmesheimer 49  ASH Walkuere .338LM  Kahles K624i
72.  Lars Hausmann 29  Voere X3 .338LM  S&B PM II 5-45×56
73.  Bernhard Groehl 0  Voere X3 .338 LM  Vortex Razor HD 5-25×56
73.  Frank Salewski 0  Savage 338 LapuaMag  Athlon
73.  Dietmar Seidel 0  STL-2 .338 Lapua Magnum  Nightforce/Kahles
73.  Carsten Wicher 0  ASH Walküre .338
Dystans 600 m – klasa UltraMagnum
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 3-5.09.2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Stanislaw Rowinski, Dr. 47 (2X) 1.049  .416 Barrett  Premier Reticles Heritage 5-25×56
2.  Gür Bozyakali 47 0.544  Fortmeier M2002 .408 CheyTec  IOR Crusader
3.  Alfred Reinecke 47 0.762  Fortmeier .416Barret  S&B PM II 5-25×56
4.  Krzysztof Orzel 45 0.945  Fortmeier M2002  Leica BRS
5.  Roger Muller 45 1.209  Barnard P-chey 375CT  KAHLES 525
6.  Klaus-Bernhard Heuwing 43 0.659  Victrix .375 CT  Kahles 524i
7.  Sebastian Wiącek 43 1.650  Cadex 408CT  NF ATCAR
8.  Frank Dietzel 41 1.742  408CT  zero compromise
9.  Peter Schultz 36 2.848  Fortmeier M2002 .50BMG  Steiner M5Xi
10.  Tarek Graf 27  Voere X5 / .50BMG  S&B 5-25×56
Dystans 800 m – klasa Semi-Auto
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 3-5.09.2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Kamil Kanarski 77 1.856  DPMS LR-308 / kal.308Win  Zeiss Diavari V 6-24×56
2.  Marta Laskowska 71 1.740  HK 308 WIN  VUDU 5-25
3.  Thomas Heise 67 1.590  Oberland Arms OA 10 308  DD Optics 5-30×50 Mildot
4.  Błażej Domański 62  Stag Varminter .223  Delta Stryker HD 4.5-30
5.  Frank Dietzel 47  DAR AR10 Longrange  Kahles 6-24×56
6.  Ralf Nitsch 46  Heckler + Koch MR 308  Schmidt + Bender 4-16
7.  Maciej Kachnowicz 43  AR10 .308  10-50×60
8.  Maciej Halladin 40  OA-10 308W  NF 5-25
9.  Marcin Ferenc 37  HK MR308 .308 Win  NF Atacr
9.  Tarek Graf 37  HK-MR .308Win  Zeiss 6-24×56
11.  Artur Kamiński 27  JP 308  NF
12.  Krzysztof Bielecki 21  HK MR.308Win   Delta Stryker 4,5-30 56
13.  Krzysztof Orzel 16  Lancer L 30 308 win  Night force
14.  Hans Ellermann 6  HK MR 308  S & B 5 x25 x 56 PII
15.  Grzegorz Czajkowski 0  V-AR  DELTA
15.  Nadine Dreier 0  223 REM
15.  Dominique Groß 0  Windham .223 Rem  Vortex DBT 4-16×44
15.  Frank Krüger 0  Ar15 .223Rem  Sightron
15.  Sven Lehmann 0  Haenel CR223 .223 Rem  Vortex Tactical 6-24×50
15.  Mario Moeller 0  Savage MSR15, .223 Rem  Delta 4,5-30×56
15.  Patrick Mohr 0  B&T APC 223  DD-Optics 5-30×50
15.  Marek Rydz 0  JP .223  Delta
15.  Przemysław Szczepaniak 0  Savage 6,5 CR  Zeiss
15.  David Tampe 0  OA-10 DMR-E/.308  Kahles 624i 6-24×56
15.  Michał Wodnicki 0  Stag 3 Gun Elite .223  Stryker 4.5-30
15.  Mariusz Wójcik 0  stag arms  vortex
15.  Robert Żak 0  Heckler Koch MR308 kal.308Win.  Leica 5-30X56 PRS
Dystans 800 m – klasa Semi-AutoOpen
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 3-5.09.2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Tomasz Jastrzabek 86 1.435  Lancer 6.5 CR  S&B
2.  Maciej Wysokiński 82 1.066  6,5 slr  march
3.  Michał Śledzik 81 (1X) 1.710  Lancer  Nightforce
4.  Roland Martin 81 1.775  Albert Arms .338 NormaMagnum  Steiner
5.  Błażej Domański 78 1.109  Lancer L30 6.5 Creedmoor  Delta Stryker HD 5-50
6.  Silvio Blumrodt 75 1.208  Burk 6.5 Creedmoor  Bushnell
7.  Ryszard Srokosz 73 2.677  Lancer 6.5 CM  NF
8.  Eugeniusz Grzybek 68 2.084  Lancer LT 30  NF 55×15
9.  Michał Wodnicki 67 1.117  DB10 6.5 CM  Stryker 5-50
10.  Artur Mazurkiewicz 67 1.328  Lancer L30 6.5CM  Delta Stryker 5-50×56
11.  Igor Stefanowski 64 0.967  6,5 Creed  NF Competition
12.  Tomasz Kirczuk 63 (1X)  Stag 10 6.5 creed  Kahles 6-24
13.  Marek Halicki 60  Savage 6.5cm  Kahles 525i
14.  Jacek Wiecha 58  MSR 10 6,5 CM  S&B
15.  Olha Kratyuk 56 (2X)  ALR 300 .300 WimMag  Athlon
16.  Pawel Konecki 54  JP 6.5 CRM  March 10-60/56
17.  Pit Jome 46  JP 6mmAR T40  Delta Stryker 50x
18.  Rafał Kukuczka 45  6,5 cm  Pst II Vortex Viper
19.  Daniela Kroll 37  Albert Arms .300 WinMag  Kahles
20.  Bernhard Groehl 0  Izmashh Tigr 7,62x54R  Vector 5-24×56
20.  Peter Heikenroth 0  ALR 300  Athlon
20.  Andrzej Najmrodzki 0  Savage LR 6,5 CM  Schmidt Bender FT II
20.  Maciej Nowak 0  Nemo Arms 6.5 Creedmoor  Minox ZP5-25
20.  Piotr Siezieniewski 0  AR10 MOD: ZEV-LF 6.5 SLR  NF Competition 15-55×52
20.  Tadeusz Zimmer 0  DCR AERO PRECISION 6,5 Creedmor  SICHTRON III 8X32X56
Dystans 800 m – klasa Sniper
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 3-5.09.2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Jerzy Krywult 94 (1X) 0.967  NC Rado .308 win.  10-60×52
2.  Konrad Włodarczyk 91 1.495  308  NF
3.  Philip Idzikowski, Dr. 89 1.921  Bergara B-14 BMP  DO 4,5-30×56
4.  Tomasz Kirczuk 89 1.990  .308 DCR  15-60
5.  Jerzy Rozlucki 88 (1X) 2.385  TRG Terasjanne .308  NF
6.  Norbert Ernst 88 1.427  SWS 2000  Sightron 10-50
7.  Joanna Szczepańska-Kirczuk 87 (2X) 1.925  sabatti str sport 308  ?
8.  Wojciech Nowak 87 (1X) 1.891  Sabatti 308 win.  Vortex
9.  Mirosław Szambelan 87 1.611  Sako TRG-22  S&B 5-25×56
10.  Rajko Pürschel 86 (3X) 1.504  Mercury STR 308  Athlon 4,7-27×50
11.  Marco Witt 86 (2X) 2.174  Tikka TAC A1 .308  Kahles 624i
12.  Rafał Kwiecień 86 1.091  CZ 557 Varmint .308  Hawke Sidewinder ED
13.  Robert Żabicki 86 2.290  Savage 12F/TR .308Win  NF Competition 15-55
14.  Grzegorz Szulczyński 84 (2X) 1.293  308  nf
15.  Rafal Rozner 84 1.109  Sabatti Sport .308  Stryker 5-50×56
16.  Sebastian Wiącek 84 1.263  Rem700 308Win  Leica PRS PRB
17.  Sławomir Kopyś 83 1.654  Sabatti Desert 308  DELTA 5X50X56
18.  Grzegorz Górkiewicz 82 (1X) 1.315  Sako trg 22 308 Win.  NF Comp.
19.  Dariusz Kubicki 82 1.409  Tikka T3x Tactical, .308  Kahles K624i 6-24×56
20.  Michał Oleksiuk 81 1.994  Sabatti Tactical 0,308  Burris
21.  Eugeniusz Grzybek 81 2.183  Sabatti STR 308WIN  NF 15×55
22.  Robert Zakrzewski 79 1.311  Sabatti Tactical Evo 308win  KAHLES K1050
23.  Mirosław Małek 78 1.242  NC RADO 308Win  NF
24.  Wojciech Rej 77 1.839  .308 Win  Stryker HD
25.  Sylwester Waśkiewicz 73 1.384  SABATTI EVO BLACK .308win  Delta Stryker HD 5-50×56
26.  Piotr Kociołek 72 2.054  Sabatti STR .308WIN  DO Javelin 4.5-30×56
27.  Tomasz Staszak 72  TIKKA T3X 308 WIN  VORTEX HST
28.  Bogdan Raczyński 71 1.319  CZ 555 308 W  NF
29.  Artur Gryga 71 2.389  Remington 700 308Win.  Vortex Razor 5X20
29.  Piotr Sumiński 71 2.389  Sabatti STR Sport 308w
31.  Rafal Turowski 69 1.568  Sabatti Str Sport .308 WIN  Delta Stryker HD 5-50
32.  Przemysław Wójtowicz 69 2.303  Tikka T3 A1 .308 Win  Vortex HD 5-20×50
33.  Steffen Sandhöfner 69  Savage 110 Elite Precision .308  Hawke Vantage 30WA FFP
33.  Tomasz Łuksza 69  Tikka T3X Tac A1 .308 Win  Delta Stryker HD 5-50×56 DLS-1
35.  Roger Schermaul 68  RPR 308 win  Zeiss V4 6*24*50
36.  Andreas Mursall 67 1.904  Voere LBW M2 308 win  Schmidt Bender 5-25
37.  Holger Moldt 67 3.317  Blaser LRS2 308 Win  Vortex 5-25 x 50
38.  Michał Śledzik 66 1.276  Dolphin 308  Nightforce
39.  Marcin Wróblewski 66 1.444  Sabatti Tactical Evo 308win  march
40.  Marta Laskowska 66 2.497  SAKO 308 WIN  NIGHTFORCE 7-35
41.  Thomas Heise 64 1.521  Tikka M65A  DD Optics 5-30×50 Mildot
42.  Andreas Lämmcken 64  Multimatch .308 WM  242172
43.  Uwe Emminger 63  SSG 3000 Patrol / .308 Win.  Steiner M7Xi 2,9-20×50
43.  Mariusz Glapiński 63  SAVAGE 110 ELITE PRECISION 308 WIN  Luneta Leica PRS 5-30x56i PRB 51300
45.  Andrzej Blok 61 1.384  Sabatti STR Sport 308 Win  NF NXS
46.  Piotr Borowiec 61  Tikka T3 Tac A1 308  Vortex viper PST 5-25×50
46.  Josef Prochazka 61  Kelbly 308  NF
48.  Hans Ellermann 60  Unique Alpin 308 Tpg 3  S&B 5 X 25 X 56 PII
49.  Jörg Kuttnik 59  Ruger .308 Win  Kahles 6×24/56
50.  Dariusz Kurzynski 55  Howa.308  10-50×60
50.  Mariusz Negowetti 55  SSG 3000 Supertarget  Schmidt-Bender
50.  Marek Stacherski 55  Sabatti .308win  Delta
53.  Stanisław Karpiński 54  Custom Lufy.com.pl .308 Win  NF Comp. 12-55×50
54.  Piotr Kowalczyk 52  tikka T3x Tac A1  Golden Eagle
55.  Sven Koch 51  SIG Sauer SSG 3000 .308  Kahles K624i
56.  Marek Rydz 49  Tikka .308  NF
57.  Oliver Seliger 45 (1X)  Ruger M77 .308W  Athlon Midas Tac
58.  Markus Schantz 44  Ruger PR .308
59.  Peter Thannheiser 41   700 .308 Win  PM2 2-12×50
60.  Michał Sienkiewicz 40  Tikka T3X TACA1 cal. .308 WIN  VORTEX PST II 5-25×50
61.   Damian Garwolski 38  Bergara B14 .308W  Delta
62.  Bodo Stark 36  Tikka TAC A1 .308  Vortex 5-25×50
63.  Jan Kern 35  Mercury Evo 308Win  Vortex Viper PST
64.  Stefan Prutz 33  TPG-1 .308  S&B
65.  Marta Banach Michalska 32  SAKO .308Win  Schmidt&Bender
66.  Jan Sykora 30  PiroArms 308Win  NF
67.  Werner Grünwald 29  remington 700 .308 win  delta
68.  Thomas Sadewasser 25  .308 Win  5-25×56
69.  Torsten Heine 23  Sako .308 Win.  6-24×50 Vortex
70.  Jan Emminger 20  Remington 700 Tactical / .308 Win.  Leupold VX II 6-18×40
71.  Oliver Hüfner 17  Blaser Tac2 / .308  Kahles
72.  Daniela Kroll 16  STL .308  S&B 5-25×56
72.  Krzysztof Strączek 16  HAENEL RS8  ZAIS
74.  Krzysztof Smorag 15  H K SLB 308  Nightforce 15x50x56
74.  Andrzej Srokosz 15  Savage 12FTR 308WIN  Delta 5-50×56
76.  Patrick Mohr 12  Sauer und Sohn 3000 .308Win  Sightron SIII Target 10-50×60
76.  Mario Möller 12  Ruger .308 Win  Delta 4,5-30×56
78.  Piotr Kies 11  DCR .308  Vortex
78.  Mirosław Moździerz 11  Tikka 308  4,5 x 30 x 50
78.  Jan Trzciński 11  Steyr SSG08 kal 308  Vortex
81.  Lilianna Badura 6  Dolphin .308 WIN  NF 15-55
82.  Wojciech Jagielski 5  .308 Schultz&Larsen TAC  Kahles K1050
83.  Andrzej Berleć 0  Accuracy International AI AX 308Win  S&B PMII 5-25×56
83.  Krzysztof Bielecki 0  Sabatti STR 308  Delta Stryker 5-50 56
83.  Wolfgang Farken 0  Blaser R8 308Win  Zeis V4 6-24*50
83.  Matthias Michaels 0  Sabatti TLD 308  folgt
83.  Agnieszka Mituniewicz 0  sabatti  Delta Optical
83.  Sławomir Mlicki 0  308W  Vortex
83.  René Simon 0  Remmington 700 SPS, .308 Rem  Vortex 5-25×56
83.  Rafał Sokołowski 0  Bergara 308 w  Delta
83.  Stanisław Szałaśny 0  SAKO 308  S&B
83.  Wojciech Woźniak 0  SABATTI TACTICAL 308 win  DO 4,5-30X50
83.  Włodzimierz Zamojski 0  Sako TRG-22 308 Win  Schidt&Bender 12-50×56 PMII-2
Dystans 800 m – klasa SniperOpen
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 3-5.09.2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Jerzy Rozlucki 98 (3X) 0.778  Victrix .284  NF
2.  Artur Śliczny 95 (3X) 1.409  Cadex CDX-R7 Lite Comp Shepdog  Luneta NF Benchrest
3.  Adam Sztybór 95 (1X) 0.932  NC RADO 284WIN  NF
4.  Michał Kucharski 91 (3X) 1.547  284win  Nightforce
5.  Rafał Walczowski 89 (2X) 0.739  284 Win  NF Competition
6.  Piotr Wilkowski 87 (1X) 1.216  Terasjanne 284/6x47L  March 5-40
7.  Marcin Ferenc 87 (1X) 1.444  Rem700 .300 WinMag  Delta
8.  Janne Pietiläinen 87 1.508  Teräsjänne 284  Delta
9.  Andreas Mursall 86 0.967  Tikka T3 6,5 creedmoor  Steiner 7-28
10.  Robert Zakrzewski 85 (1X) 0.945  Sabatti Tactical Evo 308win  KAHLES K1050
11.  Tomasz Bąkowski 85 (1X) 1.672  6,5 Creedmoor  4-27×56
12.  Mirosław Małek 85 0.941  AIAX 284Win  NF
13.  Zbigniew Kluziak 85 1.268  Custom Janczewski 284 win  Nightforce Competition
14.  Grzegorz Czajkowski 85 1.796  TIKKA  VORTEX
15.  Joanna Wilkowska 85 1.981  Tersjanne 6.5×47  March 5-40
16.  Thomas Müller 84 (1X) 2.514  Walküre 300 WinMag
17.  Jan Sykora 84 1.809  Dolphin 6.5creedmoor  March
18.  Christian Zoecklein 84 2.282  Kelbly 6.5 Creedmoor  Athlon Argus
19.  Josef Prochazka 83 1.195  Kelbly 6XC  NF
20.  Pit Jome 82 0.838  Dolphin 6,5CM  S15-056
21.  Karol Janczewski 82 1.156  Janczewski Custom 300PRC
22.  Maciej Wysokiński 82 1.298  284  march
23.  Oliver Hüfner 82 1.504  Blaser Tac2 / .338  Kahles
24.  Bronisław Malanowski 81 1.637  284win  Kahles 5-25×56
25.  Ryszard Kowalski 81 2.213  Barnard 7mm  March
26.  Martin Kopelke 80 (1X) 1.379  Ruger RPR 308W   Kahles k525i
27.  Jann Bressel 80 1.719  Ruger PR 338 Lm  Kahles
28.  Piotr Siezieniewski 79 1.525  NcRado 284Win  March 10-60×56
29.  Jacek Chełstowski 79 2.492  Sabatti Tactical Evo 6,5 creedmoor  NF 15-55×52
30.  Stefan Clement 78 (1X) 2.320  STL-SL .338 LM  Bushnell Elite Tactical XRS2 5-30×5
31.  Frank Züge 78 (1X) 2.815  Sabatti STR Sport .308 Win  Delta Optical Stryker HD
32.  Agnieszka Mituniewicz 78 (1X)  NCRado  Delta
33.  Thomas Sadewasser 78 1.513  Tikka T3X 6.5 Creedmoor  5-27 CZ
34.  Michael Münzberg 78 1.689  Ruger PR 6,5 Creed  Kahles K525i
35.  Luděk Horák 78 2.320  STL-S 6,5x47Lapua  NXS 12-42×56
36.  Oliver Seliger 78 2.355  Ruger Hawkeye Long Range Target  Athlon Midas Tac 6-24×50
37.  Krystian Klak 77 (1X) 2.368  Savage 6,5 Creedmoore  Leica PRS 5-30x56i
38.  Igor Stefanowski 77 2.522  284 Win  NF Competition
39.  Jacek Atamańczyk 75 0.847  300WM  NF 15-55×52
40.  Łukasz Halicki 75 0.997  Sako TRG 6.5  Kahles 5-25i
41.  Marco Witt 75 2.050  Tikka 6,5 Creedmoor  Kahles 6-24×56
42.  Claude Ging 74 1.074  Sako TRG 42  Hensoldt
43.  Konrad Żółtowski 74 1.216  tikka tac a1 .284 win  delta striker hd
44.  Rene Braun 73 2.368  Tikka 6,5 Creedmoor  Athlon ETR 4,5-30×56
45.  Wojciech Goryca 72  Carl Gustaw 6,5×55
46.  Bogdan Raczyński 71 0.928  RADO 7mm  NF
47.  Petr Mothejl 71 2.020  Kelbly 6,5/47L  March 8-80x
48.  Szymon Brzyski 70 0.928  284 WIN  MARCH
49.  Tadeusz Zimmer 67 0.988  DCR ULTIMATUM 284 WIN  LEICA 8X30X56
50.  Sławomir Kopyś 67 1.242  Sabatti STR SPORT 6,5  Khales K1050
51.  Józef Giedź 67 1.676  7-08rem  NF
52.  Stanisław Karpiński 67  NC Rado 300WSM/Lufy.com.pl  NF Comp. 12-55×50
53.  Robert Kowalewski 65 1.242  CZ 550 6,5×55
54.  Silvio Blumrodt 65 1.306  6.5 Creedmoor  Kahles 525i
55.  Leszek Stepura 63  Tikka T3 Varmint 6,5×55  Stryker 5-50×56 HD
56.  David Tampe 60  Tikka T3x CTR 6,5 Creedmoor
57.  Maciej Krawczak 59 1.036
58.  Krystian Janczewski 55 1.500  Janczewski Custom 300PRC
59.  Rafal Rozner 54  Sabatti Evo 300 Win Mag  Stryker 5-50×56
60.  Dominique Groß 51  Tikka 6,5 Creedmoor  Delta Stryker 4,5-30x
61.  Robert Kobylarek 49  REMINGTON BARTLEIN 284 WIN  SICHTRON 8X40X56
61.  Marcin Majchrzak 49  DOLPHIN 300 WSM  MARCH
61.  Anne Straus 49  Dolphin 6,5CM  Delta 5-50×56
61.  Mariusz Łokaj 49  Cadex 6,5 Credmoor  Delta
65.  Lars Hausmann 48  Heym SR 30 Long Range / .300 WinMa  Steiner M7Xi 4-28×56
65.  Sven Lehmann 48  Bergara B14 BMP 6,5CM  Delta Stryker HD 4.5-30×56
67.  Tomasz Badura 45  Terasjanne .308 WIN  NF 15-55
68.  Michał Sienkiewicz 33  BADROCK SOUTHFORK cal. 6.5 CM  TBA
69.  Patrick Mohr 32  Tikka T3X TACA1 6,5Creedmoor  Sightron SIII Target 10-50×60
70.  Rafał Mrok 25  Bergara 6.5 Creedmorre  Delta Styryker hd 5-50
70.  Christian Seja 25  Remington 700 / .308 Win.  Steiner M7X1 4-27×56
72.  Andre Wagener 21  Tikka T3x Tac A1 / 6,5 Creedmoor  Kahles 6-24×56
73.  Uwe Nauck 19  Tikka T3x TACT A1 6.5 Creedmoor  Steiner M7Xi 4-28×56
74.  Arturt Mazurkiewicz 15  DCR700 6.5×47  Delta Stryker 5-50×56
75.  Frank Steegmanns 11  Remington 700 P  Sightron SIII
76.  Marek Kowalczuk 10  Tikka T3  NF NXS 12-42X56
76.  Zbigniew Soliński 10  Mod 98 6,5×55  Kahles 1050
78.  Stefan Prutz 8  TPG-1 6.5x55SE  Kahles
79.  Thomas Höfer 5  Tikka T3x Tac A1, 6.5mm Creedmoor  StrykerHD 4.5-30×56
79.  Kevin Werner Richard Pospesch 5   .308  Delta 4,5-30×56
79.  Frank Salewski 5  Mercury 6,5 x45 L  Athlon 5-25×56
82.  Peter De Looff 0  Stiller Spectre AX 6x47SM  Khales K624I
82.  Hans Ellermann 0  Unique Alpine 338 LPM  Schmidt & Bender 5x 25 x 56
82.  Wojciech Feldgebel 0  Tikka T3 6,5x55SE  DeOP 3,5-24/56
82.  Marek Halicki 0  Tikka tac a1 6.5cm  Kahles 624i
82.  Ralf Möbius 0  12 F/TR cal. 308  Sightron 10-50×60
82.  Ryszard Srokosz 0  Savage 110BA 338LM  nf
82.  Marcin Woszczak 0  Tikka A1 Tac 6,5 creed  Night Force Competition
Dystans 800 m – klasa F/TR
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 3-5.09.2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Robert Felinski 94 (3X) 0.877  Savage 308  T36
2.  Artur Gryga 92 (2X) 1.697  Remington 700 308Win  Vortex Razor 5X20
3.  Jan Sykora 92 1.375  PiroArms 308Win  NF
4.  Jerzy Rozlucki 91 (1X) 0.937  TRG Terasjanne .308  NF
5.  Frank Krüger 90 1.672  Sigg-Schurter .223 Rem  Sightron 10-50
6.  Lilianna Badura 88 1.130  Dolphin .308 WIN  NF 15-55
7.  Piotr Stasiek 86 (1X) 1.917  SAVAGE 308win  NF 15-55
8.  Joanna Szczepańska-Kirczuk 86 1.835  sabatti str sport 308  ?
9.  Uwe Emminger 86 2.002  SSG 3000 Patrol / .308 Win.  Steiner M7Xi 2,9-20×50
10.  Thomas Mau 86 2.037  Winchester .308Win  Burris 3-12×50
11.  Jacek Wiecha 83 1.749  Savage .223  March 48×52
12.  Zdzisław Przybylski 82 (1X) 2.067  HOWA 150 223 REM.  S&B
13.  Wojciech Nowak 82 1.023  Sabatti 308 win.  Vortex
14.  Stanisław Karpiński 82 1.130  Custom Lufy.com.pl .308 Win  NF Comp. 12-55×50
15.  Tomasz Kirczuk 81 (2X) 1.440  .308 DCR  15-60
16.  Janusz Olszyk 81 1.981  Browning X Bold 308 win  continental 5-30×56
17.  Bogdan Hrynowiecki 80 3.047  Savage 12 F/TR 308 win  Delta Optical Titanium 3-24×56 ED
18.  Robert Żabicki 79 (1X) 3.262  Savage 12F/TR .308Win  NF Competition 15-55
19.  Rafal Rozner 76 1.568  Sabatti 308 Win  Stryker 5-50×56
20.  Andrzej Srokosz 76 3.167  Savage 12 F/TR  Delta Stryker 5-50×56
21.  Mirosław Moździerz 75 1.500  Tikka 308  4,5 x30x50
22.  Bogdan Raczyński 73 1.276  CZ 555 308 W  NF
23.  Mariusz Wójcik 73  Savage 308  Nightforce Competition
24.  Ryszard Banach 71  SAKO .308Win  Schmidt&Bender
25.  Michał Śledzik 70 1.311  Dolphin 308  Nightforce
26.  Werner Grünwald 69  remington 700 .308 win  delta
26.  Pawel Niemczuk 69  .308  Javelin
28.  Jan Małek 63  CZ 750 .308WIN  VORTEX 15-60×32
28.  Josef Prochazka 63  KELBLY 308Win  March 8-80×56.
28.  Konrad Włodarczyk 63  308  NF
28.  Marcin Żurek 63  Sabatti Tactical LW 308W  Delta DOT 3-24×56
32.  Wojciech Jagielski 61  .308 Schultz&Larsen TAC  Kahles K1050
33.  Hans Ellermann 59  Keppeler 308  schmidt und Bender 5 x25 x56
34.  Rafał Mędzin 58 (1X)  Sabatti TR 308Win  Kahles 10-50×56
35.  Daniel Krnansky 57  Stiler TAC 30  8,5-25×50
36.  Bouke Feenstra 48  Marlin .308win  Dalta Optical striker 5-50×56
37.  Krzysztof Kłosowicz 46  Sako TRG 22  Khales
38.  Piotr Dymerski 43  308 WIN SABOTTI  NIGHTFORSE
39.  Aleksander Poklewski-Koziełł 41  Savage 10FCP HS 308Win  Nightforce ATACR
40.  Tomasz Bąkowski 40  308Win  12-50×56
41.  Arkadiusz Musiał 25  .308  Nightfirce Copetition 15×52
42.  Marian Wiśniewski 19  Sabatti 308win  Kahles 624 4-24/50
43.  Piotr Dowżenko 6  Sabatti Urban Snajper 308 win  Luopold
44.  Roman Chocholski 5  CZ 557 Varmint 308 Win  GE 15-60/52
44.  Jan Emminger 5  Remington 700 Tactical / .308 Win.  Leupold VX II 6-18×40
44.  Marcin Kowalski 5  NC Rado 308  NF
44.  Frank Steegmanns 5   .308 Win  Sightron
48.  Tomasz Affet 0  .308 Win  NF 18×42/56
48.  Andrzej Blok 0  Sabatti STR Sport 308 Win  NF NXS
48.  Łukasz Garcon 0  remington 700 308 win  delta 45x30x56 sriker hd
48.  Michał Horłoza 0  Savage 12 F/TR .308 Win  NF
48.  Stanisław Kępiński 0  Savage 12 FTR .308 Win  Nightforce Competition 40×44
48.  Sławomir Mlicki 0  308W  Vortex
48.  Przemysław Szczepaniak 0  Savage.223  Zeiss
48.  Grzegorz Szulczyński 0  308  NF
48.  Radosław Trzciński 0  SSG08 .308  VORTEX
Dystans 800 m – klasa Open
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 3-5.09.2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Konrad Żółtowski 95 0.907  tkka tac a1 . 284 win  delta striker hd
2.  Jerzy Rozlucki 92 (1X) 1.199  Victrix .284  NF
3.  Bogdan Raczyński 92 0.941  RADO 7 mm  NF
4.  Józef Giedź 90 (2X) 1.534  7-08 rem  NF
5.  Jörg Plötz 90 1.027  Gruenig + Elmiger  Delta Stryker
6.  Szymon Brzyski 89 (2X) 1.061  284 WIN  MARCH
7.  Piotr Wilkowski 89 (1X) 1.203  Terasjanne 284/6×47  March 5-40
8.  Marcin Majchrzak 87 1.087  DOLPHIN 300 WSM  MARCH
9.  Maciej Wysokiński 86 (1X) 1.014  284  march
10.  Szymon Tymejczyk 86 (1X) 1.087  Tikka DCR 284 win  delta stryker hd 5-50×56
11.  Michał Harenża 86 1.289  6,5×47  NF
12.  Luděk Horák 84 0.683  STL-S 6,5x47Lapua  NXS 12-42×56
13.  Petr Mothejl 83 0.614  Kelbly 6,5/46 L  March 8-80x
14.  Josef Prochazka 83 1.134  KELBLY 6XC  March 8-80×56.
15.  Jacek Wiecha 83 1.147  Savage.284WIN  March 40-60×52
16.  Petr Novák 82 (1X) 1.147  Kelbly 6.5x47L  Nightforce BR
17.  Artur Śliczny 82 1.573  Cadex CDX-R7 Lite Comp Shepdog  Luneta NF Benchrest
18.  Norbert Ernst 82 2.226  SWS 2000  Sightron 10-50
19.  Tomasz Badura 81 (1X) 1.302  Terasjanne .308 WIN  NF 15-55
20.  Sławomir Kopyś 81 0.761  Sabatti STR Sport 6,5 Creadmore  Kahles K1050
21.  Andrzej Blok 80 0.718  NC-RADO 6.5×47  NF Competition
22.  Jan Sykora 80 1.152  Dolphin 6.5creedmoor  March
23.  Janne Pietiläinen 80 1.302  Teräsjänne 6×47  Delta
24.  Wojciech Wardęcki 79 1.934  JC 7mm  NF 15-55
25.  Lars Aleithe 79 2.411  Sabatti LTD 6,5 CR  Delta Stryker
26.  Steffen Schmitz 78 0.589  ASH Walküre .300WSM  8-80×56 March
27.  Zbigniew Kluziak 77 1.556  Custom Janczewski 284 win  Nightforce Competition
28.  Krzysztof Orzel 76 1.483  Reminghton 700 6,5 creadmore  March 8-80
29.  Leo Pools 75  Bat Machine .284 Win  S&B
30.  Daniel Krnansky 74 1.229  Stiler  8-32×50
31.  Aleksander Bień 74 2.308  Sabatti Sport .308 win  Vortex 6-24×50
32.  Frank Züge 74 2.974  Keppeler K05-F 6mm Norma BR  Delta Optical Stryker HD
33.  Jacek Jankowski 72 (1X) 1.990  SABATI 6,5X55  VORTEX
34.  Agnieszka Mituniewicz 72 2.866  NCRado  Delta
35.  Simon Duinmaijer 69  Bat Machine .284 Win  S&B
36.  Joanna Wilkowska 68 1.392  Terasjanne 284/6×47  March 5-40
37.  Zdzisław Przybylski 55  7mm  S&B
38.  Rafał Mędzin 54  Ruger PR 6,5x47L  Delta striker 5-50×56
39.  Ryszard Kowalski 45  Barnard 7mm  March
40.  Anne Straus 43  Dolphin 6.5 Creedmoor  Delta Stryker 50x
41.  Piotr Narloch 42  Rado 284  ..
42.  Marek Czesnowski 40  Tikka Super Varmint 6,5×55  Delta 3-24×56
42.  Henryk Szwed 40  Tikka T3 Varmint 6.5X55SE  Kahles 6-24X56
44.  Michał Kucharski 36  284win  Nightforce
45.  Bouke Feenstra 33  Savage F-class 6,5-284norma  Delta Optical striker 5-50×56
46.  Pit Jome 28  Dolphin 6.5 Creedmoor  Delta Stryker 50x
47.  Stanisław Karpiński 18  NC Rado 300WSM/Lufy.com.pl  NF Comp. 12-55×50
47.  Christian Leffler 18  X-Out Precision 7mm X-Out  Vortex GE 15-60×52
49.  Christian Zoecklein 16  Kelbly 6.5 Creedmoor  Athlon Argus
50.  Marian Wiśniewski 12  Sabatti 6,5 creedmoore  Delta Stryker 5-50/56
51.  Richard Benkovsky 5  Kelbly 284  NF
51.  Artur Mazurkiewicz 5  DCR700 6.5×47  Delta Stryker 5-50×56
53.  Daniel Grzymała 0  Sabatti STR Sport 308Win  Leica PRS 5-30×56
53.  Antonie Nagtegaal 0  BAT Machine C0. cal. .284 Wincheste  Kahles 5-25×56
53.  Piotr Siezieniewski 0  NcRado 284Win  March 10-60×56
53.  Robert Żak 0  M98 kal. 7,62X53R  Zeiss 6-24X56
 Pawel Konecki awaria  Keppeler FR-09 7mmRSAUM  March 10-60/56
Dystans 800 m – klasa Magnum
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 3-5.09.2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Dariusz Sobkowiak 98 (2X) 0.799  Kelbly .338 LM  Schmidt&Bender
2.  Damian Cerkanowicz 98 (1X) 0.881  DCR 300PRC  8-32 NF
3.  Michael Münzberg 96 0.808  Sako TRG 42 .300 WinMag  Kahles K525i
4.  Maciej Krawczak 95 (2X) 1.014
5.  Robert Kobylarek 95 (2X) 1.165  CADEX 338 LM  SICHTRON 8X40X56
6.  Maciej Nowak 95 (1X) 0.915  Repetier custom  Delta stryker 5-50
7.  Szymon Brzyski 95 1.113  338 LM  MARCH
8.  Robert Felinski 94 (2X) 0.778  Remington  T36
9.  Rene Braun 93 (4X) 1.573  Ruger PR 300 PRC  IOR Terminator
10.  Mirosław Małek 93 (2X) 0.872  ASH 300NM  NF
11.  Adam Sztybór 93 (1X) 1.044  TERASJANNE 33  NF
12.  Piotr Narloch 93 0.829  Barnard DCR 338  ..
13.  Jan Małek 93 0.851  338 LAPUA MAGNUM  NIGHTFORCE 15-55×52
14.  Michał Horłoza 93 1.233  DCC  NF
15.  Endru Holzhüter 92 (1X) 0.636  AS.H .300 WSM  Cronus 4.5-29×56
16.  Łukasz Halicki 92 (1X) 1.319  Savage 110 300 PRC  Kahles 5-25i
17.  Adam Wardęcki 92 0.932  Janczewski Custom 338 LM  NF
18.  Dariusz Kurzynski 92 1.104  ASH Walküre 338 Lapua Magnum  Sightron 10-50×60
19.  Karl-Heinz Nickel 91 (2X) 0.838  Voere .338 LM  3-27×56 S+B
20.  Peter Kahler 91 (1X) 1.293  ASH Walküre .338LM  Delta
21.  Daniela Kroll 91 0.700  Schuler Walküre 300 WSM  Athlon
22.  Krzysztof Kłosowicz 91 1.268  Sako TRG 42  Night Force
23.  Roger Muller 90 (1X) 1.461  Sako TRG42  Kahles K624
24.  Sławomir Kopyś 90 0.950  Savage 110 300PRC  March
25.  Maciej Halladin 90 1.564  CDX33 338LM  NF 7-35
26.  Adrian Kuklis 90 1.607  Savage Arms 110BA 338 LM  Sightron 10-50×60
27.  Henry Haller 90 1.723  Steyr SSG08 .338LM  Steiner 4-28 x 56
28.  Robert Libek 89 1.345  DCR 700 kal.300 PRC  Sightron SV 10-50×60
29.  Thomas Sadewasser 89 1.422  Haenel RS9 .338 LM  Steiner 5-25
30.  Peter Heikenroth 88 (1X) 1.826  ALR 300 .300 WimMag  Athlon
31.  Olha Kratyuk 88 1.586  ALR 300 .300 WimMag  Athlon
32.  Jacek Atamańczyk 87 0.816  300WM  NF 15-55×52
33.  Benjamin Albrecht 87 1.173  Sako TRG 42  ZCO 527
34.  Stefanie Bickert 86 (2X) 1.302  SAKO 338 LM  6-24×56 Meopta
35.  Christopher Wagner 86 1.525  ASH Walkuere .338LM  Kahles K624i
36.  Carsten Wicher 85 (2X) 2.097  ASH Walküre .338
37.  Daniel Lang 85 (1X) 1.783  X3  S&B
38.  Steffen Schmitz 85 0.572  Barnard 7-270WSM  Vortex 15-60×52
39.  Piotr Onych 85 1.538  Janczewski 338LM  March 8-80
40.  Peter De Looff 84 0.799  Dutch Long Arms Ascalon 300Norma Ma  Nightforce Atacr F1 5-25×56
41.  Petr Mothejl 84 1.281  Kelbly 7mm RSAUM  March 8-80x
42.  Arkadiusz Pietruszka 84 1.710  Trg42 338lm  NF
43.  Krystian Janczewski 84 1.822  Remington 700, 300 Norma Magnum  SB
44.  Stanislaw Rowinski 82 1.955  Spindler SAII Kal 300WM  L&S 20x
45.  Steffen Heger 81 (1X) 1.414  Fort Meier M 2002  12-24×56 Meopta
46.  Alexander Kreutz 81 0.580  ASH Walküre .300NM  Kahles
47.  Ryszard Srokosz 80 0.713  Savage 110BA 338LM  NF
48.  Christian Leffler 80 1.087  TimePrecision .338 Lapua Mag  Nightforce 12-42×56 NF
49.  Matthias Assmann 79 1.517  ASH Valkyrie 338Lapua Magnum  Steiner M5Xi
50.  Kevin Werner Richard Pospesch 79 1.779  Sako TRG 42 300 WinMag  Delta Optics 5-50×56
51.  Adam Dadaczyński 78 1.070  Dolphin 338 L.M  Steiner MX5 5-25×56
52.  Jan-Dirk Arnold 78 1.341  .338 LM  Athlon 5-29×50
53.  Torsten Heine 75 1.405  Ruger .338 LM  DDoptics 5-30×56
54.  Tarek Graf 75 1.702  Voere X3 / .338LM  S&B 5-25×56
55.  Rafal Rozner 74 1.203  Sabatti Evo 300 Win Mag  Stryker 5-50×56
56.  Andreas Düren 74 2.093  Voere .388 LapMag  Delta 4.5-30×56
57.  Heinz-Dieter Rabbe 73 (1X) 1.770  .338 Lapua Magnum  S&B PM II 5-25×56
58.  Michael Motin 73 1.409  Ruger .338 LM  Vortex Viper PST
59.  Andreas Mursall 72 0.773  Steyr SSG 08 338 LM  Steiner 7-28
60.  Anne Straus 72 2.179  Bergara 300 PRC  Delta Stryker 50x
61.  Bernhard Groehl 71 1.783  Voere X3 .338 LM  Vortex Razor HD 5-25×56
62.  Karol Janczewski 70 1.250  Remington 700 kal. 6,5×47 Lapua  Vortex Golden Eagle
63.  Ralph Dumke 67 1.272  Savage .338 LM  NF 15-55*52
64.  Marcin Ferenc 65 1.001  Rem700 .300 WinMag  Delta
65.  Ralf Nitsch 65 1.366  Voere X3 338 LM  Schmidt + Bender 5-45
66.  Lars Hausmann 61  Voere X3 .338LM  S&B PM II 5-45×56
67.  Urs Nubars 52  Steyr SSG.338 LM  IOR 12-36×56
68.  Frank Dietzel 51  300 Norma Mag  Schmidt-Bender
69.  Marcin Mielniczek 22  UNIQUE ALPINE 300 PRC  KAHLES 10-50
70.  Alfred Reinecke 20  Hahnel RS9 .338 Lapua Magnum  Steiner
71.  Martin Memmesheimer 7  ASH Walkuere .338LM  Kahles K624i
72.  Dieter Galzow 5  Ruger .300win mag  Nightforce 8-32×56
72.  Stefan Prutz 5  AMXC .338 LM  S&B
74.  Jennifer Bickert 0  Ritter Stark SX1 MT  12-24×56 Meopta
74.  Frank Salewski 0  Savage 338 LapuaMag  Athlon
74.  Dietmar Seidel 0  STL-2 .338 Lapua Magnum  Nightforce/Kahles
Dystans 800 m – klasa UltraMagnum
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 3-5.09.2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Alfred Reinecke 49 (3X) 0.683  Fortmeier .416Barret  S&B PM II 5-25×56
2.  Stanislaw Rowinski, Dr. 46 0.679  .416 Barrett  Premier Reticles Heritage 5-25×56
3.  Sebastian Wiącek 45 1.109  Cadex 408CT  NF ATCAR
4.  Roger Muller 45 1.366  Barnard P-chey 375CT  KAHLES 525
5.  Klaus-Bernhard Heuwing 43 0.958  Victrix .375 CT  Kahles 524i
6.  Krzysztof Orzel 43 1.560  Fortmeier M2002  Leica BRS
7.  Gür Bozyakali 42 0.838  Fortmeier M2002 .408 CheyTec  IOR Crusader
8.  Frank Dietzel 41 1.934  408CT  zero compromise
9.  Tarek Graf 32  Voere X5 / .50BMG  S&B 5-25×56
10.  Peter Schultz 21  Fortmeier M2002 .50BMG  Steiner M5Xi

Przeczytaj także

Reklama

News