O nas

portalstrzelecki.pl to medium dla osób zainteresowanych strzelectwem i outdorem.

To wiodący w Polsce internetowy magazyn lifestyle’owy obejmujący wiele tematów związanych ze strzelectwem, bronią i outdorem. Koncentrujemy  się na interesujących ludziach, miejscach i wydarzeniach. 

Redakcję portalu tworzy prężnie działający zespół, który z pasją przygotowuje wszystkie materiały redakcyjne. Nasi współpracownicy, to czujni obserwatorzy, którzy na co dzień łączą pracę zawodową z pasją. Pracują nad autorskimi tekstami, śledzą nowinki z rynku, które w miarę możliwości testują i opisują uwzględniając Wasze uwagi, sugestie i komentarze.

Portal podzielony jest na następujące działy tematyczne:

  • News
  • .22lR – dział poświęcony strzelectwu z tego małego kalibru
  • darzbor24.pl – łowiectwo, polowanie, akcesoria, testy
  • Black Rifle Funclub– coś dla miłośników AR-ów
  • PRS Poland Series – Jesteśmy patronem medialnym Central European PSR Series. Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat ligi PRS. Kalendarz zawodów, wyniki, organizacja, regulaminy itd.
  • Działy specjalne tworzone z okazji szczególnych wydarzeń. Mistrzostwa Świata, Europy i Polski w strzelectwie itd.
  • Ogłoszenia
  • Zawody ON-LINE – shooterstats.pl

Z nami będziesz mógł  śledzić wyniki zawodów strzeleckich ON-LINE. Dowiesz się, jako pierwszy o nowościach na rynku broni, amunicji, optyki i akcesoriów. Znajdziesz tu ciekawe warsztaty i szkolenia strzeleckie organizowane przez doświadczonych strzelców.

Za naszym pośrednictwem zarejestrujesz się na wybrane zawody lub wykupisz udział szkoleniu korzystając z platformy

 

Według naszego pomysłu powstała aplikacja internetowa “© SHOOTER STATS, 2019” shooterstats.pl , która rozwiązuje wiele problemów organizatorów zawodów strzeleckich. Podnosi komfort i szybkość zliczania punktów oraz drukuje niezbędne dokumenty. Wyniki wpisywane do systemu są ON-LINE prezentowane na naszej stronie portalstrzelecki.pl. Łatwy dostęp do historycznych wyników.

Angażujemy się w akcje społeczne, które mają na celu pomoc Weteranom i naszym Kolegom strzelcom.

Misja

Jesteśmy strzelcami sportowymi uzależnionymi od strzelania. Staramy się ciągle podnosić swoje umiejętności.

Portal strzelecki, który tworzymy to internetowy magazyn poświęcony stylowi życia, publikujemy oryginalne treści wysokiej jakości, testujemy i obiektywnie opisujemy produkty, pomagamy w organizacji zawodów strzeleckich. Jesteśmy patronem medialnym najważniejszych wydarzeń strzeleckich.

Wizja

portalstrzelecki.pl to internetowy magazyn lifestyle’owy dla strzelców, sympatyków strzelectwa i outdoru. Tworzony przez strzelców dla strzelców. Promujemy i wspieramy strzelectwo i posiadanie broni. Chcemy być platformą marketingową wspierającą rozwój rynku broni i akcesoriów strzeleckich.