Redakcja

Redakcja 

portalstrzelecki.pl to internetowy magazyn lifestyle’owy dla strzelców sportowych, osób zainteresowanych bronią i outdorem. Z nami będziesz mógł śledzić wyniki zawodów strzeleckich ON-LINE. U nas znajdziesz ciekawe warsztaty i szkolenia strzeleckie. 


 

Zespół redakcyjny:

Redakcja

Administrator

Darek Topyła

Administrator

Redaktor naczelny Pomysłodawca i założyciel portalu strzeleckiego, strzelec sportowy, dalekodystansowy, myśliwy. Autor rozwiązań informatycznych dla organizatorów zawodów strzeleckich. Pomysłodawca aplikacji webowej shooterstats.pl.

Bartosz Czerniawski

Author

Asystent trenera Kadry Narodowej Juniorów w Pistolecie oraz sędzia klasy Państwowej. Założyciel oraz instruktor firmy szkoleniowej Gun n’ Fun.

Paweł Stempniak

Author

Strzelec dalekodystansowy. Brał udział w wielu zawodach w kraju i za granicą. sześciokrotnie ukończył zawody Sniper`s Mission, Rekonstruktor, uczestniczył w rekonstrukcjach historycznych w Normandii i wielu innych miejscach w Europie.

Paweł

Author

Marcin

Author

Marek Pyka

Author

Strzelec od wielu lat związany z Long Range, F-Class oraz strzelectwem praktycznym w formule PRS oraz NRL22. Aktywnie promujący strzelectwo praktyczne, pasjonat .22LR w wydaniu PRS, współorganizator zawodów, szkoleń i treningów strzeleckich. Aktywny strzelec Ulfhednar Sniper Team oraz MRTM22 Expert Team. Zdrowo "zakręcony", ale Nasz... jak to mawia ekipa z KS Expert Jaworzno

Tailor

Author

Michał Dudzik

Author

Strzelec długodystansowy i taktyczny. Zwycięzca wielu zawodów strzeleckich takich jak Sniper`s Mission, LR Mykita, Tactical Polish Sniper. Uczestnik wielu zawodów poza granicami kraju. Właściciel celowniki.com.pl

Marek Sowa

Editor

Marek jest współzałożycielem grupy FB 22 LONG RANGE. Doświadczony strzelec sportowy od 15 lat strzelający konkurencje ISSF na ogólnopolskich zawodach. Od dwóch lat zapalony „karabinier”. Pasjonat .22LR i wszystkiego co nowe i nieznane.

Michał Szczyrek

Author

Strzelec sportowy, autor profilu Długi dystans na FB.

Grzegorz Siwek

Editor

Myśliwy z ponad 10-letnim stażem, sygnalista myśliwski parforce, przewodnik płochacza niemieckiego. Miłośnik nowych technologii i nietuzinkowych rozwiązań w łowiectwie. Autor bloga o tematyce przyrodniczo-łowieckiej "Siwy Myśliwy". Zawodowo doktor nauk o Ziemi, kartograf, hydrolog.

Primoz Bodlaj

Author

Strzelec Sportowy- Team Hobby Sniper`s Slovenia

Paweł Garlak

Author

Eduardo Abril de Fontcuberta

Author

DEF-COM-SYS S.L. Steyr Arms Academy Director Athlon Publications senior writer King of 2 Miles Director USA STEYR ARMS Office: 205.417.8644 | Direct: 702.885.1008 2530 Morgan Road | Bessemer, AL 35022 EU DEFCOM SYS Direct /Whatsapp +34 669 434 222 Navarrondilla 35, Colmenarejo 28270 Madrid, Spain eadefontcuberta@steyrarms.com cybersniper@pobox.com

Jan Żeglarz

Author

Rafał Walczowski

Author

Jakub "Murasz" Sidorowicz

Author

Jeden z najbardziej utytułowanych strzelców długodystansowych w Polsce. Strzela do papieru i do blach. F-klasy, PRS-y, taktyka, statyka, dynamika i Bóg wie co jeszcze... W wolnych chwilach trenuje murarkę metodą strzałową. Jest miłośnikiem kotów.

Andrzej Piątak

Author

Maciej Stasiak

Author

Pasjonat strzelectwa, survivalu , sportów ekstremalnych, instruktor strzelectwa sportowego. Jego specjalizacją jest strzelectwo długodystansowe oraz sportowe. Od 16 lat pracuje w biznesie, obecnie zarządza regionalnym oddziałem globalnej firmy na terenie Europy środkowo -wschodniej. Jest współtwórcą firmy szkoleniowej STORMS.

Mario Awl LR Shooter

Author

Jarek Cieślik

Author

Damian Garwolski

Author

Damian Garwolski Strzelec dalekodystansowy. Brązowy medalista zawodów Long Range European Championships i East Bullet Holes w 2020r. Od lat związany z firmą Delta Optical. Twórca wielu rozwiązań w lunetach celowniczych. Promotor zdrowego stylu życia.

Arek

Author