poniedziałek, 22 lipca, 2024

Sniper Extreme 2021, zawody par snajperskich

Share

 

Po raz kolejny w listopadnie będą rywalizować pary snajperskie z Polski i zagranicy na zawodach “Sniper EXTREME”. Rozpoczęcie zawodów 19 listopada 2021. Formuła SE to nie tylko trudna i emocjonująca rywalizacja symulująca działanie snajperów ale także pomoc potrzebującym. Podczas tej edycji zbieramy pieniądze dla Arka Urbańskiego, syna weterana.

Zawody SNIPER EXTREME od początku mają charakter charytatywny chodzi pomoc żołnierzom i weteranom oraz funkcjonariuszom, którzy ulegli w służbie wypadkom i ich najbliższym rodzinom. Jest to pomoc w postaci zbiórki funduszy przeznaczonych głównie na leczenie i rehabilitację.

Opłaty startowe wpłacane przez zawodników przekazywane są na subkonto podopiecznego Fundacji SPRZYMIERZENI z GROM.
Całość wydarzenia tworzą wolontariusze i przyjaciele skupieni przy Fundacji SPRZYMIERZENI z GROM. Są to żołnierze, weterani, funkcjonariusze służb mundurowych oraz utytułowani strzelcy cywilni.

Nikt z biorących udział w organizacji przedsięwzięcia, oprócz własnej satysfakcji niesienia dobra nie ma żadnych korzyści finansowych czy materialnych.
Jako pokazała I edycja SNIPER EXTREME organizowana dla Piotra Zięby Ziębakowskiego, zawody cieszą się dużą popularnością.

Organizatorzy po raz drugi zapewnią zawodnikom mnóstwo emocji i adrenaliny. Pod względem trudności, są to zawody na światowym poziomie. Zawodnicy oprócz sprawnego posługiwania się różnymi rodzajami broni muszą wykonywać zadania medyczne. Znajomość technik przenikania i nawigacji w trudnym terenie jest kluczowa.

Współpracę przy wsparciu organizacji zadeklarowało Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa oraz Polska Grupa Zbrojeniowa S.A.
W tym roku formuła zawodów pozostaje bez większych zmian, podzielona zostanie na część taktyczną i ogniową. Na wniosek zawodników zostanie natomiast doprecyzowany regulamin odnośnie sprzętu i wyposażenia (szczegóły nt. wkrótce).

Rejestracja rozpocznie się 30 dni przed zawodami poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie portalstrzelecki.pl

Tak było rok temu

Przeczytaj także

Reklama

News