sobota, 22 czerwca, 2024

Ciekawe zawody długodystansowe na Pomorzu

Share

W najbliższy weekend odbędą się w okolicach Pucka ciekawe zawody długodystansowe. Organizatorem imprezy jest Klub  Sportowy Foka w Pucku. Strzelnica znajduje się w bardzo urokliwym miejscu kilometr od Zatoki Puckiej w miejscowości Mrzezino.

Osie strzeleckie dostępne na strzelnicy klubowej pozwalają rozgrywać zawody do 500 m. Strzelnica posiada sześć bardzo komfortowych stanowisk strzeleckich. Stanowiska czy raczej rury to bardzo pożyteczny wynalazek. Na pierwszy rzut oka mogło by się wydawać, że jest głośno. To jednak jest mylne przekonanie bo strzela się tam bardzo przyjemnie i bezpiecznie. Stanowiska znajdują się w wyciszonym budynku. Kiedy drzwi do wiaty są zamknięte prawie żaden dźwięk nie wydostaje się na zewnątrz. Taka konstrukcja pozwala na swobodne rozmowy bez używania słuchawek nawet w bezpośrednim sąsiedztwie torów strzeleckich. Dodatkowo uciążliwość dla otoczenia nie występuje.

Okolice są piękne, do morza jest bardzo blisko. Po strzelaniu można się zrelaksować spacerkiem po plaży z widokiem na Półwysep Helski.

PS. Jeżeli ktoś nie ma jeszcze noclegu to jeden ze sponsorów imprezy restauracja Nordowi Mol zaprasza. Kontakt: 691 990 690

SPONSORZY:

Narzędzia do elaboracji amunicji RCBS, Pociski i łuski Lapua, Cel Marcin Roszko, elaboracja, cel sklep, forum elaboracji, RCBS, Hornady, Lyman, Lapua, MTM, Primos, Caldwell, Wheeler, Sierra, Norma.

Poniżej możecie przeczytać relację z poprzedniej edycji.

Precision 500 na strzelnicy w Mrzezinie

Darek Topyła
Darek Topyłahttps://portalstrzelecki.pl
Redaktor naczelny Portalu Strzeleckiego. Pomysłodawca i założyciel serwisu internetowego portalstrzelecki.pl, strzelec sportowy, dalekodystansowy, myśliwy. Instruktor strzelectwa sportowego, sędzia PZSS kl. III. Sędzia i instruktor strzelectwa myśliwskiego. Autor rozwiązań informatycznych dla organizatorów zawodów strzeleckich. Pomysłodawca aplikacji webowej shooterstats.pl.

Przeczytaj także

Reklama

News