Zawody F-class, informacja od organizatorów.

0
588

Wszyscy już na pewno mocno tęsknimy zarówno za swoim towarzystwem, jak i naszą pasją długodystansową, ale jaka jest sytuacja, to każdy widzi.

Niestety nie będziemy mogli odbyć zawodów w terminie majowym, a jednocześnie czerwcowy termin Mistrzostw Polski wydaje się też obciążony dużym ryzykiem (w każdym razie na tyle dużym, żeby przeprowadzać rejestrację itd.)
W związku z tym planujemy przenieść XXXIX (kwietniowe zawody) na 3-5 lipiec a Mistrzostwa Polski planujemy przeprowadzić w terminie zawodów październikowych – rejestracja jak zawsze odbędzie się dwa miesiące przed
imprezą czyli w sierpniu. Jak zwykle na MP, najpierw zostanie wpisanych pierwszych 10 zawodników z rankingu w każdej klasie i będą oni mieli 7 dni na potwierdzenie uczestnictwa, a później ruszą zapisy dla pozostałych startujących.

Wpłaty wniesione na zawody kwietniowe będą się liczyły na każde następne zawody – np na przeniesione zawody w lipcu lub Mistrzostwa Polski w październiku. Mamy nadzieję, że koniec maja i początek czerwca będzie dobrym terminem na ostateczne potwierdzenie zmian i terminu zawodów w lipcu.

Życzymy wszystkim zawodnikom i ich najbliższym zdrowia i wytrwałości!

 

Zapraszamy do komentowania!