niedziela, 19 maja, 2024

Zaproszenie na Wiosenny Turniej Strzelecki KSS VIS i LCS Lublin!

Share


LCS Lublin ma zaszczyt zaprosić wszystkich entuzjastów strzelectwa sportowego na emocjonujący Wiosenny Turniej KSS VIS i LCS Lublin. Ten wyjątkowy event odbędzie się w Lublinie, w województwie lubelskim, na terenie Lubelskiego Centrum Strzeleckiego (LCS). To doskonała okazja, by sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie, rywalizować z najlepszymi i przedłużyć swoją licencję strzelecką na kolejny rok.

Kiedy: 14 kwietnia 2024 roku
Gdzie: Lubelskie Centrum Strzeleckie, Lublin, lubelskie
Konkurencje: PSP, PCZ dynamiczny, KBZ dynamiczny, Karabinek PCC dynamiczny, Strzelba dynamiczna

Wpis do kalendarza PZSS: Tak

Opis wydarzenia:
KSS VIS i Strzelnica LCS serdecznie zapraszają na Wiosenny Turniej Strzelecki. Uczestnicy będą mieli okazję zmierzyć się w 5 konkurencjach strzeleckich, które są zaliczane do przedłużenia licencji na kolejny rok. To nie tylko świetna okazja do poprawy swoich umiejętności, ale również do spędzenia czasu wśród pasjonatów strzelectwa, wymiany doświadczeń i dobrze zorganizowanej rywalizacji.

Szczegółowe informacje i regulamin znajdują się na stronach internetowych:
– https://vis-zamosc.pl
– https://lcs.lublin.pl

Rejestracja: Zachęcamy do rejestracji online poprzez stronę lcs.lublin.pl.

Nie przegap szansy na udział w jednym z najważniejszych wydarzeń strzeleckich tej wiosny! Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym strzelcem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze strzelectwem sportowym, Wiosenny Turniej KSS VIS i LCS Lublin oferuje wyjątkową platformę do rozwijania umiejętności, rywalizacji i zabawy.

Do zobaczenia na strzelnicy 14 kwietnia 2024!

Przeczytaj także

Reklama

News