Zakończenie sezonu „czochrania blach” – MRTM.22 Autumn Edition Final

0
220

 

Nieśmiało, małymi kroczkami nasz Sezon Strzelecki pod patronatem .22LR dobiega końca. Był to dość udany dla nas sezon – nowe duże imprezy jak MOA Culpa .22LR, mocna reprezentacja .22LR na Delta Long Range Weekend czy też otwarcie konkurencji .22LR na Long Range Euro Cup udowodniło, że nie straciliśmy tego 2022LR 😊Co więcej, w następnym roku będzie tych imprez jeszcze więcej (PPLRS, F-Class .22LR i PRS.22LR)! Ale w tym roku jeszcze walczymy… nie dajemy się jesiennemu rozleniwieniu… nie dla nas konserwowanie i zamykanie naszych karabinków w szafach!!!

KS Exper Jaworzno zaprasza wszystkich zapaleńców i pasjonatów „czochrania blach” na finałową edycję MRTM.22 Autumn Edition. Zawody te kończą cykl czterech zawodów w formule PRS/NRL22, podczas których zawodnicy zbierają punkty do klasyfikacji generalnej. 

Niemniej jednak…, jeżeli rozpoczynasz przygodę z PRS/NRL, chcesz zobaczyć jak „inni to robią”, lubisz spędzać czas w gronie „pozytywnie zakręconych”, budujesz swój warsztat techniczny – nie wahaj się! Zapraszamy na ostatnią w tym roku edycję MRTM.22!

W tej edycji zapewniamy 6 torów z ciekawymi zadaniami o różnym poziomie trudności. Niesamowitą atmosferę, dużo pozytywnej energii i … ciekawe nagrody dla najlepszych… ufundowane przez naszych sponsorów (gunmokey.pl, Ulfhednar Polska i innych)!

Zapisy na stronie KS Expert Jaworzno – https://expert.jaworzno.pl/zawody

Link do wydarzenia na FB – https://www.facebook.com/events/835907850907515 

Nie może Was tam zabraknąć!!!

Keep Calm and Pew Pew Pew .22LR!

Zapraszamy do komentowania!