poniedziałek, 22 lipca, 2024

Z cyklu prezentujemy polskie firmy: Lambda Precision

Share

Lambda Precision to polska firma specjalizująca się w produkcji precyzyjnych akcesoriów do broni długodystansowej.

Firma została założona na początku XXI wieku, a jej siedziba znajduje się w Bielsku-Białej. Lambda Precision wykorzystuje zaawansowane technologie CNC do obróbki materiałów takich jak stal, stal nierdzewna, aluminium i kompozyty, co pozwala na tworzenie produktów o wysokiej dokładności i trwałości. Produkty firmy spełniają międzynarodowe normy, takie jak MIL-STD-1913 (USA) oraz STANAG 2324 (NATO).

“Jeden z zawodnikow zamontował właśnie na Savage 110 EP wykonaną na zamówienie szynę z linii ExLR (Extreme Long Range) firmy Lambda Precision. Szyna ta, z pochyleniem 20 MILS/68,8 MOA, umożliwiła montaż lunety March i pryzmatu Nightforce, co pozwala na osiąganie naprawdę dalekich dystansów. To innowacyjne rozwiązanie wspiera pasję strzelecką i umożliwia precyzyjne strzelanie na ekstremalne odległości.”-mówi współwaściciel firmy prezes zarządu Rafał Kukuczka.

Przypominamy

Nasi strzelcy osiagneli w tym roku duży sukces w zawodach na ekstremalnych dystansach strzeleckich. Większa dostępność wyspecjalizowanych akcesoriow na pewno wpłynie na rozwój tego rodzaju strzelectwa w Polsce.

Więcej informacji o KO2M.

KO2M

Przeczytaj także

Reklama

News