XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class, Skarżysko 8-10 kwietnia 2022, Wyniki

0
291

 

XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class, Skarżysko 8-10 kwietnia 2022

W dniach 8-10 kwietnia 2022 na strzelnicy “Casull” w Skarżysku odbyły się XLV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class na dystansach 300 metrów, 600 metrów i 800 metrów (trójbój) z dodatkowym dystansem 1000 jardów (914 metrów).

Poniżej prezentujemy wyniki zawodów.

Nieoficjalne, częściowe wyniki 10 ocenianych strzałów, w nawiasach ilość centralnych dziesiątek (X).

 

Dystans 300 m – klasa Semi-Auto
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Emil Leszczyński 94 1.306  HK MR 308  Vortex
2.  Artur Kamiński 93 (3X) 1.008  JP 308  NF
3.  Marek Pyka 93 (1X) 1.008  NA308 WIN  Minox ZP5
4.  Błażej Domański 89 (1X) 0.928  Stag Varminter .223  Delta Stryker HD 4.5-30 FFP
5.  Josef Prochazka 81 (1X) 1.982  JP 308Win  NF
6.  Tomasz Jastrząbek 0  Custom 308  S&B
Dystans 300 m – klasa Semi-AutoOpen
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Błażej Domański 95 (3X) 1.031  Lancer L30 6.5 Cr  Delta Stryker HD 5-50 SFP
2.  Mirosław Moździerz 95 (1X) 0.768  STAG ARMS 6,5  4- 30 Delta
3.  Michał Kolańczyk 94 (1X) 1.352  Stag 10 6.5 CM  VO
4.  Tomasz Jastrząbek 93 1.352  Lancer 6.5  S&B
5.  Sylwiusz Bajraszewski 92 (4X) 1.455  Janczewski Custom 6,5  March
6.  Marek Pyka 92 (1X) 1.146  6.5 CM  Delta
7.  Igor Stefanowski 89 (1X) 1.811  6,5 CM JP  NF Comp
8.  Dariusz Grzybowski 89 1.352  Savage MSR10 6.5  Delta Stryker
9.  Ryszard Srokosz 87 0.985  Lancer 6.5 Cm  Nightforce Competition
10.  Artur Mazurkiewicz 85 1.868  Lancer L30 6.5Cm  Delta Stryker 5-50×56
11.  Piotr Narloch 83 (1X) 2.292  Msr  🙂
12.  Paweł Konecki 71 2.555  JP LRP-07 6.5CRM  March HM 10-60×56
Dystans 300 m – klasa Sniper
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Sławomir Kopyś 100 (4X) 0.550  Sabatti 308WIN  Kahles
2.  Konrad Włodarczyk 98 (5X) 1.066  Teräsjänne 308  NF
3.  Robert Zabicki 98 (4X) 0.665  Sabatti .308  NF Competition 15-55
4.  Andrej Aidamovic 98 (3X) 0.951  308 win Dolfin  10×60 March
5.  Michał Kolańczyk 97 (5X) 0.722  Sabatti 308  SB
6.  Jerzy Rozlucki 97 (4X) 0.894  TRG .308  NF
7.  Mirosław Małek 97 (4X) 0.928  NC RADO 308Win  NF
8.  Michał Szczyrek 97 (3X) 1.020  Tikka T3x .223 Rem  Delta Stryker HD 5-50
9.  Bogdan Raczyński 96 (4X) 0.951  CZ 555 308 W  NF
10.  Dariusz Grzybowski 96 (3X) 0.894  Savage 110 Elite  Nightforce
11.  Josef Prochazka 96 (2X) 1.089  Kelbly 308Win  NF
12.  Agnieszka Mituniewicz 95 (3X) 0.951  Sabbati Tactical Desert 308w  Delta Optical
13.  Wojciech Nowak 95 (1X) 0.493  Sabatti STR .308 Win.  Vortex
14.  Tomasz Badura 94 (2X) 1.043  Dolphin .308 WIN  NF 15-55
15.  Jan Sykora 94 (1X) 1.008  Piroarms/308W  NFcomp
16.  Andrzej Blok 93 (2X) 1.639  Sabatti STR Sport 308 Win  NF NXS
17.  Marek Dajczak 93 (1X) 1.054  DCR .308  Vortex Golden Eagle
18.  Wojciech Jagielski 92 (3X) 1.318  .308 Schultz&Larsen TAC  Kahles K1050
19.  Piotr Kies 92 (2X) 1.341  DCR .308  Vortex
20.  Karol Henger 92 (1X) 1.455  Tikka T3X .308  Sightron 10-50×60
21.  Roman Kurdziel 91 (1X) 1.157  308W Victrix  NF
22.  Sławomir Mlicki 90 (2X) 0.665  308W  Vortex
23.  Marek Fulbiszewski 90 0.665  Sabatti Tactical 308 WIN  NF competition
24.  Hubert Rawski 89 (2X) 1.604  NC Rado 308 W  Delta
25.  Artur Szczepaniak 88 (1X) 0.733  Custom Lothar Walther 223 rem  USA 8x32x50 SF
26.  Stanisław Szałaśny 84 1.524  SAKO TRG 308WIN  S&B
27.  Sebastian Domarecki 81 (1X) 1.409  Steyr Mannlicher 308 W  Swarovski
28.  Stanisław Karpinski 79  Cust. Lufy.pl Win 308  NF Comp. 12-50 x 55
29.  Andrzej Srokosz 77 2.498  Savage 12FTR .308  Delta Stryker 5-50
30.  Mirosław Moździerz 5  Tikka TAC1  Delta
Dystans 300 m – klasa SniperOpen
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Piotr Wilkowski 100 (3X) 0.401  Terasjanne 284/6x47L  Trijicon
2.  Tomasz Piątek 99 (4X) 0.642  CZ 550 .284 win  Delta Stryker 4,5-30×56
3.  Jan Sykora 98 (3X) 0.814  Dolphin/6.5CM  March
4.  Jacek Dorszewicz 98 (3X) 0.963  Terasjanne 6 Dasher  March
5.  Jarosław Pękala 98 (2X) 0.665  Tikka T3x Tac .308  Delta Stryker HD
6.  Petr Mothejl 97 (4X) 0.722  Kelbly, 6,5/284  March 8-80x/56
7.  Bogdan Raczyński 97 (4X) 0.951  CZ 550 7 mm  NF
8.  Adam Sztybór 97 (3X) 0.688  NC RADO 284WIN  NF
9.  Konrad Włodarczyk 97 (3X) 0.951  Teräsjänne 284  NF
10.  Jerzy Rozlucki 97 (2X) 0.665  Victrix .284  NF
11.  Josef Prochazka 97 (2X) 0.745  Kelbly 6,5x47L  March
12.  Karol Henger 97 (1X) 0.527  Lufy PL .284  March HM 10-60×56
13.  Grzegorz Szulczyński 97 (1X) 0.951  308 win  NF
14.  Tomasz Badura 96 (2X) 0.665  Terasjanne .308 WIN  NF 15-55
15.  Janne Pietiläinen 96 (2X) 1.180  Terasjanne .284  Delta
16.  Stanisław Karpinski 96 0.997  NC Rado 300 WSM  NF Comp. 12-50 x 55
17.  Joanna Wilkowska 95 (5X) 0.894  6x47L  March
18.  Ireneusz Woszczek 94 (1X) 1.409  Terasjanne 284 WIN  NFC
19.  Emil Leszczyński 94 (1X) 1.948  Sabatti STR Sport 6.5 Creed  Nightforce
20.  Roman Kurdziel 93 (5X) 1.272  286 NC Rado  NF
21.  Agnieszka Mituniewicz 93 (3X) 0.722  NCRado  Delta
22.  Mirosław Małek 93 (2X) 0.963  NC RADO 284Win  NF
23.  Ryszard Srokosz 93 (1X) 0.917  lufy.com.pl 338LM  Nightforce Competition
24.  Mariusz Piąstka 92 (1X) 0.699  Terasjanne 284 win  stryker hd 5-50×56
25.  Marcin Woszczak 91 (3X) 1.180  JC Wozzy 6,5 CM  NFC
26.  Szymon Brzyski 88 (1X) 2.383  REPETIER 300 NM  MARCH 10×60
27.  Piotr Kies 87 1.982  6,5  vortex
28.  Uldis Markuss 34  Remington 700 6,5×55  Nightforce
Dystans 300 m – klasa F/TR
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Wojciech Jagielski 100 (2X) 0.607  .308 Schultz&Larsen TAC  Kahles K1050
2.  Bogdan Raczyński 99 (8X) 0.653  CZ 555 308 W  NF
3.  Marcin Kowalski 99 (3X) 0.435  NC Rado 308W  NF
4.  Andrej Aidamovic 99 (3X) 0.676  Dolfin 308 Win  10×60 March
5.  Josef Prochazka 98 (5X) 0.733  Kerlbly 308 Win  NF
6.  Marek Fulbiszewski 98 (4X) 0.779  Sabatti Tactical 308WIN  NF competition
7.  Katarzyna Wyroba 98 (4X) 0.859  Savage  Kahles
8.  Agnieszka Mituniewicz 98 (3X) 0.779  Sabbati Tactical Desert 308w  Delta Optical
9.  Marek Papros 98 (3X) 0.859  Savage F/TR  15×55
10.  Sławomir Mlicki 98 (1X) 0.745  308W  Vortex
11.  Michał Szczyrek 97 (5X) 0.837  Tikka T3x, 223Rem  Delta
12.  Wojciech Nowak 97 (3X) 0.573  Sabatti STR .308 Win.  Vortex
13.  Jakub Wyroba 97 (2X) 0.573  NC Rado  NF
14.  Konrad Włodarczyk 97 (2X) 0.905  Teräsjänne 308  NF
15.  Jerzy Rozlucki 97 (2X) 1.077  TRG .308  NF
16.  Sylwiusz Bajraszewski 96 (3X) 0.768  Borden Custom  March
17.  Mirosław Radecki 96 (2X) 1.020  HOWA 1500 308 WIN  DOT 4.5-30 X50
18.  Tomasz Badura 96 1.226  Dolphin .308 WIN  NF 15-55
19.  Jan Sykora 95 1.169  Piroarms/308W  NFcomp
20.  Marek Dajczak 94 (3X) 0.825  DCR .308  Vortex Golden Eagle
21.  Robert Hordyński 94 (3X) 0.837  Sabatti 308Win  Sightron
22.  Jan Kita 94 (2X) 0.985  308  Vortex GE
23.  Robert Żabicki 93 (3X) 1.066  Sabatti .308  NF Competition 15-55
24.  Artur Szczepaniak 92 (2X) 1.203  12 F/TR 308 Win  Weaver
25.  Michał Kolańczyk 92 (2X) 1.536  Sabatti  SB
26.  Piotr Narloch 92 (1X) 1.306  AE  🙂
27.  Stanisław Karpinski 90 (1X) 1.203  Cust. Lufy.pl Win 308  NF Comp. 12-50 x 55
28.  Hubert Rawski 89 (1X) 1.558  NC Rado 308 W  Delta
29.  Aleksander Poklewski-Koziełł 88 (1X) 1.490  Savage 10FCP 308win  NF ATACR 7-35X56
30.  Jan Małek 88 1.409  CZ70 .308 Win  VORTEX 15-60X52
31.  Mirosław Moździerz 86 1.318  Tikka TAC1  Delta
32.  Andrzej Srokosz 86 1.352  Savage 12FTR .308  Delta Stryker 5-50
33.  Andrzej Blok 85 (1X) 1.833  Sabatti STR Sport 308 Win  NF NXS
34.  Łukasz Żychiewicz 83 (1X)  Savage F/TR .308 Win  Vortex golden eagle
Dystans 300 m – klasa Open
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Petr Mothejl 100 (7X) 0.424  Kelbly, 6,5/284  March 8-80x/56
2.  Petr Novák 100 (6X) 0.607  Kelbly, 6,5/47  Nightforce
3.  Janne Pietiläinen 100 (5X) 0.458  Teräsjänne 284  Nightforce
4.  Tomasz Piątek 100 (5X) 0.584  CZ 550 .284 win  Delta Stryker 4,5-30×56
5.  Konrad Włodarczyk 100 (4X) 0.516  Teräsjänne 284  NF
6.  Igor Stefanowski 100 (3X) 0.493  NC RADO  NF
7.  Karol Henger 99 (8X) 0.676  Lufy PL .284  March HM 10-60×56
8.  Bogdan Raczyński 99 (5X) 0.630  CZ 550 7 mm  NF
9.  Josef Prochazka 99 (3X) 0.596  Kelbly 6.5x47L  March
10.  Mariusz Piąstka 98 (4X) 0.745  Terasjanne 284 win  stryker hd 5-50×56
10.  Adam Sztybór 98 (4X) 0.745  TERASJANNE 284  NF
12.  Robert Żabicki 98 (3X) 0.917  Sabatti 6,5×47  Vortex Golden Eagle
13.  Jacek Dorszewicz 98 (2X) 0.493  Terasjanne 6 Dasher  March
13.  Marek Morawiec 98 (2X) 0.493  DC  March
15.  Piotr Wilkowski 98 (2X) 0.676  Terasjanne 284 6x47L  Trijicon
16.  Jerzy Rozłucki 98 (2X) 0.722  Victrix .284  NF
17.  Joanna Wilkowska 98 (2X) 0.745  6×47  March
18.  Jan Sykora 98 (2X) 0.951  Dolphin/6.5CM  March
19.  Emil Leszczyński 97 (3X) 0.802  Sabatti STR Sport 6.5 Creed  Nightforce
20.  Grzegorz Szulczyński 96 (4X) 0.940  308 WIN  NF
21.  Tomasz Badura 96 (3X) 1.123  Terasjanne .308 WIN  NF 15-55
22.  Sylwiusz Bajraszewski 96 (2X) 1.192  Savage  March
23.  Szymon Brzyski 96 (1X) 1.020  REPETIER 284 WIN  MARCH 10×60
24.  Sławomir Kopyś 95 (3X) 0.859  6,5 Creadmore  NF
25.  Andrej Aidamovic 95 1.283  Dolfin 300WSM  10×60 March
26.  Dariusz Lasek 94 (2X) 0.814  NC Rado 284  March HM 10x-60x
27.  Marcin Woszczak 94 (1X) 0.779  JC Wozzy 6,5CM  NFC
28.  Uldis Markuss 91 (3X) 0.722  Remington 700 6,5×55  Nightforce
29.  Ireneusz Woszczek 90 (1X) 1.260  Terasjanne 284 WIN  NFC
30.  Stanisław Karpinski 87 (3X)  NC Rado 300 WSM  NF Comp. 12-50 x 55
Dystans 300 m – klasa Magnum
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Marek Morawiec 100 (7X) 0.390  DC 300PRC  March 10×80
2.  Petr Mothejl 100 (4X) 0.413  Kelbly, 7 RSAUM  March 8-80x/56
3.  Włodzimierz Smyk 97 (2X) 0.882  Unique Alpine 338LM  S&B
4.  Jan Małek 96 (2X) 0.607  SAKO TRG .338 Lapua Magnum  NIGFTFORCE 15-55X52
5.  Sławomir Kopyś 96 (2X) 1.180  300 PRC Lufypl  March
6.  Ryszard Srokosz 95 (4X) 0.779  lufy.com.pl 338LM  Nightforce Competition
7.  Artur Mazurkiewicz 95 (2X) 1.146  PGW Defense Timberwolf 338LM  Kahles K525
8.  Mirosław Małek 87 (4X)  ASH Walkure 300NM  NF
9.  Paweł Konecki 85 (2X) 1.879  Keppeler FR-09 7mmRSAUM  March HM 10-60×56
10.  Szymon Brzyski 85 (2X) 2.349  UNIQUE ALPINE 338 LM  MARCH 10×60
11.  Wiesław Wyroba 85 (1X)  NC RADO  S&B
12.  Przemysław Sekulski 71  Blaser 338lm  NF 8X32
 Piotr Narloch awaria  DCR  🙂
Dystans 600 m – klasa Semi-Auto
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Błażej Domański 95 (3X) 1.071  Stag Varminter .223  Delta Stryker HD 4.5-30 FFP
2.  Tomasz Jastrząbek 91 (2X) 1.507  Custom 308  S&B
3.  Artur Kamiński 82 2.023  JP 308  NF
4.  Marek Pyka 77 1.163  NA308 WIN  Minox ZP5
5.  Josef Prochazka 67  JP 308Win  NF
6.  Emil Leszczyński 0  HK MR 308  Vortex
Dystans 600 m – klasa Semi-AutoOpen
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Błażej Domański 94 (2X) 0.854  Lancer L30 6.5 Cr  Delta Stryker HD 5-50 SFP
2.  Sylwiusz Bajraszewski 92 (1X) 1.134  Janczewski Custom 6,5  March
3.  Tomasz Jastrząbek 89 (2X) 1.071  Lancer 6.5  S&B
4.  Mirosław Moździerz 87 1.134  STAG ARMS 6,5  4- 30 Delta
5.  Michał Kolańczyk 86 (1X) 1.879  Stag 10 6.5 CM  VO
6.  Ryszard Srokosz 83 (1X) 1.994  Lancer 6.5 Cm  Nightforce Competition
7.  Artur Mazurkiewicz 80 (1X) 1.249  Lancer L30 6.5Cm  Delta Stryker 5-50×56
8.  Igor Stefanowski 77 1.530  6,5 CM JP  NF Comp
9.  Dariusz Grzybowski 75 1.094  Savage MSR10 6.5  Delta Stryker
10.  Marek Pyka 75  6.5 CM  Delta
11.  Piotr Narloch 72  Msr  🙂
12.  Paweł Konecki 63  JP LRP-07 6.5CRM  March HM 10-60×56
Dystans 600 m – klasa Sniper
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Dariusz Grzybowski 97 (3X) 0.963  Savage 110 Elite  Nightforce
2.  Tomasz Badura 97 (1X) 0.905  Dolphin .308 WIN  NF 15-55
3.  Marek Fulbiszewski 95 (2X) 1.106  Sabatti Tactical 308 WIN  NF competition
4.  Michał Szczyrek 95 (1X) 0.831  Tikka T3x .223 Rem  Delta Stryker HD 5-50
5.  Robert Zabicki 95 (1X) 1.003  Sabatti .308  NF Competition 15-55
6.  Jan Sykora 95 (1X) 1.180  Piroarms/308W  NFcomp
7.  Roman Kurdziel 95 (1X) 1.547  308W Victrix  NF
8.  Wojciech Jagielski 95 1.163  .308 Schultz&Larsen TAC  Kahles K1050
9.  Mirosław Małek 93 (3X) 1.146  NC RADO 308Win  NF
10.  Andrej Aidamovic 93 (1X) 1.220  308 win Dolfin  10×60 March
11.  Josef Prochazka 92 (3X) 1.220  Kelbly 308Win  NF
12.  Wojciech Nowak 92 (1X) 0.848  Sabatti STR .308 Win.  Vortex
13.  Konrad Włodarczyk 92 1.003  Teräsjänne 308  NF
14.  Sławomir Kopyś 92 1.106  Sabatti 308WIN  Kahles
15.  Andrzej Srokosz 91 (1X) 1.278  Savage 12FTR .308  Delta Stryker 5-50
16.  Bogdan Raczyński 90 (1X) 1.352  CZ 555 308 W  NF
17.  Jerzy Rozlucki 88 1.621  TRG .308  NF
18.  Michał Kolańczyk 87 0.877  Sabatti 308  SB
19.  Hubert Rawski 86 1.593  NC Rado 308 W  Delta
20.  Karol Henger 86 1.621  Tikka T3X .308  Sightron 10-50×60
21.  Marek Dajczak 83 0.968  DCR .308  Vortex Golden Eagle
22.  Stanisław Szałaśny 82 0.837  SAKO TRG 308WIN  S&B
23.  Agnieszka Mituniewicz 82 1.392  Sabbati Tactical Desert 308w  Delta Optical
24.  Piotr Kies 78 1.260  DCR .308  Vortex
25.  Andrzej Blok 74 1.117  Sabatti STR Sport 308 Win  NF NXS
26.  Sławomir Mlicki 62 (1X)  308W  Vortex
27.  Stanisław Karpinski 61  Cust. Lufy.pl Win 308  NF Comp. 12-50 x 55
28.  Sebastian Domarecki 57  Steyr Mannlicher 308 W  Swarovski
29.  Artur Szczepaniak 56  Custom Lothar Walther 223 rem  USA 8x32x50 SF
30.  Mirosław Moździerz 0  Tikka TAC1  Delta
Dystans 600 m – klasa SniperOpen
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Jacek Dorszewicz 100 (4X) 0.481  Terasjanne 6 Dasher  March
2.  Adam Sztybór 97 (3X) 0.819  NC RADO 284WIN  NF
3.  Bogdan Raczyński 97 (2X) 1.312  CZ 550 7 mm  NF
4.  Piotr Wilkowski 96 (3X) 0.733  Terasjanne 284/6x47L  Trijicon
5.  Janne Pietiläinen 96 0.819  Terasjanne .284  Delta
6.  Josef Prochazka 95 (2X) 0.447  Kelbly 6,5x47L  March
7.  Petr Mothejl 95 (2X) 0.934  Kelbly, 6,5/284  March 8-80x/56
8.  Grzegorz Szulczyński 94 (2X) 0.819  308 win  NF
9.  Tomasz Piątek 93 (2X) 1.346  CZ 550 .284 win  Delta Stryker 4,5-30×56
10.  Ireneusz Woszczek 93 (1X) 0.619  Terasjanne 284 WIN  NFC
11.  Szymon Brzyski 93 (1X) 0.877  REPETIER 300 NM  MARCH 10×60
12.  Jan Sykora 92 (2X) 1.146  Dolphin/6.5CM  March
13.  Ryszard Srokosz 92 (2X) 1.278  lufy.com.pl 338LM  Nightforce Competition
14.  Mariusz Piąstka 92 1.014  Terasjanne 284 win  stryker hd 5-50×56
15.  Konrad Włodarczyk 92 1.312  Teräsjänne 284  NF
16.  Emil Leszczyński 91 1.937  Sabatti STR Sport 6.5 Creed  Nightforce
17.  Jarosław Pękala 89 (2X) 1.478  Tikka T3x Tac .308  Delta Stryker HD
18.  Mirosław Małek 89 (1X) 0.670  NC RADO 284Win  NF
19.  Marcin Woszczak 89 0.676  JC Wozzy 6,5 CM  NFC
20.  Tomasz Badura 89 1.203  Terasjanne .308 WIN  NF 15-55
21.  Roman Kurdziel 88 (1X) 1.856  286 NC Rado  NF
22.  Karol Henger 87 (1X) 1.604  Lufy PL .284  March HM 10-60×56
23.  Joanna Wilkowska 87 1.306  6x47L  March
24.  Stanisław Karpinski 80 0.911  NC Rado 300 WSM  NF Comp. 12-50 x 55
25.  Uldis Markuss 80  Remington 700 6,5×55  Nightforce
26.  Agnieszka Mituniewicz 71 0.796  NCRado  Delta
27.  Piotr Kies 5  6,5  vortex
28.  Jerzy Rozlucki 0  Victrix .284  NF
Dystans 600 m – klasa F/TR
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Michał Szczyrek 98 (1X) 0.647  Tikka T3x, 223Rem  Delta
2.  Konrad Włodarczyk 97 (3X) 1.094  Teräsjänne 308  NF
3.  Marcin Kowalski 96 (5X) 0.773  NC Rado 308W  NF
4.  Andrej Aidamovic 96 (3X) 0.974  Dolfin 308 Win  10×60 March
5.  Wojciech Jagielski 96 (2X) 0.877  .308 Schultz&Larsen TAC  Kahles K1050
6.  Marek Fulbiszewski 96 (1X) 0.796  Sabatti Tactical 308WIN  NF competition
7.  Bogdan Raczyński 96 (1X) 0.842  CZ 555 308 W  NF
8.  Sławomir Mlicki 96 (1X) 1.318  308W  Vortex
9.  Sylwiusz Bajraszewski 95 (3X) 1.049  Borden Custom  March
10.  Wojciech Nowak 95 (2X) 0.848  Sabatti STR .308 Win.  Vortex
11.  Josef Prochazka 95 (2X) 1.318  Kerlbly 308 Win  NF
12.  Robert Hordyński 95 (1X) 0.762  Sabatti 308Win  Sightron
13.  Marek Dajczak 95 1.140  DCR .308  Vortex Golden Eagle
14.  Jan Kita 94 (2X) 1.060  308  Vortex GE
15.  Jan Sykora 93 (3X) 1.123  Piroarms/308W  NFcomp
16.  Stanisław Karpinski 93 (2X) 1.146  Cust. Lufy.pl Win 308  NF Comp. 12-50 x 55
17.  Marek Papros 93 (1X) 1.278  Savage F/TR  15×55
18.  Andrzej Blok 92 (1X) 0.905  Sabatti STR Sport 308 Win  NF NXS
19.  Mirosław Radecki 92 (1X) 1.472  HOWA 1500 308 WIN  DOT 4.5-30 X50
20.  Robert Żabicki 92 1.049  Sabatti .308  NF Competition 15-55
21.  Jerzy Rozlucki 92 1.180  TRG .308  NF
22.  Agnieszka Mituniewicz 91 (2X) 1.232  Sabbati Tactical Desert 308w  Delta Optical
23.  Michał Kolańczyk 91 (1X) 1.599  Sabatti  SB
24.  Tomasz Badura 90 (1X) 1.209  Dolphin .308 WIN  NF 15-55
25.  Mirosław Moździerz 90 (1X) 1.249  Tikka TAC1  Delta
26.  Aleksander Poklewski-Koziełł 90 1.444  Savage 10FCP 308win  NF ATACR 7-35X56
27.  Hubert Rawski 90 1.707  NC Rado 308 W  Delta
28.  Katarzyna Wyroba 89 (1X) 1.106  Savage  Kahles
29.  Andrzej Srokosz 88 (1X) 1.736  Savage 12FTR .308  Delta Stryker 5-50
30.  Artur Szczepaniak 87 1.427  12 F/TR 308 Win  Weaver
31.  Jan Małek 86 (1X) 2.235  CZ70 .308 Win  VORTEX 15-60X52
32.  Jakub Wyroba 86 1.536  NC Rado  NF
33.  Piotr Narloch 85 1.089  AE  🙂
34.  Łukasz Żychiewicz 77 0.693  Savage F/TR .308 Win  Vortex golden eagle
Dystans 600 m – klasa Open
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Sylwiusz Bajraszewski 99 (5X) 0.476  Savage  March
2.  Igor Stefanowski 99 (3X) 1.134  NC RADO  NF
3.  Janne Pietiläinen 99 (2X) 0.739  Teräsjänne 284  Nightforce
4.  Uldis Markuss 98 (2X) 0.722  Remington 700 6,5×55  Nightforce
5.  Jerzy Rozłucki 97 (4X) 0.791  Victrix .284  NF
6.  Adam Sztybór 97 (2X) 0.710  TERASJANNE 284  NF
7.  Tomasz Badura 97 0.733  Terasjanne .308 WIN  NF 15-55
8.  Dariusz Lasek 96 (174X) 0.957  NC Rado 284  March HM 10x-60x
9.  Petr Novák 96 (3X) 1.134  Kelbly, 6,5/47  Nightforce
10.  Petr Mothejl 96 (2X) 0.963  Kelbly, 6,5/284  March 8-80x/56
11.  Bogdan Raczyński 96 (1X) 1.192  CZ 550 7 mm  NF
12.  Marek Morawiec 96 0.888  DC  March
13.  Andrej Aidamovic 95 (1X) 0.802  Dolfin 300WSM  10×60 March
14.  Konrad Włodarczyk 94 (3X) 0.934  Teräsjänne 284  NF
15.  Josef Prochazka 94 (2X) 1.083  Kelbly 6.5x47L  March
16.  Jacek Dorszewicz 93 (2X) 0.877  Terasjanne 6 Dasher  March
17.  Joanna Wilkowska 93 (2X) 1.358  6×47  March
18.  Emil Leszczyński 93 (1X) 0.911  Sabatti STR Sport 6.5 Creed  Nightforce
19.  Robert Żabicki 93 (1X) 1.134  Sabatti 6,5×47  Vortex Golden Eagle
20.  Piotr Wilkowski 93 0.693  Terasjanne 284 6x47L  Trijicon
21.  Tomasz Piątek 93 0.905  CZ 550 .284 win  Delta Stryker 4,5-30×56
22.  Grzegorz Szulczyński 92 1.020  308 WIN  NF
23.  Ireneusz Woszczek 92 1.335  Terasjanne 284 WIN  NFC
24.  Mariusz Piąstka 91 (2X) 1.014  Terasjanne 284 win  stryker hd 5-50×56
25.  Marcin Woszczak 90 (1X) 1.564  JC Wozzy 6,5CM  NFC
26.  Jan Sykora 90 0.653  Dolphin/6.5CM  March
27.  Karol Henger 89 0.802  Lufy PL .284  March HM 10-60×56
28.  Szymon Brzyski 89 0.877  REPETIER 284 WIN  MARCH 10×60
29.  Sławomir Kopyś 88 (1X) 1.524  6,5 Creadmore  NF
30.  Stanisław Karpinski 88 1.060  NC Rado 300 WSM  NF Comp. 12-50 x 55
Dystans 600 m – klasa Magnum
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Jan Małek 97 (3X) 0.917  SAKO TRG .338 Lapua Magnum  NIGFTFORCE 15-55X52
2.  Sławomir Kopyś 95 (2X) 0.848  300 PRC Lufypl  March
3.  Ryszard Srokosz 95 (1X) 1.203  lufy.com.pl 338LM  Nightforce Competition
4.  Petr Mothejl 95 (1X) 1.392  Kelbly, 7 RSAUM  March 8-80x/56
5.  Włodzimierz Smyk 94 (1X) 1.094  Unique Alpine 338LM  S&B
6.  Artur Mazurkiewicz 92 (3X) 1.530  PGW Defense Timberwolf 338LM  Kahles K525
7.  Mirosław Małek 92 (2X) 1.146  ASH Walkure 300NM  NF
8.  Marek Morawiec 91 (2X) 1.100  DC 300PRC  March 10×80
9.  Wiesław Wyroba 89 (1X) 0.848  NC RADO  S&B
10.  Przemysław Sekulski 86 (1X) 2.252  Blaser 338lm  NF 8X32
11.  Paweł Konecki 75 1.730  Keppeler FR-09 7mmRSAUM  March HM 10-60×56
12.  Szymon Brzyski 67 (1X)  UNIQUE ALPINE 338 LM  MARCH 10×60
 Piotr Narloch awaria  DCR  🙂
Dystans 800 m – klasa Semi-Auto
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Marek Pyka 87 1.293  NA308 WIN  Minox ZP5
2.  Artur Kamiński 83 (1X) 1.302  JP 308  NF
3.  Josef Prochazka 74  JP 308Win  NF
4.  Błażej Domański 63 0.804  Stag Varminter .223  Delta Stryker HD 4.5-30 FFP
5.  Tomasz Jastrząbek 43  Custom 308  S&B
6.  Emil Leszczyński 0  HK MR 308  Vortex
Dystans 800 m – klasa Semi-AutoOpen
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Dariusz Grzybowski 91 (2X) 1.010  Savage MSR10 6.5  Delta Stryker
2.  Błażej Domański 85 1.061  Lancer L30 6.5 Cr  Delta Stryker HD 5-50 SFP
3.  Sylwiusz Bajraszewski 83 1.925  Janczewski Custom 6,5  March
4.  Ryszard Srokosz 83 2.204  Lancer 6.5 Cm  Nightforce Competition
5.  Tomasz Jastrząbek 77 1.302  Lancer 6.5  S&B
6.  Marek Pyka 76  6.5 CM  Delta
7.  Igor Stefanowski 75 0.915  6,5 CM JP  NF Comp
8.  Paweł Konecki 75  JP LRP-07 6.5CRM  March HM 10-60×56
9.  Michał Kolańczyk 73 2.033  Stag 10 6.5 CM  VO
10.  Piotr Narloch 71 1.517  Msr  🙂
11.  Artur Mazurkiewicz 47  Lancer L30 6.5Cm  Delta Stryker 5-50×56
12.  Mirosław Moździerz 44  STAG ARMS 6,5  4- 30 Delta
Dystans 800 m – klasa Sniper
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Jerzy Rozlucki 96 (3X) 0.894  TRG .308  NF
2.  Andrej Aidamovic 96 (1X) 0.649  308 win Dolfin  10×60 March
3.  Wojciech Jagielski 94 (1X) 1.418  .308 Schultz&Larsen TAC  Kahles K1050
4.  Jan Sykora 92 (1X) 1.534  Piroarms/308W  NFcomp
5.  Robert Zabicki 92 1.444  Sabatti .308  NF Competition 15-55
6.  Josef Prochazka 91 (1X) 1.345  Kelbly 308Win  NF
7.  Tomasz Badura 91 0.915  Dolphin .308 WIN  NF 15-55
8.  Mirosław Małek 89 (1X) 1.908  NC RADO 308Win  NF
9.  Michał Szczyrek 89 1.684  Tikka T3x .223 Rem  Delta Stryker HD 5-50
10.  Bogdan Raczyński 88 1.775  CZ 555 308 W  NF
11.  Konrad Włodarczyk 83 1.225  Teräsjänne 308  NF
12.  Marek Fulbiszewski 81 1.324  Sabatti Tactical 308 WIN  NF competition
13.  Michał Kolańczyk 78 1.225  Sabatti 308  SB
14.  Wojciech Nowak 77 1.366  Sabatti STR .308 Win.  Vortex
15.  Andrzej Srokosz 75 (2X)  Savage 12FTR .308  Delta Stryker 5-50
16.  Sławomir Mlicki 75 1.525  308W  Vortex
17.  Stanisław Szałaśny 66  SAKO TRG 308WIN  S&B
18.  Karol Henger 62 3.425  Tikka T3X .308  Sightron 10-50×60
19.  Marek Dajczak 62  DCR .308  Vortex Golden Eagle
20.  Sławomir Kopyś 60 0.980  Sabatti 308WIN  Kahles
21.  Dariusz Grzybowski 60  Savage 110 Elite  Nightforce
22.  Hubert Rawski 47  NC Rado 308 W  Delta
23.  Roman Kurdziel 46  308W Victrix  NF
24.  Piotr Kies 33  DCR .308  Vortex
25.  Sebastian Domarecki 28  Steyr Mannlicher 308 W  Swarovski
26.  Andrzej Blok 15  Sabatti STR Sport 308 Win  NF NXS
27.  Stanisław Karpinski 0  Cust. Lufy.pl Win 308  NF Comp. 12-50 x 55
27.  Agnieszka Mituniewicz 0  Sabbati Tactical Desert 308w  Delta Optical
27.  Mirosław Moździerz 0  Tikka TAC1  Delta
Dystans 800 m – klasa SniperOpen
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Josef Prochazka 95 (3X) 1.044  Kelbly 6,5x47L  March
2.  Bogdan Raczyński 95 (3X) 1.693  CZ 550 7 mm  NF
3.  Ryszard Srokosz 95 (1X) 0.958  lufy.com.pl 338LM  Nightforce Competition
4.  Piotr Wilkowski 94 1.324  Terasjanne 284/6x47L  Trijicon
5.  Jan Sykora 93 (2X) 0.993  Dolphin/6.5CM  March
6.  Mirosław Małek 93 (1X) 0.859  NC RADO 284Win  NF
7.  Konrad Włodarczyk 92 (4X) 1.693  Teräsjänne 284  NF
8.  Tomasz Piątek 92 (2X) 1.255  CZ 550 .284 win  Delta Stryker 4,5-30×56
9.  Ireneusz Woszczek 92 (1X) 0.881  Terasjanne 284 WIN  NFC
10.  Roman Kurdziel 92 0.894  286 NC Rado  NF
11.  Adam Sztybór 91 (1X) 0.743  NC RADO 284WIN  NF
12.  Grzegorz Szulczyński 91 (1X) 1.087  308 win  NF
13.  Jarosław Pękala 90 0.829  Tikka T3x Tac .308  Delta Stryker HD
14.  Jacek Dorszewicz 89 1.117  Terasjanne 6 Dasher  March
15.  Szymon Brzyski 88 1.023  REPETIER 300 NM  MARCH 10×60
16.  Karol Henger 86 (1X) 1.203  Lufy PL .284  March HM 10-60×56
17.  Petr Mothejl 86 (1X) 1.302  Kelbly, 6,5/284  March 8-80x/56
18.  Joanna Wilkowska 85 1.281  6x47L  March
19.  Mariusz Piąstka 81 1.525  Terasjanne 284 win  stryker hd 5-50×56
20.  Uldis Markuss 77 0.765  Remington 700 6,5×55  Nightforce
21.  Marcin Woszczak 72 (1X) 1.130  JC Wozzy 6,5 CM  NFC
22.  Janne Pietiläinen 64 0.829  Terasjanne .284  Delta
23.  Emil Leszczyński 64 1.130  Sabatti STR Sport 6.5 Creed  Nightforce
24.  Stanisław Karpinski 47  NC Rado 300 WSM  NF Comp. 12-50 x 55
25.  Agnieszka Mituniewicz 32  NCRado  Delta
26.  Tomasz Badura 10  Terasjanne .308 WIN  NF 15-55
27.  Piotr Kies 0  6,5  vortex
27.  Jerzy Rozlucki 0  Victrix .284  NF
Dystans 800 m – klasa F/TR
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Konrad Włodarczyk 96 1.027  Teräsjänne 308  NF
2.  Michał Kolańczyk 95 (1X) 0.975  Sabatti  SB
3.  Bogdan Raczyński 95 1.160  CZ 555 308 W  NF
4.  Wojciech Nowak 94 (3X) 1.044  Sabatti STR .308 Win.  Vortex
5.  Marek Papros 94 (2X) 1.689  Savage F/TR  15×55
6.  Sylwiusz Bajraszewski 94 1.040  Borden Custom  March
7.  Jerzy Rozlucki 93 (2X) 1.702  TRG .308  NF
8.  Andrej Aidamovic 93 (1X) 1.272  Dolfin 308 Win  10×60 March
9.  Jan Kita 93 1.010  308  Vortex GE
10.  Jan Sykora 92 (2X) 1.753  Piroarms/308W  NFcomp
11.  Piotr Narloch 92 1.525  AE  🙂
12.  Sławomir Mlicki 91 (2X) 1.397  308W  Vortex
13.  Josef Prochazka 91 (2X) 1.586  Kerlbly 308 Win  NF
14.  Tomasz Badura 91 1.285  Dolphin .308 WIN  NF 15-55
15.  Robert Żabicki 91 1.560  Sabatti .308  NF Competition 15-55
16.  Michał Szczyrek 90 1.345  Tikka T3x, 223Rem  Delta
17.  Mirosław Moździerz 89 (2X) 2.312  Tikka TAC1  Delta
18.  Aleksander Poklewski-Koziełł 87 1.255  Savage 10FCP 308win  NF ATACR 7-35X56
19.  Agnieszka Mituniewicz 87 1.452  Sabbati Tactical Desert 308w  Delta Optical
20.  Jan Małek 86 1.822  CZ70 .308 Win  VORTEX 15-60X52
21.  Łukasz Żychiewicz 86 2.149  Savage F/TR .308 Win  Vortex golden eagle
22.  Jakub Wyroba 85 1.311  NC Rado  NF
23.  Andrzej Srokosz 83 (2X) 2.763  Savage 12FTR .308  Delta Stryker 5-50
24.  Marek Dajczak 83 (1X) 2.170  DCR .308  Vortex Golden Eagle
25.  Marek Fulbiszewski 81 1.044  Sabatti Tactical 308WIN  NF competition
26.  Artur Szczepaniak 78 2.269  12 F/TR 308 Win  Weaver
27.  Hubert Rawski 78  NC Rado 308 W  Delta
28.  Katarzyna Wyroba 76 (1X) 1.968  Savage  Kahles
29.  Stanisław Karpinski 73 1.581  Cust. Lufy.pl Win 308  NF Comp. 12-50 x 55
30.  Mirosław Radecki 73 2.750  HOWA 1500 308 WIN  DOT 4.5-30 X50
31.  Andrzej Blok 70 1.732  Sabatti STR Sport 308 Win  NF NXS
32.  Marcin Kowalski 65 2.054  NC Rado 308W  NF
33.  Wojciech Jagielski 62  .308 Schultz&Larsen TAC  Kahles K1050
34.  Robert Hordyński 0  Sabatti 308Win  Sightron
Dystans 800 m – klasa Open
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Janne Pietiläinen 98 (1X) 0.391  Teräsjänne 284  Nightforce
2.  Petr Novák 98 (1X) 0.984  Kelbly, 6,5/47  Nightforce
3.  Josef Prochazka 97 (2X) 0.898  Kelbly 6.5x47L  March
4.  Jerzy Rozłucki 97 (1X) 0.958  Victrix .284  NF
5.  Ireneusz Woszczek 96 (3X) 1.023  Terasjanne 284 WIN  NFC
6.  Piotr Wilkowski 96 (1X) 0.898  Terasjanne 284 6x47L  Trijicon
7.  Dariusz Lasek 95 (318X) 1.336  NC Rado 284  March HM 10x-60x
8.  Adam Sztybór 95 (3X) 1.104  TERASJANNE 284  NF
9.  Emil Leszczyński 95 (1X) 1.044  Sabatti STR Sport 6.5 Creed  Nightforce
10.  Jan Sykora 94 (2X) 1.061  Dolphin/6.5CM  March
11.  Petr Mothejl 94 (2X) 1.259  Kelbly, 6,5/284  March 8-80x/56
12.  Karol Henger 94 (2X) 1.689  Lufy PL .284  March HM 10-60×56
13.  Uldis Markuss 94 (1X) 0.550  Remington 700 6,5×55  Nightforce
14.  Andrej Aidamovic 94 (1X) 0.847  Dolfin 300WSM  10×60 March
15.  Tomasz Badura 94 (1X) 1.238  Terasjanne .308 WIN  NF 15-55
16.  Robert Żabicki 94 1.431  Sabatti 6,5×47  Vortex Golden Eagle
17.  Joanna Wilkowska 93 (1X) 1.229  6×47  March
18.  Marek Morawiec 93 0.550  DC  March
19.  Sylwiusz Bajraszewski 92 (2X) 2.398  Savage  March
20.  Mariusz Piąstka 92 0.902  Terasjanne 284 win  stryker hd 5-50×56
21.  Sławomir Kopyś 91 (1X) 1.388  6,5 Creadmore  NF
22.  Tomasz Piątek 91 (1X) 1.538  CZ 550 .284 win  Delta Stryker 4,5-30×56
23.  Jacek Dorszewicz 91 1.324  Terasjanne 6 Dasher  March
24.  Konrad Włodarczyk 90 (1X) 0.829  Teräsjänne 284  NF
25.  Szymon Brzyski 90 0.980  REPETIER 284 WIN  MARCH 10×60
26.  Bogdan Raczyński 90 1.401  CZ 550 7 mm  NF
27.  Igor Stefanowski 90 1.431  NC RADO  NF
28.  Marcin Woszczak 90 1.452  JC Wozzy 6,5CM  NFC
29.  Grzegorz Szulczyński 87 (1X) 1.581  308 WIN  NF
30.  Stanisław Karpinski 82 1.238  NC Rado 300 WSM  NF Comp. 12-50 x 55
Dystans 800 m – klasa Magnum
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Marek Morawiec 98 (2X) 1.113  DC 300PRC  March 10×80
2.  Włodzimierz Smyk 97 (1X) 1.182  Unique Alpine 338LM  S&B
3.  Ryszard Srokosz 96 (2X) 0.735  lufy.com.pl 338LM  Nightforce Competition
4.  Jan Małek 95 1.044  SAKO TRG .338 Lapua Magnum  NIGFTFORCE 15-55X52
5.  Petr Mothejl 93 1.624  Kelbly, 7 RSAUM  March 8-80x/56
6.  Mirosław Małek 92 1.358  ASH Walkure 300NM  NF
7.  Sławomir Kopyś 91 (3X) 1.066  300 PRC Lufypl  March
8.  Artur Mazurkiewicz 87 1.177  PGW Defense Timberwolf 338LM  Kahles K525
9.  Wiesław Wyroba 84 0.980  NC RADO  S&B
10.  Paweł Konecki 83 2.050  Keppeler FR-09 7mmRSAUM  March HM 10-60×56
11.  Szymon Brzyski 81 2.118  UNIQUE ALPINE 338 LM  MARCH 10×60
12.  Przemysław Sekulski 44  Blaser 338lm  NF 8X32
 Piotr Narloch awaria  DCR  🙂
Klasyfikacja trójboju w klasie Semi-Auto
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


 Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m Średnie
skupienie
[MOA]
RAZEM

1.  Artur Kamiński  JP 308 93 (3X) 82 83 (1X) 1.444 258 (4X)
2.  Marek Pyka  NA308 WIN 93 (1X) 77 87 1.155 257 (1X)
3.  Błażej Domański  Stag Varminter .223 89 (1X) 95 (3X) 63 0.934 247 (4X)
4.  Josef Prochazka  JP 308Win 81 (1X) 67 74 222 (1X)
5.  Tomasz Jastrząbek  Custom 308 0 91 (2X) 43 134 (2X)
6.  Emil Leszczyński  HK MR 308 94 0 0 94
Klasyfikacja trójboju w klasie Semi-AutoOpen
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


 Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m Średnie
skupienie
[MOA]
RAZEM

1.  Błażej Domański  Lancer L30 6.5 Cr 95 (3X) 94 (2X) 85 0.982 274 (5X)
2.  Sylwiusz Bajraszewski  Janczewski Custom 6,5 92 (4X) 92 (1X) 83 1.505 267 (5X)
3.  Tomasz Jastrząbek  Lancer 6.5 93 89 (2X) 77 1.242 259 (2X)
4.  Dariusz Grzybowski  Savage MSR10 6.5 89 75 91 (2X) 1.152 255 (2X)
5.  Michał Kolańczyk  Stag 10 6.5 CM 94 (1X) 86 (1X) 73 1.755 253 (2X)
6.  Ryszard Srokosz  Lancer 6.5 Cm 87 83 (1X) 83 1.728 253 (1X)
7.  Marek Pyka  6.5 CM 92 (1X) 75 76 243 (1X)
8.  Igor Stefanowski  6,5 CM JP 89 (1X) 77 75 1.419 241 (1X)
9.  Mirosław Moździerz  STAG ARMS 6,5 95 (1X) 87 44 226 (1X)
9.  Piotr Narloch  Msr 83 (1X) 72 71 226 (1X)
11.  Artur Mazurkiewicz  Lancer L30 6.5Cm 85 80 (1X) 47 212 (1X)
12.  Paweł Konecki  JP LRP-07 6.5CRM 71 63 75 209
Klasyfikacja trójboju w klasie Sniper
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


 Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m Średnie
skupienie
[MOA]
RAZEM

1.  Andrej Aidamovic  308 win Dolfin 98 (3X) 93 (1X) 96 (1X) 0.940 287 (5X)
2.  Robert Zabicki  Sabatti .308 98 (4X) 95 (1X) 92 1.037 285 (5X)
3.  Tomasz Badura  Dolphin .308 WIN 94 (2X) 97 (1X) 91 0.954 282 (3X)
4.  Jerzy Rozlucki  TRG .308 97 (4X) 88 96 (3X) 1.136 281 (7X)
5.  Michał Szczyrek  Tikka T3x .223 Rem 97 (3X) 95 (1X) 89 1.178 281 (4X)
6.  Wojciech Jagielski  .308 Schultz&Larsen TAC 92 (3X) 95 94 (1X) 1.300 281 (4X)
7.  Jan Sykora  Piroarms/308W 94 (1X) 95 (1X) 92 (1X) 1.241 281 (3X)
8.  Mirosław Małek  NC RADO 308Win 97 (4X) 93 (3X) 89 (1X) 1.327 279 (8X)
9.  Josef Prochazka  Kelbly 308Win 96 (2X) 92 (3X) 91 (1X) 1.218 279 (6X)
10.  Bogdan Raczyński  CZ 555 308 W 96 (4X) 90 (1X) 88 1.359 274 (5X)
11.  Konrad Włodarczyk  Teräsjänne 308 98 (5X) 92 83 1.098 273 (5X)
12.  Marek Fulbiszewski  Sabatti Tactical 308 WIN 90 95 (2X) 81 1.032 266 (2X)
13.  Wojciech Nowak  Sabatti STR .308 Win. 95 (1X) 92 (1X) 77 0.902 264 (2X)
14.  Michał Kolańczyk  Sabatti 308 97 (5X) 87 78 0.941 262 (5X)
15.  Dariusz Grzybowski  Savage 110 Elite 96 (3X) 97 (3X) 60 253 (6X)
16.  Sławomir Kopyś  Sabatti 308WIN 100 (4X) 92 60 0.879 252 (4X)
17.  Andrzej Srokosz  Savage 12FTR .308 77 91 (1X) 75 (2X) 243 (3X)
18.  Karol Henger  Tikka T3X .308 92 (1X) 86 62 2.167 240 (1X)
19.  Marek Dajczak  DCR .308 93 (1X) 83 62 238 (1X)
20.  Roman Kurdziel  308W Victrix 91 (1X) 95 (1X) 46 232 (2X)
21.  Stanisław Szałaśny  SAKO TRG 308WIN 84 82 66 232
22.  Sławomir Mlicki  308W 90 (2X) 62 (1X) 75 227 (3X)
23.  Hubert Rawski  NC Rado 308 W 89 (2X) 86 47 222 (2X)
24.  Piotr Kies  DCR .308 92 (2X) 78 33 203 (2X)
25.  Andrzej Blok  Sabatti STR Sport 308 Win 93 (2X) 74 15 182 (2X)
26.  Agnieszka Mituniewicz  Sabbati Tactical Desert 308w 95 (3X) 82 0 177 (3X)
27.  Sebastian Domarecki  Steyr Mannlicher 308 W 81 (1X) 57 28 166 (1X)
28.  Artur Szczepaniak  Custom Lothar Walther 223 rem 88 (1X) 56 144 (1X)
29.  Stanisław Karpinski  Cust. Lufy.pl Win 308 79 61 0 140
30.  Mirosław Moździerz  Tikka TAC1 5 0 0 5
Klasyfikacja trójboju w klasie SniperOpen
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


 Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m Średnie
skupienie
[MOA]
RAZEM

1.  Piotr Wilkowski  Terasjanne 284/6x47L 100 (3X) 96 (3X) 94 0.819 290 (6X)
2.  Bogdan Raczyński  CZ 550 7 mm 97 (4X) 97 (2X) 95 (3X) 1.319 289 (9X)
3.  Josef Prochazka  Kelbly 6,5x47L 97 (2X) 95 (2X) 95 (3X) 0.745 287 (7X)
4.  Jacek Dorszewicz  Terasjanne 6 Dasher 98 (3X) 100 (4X) 89 0.854 287 (7X)
5.  Adam Sztybór  NC RADO 284WIN 97 (3X) 97 (3X) 91 (1X) 0.750 285 (7X)
6.  Tomasz Piątek  CZ 550 .284 win 99 (4X) 93 (2X) 92 (2X) 1.081 284 (8X)
7.  Jan Sykora  Dolphin/6.5CM 98 (3X) 92 (2X) 93 (2X) 0.984 283 (7X)
8.  Grzegorz Szulczyński  308 win 97 (1X) 94 (2X) 91 (1X) 0.952 282 (4X)
9.  Konrad Włodarczyk  Teräsjänne 284 97 (3X) 92 92 (4X) 1.319 281 (7X)
10.  Ryszard Srokosz  lufy.com.pl 338LM 93 (1X) 92 (2X) 95 (1X) 1.051 280 (4X)
11.  Ireneusz Woszczek  Terasjanne 284 WIN 94 (1X) 93 (1X) 92 (1X) 0.970 279 (3X)
12.  Petr Mothejl  Kelbly, 6,5/284 97 (4X) 95 (2X) 86 (1X) 0.986 278 (7X)
13.  Jarosław Pękala  Tikka T3x Tac .308 98 (2X) 89 (2X) 90 0.991 277 (4X)
14.  Mirosław Małek  NC RADO 284Win 93 (2X) 89 (1X) 93 (1X) 0.831 275 (4X)
15.  Roman Kurdziel  286 NC Rado 93 (5X) 88 (1X) 92 1.341 273 (6X)
16.  Karol Henger  Lufy PL .284 97 (1X) 87 (1X) 86 (1X) 1.111 270 (3X)
17.  Szymon Brzyski  REPETIER 300 NM 88 (1X) 93 (1X) 88 1.428 269 (2X)
18.  Joanna Wilkowska  6x47L 95 (5X) 87 85 1.160 267 (5X)
19.  Mariusz Piąstka  Terasjanne 284 win 92 (1X) 92 81 1.079 265 (1X)
20.  Janne Pietiläinen  Terasjanne .284 96 (2X) 96 64 0.943 256 (2X)
21.  Marcin Woszczak  JC Wozzy 6,5 CM 91 (3X) 89 72 (1X) 0.995 252 (4X)
22.  Emil Leszczyński  Sabatti STR Sport 6.5 Creed 94 (1X) 91 64 1.672 249 (1X)
23.  Stanisław Karpinski  NC Rado 300 WSM 96 80 47 223
24.  Agnieszka Mituniewicz  NCRado 93 (3X) 71 32 196 (3X)
25.  Tomasz Badura  Terasjanne .308 WIN 96 (2X) 89 10 195 (2X)
26.  Uldis Markuss  Remington 700 6,5×55 34 80 77 191
27.  Jerzy Rozlucki  Victrix .284 97 (2X) 0 0 97 (2X)
28.  Piotr Kies  6,5 87 5 0 92
Klasyfikacja trójboju w klasie F/TR
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


 Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m Średnie
skupienie
[MOA]
RAZEM

1.  Bogdan Raczyński  CZ 555 308 W 99 (8X) 96 (1X) 95 0.885 290 (9X)
2.  Konrad Włodarczyk  Teräsjänne 308 97 (2X) 97 (3X) 96 1.009 290 (5X)
3.  Andrej Aidamovic  Dolfin 308 Win 99 (3X) 96 (3X) 93 (1X) 0.974 288 (7X)
4.  Wojciech Nowak  Sabatti STR .308 Win. 97 (3X) 95 (2X) 94 (3X) 0.822 286 (8X)
5.  Michał Szczyrek  Tikka T3x, 223Rem 97 (5X) 98 (1X) 90 0.943 285 (6X)
6.  Sylwiusz Bajraszewski  Borden Custom 96 (3X) 95 (3X) 94 0.952 285 (6X)
7.  Marek Papros  Savage F/TR 98 (3X) 93 (1X) 94 (2X) 1.275 285 (6X)
8.  Sławomir Mlicki  308W 98 (1X) 96 (1X) 91 (2X) 1.153 285 (4X)
9.  Josef Prochazka  Kerlbly 308 Win 98 (5X) 95 (2X) 91 (2X) 1.212 284 (9X)
10.  Jerzy Rozlucki  TRG .308 97 (2X) 92 93 (2X) 1.320 282 (4X)
11.  Jan Kita  308 94 (2X) 94 (2X) 93 1.018 281 (4X)
12.  Jan Sykora  Piroarms/308W 95 93 (3X) 92 (2X) 1.348 280 (5X)
13.  Michał Kolańczyk  Sabatti 92 (2X) 91 (1X) 95 (1X) 1.370 278 (4X)
14.  Tomasz Badura  Dolphin .308 WIN 96 90 (1X) 91 1.240 277 (1X)
15.  Agnieszka Mituniewicz  Sabbati Tactical Desert 308w 98 (3X) 91 (2X) 87 1.154 276 (5X)
16.  Robert Żabicki  Sabatti .308 93 (3X) 92 91 1.225 276 (3X)
17.  Marek Fulbiszewski  Sabatti Tactical 308WIN 98 (4X) 96 (1X) 81 0.873 275 (5X)
18.  Marek Dajczak  DCR .308 94 (3X) 95 83 (1X) 1.378 272 (4X)
19.  Piotr Narloch  AE 92 (1X) 85 92 1.307 269 (1X)
20.  Jakub Wyroba  NC Rado 97 (2X) 86 85 1.140 268 (2X)
21.  Mirosław Moździerz  Tikka TAC1 86 90 (1X) 89 (2X) 1.626 265 (3X)
22.  Aleksander Poklewski-Koziełł  Savage 10FCP 308win 88 (1X) 90 87 1.396 265 (1X)
23.  Katarzyna Wyroba  Savage 98 (4X) 89 (1X) 76 (1X) 1.311 263 (6X)
24.  Mirosław Radecki  HOWA 1500 308 WIN 96 (2X) 92 (1X) 73 1.747 261 (3X)
25.  Marcin Kowalski  NC Rado 308W 99 (3X) 96 (5X) 65 1.087 260 (8X)
26.  Jan Małek  CZ70 .308 Win 88 86 (1X) 86 1.822 260 (1X)
27.  Wojciech Jagielski  .308 Schultz&Larsen TAC 100 (2X) 96 (2X) 62 258 (4X)
28.  Andrzej Srokosz  Savage 12FTR .308 86 88 (1X) 83 (2X) 1.950 257 (3X)
29.  Artur Szczepaniak  12 F/TR 308 Win 92 (2X) 87 78 1.633 257 (2X)
30.  Hubert Rawski  NC Rado 308 W 89 (1X) 90 78 257 (1X)
31.  Stanisław Karpinski  Cust. Lufy.pl Win 308 90 (1X) 93 (2X) 73 1.310 256 (3X)
32.  Andrzej Blok  Sabatti STR Sport 308 Win 85 (1X) 92 (1X) 70 1.490 247 (2X)
33.  Łukasz Żychiewicz  Savage F/TR .308 Win 83 (1X) 77 86 246 (1X)
34.  Robert Hordyński  Sabatti 308Win 94 (3X) 95 (1X) 0 189 (4X)
Klasyfikacja trójboju w klasie Open
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


 Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m Średnie
skupienie
[MOA]
RAZEM

1.  Janne Pietiläinen  Teräsjänne 284 100 (5X) 99 (2X) 98 (1X) 0.529 297 (8X)
2.  Petr Novák  Kelbly, 6,5/47 100 (6X) 96 (3X) 98 (1X) 0.908 294 (10X)
3.  Jerzy Rozłucki  Victrix .284 98 (2X) 97 (4X) 97 (1X) 0.824 292 (7X)
4.  Petr Mothejl  Kelbly, 6,5/284 100 (7X) 96 (2X) 94 (2X) 0.882 290 (11X)
5.  Adam Sztybór  TERASJANNE 284 98 (4X) 97 (2X) 95 (3X) 0.853 290 (9X)
6.  Josef Prochazka  Kelbly 6.5x47L 99 (3X) 94 (2X) 97 (2X) 0.859 290 (7X)
7.  Igor Stefanowski  NC RADO 100 (3X) 99 (3X) 90 1.019 289 (6X)
8.  Sylwiusz Bajraszewski  Savage 96 (2X) 99 (5X) 92 (2X) 1.355 287 (9X)
9.  Tomasz Badura  Terasjanne .308 WIN 96 (3X) 97 94 (1X) 1.031 287 (4X)
10.  Piotr Wilkowski  Terasjanne 284 6x47L 98 (2X) 93 96 (1X) 0.756 287 (3X)
11.  Marek Morawiec  DC 98 (2X) 96 93 0.644 287 (2X)
12.  Dariusz Lasek  NC Rado 284 94 (2X) 96 (174X) 95 (318X) 1.036 285 (494X)
13.  Bogdan Raczyński  CZ 550 7 mm 99 (5X) 96 (1X) 90 1.074 285 (6X)
14.  Emil Leszczyński  Sabatti STR Sport 6.5 Creed 97 (3X) 93 (1X) 95 (1X) 0.919 285 (5X)
15.  Robert Żabicki  Sabatti 6,5×47 98 (3X) 93 (1X) 94 1.161 285 (4X)
16.  Konrad Włodarczyk  Teräsjänne 284 100 (4X) 94 (3X) 90 (1X) 0.760 284 (8X)
17.  Tomasz Piątek  CZ 550 .284 win 100 (5X) 93 91 (1X) 1.009 284 (6X)
18.  Joanna Wilkowska  6×47 98 (2X) 93 (2X) 93 (1X) 1.111 284 (5X)
19.  Andrej Aidamovic  Dolfin 300WSM 95 95 (1X) 94 (1X) 0.977 284 (2X)
20.  Uldis Markuss  Remington 700 6,5×55 91 (3X) 98 (2X) 94 (1X) 0.665 283 (6X)
21.  Karol Henger  Lufy PL .284 99 (8X) 89 94 (2X) 1.056 282 (10X)
22.  Jan Sykora  Dolphin/6.5CM 98 (2X) 90 94 (2X) 0.888 282 (4X)
23.  Jacek Dorszewicz  Terasjanne 6 Dasher 98 (2X) 93 (2X) 91 0.898 282 (4X)
24.  Mariusz Piąstka  Terasjanne 284 win 98 (4X) 91 (2X) 92 0.887 281 (6X)
25.  Ireneusz Woszczek  Terasjanne 284 WIN 90 (1X) 92 96 (3X) 1.206 278 (4X)
26.  Grzegorz Szulczyński  308 WIN 96 (4X) 92 87 (1X) 1.180 275 (5X)
27.  Szymon Brzyski  REPETIER 284 WIN 96 (1X) 89 90 0.959 275 (1X)
28.  Sławomir Kopyś  6,5 Creadmore 95 (3X) 88 (1X) 91 (1X) 1.257 274 (5X)
29.  Marcin Woszczak  JC Wozzy 6,5CM 94 (1X) 90 (1X) 90 1.265 274 (2X)
30.  Stanisław Karpinski  NC Rado 300 WSM 87 (3X) 88 82 257 (3X)
Klasyfikacja trójboju w klasie Magnum
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


 Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m Średnie
skupienie
[MOA]
RAZEM

1.  Marek Morawiec  DC 300PRC 100 (7X) 91 (2X) 98 (2X) 0.868 289 (11X)
2.  Jan Małek  SAKO TRG .338 Lapua Magnum 96 (2X) 97 (3X) 95 0.856 288 (5X)
3.  Petr Mothejl  Kelbly, 7 RSAUM 100 (4X) 95 (1X) 93 1.143 288 (5X)
4.  Włodzimierz Smyk  Unique Alpine 338LM 97 (2X) 94 (1X) 97 (1X) 1.053 288 (4X)
5.  Ryszard Srokosz  lufy.com.pl 338LM 95 (4X) 95 (1X) 96 (2X) 0.906 286 (7X)
6.  Sławomir Kopyś  300 PRC Lufypl 96 (2X) 95 (2X) 91 (3X) 1.031 282 (7X)
7.  Artur Mazurkiewicz  PGW Defense Timberwolf 338LM 95 (2X) 92 (3X) 87 1.284 274 (5X)
8.  Mirosław Małek  ASH Walkure 300NM 87 (4X) 92 (2X) 92 271 (6X)
9.  Wiesław Wyroba  NC RADO 85 (1X) 89 (1X) 84 258 (2X)
10.  Paweł Konecki  Keppeler FR-09 7mmRSAUM 85 (2X) 75 83 1.886 243 (2X)
11.  Szymon Brzyski  UNIQUE ALPINE 338 LM 85 (2X) 67 (1X) 81 233 (3X)
12.  Przemysław Sekulski  Blaser 338lm 71 86 (1X) 44 201 (1X)
 Piotr Narloch  DCR awaria awaria awaria awaria
Dystans 1000 yd – klasa Semi-Auto
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Artur Kamiński  66  JP 308  NF
2.  Josef Prochazka  26  JP 308Win  NF
3.  Tomasz Jastrząbek  0  Custom 308  S&B
Dystans 1000 yd – klasa Semi-AutoOpen
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Błażej Domański  94 (1X) 1.459  Lancer L30 6.5 Cr  Delta Stryker HD 5-50 SFP
2.  Tomasz Jastrząbek  84 1.718  Lancer 6.5  S&B
3.  Ryszard Srokosz  75 (1X)  Lancer 6.5 Cm  Nightforce Competition
4.  Mirosław Moździerz  66 2.135  STAG ARMS 6,5  4- 30 Delta
5.  Dariusz Grzybowski  58  Savage MSR10 6.5  Delta Stryker
6.  Artur Mazurkiewicz  26  Lancer L30 6.5Cm  Delta Stryker 5-50×56
7.  Paweł Konecki  0  JP LRP-07 6.5CRM  March HM 10-60×56
Dystans 1000 yd – klasa Sniper
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Michał Szczyrek  90 (1X) 1.838  Tikka T3x .223 Rem  Delta Stryker HD 5-50
2.  Josef Prochazka  90 1.053  Kelbly 308Win  NF
3.  Andrzej Srokosz  88 1.605  Savage 12FTR .308  Delta Stryker 5-50
4.  Jan Sykora  87 (2X) 2.064  Piroarms/308W  NFcomp
5.  Dariusz Grzybowski  85 1.207  Savage 110 Elite  Nightforce
6.  Mirosław Małek  83 1.180  NC RADO 308Win  NF
7.  Agnieszka Mituniewicz  83 2.004  Sabbati Tactical Desert 308w  Delta Optical
8.  Robert Zabicki  81 1.496  Sabatti .308  NF Competition 15-55
9.  Tomasz Badura  79 1.526  Dolphin .308 WIN  NF 15-55
10.  Sławomir Kopyś  77 1.571  Sabatti 308WIN  Kahles
11.  Marek Dajczak  77 2.316  DCR .308  Vortex Golden Eagle
12.  Andrej Aidamovic  75 2.094  308 win Dolfin  10×60 March
13.  Stanisław Karpinski  74 (1X) 1.955  Cust. Lufy.pl Win 308  NF Comp. 12-50 x 55
14.  Wojciech Jagielski  64 1.034  .308 Schultz&Larsen TAC  Kahles K1050
15.  Wojciech Nowak  29  Sabatti STR .308 Win.  Vortex
16.  Sławomir Mlicki  20  308W  Vortex
Dystans 1000 yd – klasa SniperOpen
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Jacek Dorszewicz  95 0.914  Terasjanne 6 Dasher  March
2.  Jan Sykora  94 (1X) 0.786  Dolphin/6.5CM  March
3.  Uldis Markuss  94 (1X) 1.301  Remington 700 6,5×55  Nightforce
3.  Janne Pietiläinen  94 (1X) 1.301  Terasjanne .284  Delta
5.  Tomasz Piątek  93 (1X) 0.993  CZ 550 .284 win  Delta Stryker 4,5-30×56
6.  Adam Sztybór  93 1.124  NC RADO 284WIN  NF
7.  Karol Henger  92 1.237  Lufy PL .284  March HM 10-60×56
8.  Sławomir Kopyś  92 2.008  300 PRC Lufy.pl  March
9.  Ireneusz Woszczek  91 1.124  Terasjanne 284 WIN  NFC
10.  Szymon Brzyski  89 (2X) 1.030  REPETIER 300 NM  MARCH 10×60
11.  Petr Mothejl  88 1.887  Kelbly, 6,5/284  March 8-80x/56
12.  Mirosław Małek  86 0.861  NC RADO 284Win  NF
13.  Tomasz Badura  80 2.150  Terasjanne .308 WIN  NF 15-55
14.  Ryszard Srokosz  77 1.034  lufy.com.pl 338LM  Nightforce Competition
15.  Piotr Wilkowski  73 0.805  Terasjanne 284/6x47L  Trijicon
16.  Agnieszka Mituniewicz  71  NCRado  Delta
17.  Stanisław Karpinski  60  NC Rado 300 WSM  NF Comp. 12-50 x 55
18.  Josef Prochazka  47 1.248  Kelbly 6,5x47L  March
19.  Joanna Wilkowska  30  6x47L  March
Dystans 1000 yd – klasa F/TR
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Bogdan Raczyński  91 (1X) 1.402  CZ 555 308 W  NF
2.  Robert Żabicki  89 (1X) 1.293  Sabatti .308  NF Competition 15-55
3.  Andrzej Srokosz  89 (1X) 1.447  Savage 12FTR .308  Delta Stryker 5-50
4.  Michał Szczyrek  88 (1X) 1.466  Tikka T3x, 223Rem  Delta
5.  Tomasz Badura  88 1.120  Dolphin .308 WIN  NF 15-55
6.  Andrej Aidamovic  88 1.455  Dolfin 308 Win  10×60 March
7.  Wojciech Nowak  86 (1X) 1.571  Sabatti STR .308 Win.  Vortex
8.  Sławomir Mlicki  86 1.865  308W  Vortex
9.  Jan Małek  85 2.767  CZ70 .308 Win  VORTEX 15-60X52
10.  Marcin Kowalski  84 1.440  NC Rado 308W  NF
11.  Marek Papros  84 1.778  Savage F/TR  15×55
12.  Wojciech Jagielski  83 1.402  .308 Schultz&Larsen TAC  Kahles K1050
13.  Jan Sykora  82 1.372  Piroarms/308W  NFcomp
14.  Josef Prochazka  80 2.481  Kerlbly 308 Win  NF
15.  Marek Dajczak  75 2.023  DCR .308  Vortex Golden Eagle
16.  Jakub Wyroba  73 (1X) 2.113  NC Rado  NF
17.  Jan Kita  72  308  Vortex GE
18.  Agnieszka Mituniewicz  69 1.504  Sabbati Tactical Desert 308w  Delta Optical
19.  Artur Szczepaniak  69  12 F/TR 308 Win  Weaver
20.  Mirosław Moździerz  63  Tikka TAC1  Delta
21.  Stanisław Karpinski  46  Cust. Lufy.pl Win 308  NF Comp. 12-50 x 55
22.  Katarzyna Wyroba  22  Savage  Kahles
23.  Andrzej Blok  0  Sabatti STR Sport 308 Win  NF NXS
Dystans 1000 yd – klasa Open
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Ireneusz Woszczek  94 (2X) 0.996  Terasjanne 284 WIN  NFC
2.  Petr Novák  94 0.726  Kelbly, 6,5/47  Nightforce
3.  Jan Sykora  93 (3X) 0.921  Dolphin/6.5CM  March
4.  Andrej Aidamovic  93 (1X) 1.350  Dolfin 300WSM  10×60 March
5.  Jacek Dorszewicz  93 1.053  Terasjanne 6 Dasher  March
6.  Piotr Wilkowski  91 (2X) 1.053  Terasjanne 284 6x47L  Trijicon
7.  Stanisław Karpinski  91 (1X) 1.041  NC Rado 300 WSM  NF Comp. 12-50 x 55
8.  Karol Henger  90 (1X) 1.147  Lufy PL .284  March HM 10-60×56
9.  Uldis Markuss  90 0.688  Remington 700 6,5×55  Nightforce
10.  Bogdan Raczyński  89 (1X) 1.117  CZ 550 7 mm  NF
11.  Adam Sztybór  89 1.583  TERASJANNE 284  NF
12.  Petr Mothejl  87 1.853  Kelbly, 6,5/284  March 8-80x/56
13.  Robert Żabicki  86 (1X) 1.353  Sabatti 6,5×47  Vortex Golden Eagle
14.  Szymon Brzyski  85 (2X) 1.733  REPETIER 284 WIN  MARCH 10×60
15.  Janne Pietiläinen  85 1.267  Teräsjänne 284  Nightforce
16.  Josef Prochazka  84 1.109  Kelbly 6.5x47L  March
17.  Tomasz Piątek  83 (1X) 1.673  CZ 550 .284 win  Delta Stryker 4,5-30×56
18.  Tomasz Badura  82 1.327  Terasjanne .308 WIN  NF 15-55
19.  Joanna Wilkowska  82 2.023  6×47  March
20.  Sławomir Kopyś  80 2.203  6,5 Creadmore  NF
Dystans 1000 yd – klasa Magnum
XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Petr Mothejl  90 (1X) 1.387  Kelbly, 7 RSAUM  March 8-80x/56
2.  Włodzimierz Smyk  88 (1X) 1.429  Unique Alpine 338LM  S&B
3.  Jan Małek  88 (1X) 1.620  SAKO TRG .338 Lapua Magnum  NIGFTFORCE 15-55X52
4.  Wiesław Wyroba  87 (1X) 1.462  NC RADO  S&B
5.  Sławomir Kopyś  86 1.229  300 PRC Lufypl  March
6.  Ryszard Srokosz  84 (1X) 1.696  lufy.com.pl 338LM  Nightforce Competition
7.  Szymon Brzyski  81 (1X) 2.083  UNIQUE ALPINE 338 LM  MARCH 10×60
8.  Mirosław Małek  80 (1X) 1.692  ASH Walkure 300NM  NF
9.  Artur Mazurkiewicz  77 2.406  PGW Defense Timberwolf 338LM  Kahles K525
10.  Paweł Konecki  70  Keppeler FR-09 7mmRSAUM  March HM 10-60×56
11.  Przemysław Sekulski  69 (1X)  Blaser 338lm  NF 8X32
NAJLEPSZA GRUPA (skupienie 10 strzałów): 0.390 MOA


Marek Morawiec na dystansie 300 m w klasie Magnum
źródło: F-class.pl