sobota, 20 kwietnia, 2024

Włoski bipod Caliga Delux z ROME

Share

Zaprojektowany i wykonany we Włoszech bipod CALIGA DELUX to bardzo zaawansowana konstrukcja zarówno pod względem materiałów z których został wykonany jak i funkcjonalności dostępnych dla strzelca.

ROME, firma z północnych Włoch.

TECHNOLOGIA, PROJEKT: INNOWACJE.
ROME jest firmą specjalizującą się w inżynierii precyzyjnej produkująca akcesoria do broni palnej. ROME oznacza technologię, know-how i innowacje.

W ROME są projektowane, produkowane i sprawdzane akcesoria do broni pod względem estetycznym i funkcjonalnym dopracowane przez zespół inżynierów precyzyjnych. Dbałość o szczegóły jest jak zawsze najważniejsza w produkcji akcesoriów. To szczegóły mają największy wpływ na efekt końcowy gdy strzelec mierzy się z kilometrowym lun większym dystansem.

Caliga delux – bipod doskonały

Mechanizm montażu do szyny Picantiny jest bardzo precyzyjny. Po zamocowaniu nie są wyczuwalne żadne luzy. Dźwignia, która odpowiada za dociśnięcie elementów posiada zabezpieczenie, które praktycznie uniemożliwia przypadkowe wypięcie się bipodu.

portalstrzelecki.pl

Ten model posiada precyzyjny mechanizm umożliwiający odpowiednie prowadzenie ruchomego celu a także kantowanie broni. Dźwignia działa precyzyjnie.

portalstrzelecki.pl

Mechanizm regulacji wysokości bipodu działa płynnie. Moletkowane powierzchnie pozwalają na pewny chwyt także w rękawiczkach.

Nóżki dwójnogu posiadają 5 ustawień pod różnymi kątami. Przyciski do zmiany położenia nóżek są umieszczone w odpowiednich miejscach i działają bardzo precyzyjnie. Niezależnie od kąta jaki ustawimy pozycja broni pozostaje bardzo stabilna bez wyczuwalnych luzów.

portalstrzelecki.pl

Bipod jest zapakowany w kufer wyłożony gąbką. Wewnątrz znajduje się instrukcja obsługi.

portalstrzelecki.pl
portalstrzelecki.pl
CHARAKTERYSTYKA
+/- 15 ° regulowanego przechyłu.
Regulacja kierunku +/- 18 °.
Nogi o regulowanej wysokości (wysokość broni od 192 mm do 309 mm) z nachyleniem ustawianym w 5 pozycjach.
Wyposażony w górne mocowanie do szyny Picatinny.
System szybkozłącza (z blokadą) / zwalniania QM do szyny Picatinny
MATERIAŁ I WYKOŃCZENIE
Lekki stop, poddany anodowaniu a także elementy ze specjalnej stali.
Śruby ze stali nierdzewnej obrabiane powierzchniowo.
WAGA
855 gr.
Dostępne akcesoria:
www.rottigni.it

Przeczytaj także

Reklama

News