poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Trening strzelecki na długie dystanse z Team99 na obiekcie WITU w Zielonce

ShareDla entuzjastów strzelectwa precyzyjnego, Team99 organizuje treningi na długie dystanse na terenie Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia (WITU) w Zielonce.


Praktyczne podejście do nauki

Treningi organizowane przez Team99 koncentrują się na praktycznych aspektach strzelania długodystansowego. Uczestnicy mają okazję doskonalić techniki oddawania strzałów na różne odległości, uczyć się jak właściwie oceniać warunki wiatrowe oraz jak dostosować swój szpej do specyficznych wyzwań, jakie niesie strzelanie LR i ELR. Jest to idealna okazja dla tych, którzy chcą przekuć teorię w skuteczną praktykę.

Dostosowane do każdego poziomu zaawansowania

Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze strzelaniem na długie dystanse, czy jesteś już doświadczonym strzelcem, treningi Team99 są zaprojektowane tak, aby dostarczać wartości każdemu uczestnikowi. Strzelcy są podzieleni na dwie grupy. Jedna strzela na osi do 800 m a druga do 1 850 m. Oczywiście trzeba wspomnieć o atmosferze panującej na osiach i o wzajemnych pozdrowieniach przekazywanych w tą i z powrotem. Sielanka!

Wspólnota strzelecka

Jednym z dodatkowych atutów uczestnictwa w treningach jest możliwość dołączenia do społeczności osób o podobnych zainteresowaniach. Wymiana doświadczeń, technik i porad między uczestnikami jest nieocenionym elementem, który pozwala nie tylko na rozwój umiejętności strzeleckich, ale także na budowanie trwałych relacji.

Podsumowanie

Trening strzelecki na długie dystanse z Team99 na terenie WITU w Zielonce to nie tylko szansa na doskonalenie swoich umiejętności, ale także okazja do spotkania z pasjonatami strzelectwa i wymiany wiedzy. Bez względu na poziom zaawansowania, każdy znajdzie coś dla siebie, rozwijając swoje pasje w profesjonalnym i przyjaznym otoczeniu.

Warunki atmosferyczne:

Dzisiejszy trening to także przygotowanie do wyjazdu na zawody KO2M we Francji. Jakub Sidorowicz i Maciej Stasiak trenują razem przed tymi elitarnymi zawodami.

Przeczytaj także

Reklama

News