wtorek, 18 czerwca, 2024

Test moderatorów dźwięku na strzelnicy- nowe informacje

Zrobimy to po cichu ...

Share

Przepraszamy Was za mały falstart z naszym testem urządzeń wylotowych, który nam się przytrafił. Sytuacja jest bardzo dynamiczna i nie możemy zagwarantować, że odbędzie się to 10 kwietnia w okolicach Wrocławia. 

Przedmiotem testu będą moderatory dźwięku do broni w kalibrze .223 Rem (5,56). Nie będzie to tylko broń samopowtarzalna ale także repetiery, również myśliwskie. Chcemy żeby testy były wiarygodne, więc będziemy posługiwać się sprzętem pomiarowym o odpowiednich parametrach.

Co jest w menu:

Od polskiego dystrybutora A-Tec Firmy PWS (celowniki.com.pl) dostaliśmy do testów A-TEC AR-30-4, AR40-3, FLOW 2+1.

VALHALLA Industries (valhallaind.pl) przygotowała dla nas  THOR MK-1.

Ukraińska STRELA zaproponowała za pośrednictwem swojego dystrybutora (skawinski.pl) urządzenie  o tej samej nazwie.

Od Firmy I-Tac by Łuszczek (i-tac.pl) dostaliśmy moderator HUSH-TAC.

INCORSA (incorsa.pl) dystrybutor znanej marki ASE UTRA wysłała nam Ase utra dual  556, JET-z CQB , JET-z CQBS

MAGAZYN UZBROJENIA (sklep.magazynuzbrojenia.pl) ma wysłać do nas moderator ukraińskiej Firmy, której jest dystrybutorem.

O dokładnych warunkach przeprowadzenia testu poinformujemy was już niedługo ale już dziś wiemy, że będziemy mieli prawie 15 zabawek do przetestowania.

Dla strzelców z okolic Wrocławia mamy dobrą wiadomość. Możecie razem z nami potestować wyżej wymienione urządzenia z własną bronią. Liczba miejsc jest ograniczona. Wymagana będzie bezpłatna rejestracja za pośrednictwem naszej strony. Zapewniamy catering napoje i sporo blach na przedpolu.

Rejestracja ruszy, kiedy z dużym prawdopodobieństwem będziemy już mogli określić czy impreza się odbędzie.

Zapraszamy i do zobaczenia!

 

 

 

 

Darek Topyła
Darek Topyłahttps://portalstrzelecki.pl
Redaktor naczelny Portalu Strzeleckiego. Pomysłodawca i założyciel serwisu internetowego portalstrzelecki.pl, strzelec sportowy, dalekodystansowy, myśliwy. Instruktor strzelectwa sportowego, sędzia PZSS kl. III. Sędzia i instruktor strzelectwa myśliwskiego. Autor rozwiązań informatycznych dla organizatorów zawodów strzeleckich. Pomysłodawca aplikacji webowej shooterstats.pl.

Przeczytaj także

Reklama

News