poniedziałek, 22 lipca, 2024

Taktyka i sztuka – Indywidualne Wyposażenie Taktyczne

Share

Doświadczenie, kreatywność, pasja i talent. Tylko tyle potrzeba żeby tworzyć praktyczne i piękne rzeczy tutaj akurat z kategorii indywidualnego wyposażenia taktycznego. Wspieramy ludzi z pasją. 

Pas taktyczny kolor: Czarny, Oliva, Coyot, multicam, multicamblack, Pasy dwuczęściowe bojowe taktyczne wykonywane na indywidualne zamówienie lub w rozmiarze:
M: 75-85 cm, L:  85-95 cm, XL: 95-105 cm, XXL: 105-115 cm XXXL: 115-125 cm.

Pas składa się z dwóch części z pasa wewnętrznego 45 mm z gładkim rzepem który montujemy na zakładkę w szlufki, dzięki temu może pełnić funkcję paska do spodni.
Pas główny to pas z klamrą COBRA 45 mm firmy AustriaAlpin i taśmy 44 mm z małymi molami. Pas ten jest podszyty taśmą: rzep haczyk. Po założeniu pasa wewnętrznego, a następnie pasa głównego całość jest stabilnie zamocowana i nieprzesuwna się w żadnym kierunku.  

Sling (pas nośny do broni długiej) kolor: Czarny, Oliva, Coyot Sling – Pas nośny dwupunktowy do broni długiej. Rozmiar uniwersalny.

Wykona z taśmy o średniej twardości, obszyty miękką taśmą która nie powoduje dyskomfortu podczas jego użytkowania. Pas nośny Sling  dzięki zastosowaniu odpowiednich przelotek oraz konstrukcji ma możliwość szybkiego skracania swojej długości co pozwala strzelcowi na komfort pracy.

Worek zrzutowy kolor: Czarny, Oliva, Coyot Worek zrzutowy o pojemności ok. 1,5 L. Materiał z którego został wykonany to  Cordura 550 powlekana. Usztywniany w górnej części.
W wewnętrznej części worka zastosowano panel na mole dzięki czemu można zamontować dwie ładownice do magazynków o kal. 9mm lub jeden magazynek do kal. 5,56mm (w opcji dodatkowej jest możliwość zrobienia większego panelu wewnętrznego).

Etui na stazę taktyczną kolor: Czarny, czerwony Etui wykonane ze sztywnej gumy oraz taśmy: rzep haczyk i pętelki. Etui charakteryzuje się tym ze po włożeniu skonfigurowanej stazy nie zmienia ona swojego położenia. Stazę można wyjąć z etui prawą i lewą ręką dzięki otwartej konstrukcji rurowej.

Galeria:

Fot. Indywidualne Wyposażenie Taktyczne

Przeczytaj także

Reklama

News