niedziela, 19 maja, 2024

Sukces Pucharu Militaria Tylice – IPSC Level 1

ShareTylice, dnia 14 kwietnia 2024 r. – W minioną niedzielę Strzelnica Tylice stała się areną zaciętej rywalizacji podczas zawodów IPSC level 1. Wydarzenie, zorganizowane przez Klub Strzelecki Garda Ostróda we współpracy ze sklepem Militaria Tylice, przyciągnęło trzydziestu entuzjastów strzelectwa, którzy rywalizowali w dwóch głównych klasach: Production oraz Production Optic.

Zacięta rywalizacja i doskonała organizacja.


Zawody, pod kierownictwem Andrzeja Zielińskiego i z Adamem Minkowskim jako sędzią głównym, odbyły się na wysoko ocenianym, kameralnym obiekcie Strzelnicy Tylice. Organizatorzy przygotowali sześć zróżnicowanych torów, które stanowiły wyzwanie dla wszystkich uczestników. Atmosfera współzawodnictwa, połączona z profesjonalizmem organizacji, sprawiła, że zawodnicy już teraz deklarują chęć udziału w kolejnych edycjach Pucharu Militaria Tylice.

Wyniki mówią same za siebie
W klasie Production najlepszym strzelcem okazał się Kaczyński K., który wyprzedził H. Kucharzewskiego oraz K. Bachanka. W kategorii Production Optic zwyciężył Adam Minkowski, na drugim miejscu uplasował się Z. Łukaszewski, a podium zamyka P. Bilon. Wyniki te potwierdzają wysoki poziom i umiejętności uczestników.

Zaproszenie do kolejnych zawodów
Militaria Tylice oraz Klub Strzelecki Garda Ostróda zapraszają wszystkich pasjonatów strzelectwa do udziału w przyszłych wydarzeniach. Strzelnica Tylice gwarantuje doskonałe warunki do rozwoju umiejętności strzeleckich i rywalizacji na najwyższym poziomie.

Awatar użytkownika
Marcin Banasiak
Marcin Banasiak, Strzelec Długodystansowy, pasjonat Survivalu oraz Myśliwy. Uczestnik i finalista wielu zawodów strzeleckich. Pasjonujący się strzelaniem taktycznym jak również tarczowym.

Przeczytaj także

Reklama

News