poniedziałek, 22 lipca, 2024

Strzelcy Tomasz Bartnik i Maciej Kowalewicz gotowi na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu 2024

Share

Polski Związek Strzelectwa Sportowego i Ministerstwo Sportu i Turystyki, ogłaszają z dumą udział polskich specjalistów w strzelaniu z karabinu – Tomasza Bartnika oraz Macieja Kowalewicza – w nadchodzących Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu 2024.

Tomasz Bartnik, reprezentujący klub Legia Warszawa, oraz Maciej Kowalewicz z GWARDII OLSZTYN, są w doskonałej formie i przygotowują się do rywalizacji w dwóch głównych konkurencjach: karabin 3 postawy na dystansie 50 metrów oraz karabin pneumatyczny, zarówno indywidualnie, jak i w kategorii MIX, na dystansie 10 metrów.

Obaj zawodnicy od dłuższego czasu pokazują swoją wyśmienitą formę na arenach krajowych i międzynarodowych, co daje nadzieję na wysokie wyniki w Paryżu. Ich udział w Igrzyskach jest wynikiem lat ciężkiej pracy, licznych treningów oraz poświęcenia.

Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Komitet Olimpijski wyrażają swoje gratulacje i życzenia powodzenia dla obu zawodników w nadchodzących startach. Polski Związek Strzelectwa Sportowego (PZSS) oraz sponsor tytularny, Polski Cukier, wspierają ich na każdym kroku, licząc na sukcesy i medale.

 

Portal sportowy portalstrzelecki.pl, WP SportoweFakty, Przegląd Sportowy oraz inne media sportowe będą na bieżąco relacjonować przygotowania i występy polskich strzelców w Paryżu.

O konkurencjach olimpijskich przeczytacie tutaj: https://portalstrzelecki.pl/olimpijskie-konkurencje-strzeleckie/

 

 

Przeczytaj także

Reklama

News