sobota, 22 czerwca, 2024

Sniper Extreme 2022

Share

 

To już trzecia edycja zawodów charytatywnych. Sniper Extreme 2022 w tym roku “gra” dla Pawełka Mackuna. Od dwóch lat impreza gości w okolicach Ustki. Długie piaszczyste plaże, wydmy i las sosnowy będą tłem tegorocznych zmagań par snajperskich z Polski i Europy.

Pawełek to uśmiechnięty i pogodny jedenastolatek. Niestety jego szanse na normalne życie pokrzyżowały współistniejące choroby. Jego rodzice robią wszystko, aby wyrównać Pawła szanse w życiu, żeby miał normalne dzieciństwo, mógł chodzić do szkoły i uczyć się z innymi dziećmi, żyć normalnie. Teraz stoją przed wyzwaniem zebrania środków finansowych na operację, leczenie pooperacyjne i rehabilitację Pawła.
Głównym celem operacji jest wydłużenie nogi o prawie 7 cm, aby zapobiec dolegliwościom ortopedycznym, neurologicznym i skrzywieniu kręgosłupa.
Koszt operacji to 276 159 zł. Dodatkowo jeden z rodziców będzie zmuszony
do rezygnacji z pracy na rzecz codziennej rehabilitacji, wizyt kontrolnych oraz indywidualnej nauki w domu. Ich marzeniem jest wyrównać szanse synowi i postawić go na dwie RÓWNE nogi.

Pomoc dla Pawełka rozpoczęła akcja 1047. Był to spływ Wisłą od źródeł do ujścia a nawet dalej. Założenia były ambitne, 1047 km Wisłą w 10 dni. Udało się i wszyscy dopłynęli do celu!

Kolejna odsłona akcji pomocy Pawełkowi to XIV Edycja Rajdu Pamięci Żołnierzy, GROM Thunder Independent MMC.

Tegoroczne zawody EXTREME SNIPER zostaną rozegrane 25 i 26 listopada. Zapisy będą prowadzone na naszej stronie portalstrzelecki.pl Bądźcie czujni! W najbliższym czasie podamy szczegóły a także informacje o przygotowanych niespodziankach dla zawodników.

 

I Wy możecie dołączyć do akcji pomocy Pawełkowi:

Wpłat można dokonywać także bezpośrednio na konto naszej Fundacji Sprzymierzeni z GROM:
72 1090 0088 0000 0001 4308 7205
z dopiskiem: Paweł Mackun.
SPRZYMIERZ SIĘ Z NAMI W WALCE O POMOC!⚡
DZIĘKUJEMY❗🙏🤝

50 najlepszych zdjęć z zawodów Sniper Extreme

Magazyn relacji z FB o Sniper Extreme

 

Przeczytaj także

Reklama

News