sobota, 20 kwietnia, 2024

Sniper Extreme 2021- pomagamy małemu Arkowi

Share

W tym roku zbieramy na leczenie i rehabilitację Arka Urbańskiego, syna żołnierza weterana. Zbiórkę dla Arka rozpoczął spływ kajakowy Wisłą “1047 dla” który był ogromnym wysiłkiem dla jego uczestników.

Arek w drugiej dobie życia przeszedł poważną operację serca TGA. Niestety w trakcie operacji nastąpił wylew, o którym rodzice dowiedzieli się po dwóch tygodniach. W ciągu tych dwóch tygodni mózg Arka został poważnie uszkodzony. Rodzice Arka codziennie walczą ze skutkami wylewu. Przez wylew, Arek jest opóźniony psycho-ruchowo oraz choruje na padaczkę. Żeby ratować życie, lekarze założyli chłopcu zastawkę komorowo-otrzewnową. Arek stale wymaga intensywnej opieki i rehabilitacji.

Zawody SNIPER EXTREME od początku mają charakter charytatywny tj. pomoc żołnierzom
i weteranom oraz funkcjonariuszom, którzy ulegli w służbie wypadkom i ich najbliższym rodzinom.

Jest to pomoc w postaci zbiórki funduszy przeznaczonych głównie na leczenie i rehabilitację.

Opłaty startowe wpłacane przez zawodników przekazywane są na subkonto podopiecznego Fundacji SPRZYMIERZENI z GROM.

Całość wydarzenia tworzą wolontariusze i przyjaciele skupieni przy Fundacji SPRZYMIERZENI z GROM.

Są to żołnierze, weterani, funkcjonariusze służb mundurowych oraz utytułowani strzelcy cywilni. Nikt z biorących udział w organizacji przedsięwzięcia, oprócz własnej satysfakcji niesienia dobra nie ma żadnych korzyści finansowych czy materialnych.

Jako pokazała I edycja SNIPER EXTREME organizowana dla Piotra Zięby Ziębakowskiego, zawody cieszą się dużą popularnością i są ewenementem na skalę światową.

Organizatorzy po raz drugi i nie ostatni zamierzają wznieść się na najwyższy szczebel organizacyjny, naprawić wszystkie błędy i niedociągnięcia tak aby SNIPER EXTREME stało na najwyższym poziomie
a dla zawodników stanowiło największe wyzwanie z tego typu imprez w kraju, Europie a może i na świecie.

Współpracę przy wsparciu organizacji zadeklarowało Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa oraz Polska Grupa Zbrojeniowa S.A.

W tym roku formuła zawodów pozostaje bez większych zmian, podzielona zostanie na część taktyczną i ogniową. Na wniosek zawodników zostanie natomiast doprecyzowany regulamin odnośnie sprzętu i wyposażenia (szczegóły wkrótce).

Rejestracja rozpocznie się 30 dni przed zawodami poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie portalstrzelecki.pl  Planowany termin tegorocznej edycji to październik 2021.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do śledzenia profilu SNIPER EXTREME 2021 i Fundacji SPRZYMIERZENI z GROM.

Pozdrawiamy Zespół SE💥

Fundacja SPRZYMIERZENI z GROM
1047
Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa
Polska Grupa Zbrojeniowa SA
portalstrzelecki.pl

Przeczytaj także

Reklama

News