poniedziałek, 22 lipca, 2024

Pro ARMA 2024: Łączy nas broń palna.

Share

Ostatnimi czasy świat imprez i wydarzeń strzeleckich regularnie się poszerza. W tym roku sporo się działo, a zdecydowanie wydarzy się jeszcze więcej.

Już na początku tegorocznej jesieni odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich entuzjastów broni palnej – VI Ogólnopolski Zlot Miłośników Broni Palnej Pro ARMA, którego mamy zaszczyt jako Portal Strzelecki być partnerem medialnym. To nie tylko zlot oraz giełda broni i militariów, ale także okazja do spotkania pasjonatów, wymiany doświadczeń i zanurzenia się w fascynującym świecie broni palnej i wszystkiego z nią związanego.

Niezliczona ilość broni palnej i różnorodność kolekcjonerów wyróżnia to wydarzenie jako największy zlot miłośników broni w Polsce.

Pro ARMA 2024. To nie tylko zlot, to święto broni palnej, które zrzesza świat strzelecki pod hasłem „Łączy nas broń palna”.

VI zlot miłośników broni palnej Pro ARMA 2024 – Co musisz wiedzieć?

Data wydarzenia: 5-6 października 2024 r.

Miejsce zlotu: ARENA Puławy, woj. lubelskie

Obecność na wydarzeniu to wyjątkowa okazja, aby całkowicie zatracić się w świecie broni palnej i tematów z nią związanych. Arena Puławy stanie się wtedy miejscem, gdzie będzie można podziwiać imponującą kolekcję tysięcy sztuk broni, od historycznych egzemplarzy po nowoczesne modele. To także przestrzeń dla spotkań z innymi pasjonatami i ekspertami w dziedzinie broni, gdzie można wymieniać się doświadczeniami i wiedzą. Dostępna będzie również giełda broni, oferująca szeroki wybór broni nowej, używanej oraz takiej, która nie wymaga zezwolenia. Dodatkowo, możliwość bezpośredniego kontaktu z bronią i jej właścicielami jest idealnym warsztatem na lepsze poznanie jej budowy i historii. Zainteresowani będą mogli, również zakupić broń i akcesoria strzeleckie na miejscu, co jest wygodnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją kolekcję.

Całość wydarzenia będzie podzielona na rozłożone po całej Arenie Puławy trzy różne od siebie strefy.

  1. Gun Show – blisko 2500 m2 powierzchni wypełnionej bronią palną i oporządzeniem.
  2. Giełda – strefa handlowa z bronią, militariami i akcesoriami.
  3. Broń & Kawa – spotkania kolekcjonerów broni w celu rozmowy i wymiany doświadczeń.
Panel dyskusyjny prowadzony podczas zeszłorocznej edycji zlotu Pro ARMA

Jak dołączyć do Zlotu Pro Arma 2024?

Zwiedzający: Wpłata 50 zł na konto Stowarzyszenia Na Rzecz Posiadania Broni Pro ARMA. Osoby, które wpłacą pieniądze do końca czerwca dostaną drugą wejściówkę gratis! Wejściówki będą ważne przez dwa dni i do odbioru w dniu imprezy. Członkowie klubów wspierających Zlot wchodzą bez kolejki i wymaganych wejściówek. Okazują licencje zawodnicze PZSS na 2024, legitymacje klubowe lub inną formę identyfikującą ich jako członków klubów.

Wystawcy i kolekcjonerzy broni: Wystawcy, którzy chcą wystawić stoisko i zaprezentować się na zlocie, kontaktują się z włodarzami wydarzenia. Do końca czerwca stoiska udostępniane są bezpłatnie.

Oporządzenie wystawione podczas giełdy militariów na zlocie w 2023 r.

Więcej informacji dotyczących dołączenia do zlotu Pro Arma 2024 znajdą Państwo na ich stronie, pod linkiem https://proarma.pl

Zapraszamy do udziału! VI edycja największego zlotu miłośników broni palnej Pro Arma 2024 to idealna okazja, aby pogłębić swoją wiedzę, doskonalić umiejętności i celebrować wspólną pasję. Warto zapisać sobie ten dzień w kalendarzu, aby nie przegapić tej wyjątkowej okazji do spotkania z ludźmi, których łączy broń palna. Zarezerwujcie swój udział już dziś i dołączcie do naszej społeczności! Do zobaczenia w Puławach na Pro Arma 2024.

Przeczytaj także

Reklama

News