poniedziałek, 22 lipca, 2024

Polski Związek Strzelectwa Sportowego prezentuje drużynę olimpijską na Igrzyska w Paryżu 2024

Share

Reprezentantki Polski w Strzelectwie na Igrzyskach Olimpijskich

Polski Związek Strzelectwa Sportowego z dumą ogłasza skład drużyny olimpijskiej, która będzie reprezentować Polskę na nadchodzących Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu 2024. Dzisiaj PZSS przedstawia dwie znakomite zawodniczki, które wystąpią w biało-czerwonych barwach.

Zawodniczki w konkurencji karabin 3 postawy, strzelanie na dystansie 50 metrów:

  • Natalia Kochańska z klubu ZKS Gwardia Zielona Góra
  • Ola Pietruk z klubu KS Kaliber Białystok

Obie zawodniczki będą rywalizować w konkurencji karabin 3 postawy na dystansie 50 metrów. Jest to niezwykle wymagająca dyscyplina, która sprawdza precyzję, koncentrację oraz umiejętności techniczne strzelców.

Gratulujemy zawodniczkom i życzymy im sukcesów w nadchodzących zawodach. Ich ciężka praca, poświęcenie i determinacja z pewnością przyniosą owocne rezultaty i przyczynią się do sukcesów polskiej reprezentacji.

W kolejnych dniach PZSS będzie prezentować kolejnych reprezentantów Polski na Igrzyska Olimpijskie. Zachęcamy do śledzenia naszych postów, aby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi polskiej drużyny strzeleckiej.

Partnerzy i wsparcie

Polski Związek Strzelectwa Sportowego współpracuje z wieloma organizacjami i sponsorami, aby zapewnić najlepsze wsparcie dla naszych zawodników. Wśród partnerów znajdują się Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polski Komitet Olimpijski. Sponsor główny to Polski Cukier.

Podsumowanie

Polska drużyna strzelecka na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu 2024 to zespół pełen talentów i potencjału. Natalia Kochańska i Ola Pietruk są doskonałym przykładem zaangażowania i profesjonalizmu, które przynoszą chlubę Polsce na arenie międzynarodowej. PZSS trzyma kciuki za nasze zawodniczki i czeka na kolejne sukcesy!

Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami o polskiej drużynie olimpijskiej!

Grafiki: PZSS

Przeczytaj także

Reklama

News