niedziela, 19 maja, 2024

Polscy strzelcy długodystansowi w finałach King of 2 Miles we Francji

Share

Polska drużyna strzelecka odnosi znaczące sukcesy na prestiżowych międzynarodowych zawodach King of 2 Miles, które odbywają się w malowniczej i gościnnej Francji.

Jakub Sidorowicz wraz ze spoterem Maciejem Stasiakiem zdobyli drugie miejsce w eliminacjach, zapewniając sobie miejsce w finale. Tomasz Kirczuk z jego spoterką Joanną Kirczuk-Szczepańską osiągnęli świetny wynik, kwalifikując się z piątej pozycji.

Zawody King of 2 Miles cieszą się renomą dzięki skomplikowanej formule, która testuje umiejętności strzelców na ekstremalnych dystansach. Udział w nich to nie tylko wyzwanie, ale również szansa na pokazanie precyzji i współpracy między strzelcem a spoterem. W tegorocznej edycji biorą udział zawodnicy z 17 krajów Świata.

“Jesteśmy dumni, że mogliśmy reprezentować Polskę na tak dużym międzynarodowym forum. Nie możemy się doczekać kiedy zaprezentujemy zdobyte tutaj doświadczenie na polskich strzelnicach. ” mówi Jakub Sidorowicz.

Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo, które będą dostępne na portalalowych mediach społecznościowych oraz stronie internetowej portalstrzelecki.pl Nie przegapcie szansy, aby kibicować naszym strzelcom w finałach KO2M.

Przeczytaj także

Reklama

News