niedziela, 19 maja, 2024

Klub VIS Zamość święci triumfy na ogólnopolskich zawodach strzeleckich

ShareMiniony weekend był niezwykle owocny dla strzelców z klubu VIS Zamość, którzy z dużym sukcesem wzięli udział w czterech dużych zawodach rozgrywanych w różnych zakątkach Polski. Członkowie klubu wykazali się wyjątkowymi umiejętnościami, zdobywając czołowe miejsca na każdej z imprez.

I Runda Pucharu Polski OPEN, która odbyła się w Bydgoszczy, zakończyła się świetnym występem drużyny VIS Zamość. Podobnie zawodnicy z Zamościa osiągnęli znakomite wyniki podczas PRS Poland Series 22LR w Jaworze oraz Long Gong 22LR w Pionkach. Wyjątkowym wydarzeniem były również zawody w Warszawie, zorganizowane z okazji 20. rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, gdzie klub VIS Zamość wykazał się nie tylko techniczną precyzją, ale i sportowym duchem.

Wśród wybitnych zawodników, którzy przyczynili się do sukcesu, znaleźli się Michał Piechota, Bartek Maliszewski, Marek Sowa, Henryk Berendt, Jozek Szmiga, Marek Suchoń, Jacek Wojcik, Karol Łukasik, Dawid i Aga Pawlak, oraz Janek Staniszewski. Ich wyniki są dowodem na wysoki poziom szkolenia oraz zaangażowanie zarówno zawodników, jak i trenerów klubu VIS Zamość.

Klub VIS Zamość kontynuuje swoją pasję i dążenie do doskonałości w strzelectwie, a kolejne zawody na pewno przyniosą więcej emocji i sukcesów. Zachęcamy do śledzenia osiągnięć klubu na portalstrzelecki.pl oraz w przyszłych zawodach.

Przeczytaj także

Reklama

News