poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Klub Strzelecki VIS Zamość nawiązuje współpracę z PortalStrzelecki.pl i prezentuje nowe koszulki klubowe!

ShareW nawiązaniu do długoletniej tradycji i nieustającego dążenia do promowania strzelectwa sportowego, Klub Strzelecki VIS Zamość z dumą ogłasza nowo zawartą współpracę z serwisem dla entuzjastów strzelectwa – PortalStrzelecki.pl. Współpraca ta ma na celu nie tylko wspieranie rozwoju strzelectwa w Polsce, ale również promowanie aktywnego trybu życia i bezpiecznego obchodzenia się z bronią.

Nowe koszulki klubowe – symbol jedności i ducha sportowego!

Klub Strzelecki VIS Zamość z radością prezentuje nową linię koszulek klubowych. Te wysokiej jakości, estetyczne i funkcjonalne stroje zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i stylu, aby adekwatnie reprezentować klub i jego członków podczas krajowych i międzynarodowych zawodów strzeleckich.

Fot. VIS Zamość

Nowe koszulki nie tylko podkreślają przynależność do elitarnej grupy strzeleckiej, ale także są wyrazem nowoczesnego podejścia klubu do promowania dyscypliny sportowej, jaką jest strzelectwo.

Dążenie do doskonałości i promocja strzelectwa

To partnerstwo oraz wprowadzenie nowych koszulek klubowych są kolejnym krokiem w dążeniu Klubu Strzeleckiego VIS Zamość do doskonałości i podkreślenia roli strzelectwa jako ważnej i wartościowej dyscypliny sportowej. Zarówno klub, jak i PortalStrzelecki.pl podzielają misję promowania bezpiecznego i odpowiedzialnego podejścia do strzelectwa, a także zachęcania młodszych pokoleń do aktywnego udziału w życiu sportowym.

Klub Strzelecki VIS Zamość i PortalStrzelecki.pl zapraszają wszystkich entuzjastów strzelectwa, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych strzelców, do odwiedzenia serwisu i dołączenia do społeczności, która pasjonuje się strzelectwem. Razem możemy więcej!

Kontakt:
Dla dalszych informacji i aktualności, śledź nas na [PortalStrzelecki.pl] oraz na kanałach społecznościowych Klubu Strzeleckiego VIS Zamość.

Przeczytaj także

Reklama

News