czwartek, 22 lutego, 2024

IWA OutdoorClassics, Stefanie Leege obejmie stanowisko Dyrektora Wykonawczego Wystaw

Share

IWA OutdoorClassics, wiodące na świecie targi branży myśliwskiej i sportów strzeleckich, powitały nowego dyrektora wystawy. Od 1 stycznia 2024 roku, Stefanie Leege obejmie stanowisko w zespole kierowanym przez Rebeccę Renn, Dyrektora Wykonawczego Wystaw, która będzie nadal odpowiedzialna za całość imprezy. Leege już od pięciu lat jest częścią zespołu IWA OutdoorClassics i posiada doskonałą wiedzę na temat branży, jej potrzeb i wyzwań.

Leege wnosi ponad dekadę doświadczenia w segmencie wystaw i wydarzeń do IWA. W latach 2011-2013, wykwalifikowana menadżerka turystyki nadzorowała międzynarodową Sieć Partnerów Sprzedaży w Deutsche Messe AG w Hanowerze, zanim jej droga zawiodła ją do regionu metropolitalnego Norymbergi. Od 2014 roku była odpowiedzialna za sprzedaż na różnych targach w portfolio NürnbergMesse, zanim dołączyła do zespołu IWA OutdoorClassics w 2019 roku. Do niedawna Leege odpowiadała za strategiczną orientację sprzedaży.

Oświadczenia w sprawie nominacji: Rebecca Renn, Dyrektor Wykonawczy Wystaw, IWA OutdoorClassics: „IWA OutdoorClassics to wystawa, która musi spełniać szczególny zestaw wymagań. Dlatego tym bardziej cieszę się, że w Stefanie znaleźliśmy odpowiednią kandydatkę na stanowisko menedżera wydarzeń – nie tylko z perspektywy zawodowej, ale także osobistej. Naszym zdefiniowanym celem jest teraz zapewnienie spójności na tym ważnym stanowisku. Jesteśmy przekonani, że Stefanie jest właściwym wyborem dla nas i będzie przewodzić branży.

Stefanie Leege, Dyrektor Wystawy IWA OutdoorClassics: „Nie mogę się doczekać mojej nowej roli jako dyrektora wystawy IWA OutdoorClassics i kształtowania przyszłego kierunku IWA razem z zespołem. Widzimy 50. rocznicę jako doskonałą okazję do podjęcia koncepcji targów i współpracy z sektorem w celu wzmocnienia pozycji jego najważniejszej platformy handlowej B2B. Dla mnie to praca z pasją, by móc zebrać światy myślistwa i sportów strzeleckich przy jednym stole.

O IWA OutdoorClassics IWA OutdoorClassics to wiodące na świecie targi branży myśliwskiej i sportów strzeleckich. Od broni myśliwskiej, sportowej i ASG, przez odzież, wysokiej jakości sprzęt outdoorowy, po potrzeby osobistej ochrony – oferta IWA OutdoorClassics obejmuje całe spektrum detaliczne. W 2023 roku wystawa powitała łącznie 34 000 gości handlowych z 119 krajów w Norymberdze. W 2024 roku IWA OutdoorClassics będzie obchodzić swoje 50-lecie i odbędzie się w Centrum Wystawienniczym w Norymberdze od 29 lutego do 3 marca.

Przeczytaj także

Reklama

News