środa, 28 lutego, 2024

IWA 2023, podsumowanie

Share

Targi IWA OutdoorClassics 2023 potwierdziły swoją pozycję, przyciągając do Norymbergi 34 000 odwiedzających.

Duży wzrost: IWA OutdoorClassics 2023 może potwierdzić znaczący zwrot w porównaniu do pokowidowych lat ubiegłych. W ciągu ostatnich czterech dni na Targach można bylo zaobserwować tętniącą życiem aktywnością inspirującą atmosferę.

Około 1100 wystawców przyciągnęło do Norymbergi 34 000 odwiedzających ze 119 krajów Świata. W ten sposób IWA OutdoorClassics w imponujący sposób potwierdziła swoją pozycję wiodących targów na Świecie w dziezinie łowiectwa, sportów strzeleckich, outdooru i bezpieczeństwa.

To doskonałe preludium do rozpoczęcia roku jubileuszowego dla IWA OutdoorClassics, które w przyszłym roku obchodzą swoje 50-lecie .

„Cztery wspaniałe dni.” Taka była pierwsza opinia Thomasa Preutenborbecka, członka zarządu NürnbergMesse GmbH, zaraz po ostatnim dniu targów.

„Cały sektor, który wspierał nas przez lata i tym samym chronił swój biznes, może wspólnie być bardzo zadowolony z tego potężnego i udanego powrotu IWA OutdoorClassics!”

dodaje, kierując szczególne podziękowania do wszystkich, którzy trzymali się koncepcji IWA OutdoorClassics i pomogli to wszystko urzeczywistnić.

Preutenborbeck jest szczególnie zadowolony z wielu „pozytywnych informacji zwrotnych od wystawców i dużej liczby zadowolonych gości branżowych”.

Jubileusz: IWA OutdoorClassics świętuje 50 lat!
Wszystkie oczy skierowane są już w przyszłość: w przyszłym roku producenci, sprzedawcy i liderzy opinii z całego sektora zbiorą się z okazji pięćdziesiątej rocznicy targów IWA OutdoorClassics w Norymberdze.

„IWA osiągnęła status Gold”, mówi Preutenborbeck. „Jesteśmy optymistami i będziemy pracowac wspólnie z naszymi wystawcami i partnerami aby stworzyć program, który będzie pasował do jubileuszu”.

Zapamiętaj te datę: kolejna edycja IWA OutdoorClassics odbędzie się w Exhibition Centre Norymberga od 29 lutego do 3 marca 2024 r.

Fot. ©NürnbergMesse/ Max Oestreich

Przeczytaj także

Reklama

News