poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Europejskie Mistrzostwa Hunter Field Target 2024 – oficjalny przewodnik

Share

Europejskie Mistrzostwa Hunter Field Target 2024 w Debrecenie zapowiadają niezapomniane wrażenia!

W nadchodzącym roku miłośnicy strzelectwa HFT z całej Europy będą mieli niepowtarzalną okazję, by wziąć udział w prestiżowych zawodach – Europejskich Mistrzostwach Hunter Field Target 2024. Wydarzenie to zaplanowane jest na 6-8 września i odbędzie się w malowniczej okolicy blisko Debrecena na Węgrzech, w miejscu, które ma już doświadczenie w organizacji wielkich imprez strzeleckich – było gospodarzem Mistrzostw Świata w Field Target w 2010 roku.

Co czeka uczestników?

Każdy uczestnik zmierzy się z celami ustawionymi w różnych odległościach – od 7 do 42 metrów, co jest zgodne z międzynarodowymi zasadami WHFTO. Wszystko to, aby zapewnić maksymalne wyzwanie i emocje dla strzelców w każdym wieku i o różnym stopniu zaawansowania.

Kategorie i nagrody

Zawody są otwarte dla strzelców w różnych kategoriach, w tym Open, Springer, Ladies, Veteran, Junior, a także 7.5 Joule PCP i Springer. Ponadto, drużyny mogą rywalizować w specjalnej kategorii Team, gdzie liczyć się będzie wynik najlepszych czterech strzelców z maksymalnie sześcioosobowej grupy. Organizatorzy zapowiedzieli atrakcyjne nagrody dla zwycięzców w każdej kategorii, z osobnymi wyróżnieniami dla kategorii Open i Springer.

Dodatkowe atrakcje

W sobotę, po pierwszym dniu zawodów EHFTC 2024, uczestnicy będą mieli również możliwość wzięcia udziału w dodatkowym konkursie strzeleckim do metalowych sylwetek. To doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności w innej formie rywalizacji.

Harmonogram i rejestracja

Zawody rozpoczną się w piątek, 6 września, od rejestracji uczestników i otwarcia strzelnicy zerowej. Sobota to pierwszy dzień rywalizacji, po którym odbędzie się konkurs strzelecki do metalowych sylwetek. Niedziela przyniesie kolejne emocje z drugim dniem zawodów, a wszystko zakończy się ceremonią wręczenia nagród i oficjalnym zamknięciem.

Nie czekaj, zarejestruj się już dzisiaj i dołącz do grona uczestników tego wyjątkowego wydarzenia! Więcej informacji, w tym szczegóły dotyczące rejestracji i opłat, można znaleźć na oficjalnej stronie zawodów. Zapraszamy do Debrecena!

Europejskie Mistrzostwa Hunter Field Target 2024 to wydarzenie, które łączy w sobie pasję do strzelectwa, rywalizację na najwyższym poziomie i niepowtarzalną atmosferę. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym strzelcem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze strzelectwem, EHFTC 2024 zapewni Ci niezapomniane wrażenia i możliwość sprawdzenia się w międzynarodowej arenie.

Fot. ehftc2024.hu

Przeczytaj także

Reklama

News