poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

EAST BULLET HOLES w Orzyszu

Share

Miło nam poinformować, że w naszym kraju będzie można wystartować w nowych  tarczowych zawodach strzeleckich East Bullet Holes,. Co to znaczy i o co chodzi? Zapytamy o to przedstawiciela organizatorów Michał Oleksiuka.

PS> Michał, skąd pomysł na nowe zawody strzeleckie?

MO> Pomysł zawodów zrodził się już dawno. Jednak możliwości logistyczne pojawiły się dopiero teraz. Wraz z Kolegą Sylwestrem Waśkiewiczem założyliśmy Fundacje Oręż która działa na rzecz obronności i krzewienia patriotyzmu w środowiskach młodzieżowych i strzeleckich. Posiadamy własną strzelnicę z której nieodpłatnie mogą korzystać Jednostki Strzeleckie i szkoły mundurowe. Z zamiłowania jesteśmy jednak strzelcami długodystansowymi i postanowiliśmy iść tą drogą. Aż do sukcesu. Zorientowaliśmy się, że w Wojskowej Stolicy Polski nie ma żadnych poważnych długodystansowych imprez strzeleckich. Zakasaliśmy więc rękawy i wzięliśmy się do roboty. Znajomość dowódców naszej Brygady oraz ich przychylność pozwoliła zorganizować nam pierwszą edycję naszych zawodów EAST BULLET HOLES. Nazwa pochodzi od regionu w którym mieszkamy.

PS> Kto pomógł Wam w organizacji zawodów?

MO> Weszliśmy w kontakt ze sponsorami takimi jak Sklep-Rusznikarnia Janczewski przedstawicielem Schmidt&Bender, Spuhr, Contessa. Karol Janczewski pomogą również zorganizować nam te zawody. Jest bardzo pomocny za co naprawdę mu dziękujemy. Współpracujemy również ze  sklepem INCORSA najważniejszym przedstawicielem Fińskiej Firmy Lapua. Wspierają nas również Cel-sklep czy sklep ze sprzętem do elaboracji Łuska.

PS>Jakich nagród mogą się spodziewać zawodnicy?

MO>Na zawodach będzie można wygrać kilka ręcznie robionych noży z dedykacją dla długodystansowej rodziny ☺ od Firmy CUSTOMBLADES z Ełku. Te noże to naprawdę dzieło sztuki. 

Rejestracja rusza 28 lipca. Do dyspozycji jest 270 miejsc.

Może cie sięrejestrować przez portalstrzelecki.pl

Zapraszamy na międzynarodowe zawody Eeast Bullet Holes w dniach 10-11.10.2020 r. do Wojskowej Stolicy Polski w Orzyszu.

Pozdrawiam Michał Oleksiuk.

portalstrzelecki.pl jest patronem medialnym zawodów. Wszelkich informacji, zapowiedzi i relacji szukajcie u nas. Jeśli jeszcze nie zalajkowaliście naszego profilu na FB to szybko to zróbcie. Zapewni Wam to dostęp do aktualnych informacji.

Darek Topyła
Darek Topyłahttps://portalstrzelecki.pl
Redaktor naczelny Portalu Strzeleckiego. Pomysłodawca i założyciel serwisu internetowego portalstrzelecki.pl, strzelec sportowy, dalekodystansowy, myśliwy. Instruktor strzelectwa sportowego, sędzia PZSS kl. III. Sędzia i instruktor strzelectwa myśliwskiego. Autor rozwiązań informatycznych dla organizatorów zawodów strzeleckich. Pomysłodawca aplikacji webowej shooterstats.pl.

Przeczytaj także

Reklama

News