wtorek, 18 czerwca, 2024

East Bullet Holes w Orzyszu

Share

Mistrzostwa Polski Long Range to drugie z kolei, po East Bullet Holes, zawody w strzelaniu długodystansowym na poligonie w Orzyszu. Wygląda na to, że w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich odbyła się jedna z największych tego typu impreza w Polsce. Zarejestrowanych zostało aż 530 strzelców. 

Trzeciego lipca (wczoraj) ruszyła rejestracja na tegoroczny East Bullet Holes, który odbędzie się oczywiście w Orzyszu. Możecie się zarejestrować na stronie www.mplr.pl

Ostatnie zawody w Orzyszu odbyły się w maju. Organizator postarał się i przygotował imprezę na bardzo wysokim poziomie. Atrakcji było co niemiara. Pomimo to nie zabrakło kilku wpadek które odbiły się głębokim echem w mediach społecznościowych. 

Organizacja tak dużej imprezy to poważne wyzwanie i ciągłe zdobywanie doświadczeń, podkreśla Michał Oleksiuk.  Nie popełnia błędów tylko ten, który nic nie robi i to jest prawdziwe motto. Uśmiech na twarzy, ciągły rozwój strzelectwa w Polsce to podstawowe cele Fundacji Oręż z Ełku oraz 15 Brygady Zmechanizowanej.  Bardzo nas cieszy wysoki poziom zawodników w naszym kraju. Właśnie dlatego  jesteśmy na etapie organizacji drugiej edycji East Bullet Holes w Orzyszu która odbędzie się 9 i 10 października 2021 r. na strzelnicy czołgowej. 

Dla zwolenników konkurencji magnum możemy uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, że trwa delikatna przebudowa strzelnicy i będą mogli strzelać nieco dalej ☺

O godzinie 18.00 na stronie www.mplr.pl rusza rejestracja na drugą edycję East Bullet Holes w Orzyszu.

Przeczytaj także

Reklama

News