Reklama

W ubiegły weekend w „laboratorium strzelectwa” najlepsi strzelcy długodystansowi spotkali się na Mistrzostwach Polski F-Class 2021. Zawody odbyły się rzecz jasna na strzelnicy Casull w Skarżysku Kamiennej.  

Organizatorami zawodów byli:

ZO LOK Kraków, Nekrosoft.com Rafał Walczowski, Sanders-shooting.com, Lukasz Laptaś, F-Class.pl przy współpracy z KS „Świt” Starachowice.

Na osiach w kilku klasach wystartowało kilkuset zawodników.

23 strzelców w klasie SEMI-AUTO + OPEN

73 strzelców w klasie SNIPER+ OPEN

79 strzelców w klasie FTR+OPEN

17 strzelców w klasie MAGNUM

Warunki pogodowe były bardzo dobre chociaż wyniki zawodników z tegorocznej imprezy są nieco niższe od ubiegłorocznych.

Należy wspomnieć, że w najmocniej obsadzonych klasach zdarzało się, że o miejscu zawodnika decydowały wewnętrzne dziesiątki, pieszczotliwie nazywane “bulami” W klasie OPEN na dystansie 300 m aż ośmiu zawodników miało ten sam wynik punktowy. Oczywiście nie może być inaczej, było to 100 punktów.

Mirosław Małek nie dał szans pozostałym zawodnikom i wygrał klasę z wynikiem 100 punktów przy ośmiu wewnętrznych dziesiątkach 8(X) strzelając z customa NCRADO w kalibrze.284 Win. Należy w tym miejscu wspomnieć, że ten zawodnik ustanowił rekord skupienia 10 strzałów na 0,378 MOA co daje 32,98 mm! Było to najlepsze skupienie zanotowane podczas tegorocznej edycji.

Podobnie było w klasie SNIPER OPEN na dystansie 300 m. gdzie trzech zawodników miało po 100 punktów a Bartek Łuczak z Mildot.pl wygrał klasę z siedmioma BULAMI. 

Na tegoroczne zawody tradycyjnie przyjechało wielu zawodników z zagranicy. Byli przedstawiciele Litwy, Niemiec, Łotwy, Finlandii i Holandii. Najliczniejszą ekipą byli Czesi.

fot. Długi Dystans FB/Michał Szczyrek

O wrażenia z zawodów zapytałem Michała Szczyrka, który jest bardzo utytułowanym strzelcem, prowadzi także profil Długi Dystans na FB. Chciałbym przypomnieć, że Michał “uwziął” się kiedyś na klasę FTR i ze swoim Sabatti uzyskał wynik 299/300 pkt (15X) punktów w trójboju 300-600-800m. Było to dwa lata temu, a wynik do dziś nie został pobity. 

DT: Michał, czyżbyś w tym sezonie “uwziął” się na klasę SEMI-AUTO? Zdobyłeś pierwsze miejsce w trójboju w klasie SEMI-AUTO uzyskując 265 punktów.

  • Tak, można tak powiedzieć. Startowałem z nowym karabinem i się udało. Początki w semi były trudne, więc sprawiło mi to dużą satysfakcję.

DT: Jak oceniasz te zawody?

  • Super zawody, jak zawsze perfekcyjna organizacja, punktualne zmiany i świetni zawodnicy również spoza Polski. Można powiedzieć, że w Skarżysku wszystko działa jak w zegarku.

DT: W jakich warunkach strzelaliście? Czy Skarżysko to faktycznie “Laboratorium strzelectwa”?

  • Warunki były dobre, trzeba było jednak bardzo wnikliwie obserwować wiatr. Czasami na stanowiskach była cisza , na 600 m podnosił się kurz w lewo a na 800 m już delikatnie wiało w prawo. Należało wykazać się dużą intuicją i doświadczeniem w ocenie wiatru – właśnie jego niedoszacowanie kosztowało mnie ładny wynik w semi na 1000 jardów.

DT: Opowiedz o broni i amunicji jakiej używałeś.

  • W Semi-Auto strzelałem z nowości od Savage – MSR-10 Precision w kalibrze .308Win. Karabin ten zaprojektowany został do zawodów w formule PRS ale jak widać świetnie sprawdza się również w strzelaniach precyzyjnych. Amunicję elaborowałem samodzielnie w na pociskach Lapua Scenar, ale nawet z fabrycznej amunicji skupienia są zadowalające. Co ciekawe był to mój pierwszy start z tego karabinu, a przed MP tylko raz zabrałem go na dłuższą oś. W Snajperze strzelałem z Sabatti z którym zdobyłem kiedyś Mistrzostwo Polski w FTR.

DT: Sikorki ćwierkają, że w przyszłym sezonie weźmiesz się za klasę MAGNUM, czy to prawda? 

  • Powiem szczerze że miałem taki plan już w tym sezonie, jednak zabrakło czasu by się przygotować. Mimo to pewnie spróbuje jeszcze szczęścia w Zielonce. No i zaczyna kusić mnie klasa Open…

DT: Gratuluję wygranej!

Nieoficjalne, częściowe wyniki 10 ocenianych strzałów, w nawiasach ilość centralnych dziesiątek (X). Na telefonie tabelę najlepiej oglądać w poziomie.

Dystans 300 m – klasa Semi-Auto
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Błażej Domański 95 (3X) 0.722  Stag Model 6 .223  Bushnell 3.5-21
2.  Bartosz Łuczak 94 (3X) 0.985  HK 308W  Kahles K525i
3.  Piotr Bajraszewski 93 (1X) 1.146  Janczewski Custom DB 10 308 Win  March 8-60
4.  Marek Rydz 92 (1X) 0.974  .223  Delta
5.  Artur Kamiński 90 (1X) 1.364  JP .308 Win  NF
6.  Michał Wodnicki 88 (2X) 1.914  Stag 3Gun Elite .223  Delta Stryker 4.5-30
7.  Michał Szczyrek 87 1.845  Savage  Delta
8.  Adam Sztybór 85  HK 308win  NF
9.  Dariusz Dziamski 83 1.971  Anderson AM-10 308 win  Vortex Golden Eagle HD 15-60×52
10.  Maciej Halladin 80 (1X) 1.730  OA-10 .308win  NF ATACR 5-25
11.  Mariusz Wójcik 71 1.753  stag arms  vortex
Dystans 300 m – klasa Semi-AutoOpen
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Błażej Domański 96 (1X) 1.112  Lancer L30 6.5 Creedmoor  Delta Stryker HD 5-50 Mils
2.  Igor Stefanowski 95 (2X) 1.192  6,5 CM JP  NF 42
3.  Sylwiusz Bajraszewski 95 1.043  Janczewski Custom DB 10 6,5 Creedmo  March 10-60
4.  Ryszard Srokosz 91 (1X) 0.974  Lancer 6.5 cm  Nightforce
5.  Michał Wodnicki 90 (1X) 1.203  DB10 6,5 CM  Delta Stryker 5-50
6.  Tomasz Jastrząbek 90 1.329  6.5  S&B
7.  Dariusz Grzybowski 86 (1X) 0.974  Savage MSR10 6.5 Creedmoor  Delta Striker 5-50
8.  Marek Pyka 86 1.501  LRP 07 6.5 C  Minox
9.  Michał Śledzik 85 (1X) 1.570  Lancer  Nightforce
10.  Dariusz Dziamski 84 1.627  6,5 Creedmoor  Vortex Golden Eagle HD 15-60×52
11.  Paweł Konecki 70  JP 6.5CRM  March 6-60×56
Dystans 300 m – klasa Sniper
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Jan Sykora 100 (4X) 0.630  PiroArms/308W  NF
2.  Jerzy Rozłucki 99 (7X) 1.031  TRG/Terasjanne .308  NF
3.  Marek Bąkowski 98 (3X) 0.802  Dolphin .308 Win  March
4.  Mirosław Małek 98 0.871  NC RADO 308 Win  Nightforce
5.  Michał Szczyrek 97 (4X) 0.928  Sabatti  Delta
6.  Lilianna Badura 97 (3X) 0.848  Dolphin .308 WIN  NF 15-55
7.  Roman Kurdziel 97 (2X) 0.837  308w  NF
8.  Bogdan Raczyński 97 (2X) 0.963  RADO 308 w  NF
9.  Sławomir Mlicki 96 (3X) 1.238  Sabatti 308 Win  Vortex
10.  Grzegorz Szulczyński 96 (2X) 1.031  308  nf
11.  Robert Żabicki 96 (1X) 0.882  Savage 12F/TR  NF Competition 15-55
12.  Marek Rydz 96 0.882  Tikka .308  NF
13.  Michał Kolańczyk 95 (3X) 0.848  SSG 04 308WIN  SB
14.  Andrzej Blok 95 (2X) 1.169  Sabatti STR Sport 308w  NXS
15.  Konrad Włodarczyk 95 (2X) 1.203  Teräsjänne 308  NF
16.  Andrej Aidamovic 94 (1X) 1.215  308 win  10×60 March
17.  Dariusz Grzybowski 94 1.031  Savage 110 Elite 308  NF Competition
18.  Stanislaw Karpinski 93 (1X) 1.180  Savage F/TR 308  NF COMP. 12-52×50
19.  Piotr Kies 93 (1X) 1.260  DCR .308  Vortex
20.  Marek Pyka 92 1.020  SAKO TRG22 308Win  Minox
21.  Michał Oleksiuk 92 1.169  Sabatti Tactical Evo  Burris 8-40
22.  Jarosław Pękala 92 1.352  Tikka T3x .308  Delta Stryker 5-50
23.  Grzegorz Górkiewicz 91 (4X) 1.982  SAKO 308 win.  NF COMPETITION
24.  Wojciech Nowak 91 (2X) 1.100  Sabatti str sport. 308 win  Vortex golden eagle hd
25.  Sebastian Domarecki 91 (1X) 1.765  Steyer  Swarovsky
26.  Mariusz Lipski 91 (1X) 1.776  Tikka Varmint 308 Win.  Delta Titanium
27.  Michał Śledzik 91 1.123  Dolphin 308  Nightforce
28.  Mirosław Moździerz 90 (2X) 1.295  Tikka TAC1  Delta
29.  Sławomir Kopyś 90 (1X) 0.733  Sabatti Desert 308  Kahles
30.  Stanisław Szałaśny 90 1.352  Sako Tego 22 308 win  S&b
31.  Rafał Turowski 87 (2X) 1.570  Sabatti Str Sport .308 WIN  Delta Stryker HD 5-50
32.  Sylwester Waśkiewicz 87 (1X) 1.742  Sabatti .308  Delta stricte
33.  Hubert Rawski 87 1.008  SAKO TRG 22  Swarovsky
34.  Damian Wojtaś 81 2.212  Sako trg22 308 win  S/B 12-50 -65
35.  Robert Feliński 80 1.719  Savage Dakota 308  Weaver T36
Dystans 300 m – klasa SniperOpen
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Bartosz Łuczak 100 (7X) 0.424  T6T  Kahles K1050MOAK
2.  Jan Sykora 100 (5X) 0.390  Dolphin 6.5 creedmoor  March
3.  Marek Bąkowski 100 (5X) 0.573  NC RADO .294 Win  Nightforce
4.  Piotr Wilkowski 99 (7X) 0.791  Terasjanne 284 Shehane/6x47L  March HM
5.  Jacek Dorszewicz 99 (5X) 0.688  Cadex 6 Dasher  Trijicon
6.  Luděk Horák 99 (4X) 0.768  STL-S 6,5x47Lapua  NXS 12-42×56
7.  Petr Mothejl 99 (3X) 0.848  Kelbly 6,5/47L  March 8-80x
8.  Krzysztof Czachorowski 99 (2X) 0.802  NC Rado 6,5×47  NF
9.  Janusz Stępniewski 99 (1X) 0.733  CARL GUSTAW 6,5×55  NF 8-32×60
10.  Mirosław Małek 98 (7X) 0.745  AIAX 284 Win  Nightforce
11.  Jerzy Rozlucki 98 (4X) 0.848  victrix .284  NF
12.  Janne Pietiläinen 98 (3X) 0.653  Teräsjänne 284  Delta
13.  Uldis Markuss 98 (3X) 1.031  6.5×55  nightforce
14.  Zbigniew Kluziak 97 (5X) 0.653  Custom 284   nightforce
15.  Tomasz Piątek 97 (4X) 0.756  CZ 550 .284 win  Delta Stryker 4,5-30×56
16.  Maciej Dobrzyński 97 (4X) 1.054  sabatti sport 308  delta 5-50/56
17.  Bartosz Bacia 96 (5X) 0.584  6.5  5-25
18.  Ireneusz Woszczek 96 (2X) 1.123  Terasjanne 284 WIN IW002PL  SWALUPA 15×55
19.  Marcin Woszczak 96 (2X) 1.146  Tikka T3 6,5 Creed  Vortex GE
20.  Petr Lenz 96 (2X) 1.455  Kelbly 6,5X47  March
21.  Szymon Brzyski 95 (4X) 1.215  300 WM Unique Alpine  SB 5x45x56
22.  Tomasz Badura 95 (4X) 1.478  Teräsjänne / lufy.com.pl .308 win  NF Competition
23.  Adam Sztybór 95 (3X) 1.123  KELBLY 284win  NF
24.  Sławomir Kopyś 94 (3X) 1.260  Sabatti STR SPORT 6,5  Khales
25.  Robert Feliński 94 (2X) 1.501  Partizan Hubal  Weaver T36
26.  Paweł Konecki 94 1.215  Keppeler FR-09 7mmRSAUM  March 8-80×56
27.  Paweł Wojciechowski 93 (3X) 1.318  Sabatti STR Desert 308Win  Vortex Golden Eagle15-60×52
28.  Michał Kolańczyk 93 0.779  Howa 6.5 CM  GI
29.  Roman Kurdziel 92 1.398  BAT 284W  NF
30.  Stanislaw Karpinski 91 (1X) 0.905  NC RADO /LUFY. PL 300WSM  NF COMP. 12-52X50
31.  Frank Züge 90 (1X) 1.432  Sabatti STR Sport .308win  Delta Optical Stryker
32.  Ryszard Srokosz 89 (3X) 1.352  NieWiemJeszcze 338LM  Nightforce
33.  Tomasz Bąkowski 88 1.696  Tikka T3 A1 6,5 Creedmoor  4-27×56 Stainer
 Mariusz Piąstka DQ  Terasjanne 284 win  delta stryker 5-50
Dystans 300 m – klasa F/TR
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Andrej Aidamovic 99 (6X) 0.573  Dolfin 308 win  March 10×60 High Master
2.  Jerzy Rozlucki 99 (5X) 0.470  TRG/Terasjanne .308  NF
3.  Bogdan Raczyński 99 (3X) 0.665  RADO 308 W  NF
4.  Jacek Dorszewicz 99 (3X) 0.745  steyr 308  S&B
5.  Grzegorz Szulczyński 98 (7X) 0.642  308  nf
6.  Konrad Włodarczyk 98 (5X) 0.630  Teräsjänne 308  NF
7.  Jan Sykora 98 (3X) 0.653  PiroArms/308W  NF
8.  Marek Bąkowski 98 (3X) 0.665  Dolphin .308 Win  March
9.  Lilianna Badura 98 (1X) 0.848  Dolphin .308 WIN  NF 15-55
10.  Sławomir Mlicki 97 (4X) 0.905  Sabatti 308Win  Vortex
11.  Wiesław Wyroba 97 (1X) 0.699  NC Rado 308Win.  NF
12.  Mirosław Radecki 96 (7X) 0.745  HOWA1500 308WIN  DOT4.5X30X 50
13.  Robert Żabicki 96 (4X) 0.940  Savage 12F/TR .308Win  NF Competition
14.  Jan Kita 96 (3X) 0.837  Savage  Vortex GE
15.  Tomasz Bąkowski 96 (2X) 1.008  Mannlicher 308Win  12-50×56 S&B
16.  Marek Papros 95 (2X) 0.722  Savage 12F/TR  15×55
17.  Tomasz Dotkuś 95 (2X) 0.951  Sabatti .308W  Nightforce Comp.
18.  Michał Śledzik 95 (2X) 1.283  Dolphin 308  Nightforce
19.  Andrzej Blok 95 (1X) 1.203  Sabatti STR Sport 308w  nxs
19.  Jan Małek 95 (1X) 1.203  CZ 750 .308WIN  VORTEX 15-60×32
21.  Dariusz Dziamski 94 (2X) 1.043  Savage 12 F/TR 308 win  Nightforce 12-42×56 NP-R2
22.  Sylwiusz Bajraszewski 94 0.722  Borden Custom 308 Win  March 8-80
23.  Stanislaw Karpinski 93 (2X) 1.031  Savage F/TR 308  NF COMP. 12-52×50
24.  Wojciech Nowak 93 (2X) 1.260  Sabatti str sport. 308 win  Vortex golden eagle hd
25.  Marek Fulbiszewski 93 0.905  Sabatti Tactical Sport 308 WIN  NF Competition 15-55-52
26.  Roman Kurdziel 92 (2X) 1.673  308W  NF
27.  Marcin Kowalski 92 0.905  NC Rado 308W  NF
28.  Piotr Bajraszewski 90 (2X) 1.238  FTR – Dolphin .308,  march 10-60×56
29.  Wojciech Madurowicz 89 (2X) 1.753  Sabatti STR Sport, .308 WIN  Vortex 6-24×50 FFP
30.  Mirosław Moździerz 89 (1X) 0.768  Tikka TAC1  Delta
31.  Bouke Feenstra 88 (2X) 2.040  Marlin 308w  Delta Striker 5-50×56
32.  Andrzej Srokosz 88 1.765  Savage 12 F/TR  5-50×56 DELTA STRYKER
33.  Aleksander Poklewski-Koziełł 81 (1X) 1.971  Savage 10FCP HS 308Win  Nightforce ATACR
34.  Mariusz Wójcik 76  Savage 308  Nightforce Competition
Dystans 300 m – klasa Open
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Mirosław Małek 100 (8X) 0.378  NC RADO 284 Win  Nightforce
2.  Jan Sykora 100 (7X) 0.435  Dolphin 6.5 creedmoor  March
3.  Jerzy Rozłucki 100 (7X) 0.688  Victrix .284  NF
4.  Luděk Horák 100 (6X) 0.424  STL-S 6,5x47Lapua  NXS 12-42×56
5.  Petr Mothejl 100 (6X) 0.447  Kelbly 6,5/46 L  March 8-80x
6.  Piotr Wilkowski 100 (5X) 0.424  Terasjanne 6×47  March 5-40
7.  Jacek Dorszewicz 100 (5X) 0.550  Dolphin 284 Win  March 10-60×52
8.  Libor Havliš 100 (3X) 0.561  Kelbly 7 SAUM  NF NXS 12-42×56
9.  Marek Morawiec 99 (7X) 0.596  6,5×47  March 10 60 52
10.  Petr Novak 99 (5X) 0.607  Kelbly 6,5/47  NF BR
11.  Marek Bąkowski 99 (5X) 0.665  NC RADO .284 Win  Nightforce
12.  Sylwiusz Bajraszewski 99 (4X) 0.802  Savage F-class 6 mm  March 8-80
13.  Bogdan Raczyński 98 (5X) 0.722  CZ 550  VORTEX
14.  Ireneusz Woszczek 98 (5X) 0.756  Terasjanne 284WIN IW002PL  SWALUPA 15×55
15.  Krzysztof Czachorowski 98 (2X) 0.756  NC Rado 6,5×47  NF
16.  Richard Benkovsky 97 (4X) 0.814  Dolphin. 6Dasher  NF
17.  Andrej Aidamovic 97 (2X) 0.447  Dolfin 300wsm  March 10×60
18.  Janusz Stępniewski 97 (1X) 0.539  CARL GUSTAW 6,5×55  NF 8-32×60
19.  Tomasz Badura 97 (1X) 0.745  Teräsjänne / lufy.com.pl .308 win  NF Competition
20.  Uldis Markuss 97 (1X) 0.905  6.5×55  Nightforce
21.  Janne Pietiläinen 97 0.756  Teräsjänne 284  Delta
22.  Stanislaw Karpinski 96 (2X) 0.825  NC RADO/LUFY.PL 300WSM  NF Competition 12-52×50
23.  Piotr Bajraszewski 96 (2X) 0.848  Savage 6mm   March 10-60×56
24.  Tomasz Piątek 95 (1X) 0.905  CZ 550 .284 win  Delta Stryker 4,5-30×56
25.  Igor Stefanowski 94 (1X) 0.539  NC RADO  NF
26.  Dariusz Dziamski 94 0.619  Savage 12 F-Class 6 BR Norma  Vortex Golden Eagle HD 15-60×52
27.  Petr Lenz 94 1.249  Kelbly 6,5×47  March
28.  Lada Hrbáčková 93 (2X) 0.802  Kelbly 6,5×47 Lapua  NF Competition 15-55×52
29.  Bouke Feenstra 93 (1X) 1.008  Savage 12 F-class 6.5-284norma  Delta Striker 5-50×56
30.  Marcin Woszczak 93 (1X) 1.203  Tikka A1 Tac 6,5Creed  NF
31.  Sławomir Kopyś 93 (1X) 1.238  Sabatti  Kahles
32.  Zbigniew Kluziak 92 (2X) 0.745  Custom 284   nightforce
33.  Jacek Jankowski 92 (1X) 0.951  Sabatti 6,5×55   Vortex GE
34.  Krzysztof Kolasiński 92 (1X) 1.123  Sabatti TLD 6,5×47  DO Stryker
35.  Wojciech Wardęcki 91 (1X) 1.249  270 WSM  NF
36.  Frank Zuege 74  Keppeler K05-F 6mm Norma BR  Delta Optical Stryker HD
37.  Mariusz Piąstka 0  Terasjanne 284 win  delta stryker 5-50
 Andrzej Blok awaria  nc-rado 6.5×47  nf competition
 Paweł Konecki awaria  Keppeler FR-09 7mmRSAUM  March-8-80×56
Dystans 300 m – klasa Magnum
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Mirosław Małek 99 (4X) 0.699  ASH Walkure 300 Norma Mag.  Nightforce
2.  Marek Morawiec 99 (3X) 0.573  300 PRC  March
3.  Adam Sztybór 98 (5X) 0.550  Nc rado .338  NF
4.  Adam Wardęcki 98 (5X) 0.825  Janczewski Custom 338 LM  NF
5.  Jakub Sidorowicz 97 (1X) 1.020  R&S .338LM  NF 7-35/56
6.  Petr Mothejl 96 (2X) 0.699  Kelbly 7mm RSAUM  March 8-80x
7.  Szymon Brzyski 96 (2X) 0.985  .300 NM  March 10x50x56
8.  Piotr Onych 95 (4X) 1.352  Janczewski 338  March 8-80
9.  Ryszard Srokosz 93 (2X) 0.928  Savage 338lm  Nightforce
10.  Michał Szczyrek 93 (1X) 1.490  Savage 338  Delta
11.  Jan Małek 91 0.905  338 LAPUA MAGNUM  NIGHTFORCE 15-55×52
12.  Maciej Halladin 86 (1X) 1.937  CDX33 338LM  NF ATACR
13.  Sławomir Kopyś 79 (1X) 1.925  Savage 110 300PRC  March
14.  Robert Feliński 74 1.788  Partizan Wizna  Weaver T36
15.  Wiesław Wyroba 43  NC Rado 338LM  S&B
Dystans 600 m – klasa Semi-Auto
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Artur Kamiński 88 (1X) 1.650  JP .308 Win  NF
2.  Piotr Bajraszewski 88 1.467  Janczewski Custom DB 10 308 Win  March 8-60
3.  Michał Szczyrek 88 2.177  Savage  Delta
4.  Michał Wodnicki 84 1.157  Stag 3Gun Elite .223  Delta Stryker 4.5-30
5.  Błażej Domański 83 1.157  Stag Model 6 .223  Bushnell 3.5-21
6.  Bartosz Łuczak 83 2.498  HK 308W  Kahles K525i
7.  Maciej Halladin 74 1.014  OA-10 .308win  NF ATACR 5-25
8.  Dariusz Dziamski 72 1.782  Anderson AM-10 308 win  Vortex Golden Eagle HD 15-60×52
9.  Adam Sztybór 70 1.369  HK 308win  NF
10.  Mariusz Wójcik 38  stag arms  vortex
11.  Marek Rydz 14  .223  Delta
Dystans 600 m – klasa Semi-AutoOpen
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Michał Wodnicki 93 (1X) 1.283  DB10 6,5 CM  Delta Stryker 5-50
2.  Błażej Domański 93 1.037  Lancer L30 6.5 Creedmoor  Delta Stryker HD 5-50 Mils
3.  Tomasz Jastrząbek 92 (1X) 1.175  6.5  S&B
4.  Sylwiusz Bajraszewski 91 1.106  Janczewski Custom DB 10 6,5 Creedmo  March 10-60
5.  Ryszard Srokosz 87 (1X) 1.404  Lancer 6.5 cm  Nightforce
6.  Dariusz Grzybowski 86 1.404  Savage MSR10 6.5 Creedmoor  Delta Striker 5-50
7.  Michał Śledzik 83 1.696  Lancer  Nightforce
8.  Igor Stefanowski 80 0.791  6,5 CM JP  NF 42
9.  Marek Pyka 79 2.149  LRP 07 6.5 C  Minox
10.  Dariusz Dziamski 78 2.452  6,5 Creedmoor  Vortex Golden Eagle HD 15-60×52
11.  Paweł Konecki 39  JP 6.5CRM  March 6-60×56
Dystans 600 m – klasa Sniper
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Andrej Aidamovic 99 (6X) 0.516  308 win  10×60 March
2.  Jerzy Rozłucki 98 (4X) 1.008  TRG/Terasjanne .308  NF
3.  Michał Śledzik 98 (1X) 0.848  Dolphin 308  Nightforce
4.  Bogdan Raczyński 96 (3X) 0.808  RADO 308 w  NF
5.  Mirosław Małek 96 0.945  NC RADO 308 Win  Nightforce
6.  Marek Bąkowski 95 (2X) 0.888  Dolphin .308 Win  March
7.  Wojciech Nowak 94 (2X) 0.974  Sabatti str sport. 308 win  Vortex golden eagle hd
8.  Michał Szczyrek 94 0.636  Sabatti  Delta
9.  Andrzej Blok 94 0.980  Sabatti STR Sport 308w  NXS
10.  Konrad Włodarczyk 93 (1X) 1.123  Teräsjänne 308  NF
11.  Mariusz Lipski 93 (1X) 1.324  Tikka Varmint 308 Win.  Delta Titanium
12.  Rafał Turowski 93 0.837  Sabatti Str Sport .308 WIN  Delta Stryker HD 5-50
13.  Grzegorz Szulczyński 93 1.008  308  nf
14.  Roman Kurdziel 93 1.662  308w  NF
15.  Sławomir Mlicki 92 (4X) 1.123  Sabatti 308 Win  Vortex
16.  Michał Oleksiuk 91 (2X) 1.547  Sabatti Tactical Evo  Burris 8-40
17.  Lilianna Badura 91 (1X) 0.825  Dolphin .308 WIN  NF 15-55
18.  Dariusz Grzybowski 91 (1X) 1.077  Savage 110 Elite 308  NF Competition
19.  Jan Sykora 89 0.945  PiroArms/308W  NF
20.  Hubert Rawski 88 1.220  SAKO TRG 22  Swarovsky
21.  Mirosław Moździerz 87 1.805  Tikka TAC1  Delta
22.  Robert Feliński 85 (1X) 1.639  Savage Dakota 308  Weaver T36
23.  Robert Żabicki 84 (3X)  Savage 12F/TR  NF Competition 15-55
24.  Marek Rydz 84 0.733  Tikka .308  NF
25.  Piotr Kies 83 (1X) 1.799  DCR .308  Vortex
26.  Michał Kolańczyk 83 1.719  SSG 04 308WIN  SB
27.  Marek Pyka 82 1.633  SAKO TRG22 308Win  Minox
28.  Stanislaw Karpinski 82 1.696  Savage F/TR 308  NF COMP. 12-52×50
29.  Grzegorz Górkiewicz 80 (1X)  SAKO 308 win.  NF COMPETITION
30.  Sylwester Waśkiewicz 80 1.066  Sabatti .308  Delta stricte
31.  Damian Wojtaś 79 2.716  Sako trg22 308 win  S/B 12-50 -65
32.  Stanisław Szałaśny 77 1.587  Sako Tego 22 308 win  S&b
33.  Sebastian Domarecki 77 1.833  Steyer  Swarovsky
34.  Jarosław Pękala 68  Tikka T3x .308  Delta Stryker 5-50
35.  Sławomir Kopyś 56  Sabatti Desert 308  Kahles
Dystans 600 m – klasa SniperOpen
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Mirosław Małek 100 (2X) 0.458  AIAX 284 Win  Nightforce
2.  Adam Sztybór 98 (4X) 0.630  KELBLY 284win  NF
3.  Zbigniew Kluziak 98 (4X) 0.699  Custom 284   nightforce
4.  Tomasz Piątek 98 (3X) 0.894  CZ 550 .284 win  Delta Stryker 4,5-30×56
5.  Luděk Horák 98 (2X) 0.688  STL-S 6,5x47Lapua  NXS 12-42×56
6.  Jan Sykora 97 (3X) 0.602  Dolphin 6.5 creedmoor  March
7.  Petr Mothejl 97 (3X) 0.699  Kelbly 6,5/47L  March 8-80x
8.  Marek Bąkowski 97 (3X) 0.917  NC RADO .294 Win  Nightforce
9.  Tomasz Badura 97 (2X) 0.705  Teräsjänne / lufy.com.pl .308 win  NF Competition
10.  Petr Lenz 97 (2X) 0.945  Kelbly 6,5X47  March
11.  Jerzy Rozlucki 96 (2X) 0.796  victrix .284  NF
12.  Uldis Markuss 96 (1X) 0.831  6.5×55  nightforce
13.  Szymon Brzyski 94 (1X) 0.756  300 WM Unique Alpine  SB 5x45x56
14.  Janusz Stępniewski 94 (1X) 0.854  CARL GUSTAW 6,5×55  NF 8-32×60
15.  Ireneusz Woszczek 94 1.570  Terasjanne 284 WIN IW002PL  SWALUPA 15×55
16.  Jacek Dorszewicz 93 (1X) 0.665  Cadex 6 Dasher  Trijicon
17.  Bartosz Bacia 91 0.636  6.5  5-25
18.  Stanislaw Karpinski 90 (3X) 0.917  NC RADO /LUFY. PL 300WSM  NF COMP. 12-52X50
19.  Piotr Wilkowski 90 (1X) 1.146  Terasjanne 284 Shehane/6x47L  March HM
20.  Roman Kurdziel 90 (1X) 1.163  BAT 284W  NF
21.  Ryszard Srokosz 90 1.450  NieWiemJeszcze 338LM  Nightforce
22.  Janne Pietiläinen 88 (1X) 0.859  Teräsjänne 284  Delta
23.  Paweł Wojciechowski 87 (2X) 1.593  Sabatti STR Desert 308Win  Vortex Golden Eagle15-60×52
24.  Marcin Woszczak 87 (1X) 1.117  Tikka T3 6,5 Creed  Vortex GE
25.  Robert Feliński 84 0.773  Partizan Hubal  Weaver T36
26.  Maciej Dobrzyński 83 1.157  sabatti sport 308  delta 5-50/56
27.  Michał Kolańczyk 83 1.667  Howa 6.5 CM  GI
28.  Frank Züge 82 2.040  Sabatti STR Sport .308win  Delta Optical Stryker
29.  Bartosz Łuczak 80 1.031  T6T  Kahles K1050MOAK
30.  Paweł Konecki 79 (1X) 1.146  Keppeler FR-09 7mmRSAUM  March 8-80×56
31.  Tomasz Bąkowski 74 0.877  Tikka T3 A1 6,5 Creedmoor  4-27×56 Stainer
32.  Krzysztof Czachorowski 38  NC Rado 6,5×47  NF
33.  Sławomir Kopyś 21  Sabatti STR SPORT 6,5  Khales
 Mariusz Piąstka DQ  Terasjanne 284 win  delta stryker 5-50
Dystans 600 m – klasa F/TR
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Jerzy Rozlucki 98 (5X) 0.544  TRG/Terasjanne .308  NF
2.  Andrzej Blok 96 (2X) 0.991  Sabatti STR Sport 308w  nxs
3.  Roman Kurdziel 96 (2X) 1.031  308W  NF
4.  Grzegorz Szulczyński 96 (1X) 0.796  308  nf
5.  Marek Fulbiszewski 96 (1X) 1.427  Sabatti Tactical Sport 308 WIN  NF Competition 15-55-52
6.  Jan Kita 96 0.991  Savage  Vortex GE
7.  Michał Śledzik 95 (2X) 1.100  Dolphin 308  Nightforce
8.  Jan Sykora 95 (1X) 0.791  PiroArms/308W  NF
9.  Piotr Bajraszewski 95 1.306  FTR – Dolphin .308,  march 10-60×56
10.  Sławomir Mlicki 94 (3X) 0.980  Sabatti 308Win  Vortex
11.  Lilianna Badura 94 1.157  Dolphin .308 WIN  NF 15-55
12.  Andrzej Srokosz 93 (2X) 1.329  Savage 12 F/TR  5-50×56 DELTA STRYKER
13.  Marek Bąkowski 93 (1X) 0.739  Dolphin .308 Win  March
14.  Tomasz Bąkowski 93 (1X) 0.768  Mannlicher 308Win  12-50×56 S&B
15.  Marek Papros 93 (1X) 0.963  Savage 12F/TR  15×55
16.  Andrej Aidamovic 93 (1X) 1.203  Dolfin 308 win  March 10×60 High Master
17.  Bogdan Raczyński 93 1.203  RADO 308 W  NF
18.  Mirosław Moździerz 92 (1X) 1.335  Tikka TAC1  Delta
19.  Tomasz Dotkuś 91 (2X) 1.965  Sabatti .308W  Nightforce Comp.
20.  Jan Małek 90 (1X) 1.129  CZ 750 .308WIN  VORTEX 15-60×32
21.  Wojciech Nowak 90 1.071  Sabatti str sport. 308 win  Vortex golden eagle hd
22.  Mariusz Wójcik 90 1.226  Savage 308  Nightforce Competition
23.  Jacek Dorszewicz 89 (1X) 1.375  steyr 308  S&B
24.  Marcin Kowalski 89 1.152  NC Rado 308W  NF
25.  Stanislaw Karpinski 87 (2X) 1.616  Savage F/TR 308  NF COMP. 12-52×50
26.  Bouke Feenstra 85 (1X) 1.209  Marlin 308w  Delta Striker 5-50×56
27.  Konrad Włodarczyk 85 0.871  Teräsjänne 308  NF
28.  Dariusz Dziamski 85 1.232  Savage 12 F/TR 308 win  Nightforce 12-42×56 NP-R2
29.  Wojciech Madurowicz 85 1.249  Sabatti STR Sport, .308 WIN  Vortex 6-24×50 FFP
30.  Robert Żabicki 85 1.495  Savage 12F/TR .308Win  NF Competition
31.  Aleksander Poklewski-Koziełł 85 1.530  Savage 10FCP HS 308Win  Nightforce ATACR
32.  Sylwiusz Bajraszewski 84 (2X) 1.874  Borden Custom 308 Win  March 8-80
33.  Wiesław Wyroba 78 0.825  NC Rado 308Win.  NF
34.  Mirosław Radecki 65  HOWA1500 308WIN  DOT4.5X30X 50
Dystans 600 m – klasa Open
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Stanislaw Karpinski 99 (3X) 0.693  NC RADO/LUFY.PL 300WSM  NF Competition 12-52×50
2.  Igor Stefanowski 98 (2X) 0.980  NC RADO  NF
3.  Petr Novak 98 0.625  Kelbly 6,5/47  NF BR
4.  Uldis Markuss 97 (5X) 0.705  6.5×55  Nightforce
5.  Ireneusz Woszczek 97 (1X) 1.146  Terasjanne 284WIN IW002PL  SWALUPA 15×55
6.  Piotr Wilkowski 96 (2X) 0.922  Terasjanne 6×47  March 5-40
7.  Mirosław Małek 96 0.584  NC RADO 284 Win  Nightforce
8.  Sylwiusz Bajraszewski 96 0.934  Savage F-class 6 mm  March 8-80
9.  Jacek Dorszewicz 95 (1X) 1.083  Dolphin 284 Win  March 10-60×52
10.  Zbigniew Kluziak 94 (3X) 0.791  Custom 284   nightforce
11.  Jan Sykora 94 (2X) 0.905  Dolphin 6.5 creedmoor  March
12.  Tomasz Piątek 94 (1X) 0.539  CZ 550 .284 win  Delta Stryker 4,5-30×56
13.  Bogdan Raczyński 94 (1X) 0.751  CZ 550  VORTEX
14.  Jerzy Rozłucki 94 (1X) 0.865  Victrix .284  NF
15.  Andrej Aidamovic 93 0.911  Dolfin 300wsm  March 10×60
16.  Bouke Feenstra 93 0.951  Savage 12 F-class 6.5-284norma  Delta Striker 5-50×56
17.  Marek Morawiec 92 (2X) 0.888  6,5×47  March 10 60 52
18.  Janne Pietiläinen 91 (1X) 0.716  Teräsjänne 284  Delta
19.  Luděk Horák 91 (1X) 0.733  STL-S 6,5x47Lapua  NXS 12-42×56
20.  Tomasz Badura 91 1.272  Teräsjänne / lufy.com.pl .308 win  NF Competition
21.  Richard Benkovsky 91 1.427  Dolphin. 6Dasher  NF
22.  Jacek Jankowski 91 1.513  Sabatti 6,5×55   Vortex GE
23.  Krzysztof Kolasiński 90 (2X) 1.392  Sabatti TLD 6,5×47  DO Stryker
24.  Krzysztof Czachorowski 90 (1X) 1.026  NC Rado 6,5×47  NF
25.  Piotr Bajraszewski 90 (1X) 1.306  Savage 6mm   March 10-60×56
26.  Dariusz Dziamski 89 (1X) 1.295  Savage 12 F-Class 6 BR Norma  Vortex Golden Eagle HD 15-60×52
27.  Marek Bąkowski 88 (1X)  NC RADO .284 Win  Nightforce
28.  Marcin Woszczak 88 1.295  Tikka A1 Tac 6,5Creed  NF
29.  Petr Lenz 88 1.381  Kelbly 6,5×47  March
30.  Libor Havliš 87 0.980  Kelbly 7 SAUM  NF NXS 12-42×56
31.  Petr Mothejl 84 (1X) 1.049  Kelbly 6,5/46 L  March 8-80x
32.  Wojciech Wardęcki 84 1.541  270 WSM  NF
33.  Janusz Stępniewski 83 1.346  CARL GUSTAW 6,5×55  NF 8-32×60
34.  Mariusz Piąstka 71 0.859  Terasjanne 284 win  delta stryker 5-50
35.  Frank Zuege 65 (1X)  Keppeler K05-F 6mm Norma BR  Delta Optical Stryker HD
36.  Sławomir Kopyś 45 (1X)  Sabatti  Kahles
37.  Lada Hrbáčková 25  Kelbly 6,5×47 Lapua  NF Competition 15-55×52
 Andrzej Blok awaria  nc-rado 6.5×47  nf competition
 Paweł Konecki awaria  Keppeler FR-09 7mmRSAUM  March-8-80×56
Dystans 600 m – klasa Magnum
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Mirosław Małek 99 (6X) 0.602  ASH Walkure 300 Norma Mag.  Nightforce
2.  Adam Sztybór 99 (6X) 0.963  Nc rado .338  NF
3.  Marek Morawiec 98 (4X) 0.940  300 PRC  March
4.  Szymon Brzyski 97 (1X) 1.071  .300 NM  March 10x50x56
5.  Adam Wardęcki 96 (3X) 0.722  Janczewski Custom 338 LM  NF
6.  Robert Feliński 94 (3X) 0.974  Partizan Wizna  Weaver T36
7.  Jan Małek 93 (3X) 1.203  338 LAPUA MAGNUM  NIGHTFORCE 15-55×52
8.  Jakub Sidorowicz 92 (1X) 1.421  R&S .338LM  NF 7-35/56
9.  Piotr Onych 91 (4X) 1.633  Janczewski 338  March 8-80
10.  Ryszard Srokosz 89 (2X) 1.770  Savage 338lm  Nightforce
11.  Petr Mothejl 88 (2X) 1.163  Kelbly 7mm RSAUM  March 8-80x
12.  Maciej Halladin 84 2.670  CDX33 338LM  NF ATACR
13.  Sławomir Kopyś 72 (1X)  Savage 110 300PRC  March
13.  Michał Szczyrek 72 (1X)  Savage 338  Delta
15.  Wiesław Wyroba 0  NC Rado 338LM  S&B
Dystans 800 m – klasa Semi-Auto
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Michał Szczyrek 90 1.848  Savage  Delta
2.  Artur Kamiński 83 1.311  JP .308 Win  NF
3.  Marek Rydz 77 (1X) 1.667  .223  Delta
4.  Bartosz Łuczak 76 (1X)  HK 308W  Kahles K525i
5.  Dariusz Dziamski 72  Anderson AM-10 308 win  Vortex Golden Eagle HD 15-60×52
6.  Piotr Bajraszewski 70 1.203  Janczewski Custom DB 10 308 Win  March 8-60
7.  Błażej Domański 69 2.140  Stag Model 6 .223  Bushnell 3.5-21
8.  Adam Sztybór 49  HK 308win  NF
9.  Michał Wodnicki 38 2.140  Stag 3Gun Elite .223  Delta Stryker 4.5-30
10.  Maciej Halladin 38  OA-10 .308win  NF ATACR 5-25
11.  Mariusz Wójcik 16  stag arms  vortex
Dystans 800 m – klasa Semi-AutoOpen
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Błażej Domański 90 (1X) 1.087  Lancer L30 6.5 Creedmoor  Delta Stryker HD 5-50 Mils
2.  Ryszard Srokosz 88 (1X) 1.792  Lancer 6.5 cm  Nightforce
3.  Michał Wodnicki 85 1.599  DB10 6,5 CM  Delta Stryker 5-50
4.  Dariusz Dziamski 84 (2X) 2.454  6,5 Creedmoor  Vortex Golden Eagle HD 15-60×52
5.  Dariusz Grzybowski 83 2.050  Savage MSR10 6.5 Creedmoor  Delta Striker 5-50
6.  Michał Śledzik 82 2.527  Lancer  Nightforce
7.  Sylwiusz Bajraszewski 79 (1X) 1.736  Janczewski Custom DB 10 6,5 Creedmo  March 10-60
8.  Tomasz Jastrząbek 77 2.170  6.5  S&B
9.  Igor Stefanowski 61 1.036  6,5 CM JP  NF 42
10.  Paweł Konecki 30  JP 6.5CRM  March 6-60×56
11.  Marek Pyka 18  LRP 07 6.5 C  Minox
Dystans 800 m – klasa Sniper
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Michał Szczyrek 98 (5X) 0.795  Sabatti  Delta
2.  Dariusz Grzybowski 98 (1X) 0.816  Savage 110 Elite 308  NF Competition
3.  Piotr Kies 97 1.233  DCR .308  Vortex
4.  Marek Bąkowski 96 (1X) 1.061  Dolphin .308 Win  March
5.  Hubert Rawski 95 (2X) 1.165  SAKO TRG 22  Swarovsky
6.  Jan Sykora 95 (1X) 0.941  PiroArms/308W  NF
7.  Wojciech Nowak 95 1.113  Sabatti str sport. 308 win  Vortex golden eagle hd
8.  Sławomir Mlicki 94 (2X) 0.915  Sabatti 308 Win  Vortex
9.  Mirosław Małek 94 1.152  NC RADO 308 Win  Nightforce
10.  Grzegorz Szulczyński 93 (1X) 0.928  308  nf
11.  Andrzej Blok 92 (2X) 1.375  Sabatti STR Sport 308w  NXS
12.  Rafał Turowski 92 (1X) 1.049  Sabatti Str Sport .308 WIN  Delta Stryker HD 5-50
13.  Jerzy Rozłucki 92 (1X) 1.208  TRG/Terasjanne .308  NF
14.  Konrad Włodarczyk 92 (1X) 1.418  Teräsjänne 308  NF
15.  Michał Oleksiuk 92 1.049  Sabatti Tactical Evo  Burris 8-40
16.  Roman Kurdziel 90 (1X) 1.543  308w  NF
17.  Mirosław Moździerz 89 1.246  Tikka TAC1  Delta
18.  Bogdan Raczyński 89 1.500  RADO 308 w  NF
19.  Sylwester Waśkiewicz 88 1.233  Sabatti .308  Delta stricte
20.  Stanisław Szałaśny 84 1.134  Sako Tego 22 308 win  S&b
21.  Andrej Aidamovic 84  308 win  10×60 March
22.  Michał Śledzik 83 (1X) 1.955  Dolphin 308  Nightforce
23.  Mariusz Lipski 82 1.766  Tikka Varmint 308 Win.  Delta Titanium
24.  Lilianna Badura 81 1.057  Dolphin .308 WIN  NF 15-55
25.  Robert Feliński 79 1.616  Savage Dakota 308  Weaver T36
26.  Sebastian Domarecki 77 1.397  Steyer  Swarovsky
27.  Marek Pyka 75 2.002  SAKO TRG22 308Win  Minox
28.  Stanislaw Karpinski 71  Savage F/TR 308  NF COMP. 12-52×50
29.  Damian Wojtaś 67 1.500  Sako trg22 308 win  S/B 12-50 -65
30.  Michał Kolańczyk 67 1.534  SSG 04 308WIN  SB
31.  Robert Żabicki 66  Savage 12F/TR  NF Competition 15-55
32.  Grzegorz Górkiewicz 56 (1X)  SAKO 308 win.  NF COMPETITION
33.  Jarosław Pękala 39  Tikka T3x .308  Delta Stryker 5-50
34.  Sławomir Kopyś 21  Sabatti Desert 308  Kahles
35.  Marek Rydz 0  Tikka .308  NF
Dystans 800 m – klasa SniperOpen
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Tomasz Badura 99 0.924  Teräsjänne / lufy.com.pl .308 win  NF Competition
2.  Adam Sztybór 98 (3X) 1.057  KELBLY 284win  NF
3.  Zbigniew Kluziak 97 (2X) 0.756  Custom 284   nightforce
4.  Uldis Markuss 96 (3X) 0.890  6.5×55  nightforce
5.  Luděk Horák 96 (2X) 0.718  STL-S 6,5x47Lapua  NXS 12-42×56
6.  Janne Pietiläinen 94 (3X) 0.967  Teräsjänne 284  Delta
7.  Mirosław Małek 94 (2X) 0.666  AIAX 284 Win  Nightforce
8.  Maciej Dobrzyński 94 (1X) 1.319  sabatti sport 308  delta 5-50/56
9.  Szymon Brzyski 94 1.130  300 WM Unique Alpine  SB 5x45x56
10.  Tomasz Piątek 93 (2X) 0.894  CZ 550 .284 win  Delta Stryker 4,5-30×56
11.  Janusz Stępniewski 93 (1X) 1.225  CARL GUSTAW 6,5×55  NF 8-32×60
12.  Ireneusz Woszczek 93 0.950  Terasjanne 284 WIN IW002PL  SWALUPA 15×55
13.  Paweł Wojciechowski 92 (2X) 1.495  Sabatti STR Desert 308Win  Vortex Golden Eagle15-60×52
14.  Jan Sykora 91 (3X) 0.602  Dolphin 6.5 creedmoor  March
15.  Piotr Wilkowski 88 (88X) 1.727  Terasjanne 284 Shehane/6x47L  March HM
16.  Jacek Dorszewicz 87 1.366  Cadex 6 Dasher  Trijicon
17.  Jerzy Rozlucki 85 (2X)  victrix .284  NF
18.  Bartosz Łuczak 84 (1X) 1.104  T6T  Kahles K1050MOAK
19.  Michał Kolańczyk 84 1.152  Howa 6.5 CM  GI
20.  Frank Züge 84 2.600  Sabatti STR Sport .308win  Delta Optical Stryker
21.  Ryszard Srokosz 83 1.796  NieWiemJeszcze 338LM  Nightforce
22.  Petr Lenz 81 1.530  Kelbly 6,5X47  March
23.  Stanislaw Karpinski 80  NC RADO /LUFY. PL 300WSM  NF COMP. 12-52X50
24.  Marek Bąkowski 79 (3X)  NC RADO .294 Win  Nightforce
25.  Petr Mothejl 78 (1X)  Kelbly 6,5/47L  March 8-80x
26.  Marcin Woszczak 78 2.484  Tikka T3 6,5 Creed  Vortex GE
27.  Robert Feliński 75 0.881  Partizan Hubal  Weaver T36
28.  Tomasz Bąkowski 70 0.924  Tikka T3 A1 6,5 Creedmoor  4-27×56 Stainer
29.  Paweł Konecki 67 1.727  Keppeler FR-09 7mmRSAUM  March 8-80×56
30.  Roman Kurdziel 63  BAT 284W  NF
31.  Sławomir Kopyś 16  Sabatti STR SPORT 6,5  Khales
32.  Bartosz Bacia 5  6.5  5-25
32.  Krzysztof Czachorowski 5  NC Rado 6,5×47  NF
 Mariusz Piąstka DQ  Terasjanne 284 win  delta stryker 5-50
Dystans 800 m – klasa F/TR
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Grzegorz Szulczyński 98 (3X) 1.100  308  nf
2.  Marek Fulbiszewski 98 (2X) 0.808  Sabatti Tactical Sport 308 WIN  NF Competition 15-55-52
3.  Jerzy Rozlucki 96 (1X) 0.692  TRG/Terasjanne .308  NF
4.  Roman Kurdziel 95 (2X) 0.937  308W  NF
5.  Jacek Dorszewicz 95 1.607  steyr 308  S&B
6.  Andrzej Blok 94 (1X) 1.079  Sabatti STR Sport 308w  nxs
7.  Marek Bąkowski 93 0.890  Dolphin .308 Win  March
8.  Jan Sykora 93 0.928  PiroArms/308W  NF
9.  Mariusz Wójcik 92 (2X) 1.796  Savage 308  Nightforce Competition
10.  Sławomir Mlicki 92 (1X) 1.388  Sabatti 308Win  Vortex
11.  Wojciech Nowak 92 1.384  Sabatti str sport. 308 win  Vortex golden eagle hd
12.  Michał Śledzik 91 (2X) 1.259  Dolphin 308  Nightforce
13.  Robert Żabicki 91 (1X) 1.659  Savage 12F/TR .308Win  NF Competition
14.  Tomasz Bąkowski 91 0.958  Mannlicher 308Win  12-50×56 S&B
15.  Marek Papros 91 1.190  Savage 12F/TR  15×55
16.  Bogdan Raczyński 91 1.633  RADO 308 W  NF
17.  Jan Kita 90 (1X) 1.281  Savage  Vortex GE
18.  Andrzej Srokosz 90 1.345  Savage 12 F/TR  5-50×56 DELTA STRYKER
19.  Lilianna Badura 89 1.018  Dolphin .308 WIN  NF 15-55
20.  Konrad Włodarczyk 89 1.405  Teräsjänne 308  NF
21.  Jan Małek 89 2.230  CZ 750 .308WIN  VORTEX 15-60×32
22.  Dariusz Dziamski 88 (1X) 0.975  Savage 12 F/TR 308 win  Nightforce 12-42×56 NP-R2
23.  Sylwiusz Bajraszewski 88 1.053  Borden Custom 308 Win  March 8-80
24.  Mirosław Radecki 87 1.964  HOWA1500 308WIN  DOT4.5X30X 50
25.  Piotr Bajraszewski 84 0.941  FTR – Dolphin .308,  march 10-60×56
26.  Wojciech Madurowicz 84 1.238  Sabatti STR Sport, .308 WIN  Vortex 6-24×50 FFP
27.  Tomasz Dotkuś 82 1.156  Sabatti .308W  Nightforce Comp.
28.  Aleksander Poklewski-Koziełł 82 2.200  Savage 10FCP HS 308Win  Nightforce ATACR
29.  Andrej Aidamovic 82  Dolfin 308 win  March 10×60 High Master
30.  Wiesław Wyroba 81 1.642  NC Rado 308Win.  NF
31.  Stanislaw Karpinski 79 2.200  Savage F/TR 308  NF COMP. 12-52×50
32.  Marcin Kowalski 76 1.835  NC Rado 308W  NF
33.  Bouke Feenstra 71 (1X)  Marlin 308w  Delta Striker 5-50×56
34.  Mirosław Moździerz 70 1.835  Tikka TAC1  Delta
Dystans 800 m – klasa Open
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Petr Novak 98 (2X) 0.645  Kelbly 6,5/47  NF BR
2.  Jerzy Rozłucki 98 (1X) 0.975  Victrix .284  NF
3.  Andrej Aidamovic 97 (2X) 0.937  Dolfin 300wsm  March 10×60
4.  Libor Havliš 97 0.718  Kelbly 7 SAUM  NF NXS 12-42×56
5.  Luděk Horák 96 (3X) 1.027  STL-S 6,5x47Lapua  NXS 12-42×56
6.  Marek Morawiec 96 (1X) 0.847  6,5×47  March 10 60 52
7.  Piotr Bajraszewski 96 1.122  Savage 6mm   March 10-60×56
8.  Petr Lenz 95 (1X) 1.242  Kelbly 6,5×47  March
9.  Sylwiusz Bajraszewski 95 1.160  Savage F-class 6 mm  March 8-80
10.  Zbigniew Kluziak 94 (3X) 0.894  Custom 284   nightforce
11.  Tomasz Badura 94 (2X) 1.388  Teräsjänne / lufy.com.pl .308 win  NF Competition
12.  Uldis Markuss 94 (1X) 0.915  6.5×55  Nightforce
13.  Bogdan Raczyński 94 (1X) 1.031  CZ 550  VORTEX
14.  Krzysztof Czachorowski 93 (1X) 1.066  NC Rado 6,5×47  NF
15.  Tomasz Piątek 92 (1X) 0.997  CZ 550 .284 win  Delta Stryker 4,5-30×56
16.  Dariusz Dziamski 92 (1X) 1.547  Savage 12 F-Class 6 BR Norma  Vortex Golden Eagle HD 15-60×52
17.  Jan Sykora 91 (1X) 1.345  Dolphin 6.5 creedmoor  March
18.  Janusz Stępniewski 91 1.104  CARL GUSTAW 6,5×55  NF 8-32×60
19.  Ireneusz Woszczek 90 (1X) 1.036  Terasjanne 284WIN IW002PL  SWALUPA 15×55
20.  Petr Mothejl 90 0.782  Kelbly 6,5/46 L  March 8-80x
21.  Janne Pietiläinen 90 0.859  Teräsjänne 284  Delta
22.  Jacek Dorszewicz 89 1.238  Dolphin 284 Win  March 10-60×52
23.  Marcin Woszczak 89 1.478  Tikka A1 Tac 6,5Creed  NF
24.  Jacek Jankowski 87 (1X) 2.385  Sabatti 6,5×55   Vortex GE
25.  Stanislaw Karpinski 87 0.872  NC RADO/LUFY.PL 300WSM  NF Competition 12-52×50
26.  Mirosław Małek 84 (2X)  NC RADO 284 Win  Nightforce
27.  Richard Benkovsky 84 1.023  Dolphin. 6Dasher  NF
28.  Mariusz Piąstka 82 0.769  Terasjanne 284 win  delta stryker 5-50
29.  Bouke Feenstra 82 1.573  Savage 12 F-class 6.5-284norma  Delta Striker 5-50×56
30.  Wojciech Wardęcki 80 2.170  270 WSM  NF
31.  Piotr Wilkowski 76 1.173  Terasjanne 6×47  March 5-40
32.  Krzysztof Kolasiński 76 1.805  Sabatti TLD 6,5×47  DO Stryker
33.  Igor Stefanowski 76  NC RADO  NF
34.  Frank Zuege 68 1.465  Keppeler K05-F 6mm Norma BR  Delta Optical Stryker HD
35.  Lada Hrbáčková 61  Kelbly 6,5×47 Lapua  NF Competition 15-55×52
36.  Marek Bąkowski 59 (1X)  NC RADO .284 Win  Nightforce
37.  Sławomir Kopyś 39  Sabatti  Kahles
 Andrzej Blok awaria  nc-rado 6.5×47  nf competition
 Paweł Konecki awaria  Keppeler FR-09 7mmRSAUM  March-8-80×56
Dystans 800 m – klasa Magnum
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Adam Sztybór 98 (4X) 0.679  Nc rado .338  NF
2.  Marek Morawiec 98 (2X) 0.937  300 PRC  March
3.  Petr Mothejl 96 (1X) 0.954  Kelbly 7mm RSAUM  March 8-80x
4.  Jan Małek 94 (1X) 1.044  338 LAPUA MAGNUM  NIGHTFORCE 15-55×52
5.  Mirosław Małek 94 1.362  ASH Walkure 300 Norma Mag.  Nightforce
6.  Piotr Onych 93 1.216  Janczewski 338  March 8-80
7.  Adam Wardęcki 92 1.066  Janczewski Custom 338 LM  NF
8.  Szymon Brzyski 90 0.954  .300 NM  March 10x50x56
9.  Michał Szczyrek 90 1.100  Savage 338  Delta
10.  Jakub Sidorowicz 88 (1X) 1.886  R&S .338LM  NF 7-35/56
11.  Ryszard Srokosz 82 1.079  Savage 338lm  Nightforce
12.  Maciej Halladin 81 2.742  CDX33 338LM  NF ATACR
13.  Sławomir Kopyś 79 (1X) 2.484  Savage 110 300PRC  March
14.  Robert Feliński 77 1.298  Partizan Wizna  Weaver T36
15.  Wiesław Wyroba 0  NC Rado 338LM  S&B
Klasyfikacja trójboju w klasie Semi-Auto
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


 Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m Średnie
skupienie
[MOA]
RAZEM

1.  Michał Szczyrek  Savage 87 88 90 1.957 265
2.  Artur Kamiński  JP .308 Win 90 (1X) 88 (1X) 83 1.442 261 (2X)
3.  Bartosz Łuczak  HK 308W 94 (3X) 83 76 (1X) 253 (4X)
4.  Piotr Bajraszewski  Janczewski Custom DB 10 308 Win 93 (1X) 88 70 1.272 251 (1X)
5.  Błażej Domański  Stag Model 6 .223 95 (3X) 83 69 1.340 247 (3X)
6.  Dariusz Dziamski  Anderson AM-10 308 win 83 72 72 227
7.  Michał Wodnicki  Stag 3Gun Elite .223 88 (2X) 84 38 1.737 210 (2X)
8.  Adam Sztybór  HK 308win 85 70 49 204
9.  Maciej Halladin  OA-10 .308win 80 (1X) 74 38 192 (1X)
10.  Marek Rydz  .223 92 (1X) 14 77 (1X) 183 (2X)
11.  Mariusz Wójcik  stag arms 71 38 16 125
Klasyfikacja trójboju w klasie Semi-AutoOpen
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


 Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m Średnie
skupienie
[MOA]
RAZEM

1.  Błażej Domański  Lancer L30 6.5 Creedmoor 96 (1X) 93 90 (1X) 1.079 279 (2X)
2.  Michał Wodnicki  DB10 6,5 CM 90 (1X) 93 (1X) 85 1.362 268 (2X)
3.  Ryszard Srokosz  Lancer 6.5 cm 91 (1X) 87 (1X) 88 (1X) 1.390 266 (3X)
4.  Sylwiusz Bajraszewski  Janczewski Custom DB 10 6,5 Creedmo 95 91 79 (1X) 1.295 265 (1X)
5.  Tomasz Jastrząbek  6.5 90 92 (1X) 77 1.558 259 (1X)
6.  Dariusz Grzybowski  Savage MSR10 6.5 Creedmoor 86 (1X) 86 83 1.476 255 (1X)
7.  Michał Śledzik  Lancer 85 (1X) 83 82 1.931 250 (1X)
8.  Dariusz Dziamski  6,5 Creedmoor 84 78 84 (2X) 2.178 246 (2X)
9.  Igor Stefanowski  6,5 CM JP 95 (2X) 80 61 1.006 236 (2X)
10.  Marek Pyka  LRP 07 6.5 C 86 79 18 183
11.  Paweł Konecki  JP 6.5CRM 70 39 30 139
Klasyfikacja trójboju w klasie Sniper
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


 Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m Średnie
skupienie
[MOA]
RAZEM

1.  Jerzy Rozłucki  TRG/Terasjanne .308 99 (7X) 98 (4X) 92 (1X) 1.082 289 (12X)
2.  Michał Szczyrek  Sabatti 97 (4X) 94 98 (5X) 0.786 289 (9X)
3.  Marek Bąkowski  Dolphin .308 Win 98 (3X) 95 (2X) 96 (1X) 0.917 289 (6X)
4.  Mirosław Małek  NC RADO 308 Win 98 96 94 0.989 288
5.  Jan Sykora  PiroArms/308W 100 (4X) 89 95 (1X) 0.839 284 (5X)
6.  Dariusz Grzybowski  Savage 110 Elite 308 94 91 (1X) 98 (1X) 0.975 283 (2X)
7.  Sławomir Mlicki  Sabatti 308 Win 96 (3X) 92 (4X) 94 (2X) 1.092 282 (9X)
8.  Bogdan Raczyński  RADO 308 w 97 (2X) 96 (3X) 89 1.090 282 (5X)
9.  Grzegorz Szulczyński  308 96 (2X) 93 93 (1X) 0.989 282 (3X)
10.  Andrzej Blok  Sabatti STR Sport 308w 95 (2X) 94 92 (2X) 1.175 281 (4X)
11.  Wojciech Nowak  Sabatti str sport. 308 win 91 (2X) 94 (2X) 95 1.062 280 (4X)
12.  Konrad Włodarczyk  Teräsjänne 308 95 (2X) 93 (1X) 92 (1X) 1.248 280 (4X)
13.  Roman Kurdziel  308w 97 (2X) 93 90 (1X) 1.347 280 (3X)
14.  Andrej Aidamovic  308 win 94 (1X) 99 (6X) 84 277 (7X)
15.  Michał Oleksiuk  Sabatti Tactical Evo 92 91 (2X) 92 1.255 275 (2X)
16.  Piotr Kies  DCR .308 93 (1X) 83 (1X) 97 1.431 273 (2X)
17.  Rafał Turowski  Sabatti Str Sport .308 WIN 87 (2X) 93 92 (1X) 1.152 272 (3X)
18.  Michał Śledzik  Dolphin 308 91 98 (1X) 83 (1X) 1.309 272 (2X)
19.  Hubert Rawski  SAKO TRG 22 87 88 95 (2X) 1.131 270 (2X)
20.  Lilianna Badura  Dolphin .308 WIN 97 (3X) 91 (1X) 81 0.910 269 (4X)
21.  Mirosław Moździerz  Tikka TAC1 90 (2X) 87 89 1.449 266 (2X)
22.  Mariusz Lipski  Tikka Varmint 308 Win. 91 (1X) 93 (1X) 82 1.622 266 (2X)
23.  Sylwester Waśkiewicz  Sabatti .308 87 (1X) 80 88 1.347 255 (1X)
24.  Stanisław Szałaśny  Sako Tego 22 308 win 90 77 84 1.358 251
25.  Marek Pyka  SAKO TRG22 308Win 92 82 75 1.552 249
26.  Robert Żabicki  Savage 12F/TR 96 (1X) 84 (3X) 66 246 (4X)
27.  Stanislaw Karpinski  Savage F/TR 308 93 (1X) 82 71 246 (1X)
28.  Michał Kolańczyk  SSG 04 308WIN 95 (3X) 83 67 1.367 245 (3X)
29.  Sebastian Domarecki  Steyer 91 (1X) 77 77 1.665 245 (1X)
30.  Robert Feliński  Savage Dakota 308 80 85 (1X) 79 1.658 244 (1X)
31.  Grzegorz Górkiewicz  SAKO 308 win. 91 (4X) 80 (1X) 56 (1X) 227 (6X)
32.  Damian Wojtaś  Sako trg22 308 win 81 79 67 2.143 227
33.  Jarosław Pękala  Tikka T3x .308 92 68 39 199
34.  Marek Rydz  Tikka .308 96 84 0 180
35.  Sławomir Kopyś  Sabatti Desert 308 90 (1X) 56 21 167 (1X)
Klasyfikacja trójboju w klasie SniperOpen
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


 Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m Średnie
skupienie
[MOA]
RAZEM

1.  Luděk Horák  STL-S 6,5x47Lapua 99 (4X) 98 (2X) 96 (2X) 0.725 293 (8X)
2.  Mirosław Małek  AIAX 284 Win 98 (7X) 100 (2X) 94 (2X) 0.623 292 (11X)
3.  Zbigniew Kluziak  Custom 284 97 (5X) 98 (4X) 97 (2X) 0.703 292 (11X)
4.  Adam Sztybór  KELBLY 284win 95 (3X) 98 (4X) 98 (3X) 0.937 291 (10X)
5.  Tomasz Badura  Teräsjänne / lufy.com.pl .308 win 95 (4X) 97 (2X) 99 1.036 291 (6X)
6.  Uldis Markuss  6.5×55 98 (3X) 96 (1X) 96 (3X) 0.917 290 (7X)
7.  Jan Sykora  Dolphin 6.5 creedmoor 100 (5X) 97 (3X) 91 (3X) 0.531 288 (11X)
8.  Tomasz Piątek  CZ 550 .284 win 97 (4X) 98 (3X) 93 (2X) 0.848 288 (9X)
9.  Janusz Stępniewski  CARL GUSTAW 6,5×55 99 (1X) 94 (1X) 93 (1X) 0.937 286 (3X)
10.  Szymon Brzyski  300 WM Unique Alpine 95 (4X) 94 (1X) 94 1.034 283 (5X)
11.  Ireneusz Woszczek  Terasjanne 284 WIN IW002PL 96 (2X) 94 93 1.214 283 (2X)
12.  Janne Pietiläinen  Teräsjänne 284 98 (3X) 88 (1X) 94 (3X) 0.826 280 (7X)
13.  Jerzy Rozlucki  victrix .284 98 (4X) 96 (2X) 85 (2X) 279 (8X)
14.  Jacek Dorszewicz  Cadex 6 Dasher 99 (5X) 93 (1X) 87 0.906 279 (6X)
15.  Piotr Wilkowski  Terasjanne 284 Shehane/6x47L 99 (7X) 90 (1X) 88 (88X) 1.221 277 (96X)
16.  Marek Bąkowski  NC RADO .294 Win 100 (5X) 97 (3X) 79 (3X) 276 (11X)
17.  Petr Mothejl  Kelbly 6,5/47L 99 (3X) 97 (3X) 78 (1X) 274 (7X)
18.  Maciej Dobrzyński  sabatti sport 308 97 (4X) 83 94 (1X) 1.177 274 (5X)
19.  Petr Lenz  Kelbly 6,5X47 96 (2X) 97 (2X) 81 1.310 274 (4X)
20.  Paweł Wojciechowski  Sabatti STR Desert 308Win 93 (3X) 87 (2X) 92 (2X) 1.469 272 (7X)
21.  Bartosz Łuczak  T6T 100 (7X) 80 84 (1X) 0.853 264 (8X)
22.  Ryszard Srokosz  NieWiemJeszcze 338LM 89 (3X) 90 83 1.533 262 (3X)
23.  Stanislaw Karpinski  NC RADO /LUFY. PL 300WSM 91 (1X) 90 (3X) 80 261 (4X)
24.  Marcin Woszczak  Tikka T3 6,5 Creed 96 (2X) 87 (1X) 78 1.582 261 (3X)
25.  Michał Kolańczyk  Howa 6.5 CM 93 83 84 1.199 260
26.  Frank Züge  Sabatti STR Sport .308win 90 (1X) 82 84 2.024 256 (1X)
27.  Robert Feliński  Partizan Hubal 94 (2X) 84 75 1.052 253 (2X)
28.  Roman Kurdziel  BAT 284W 92 90 (1X) 63 245 (1X)
29.  Paweł Konecki  Keppeler FR-09 7mmRSAUM 94 79 (1X) 67 1.363 240 (1X)
30.  Tomasz Bąkowski  Tikka T3 A1 6,5 Creedmoor 88 74 70 1.166 232
31.  Bartosz Bacia  6.5 96 (5X) 91 5 192 (5X)
32.  Krzysztof Czachorowski  NC Rado 6,5×47 99 (2X) 38 5 142 (2X)
33.  Sławomir Kopyś  Sabatti STR SPORT 6,5 94 (3X) 21 16 131 (3X)
 Mariusz Piąstka  Terasjanne 284 win DQ DQ DQ DQ
Klasyfikacja trójboju w klasie F/TR
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


 Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m Średnie
skupienie
[MOA]
RAZEM

1.  Jerzy Rozlucki  TRG/Terasjanne .308 99 (5X) 98 (5X) 96 (1X) 0.569 293 (11X)
2.  Grzegorz Szulczyński  308 98 (7X) 96 (1X) 98 (3X) 0.846 292 (11X)
3.  Marek Fulbiszewski  Sabatti Tactical Sport 308 WIN 93 96 (1X) 98 (2X) 1.047 287 (3X)
4.  Jan Sykora  PiroArms/308W 98 (3X) 95 (1X) 93 0.791 286 (4X)
5.  Andrzej Blok  Sabatti STR Sport 308w 95 (1X) 96 (2X) 94 (1X) 1.091 285 (4X)
6.  Marek Bąkowski  Dolphin .308 Win 98 (3X) 93 (1X) 93 0.765 284 (4X)
7.  Sławomir Mlicki  Sabatti 308Win 97 (4X) 94 (3X) 92 (1X) 1.091 283 (8X)
8.  Roman Kurdziel  308W 92 (2X) 96 (2X) 95 (2X) 1.214 283 (6X)
9.  Jacek Dorszewicz  steyr 308 99 (3X) 89 (1X) 95 1.242 283 (4X)
10.  Bogdan Raczyński  RADO 308 W 99 (3X) 93 91 1.167 283 (3X)
11.  Jan Kita  Savage 96 (3X) 96 90 (1X) 1.036 282 (4X)
12.  Michał Śledzik  Dolphin 308 95 (2X) 95 (2X) 91 (2X) 1.214 281 (6X)
13.  Lilianna Badura  Dolphin .308 WIN 98 (1X) 94 89 1.008 281 (1X)
14.  Tomasz Bąkowski  Mannlicher 308Win 96 (2X) 93 (1X) 91 0.911 280 (3X)
15.  Marek Papros  Savage 12F/TR 95 (2X) 93 (1X) 91 0.958 279 (3X)
16.  Wojciech Nowak  Sabatti str sport. 308 win 93 (2X) 90 92 1.238 275 (2X)
17.  Andrej Aidamovic  Dolfin 308 win 99 (6X) 93 (1X) 82 274 (7X)
18.  Jan Małek  CZ 750 .308WIN 95 (1X) 90 (1X) 89 1.521 274 (2X)
19.  Konrad Włodarczyk  Teräsjänne 308 98 (5X) 85 89 0.969 272 (5X)
20.  Robert Żabicki  Savage 12F/TR .308Win 96 (4X) 85 91 (1X) 1.365 272 (5X)
21.  Andrzej Srokosz  Savage 12 F/TR 88 93 (2X) 90 1.480 271 (2X)
22.  Piotr Bajraszewski  FTR – Dolphin .308, 90 (2X) 95 84 1.162 269 (2X)
23.  Tomasz Dotkuś  Sabatti .308W 95 (2X) 91 (2X) 82 1.357 268 (4X)
24.  Dariusz Dziamski  Savage 12 F/TR 308 win 94 (2X) 85 88 (1X) 1.083 267 (3X)
25.  Sylwiusz Bajraszewski  Borden Custom 308 Win 94 84 (2X) 88 1.216 266 (2X)
26.  Stanislaw Karpinski  Savage F/TR 308 93 (2X) 87 (2X) 79 1.616 259 (4X)
27.  Wojciech Madurowicz  Sabatti STR Sport, .308 WIN 89 (2X) 85 84 1.413 258 (2X)
28.  Mariusz Wójcik  Savage 308 76 90 92 (2X) 258 (2X)
29.  Marcin Kowalski  NC Rado 308W 92 89 76 1.297 257
30.  Wiesław Wyroba  NC Rado 308Win. 97 (1X) 78 81 1.055 256 (1X)
31.  Mirosław Moździerz  Tikka TAC1 89 (1X) 92 (1X) 70 1.313 251 (2X)
32.  Mirosław Radecki  HOWA1500 308WIN 96 (7X) 65 87 248 (7X)
33.  Aleksander Poklewski-Koziełł  Savage 10FCP HS 308Win 81 (1X) 85 82 1.900 248 (1X)
34.  Bouke Feenstra  Marlin 308w 88 (2X) 85 (1X) 71 (1X) 244 (4X)
Klasyfikacja trójboju w klasie Open
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


 Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m Średnie
skupienie
[MOA]
RAZEM

1.  Petr Novak  Kelbly 6,5/47 99 (5X) 98 98 (2X) 0.626 295 (7X)
2.  Jerzy Rozłucki  Victrix .284 100 (7X) 94 (1X) 98 (1X) 0.843 292 (9X)
3.  Sylwiusz Bajraszewski  Savage F-class 6 mm 99 (4X) 96 95 0.965 290 (4X)
4.  Uldis Markuss  6.5×55 97 (1X) 97 (5X) 94 (1X) 0.842 288 (7X)
5.  Luděk Horák  STL-S 6,5x47Lapua 100 (6X) 91 (1X) 96 (3X) 0.728 287 (10X)
6.  Marek Morawiec  6,5×47 99 (7X) 92 (2X) 96 (1X) 0.777 287 (10X)
7.  Andrej Aidamovic  Dolfin 300wsm 97 (2X) 93 97 (2X) 0.765 287 (4X)
8.  Bogdan Raczyński  CZ 550 98 (5X) 94 (1X) 94 (1X) 0.835 286 (7X)
9.  Jan Sykora  Dolphin 6.5 creedmoor 100 (7X) 94 (2X) 91 (1X) 0.895 285 (10X)
10.  Ireneusz Woszczek  Terasjanne 284WIN IW002PL 98 (5X) 97 (1X) 90 (1X) 0.979 285 (7X)
11.  Jacek Dorszewicz  Dolphin 284 Win 100 (5X) 95 (1X) 89 0.957 284 (6X)
12.  Libor Havliš  Kelbly 7 SAUM 100 (3X) 87 97 0.753 284 (3X)
13.  Stanislaw Karpinski  NC RADO/LUFY.PL 300WSM 96 (2X) 99 (3X) 87 0.797 282 (5X)
14.  Piotr Bajraszewski  Savage 6mm 96 (2X) 90 (1X) 96 1.092 282 (3X)
15.  Tomasz Badura  Teräsjänne / lufy.com.pl .308 win 97 (1X) 91 94 (2X) 1.135 282 (3X)
16.  Krzysztof Czachorowski  NC Rado 6,5×47 98 (2X) 90 (1X) 93 (1X) 0.949 281 (4X)
17.  Tomasz Piątek  CZ 550 .284 win 95 (1X) 94 (1X) 92 (1X) 0.814 281 (3X)
18.  Mirosław Małek  NC RADO 284 Win 100 (8X) 96 84 (2X) 280 (10X)
19.  Zbigniew Kluziak  Custom 284 92 (2X) 94 (3X) 94 (3X) 0.810 280 (8X)
20.  Janne Pietiläinen  Teräsjänne 284 97 91 (1X) 90 0.777 278 (1X)
21.  Petr Lenz  Kelbly 6,5×47 94 88 95 (1X) 1.291 277 (1X)
22.  Dariusz Dziamski  Savage 12 F-Class 6 BR Norma 94 89 (1X) 92 (1X) 1.154 275 (2X)
23.  Petr Mothejl  Kelbly 6,5/46 L 100 (6X) 84 (1X) 90 0.759 274 (7X)
24.  Piotr Wilkowski  Terasjanne 6×47 100 (5X) 96 (2X) 76 0.840 272 (7X)
25.  Richard Benkovsky  Dolphin. 6Dasher 97 (4X) 91 84 1.088 272 (4X)
26.  Janusz Stępniewski  CARL GUSTAW 6,5×55 97 (1X) 83 91 0.996 271 (1X)
27.  Jacek Jankowski  Sabatti 6,5×55 92 (1X) 91 87 (1X) 1.616 270 (2X)
28.  Marcin Woszczak  Tikka A1 Tac 6,5Creed 93 (1X) 88 89 1.325 270 (1X)
29.  Igor Stefanowski  NC RADO 94 (1X) 98 (2X) 76 268 (3X)
30.  Bouke Feenstra  Savage 12 F-class 6.5-284norma 93 (1X) 93 82 1.177 268 (1X)
31.  Krzysztof Kolasiński  Sabatti TLD 6,5×47 92 (1X) 90 (2X) 76 1.440 258 (3X)
32.  Wojciech Wardęcki  270 WSM 91 (1X) 84 80 1.653 255 (1X)
33.  Marek Bąkowski  NC RADO .284 Win 99 (5X) 88 (1X) 59 (1X) 246 (7X)
34.  Frank Zuege  Keppeler K05-F 6mm Norma BR 74 65 (1X) 68 207 (1X)
35.  Lada Hrbáčková  Kelbly 6,5×47 Lapua 93 (2X) 25 61 179 (2X)
36.  Sławomir Kopyś  Sabatti 93 (1X) 45 (1X) 39 177 (2X)
37.  Mariusz Piąstka  Terasjanne 284 win 0 71 82 153
 Andrzej Blok  nc-rado 6.5×47 awaria awaria awaria awaria
 Paweł Konecki  Keppeler FR-09 7mmRSAUM awaria awaria awaria awaria
Klasyfikacja trójboju w klasie Magnum
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


 Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m Średnie
skupienie
[MOA]
RAZEM

1.  Adam Sztybór  Nc rado .338 98 (5X) 99 (6X) 98 (4X) 0.731 295 (15X)
2.  Marek Morawiec  300 PRC 99 (3X) 98 (4X) 98 (2X) 0.817 295 (9X)
3.  Mirosław Małek  ASH Walkure 300 Norma Mag. 99 (4X) 99 (6X) 94 0.888 292 (10X)
4.  Adam Wardęcki  Janczewski Custom 338 LM 98 (5X) 96 (3X) 92 0.871 286 (8X)
5.  Szymon Brzyski  .300 NM 96 (2X) 97 (1X) 90 1.003 283 (3X)
6.  Petr Mothejl  Kelbly 7mm RSAUM 96 (2X) 88 (2X) 96 (1X) 0.939 280 (5X)
7.  Piotr Onych  Janczewski 338 95 (4X) 91 (4X) 93 1.400 279 (8X)
8.  Jan Małek  338 LAPUA MAGNUM 91 93 (3X) 94 (1X) 1.051 278 (4X)
9.  Jakub Sidorowicz  R&S .338LM 97 (1X) 92 (1X) 88 (1X) 1.442 277


(3X)
10.  Ryszard Srokosz  Savage 338lm 93 (2X) 89 (2X) 82 1.259 264 (4X)
11.  Michał Szczyrek  Savage 338 93 (1X) 72 (1X) 90 255 (2X)
12.  Maciej Halladin  CDX33 338LM 86 (1X) 84 81 2.450 251 (1X)
13.  Robert Feliński  Partizan Wizna 74 94 (3X) 77 1.353 245 (3X)
14.  Sławomir Kopyś  Savage 110 300PRC 79 (1X) 72 (1X) 79 (1X) 230 (3X)
15.  Wiesław Wyroba  NC Rado 338LM 43 0 0 43
Dystans 1000 yd – klasa Semi-Auto
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Artur Kamiński  79 (2X) 2.143  JP .308 Win  NF
2.  Michał Wodnicki  63  Stag 3Gun Elite .223  Delta Stryker 4.5-30
3.  Bartosz Łuczak  58  HK 308W  Kahles K525i
4.  Michał Szczyrek  39  Savage  Delta
5.  Mariusz Wójcik  37  stag arms  vortex
6.  Maciej Halladin  35  OA-10 .308win  NF ATACR 5-25
7.  Piotr Bajraszewski  22  Janczewski Custom DB 10 308 Win  March 8-60
8.  Marek Rydz  6  .223  Delta
 Dariusz Dziamski  awaria  Anderson AM-10 308 win  Vortex Golden Eagle HD 15-60×52
Dystans 1000 yd – klasa Semi-AutoOpen
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Błażej Domański  95 (1X) 0.733  Lancer L30 6.5 Creedmoor  Delta Stryker HD 5-50 Mils
2.  Michał Śledzik  83 1.778  Lancer  Nightforce
3.  Ryszard Srokosz  81 2.417  Lancer 6.5 cm  Nightforce
4.  Michał Wodnicki  76 1.793  DB10 6,5 CM  Delta Stryker 5-50
5.  Igor Stefanowski  52  6,5 CM JP  NF 42
6.  Dariusz Grzybowski  50  Savage MSR10 6.5 Creedmoor  Delta Striker 5-50
7.  Sylwiusz Bajraszewski  48  Janczewski Custom DB 10 6,5 Creedmo  March 10-60
8.  Tomasz Jastrząbek  37  6.5  S&B
9.  Dariusz Dziamski  8  6,5 Creedmoor  Vortex Golden Eagle HD 15-60×52
Dystans 1000 yd – klasa Sniper
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Grzegorz Szulczyński  95 (1X) 1.102  308  nf
2.  Mirosław Małek  92 (1X) 0.944  NC RADO 308 Win  Nightforce
3.  Wojciech Nowak  92 (1X) 1.041  Sabatti str sport. 308 win  Vortex golden eagle hd
4.  Jerzy Rozłucki  92 1.308  TRG/Terasjanne .308  NF
5.  Lilianna Badura  91 (1X) 1.226  Dolphin .308 WIN  NF 15-55
6.  Michał Śledzik  91 1.282  Dolphin 308  Nightforce
7.  Jan Sykora  90 (1X) 1.177  PiroArms/308W  NF
8.  Sławomir Mlicki  89 (1X) 0.805  Sabatti 308 Win  Vortex
9.  Michał Szczyrek  86 1.654  Sabatti  Delta
10.  Marek Bąkowski  83 1.504  Dolphin .308 Win  March
11.  Dariusz Grzybowski  82 1.090  Savage 110 Elite 308  NF Competition
12.  Marek Rydz  80 (1X) 1.692  Tikka .308  NF
13.  Robert Feliński  75 1.365  Savage Dakota 308  Weaver T36
14.  Robert Żabicki  75 2.049  Savage 12F/TR  NF Competition 15-55
15.  Andrzej Blok  74 1.556  Sabatti STR Sport 308w  NXS
16.  Bogdan Raczyński  70 0.782  RADO 308 w  NF
17.  Andrej Aidamovic  69 1.290  308 win  10×60 March
18.  Piotr Kies  67 1.075  DCR .308  Vortex
19.  Michał Kolańczyk  55  SSG 04 308WIN  SB
20.  Sławomir Kopyś  40  Sabatti Desert 308  Kahles
Dystans 1000 yd – klasa SniperOpen
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Krzysztof Czachorowski  90 (2X) 1.384  NC Rado 6,5×47  NF
2.  Szymon Brzyski  90 (1X) 1.632  300 WM Unique Alpine  SB 5x45x56
3.  Tomasz Piątek  89 (1X) 0.899  CZ 550 .284 win  Delta Stryker 4,5-30×56
4.  Janne Pietiläinen  88 (1X) 1.158  Teräsjänne 284  Delta
5.  Jerzy Rozlucki  88 0.944  victrix .284  NF
6.  Mirosław Małek  87 (1X) 1.117  AIAX 284 Win  Nightforce
7.  Tomasz Bąkowski  86 (1X) 1.515  Tikka T3 A1 6,5 Creedmoor  4-27×56 Stainer
8.  Marek Bąkowski  86 0.944  NC RADO .294 Win  Nightforce
9.  Ryszard Srokosz  85 2.098  NieWiemJeszcze 338LM  Nightforce
10.  Piotr Wilkowski  84 0.865  Terasjanne 284 Shehane/6x47L  March HM
11.  Roman Kurdziel  83 1.947  BAT 284W  NF
12.  Ireneusz Woszczek  82 1.049  Terasjanne 284 WIN IW002PL  SWALUPA 15×55
13.  Uldis Markuss  82 1.064  6.5×55  nightforce
14.  Adam Sztybór  82 1.158  KELBLY 284win  NF
15.  Jan Sykora  80 1.207  Dolphin 6.5 creedmoor  March
16.  Petr Mothejl  80 1.684  Kelbly 6,5/47L  March 8-80x
17.  Robert Feliński  79 1.165  Partizan Hubal  Weaver T36
18.  Tomasz Badura  76 (1X) 1.391  Teräsjänne / lufy.com.pl .308 win  NF Competition
19.  Jacek Dorszewicz  76 0.853  Cadex 6 Dasher  Trijicon
20.  Zbigniew Kluziak  71 1.056  Custom 284   nightforce
21.  Bartosz Łuczak  64  T6T  Kahles K1050MOAK
22.  Stanislaw Karpinski  63 (1X)  NC RADO /LUFY. PL 300WSM  NF COMP. 12-52X50
23.  Sławomir Kopyś  63  Sabatti STR SPORT 6,5  Khales
24.  Frank Züge  46  Sabatti STR Sport .308win  Delta Optical Stryker
25.  Michał Kolańczyk  20  Howa 6.5 CM  GI
26.  Janusz Stępniewski  0  CARL GUSTAW 6,5×55  NF 8-32×60
Dystans 1000 yd – klasa F/TR
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Sławomir Mlicki  96 (1X) 0.586  Sabatti 308Win  Vortex
2.  Piotr Bajraszewski  93 (1X) 1.286  FTR – Dolphin .308,  march 10-60×56
3.  Jan Kita  92 1.451  Savage  Vortex GE
4.  Dariusz Dziamski  91 (1X) 1.293  Savage 12 F/TR 308 win  Nightforce 12-42×56 NP-R2
5.  Marek Bąkowski  90 (3X) 1.278  Dolphin .308 Win  March
6.  Wojciech Nowak  89 (1X) 1.090  Sabatti str sport. 308 win  Vortex golden eagle hd
7.  Lilianna Badura  88 (2X) 1.038  Dolphin .308 WIN  NF 15-55
8.  Tomasz Bąkowski  88 (1X) 1.226  Mannlicher 308Win  12-50×56 S&B
9.  Jan Sykora  88 0.940  PiroArms/308W  NF
10.  Andrej Aidamovic  88 1.241  Dolfin 308 win  March 10×60 High Master
11.  Jerzy Rozlucki  87 1.248  TRG/Terasjanne .308  NF
12.  Marek Fulbiszewski  87 1.493  Sabatti Tactical Sport 308 WIN  NF Competition 15-55-52
13.  Marcin Kowalski  85 (2X) 1.128  NC Rado 308W  NF
14.  Grzegorz Szulczyński  85 1.805  308  nf
15.  Roman Kurdziel  82 1.094  308W  NF
16.  Marek Papros  82 1.376  Savage 12F/TR  15×55
17.  Michał Śledzik  81 1.556  Dolphin 308  Nightforce
18.  Bogdan Raczyński  79 (1X) 1.384  RADO 308 W  NF
19.  Mariusz Wójcik  77 (1X) 1.500  Savage 308  Nightforce Competition
20.  Sylwiusz Bajraszewski  75 1.120  Borden Custom 308 Win  March 8-80
21.  Andrzej Srokosz  75 1.357  Savage 12 F/TR  5-50×56 DELTA STRYKER
22.  Jan Małek  75  CZ 750 .308WIN  VORTEX 15-60×32
23.  Bouke Feenstra  69  Marlin 308w  Delta Striker 5-50×56
24.  Andrzej Blok  61  Sabatti STR Sport 308w  nxs
25.  Mirosław Moździerz  60  Tikka TAC1  Delta
26.  Wojciech Madurowicz  46  Sabatti STR Sport, .308 WIN  Vortex 6-24×50 FFP
27.  Robert Żabicki  44  Savage 12F/TR .308Win  NF Competition
28.  Mirosław Radecki  16  HOWA1500 308WIN  DOT4.5X30X 50
Dystans 1000 yd – klasa Open
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Marek Bąkowski  98 (3X) 0.714  NC RADO .284 Win  Nightforce
2.  Jerzy Rozłucki  96 0.778  Victrix .284  NF
3.  Tomasz Piątek  94 (1X) 0.883  CZ 550 .284 win  Delta Stryker 4,5-30×56
4.  Piotr Bajraszewski  94 (1X) 1.267  Savage 6mm   March 10-60×56
5.  Petr Mothejl  93 (1X) 1.414  Kelbly 6,5/46 L  March 8-80x
6.  Luděk Horák  92 (3X) 0.868  STL-S 6,5x47Lapua  NXS 12-42×56
7.  Jacek Dorszewicz  92 (1X) 1.226  Dolphin 284 Win  March 10-60×52
8.  Piotr Wilkowski  91 0.914  Terasjanne 6×47  March 5-40
9.  Sylwiusz Bajraszewski  90 (1X) 1.504  Savage F-class 6 mm  March 8-80
10.  Janusz Stępniewski  90 1.090  CARL GUSTAW 6,5×55  NF 8-32×60
11.  Stanislaw Karpinski  90 1.993  NC RADO/LUFY.PL 300WSM  NF Competition 12-52×50
12.  Bogdan Raczyński  89 (2X) 1.278  CZ 550  VORTEX
13.  Petr Lenz  89 (2X) 1.583  Kelbly 6,5×47  March
14.  Mirosław Małek  89 (1X) 0.966  NC RADO 284 Win  Nightforce
15.  Andrzej Blok  89 1.117  nc-rado 6.5×47  nf competition
16.  Igor Stefanowski  88 1.639  NC RADO  NF
17.  Uldis Markuss  87 1.049  6.5×55  Nightforce
18.  Ireneusz Woszczek  84 1.154  Terasjanne 284WIN IW002PL  SWALUPA 15×55
19.  Andrej Aidamovic  84 1.282  Dolfin 300wsm  March 10×60
20.  Zbigniew Kluziak  84 1.365  Custom 284   nightforce
21.  Janne Pietiläinen  83 0.977  Teräsjänne 284  Delta
22.  Bouke Feenstra  82 1.316  Savage 12 F-class 6.5-284norma  Delta Striker 5-50×56
23.  Krzysztof Kolasiński  82 1.485  Sabatti TLD 6,5×47  DO Stryker
24.  Tomasz Badura  81 1.500  Teräsjänne / lufy.com.pl .308 win  NF Competition
25.  Richard Benkovsky  79 1.023  Dolphin. 6Dasher  NF
26.  Jan Sykora  77 1.237  Dolphin 6.5 creedmoor  March
27.  Krzysztof Czachorowski  75 0.929  NC Rado 6,5×47  NF
28.  Petr Novak  74 1.237  Kelbly 6,5/47  NF BR
29.  Jacek Jankowski  73 1.778  Sabatti 6,5×55   Vortex GE
30.  Dariusz Dziamski  70 (1X) 1.391  Savage 12 F-Class 6 BR Norma  Vortex Golden Eagle HD 15-60×52
31.  Wojciech Wardęcki  52  270 WSM  NF
32.  Sławomir Kopyś  7  Sabatti  Kahles
Dystans 1000 yd – klasa Magnum
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021


Miejsce  Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.  Adam Sztybór  93 0.932  Nc rado .338  NF
2.  Marek Morawiec  91 (1X) 1.143  300 PRC  March
3.  Adam Wardęcki  88 (1X) 1.699  Janczewski Custom 338 LM  NF
4.  Szymon Brzyski  88 1.346  .300 NM  March 10x50x56
5.  Petr Mothejl  88 1.635  Kelbly 7mm RSAUM  March 8-80x
6.  Jakub Sidorowicz  87 1.290  R&S .338LM  NF 7-35/56
7.  Mirosław Małek  85 1.087  ASH Walkure 300 Norma Mag.  Nightforce
8.  Maciej Halladin  82 (1X)  CDX33 338LM  NF ATACR
9.  Ryszard Srokosz  82 1.624  Savage 338lm  Nightforce
10.  Michał Szczyrek  77 (1X)  Savage 338  Delta
11.  Jan Małek  76 0.895  338 LAPUA MAGNUM  NIGHTFORCE 15-55×52
12.  Robert Feliński  63  Partizan Wizna  Weaver T36
13.  Sławomir Kopyś  58  Savage 110 300PRC  March
NAJLEPSZA GRUPA (skupienie 10 strzałów): 0.378 MOA


Mirosław Małek na dystansie 300 m w klasie Open

4 KOMENTARZE

  1. Mildot.pl jako patron medialny w tydzien od mistrzostw nie byl w stanie zamiescic relacji z zawodów. No comment. Wywiad ze Szczyrkiem jest trochę płaski. Błażej Domański to interesujący rozmówca, może tu będzie lepiej. Ale! Jest kilku ludzi, którzy strzelają caly czas w okolicach 100- Małek, Czesi (Horak, Mothejl), Wilkowski, Dorszewicz. Mnie by interesowało, co ci ludzie mają do powiedzenia, z jakiego sprzętu strzelają i dlaczego. jak elaborują (zawsze można zapytać!).

  2. Kolego Darku. Bardzo dobry tekst. Kilka komentarzy, jeśli Kolega pozwoli:
    „strzelając z customa w kalibrze NCRADO .284 Win” Nie ma takiego kalibru. Powinno być „strzelając z customa NCRADO w kalibrze .284 Win”.
    Wywiad z kolegą Szczyrkiem to może interesuje kogoś z Lublina.
    Mnie by interesował wywiad z tym Małkiem, co wycisnął setkę w kilku kategoriach. Jak to zrobił? To jest ciekawe dla czytelnika. Ewentualnie kilka slow wywiadu z Walczowskim, bo ma zawsze coś ciekawego do powiedzenia.
    Nie ma zdjęć. Co to za relacja?
    Po co przepisywać wyniki z f-class.pl? Chyba nie o to chodzi w relacji.

    • F-class Joe, dziękuję za Twoje uwagi. Kaliber poprawię to moje przeoczenie. Michał Szczyrek to doskonały strzelec. Znamy się, lubimy, czasami współpracujemy. W jego strzelaniu LR jest coś więcej, on ciągle poszukuje nowych wyzwań. Szanuję Twoje zdanie, to możliwe, że inaczej dobrałbyś rozmówców. Jutro o 10.00 będzie wywiad z Błażejem Domańskim. Może nawet zdradzi jak z .223 „zrobić” taki wynik na 1 000Y. Z Rafałem rozmawiałem, w tekście są informacje od niego choć nie cytuję Go bezpośrednio. uważam też, że w relacji nie może zabraknąć wyników. Jak wyglądała by relacja z meczu np. w piłkę kopaną gdyby autor nie umieścił w niej wyniku? Jeśli chodzi o zdjęcia to możesz odwiedzić stronę Bartka Łuczaka mildot.pl, On zawsze na super galerię. Jeszcze raz dziękuję.