niedziela, 19 maja, 2024

Niezapomniany Hubertus

Share

 

Początek listopada, oprócz wspomnienia tych, który odeszli, to również czas wspomnienia św. Huberta, patrona myśliwych. Jest to również początek sezonu polowań zbiorowych, na które czeka niejeden myśliwy. Atmosfera, emocje, spotkania z kolegami po strzelbie, to esencja łowiectwa, za którą tęskni wielu nemrodów.

Przyjmijcie także nasze życzenia z okazji święta naszego Patrona Świętego Huberta dla wszystkich myśliwych.

Przy okazji naszego myśliwskiego święta pragniemy przedstawić Wam nowy dział darzbor24.pl, który stanowi część strony portalstrzelecki.pl.

Naszym zamysłem jest, by darzbor24.pl było miejscem, gdzie znajdziecie ciekawe i przydatne informacje dotyczące naszej pasji – łowiectwa. Na darzbor24.pl chcemy Wam prezentować myślistwo w bezpośrednim tego słowa znaczeniu. Będą relacje z polowań naszych redaktorów, nowinki techniczne, testy sprzętu, kulinaria, relacje z wydarzeń myśliwskich, porady kynologiczne, a także inne artykuły powiązane z naszą pasją.

Chcemy również integrować środowisko myśliwych i strzelców sportowych – dwóch z pozoru odmiennych, lecz faktycznie zbliżonych i przenikających się pasji. 

Na darzbor24.pl znajdziecie materiały przygotowywane przez aktywnie polujących myśliwych i blogerów, pasjonatów łowiectwa, strzelectwa i nowinek technicznych. Będzie ciekawie! 

Dział darzbor24.pl posiada własną domenę internetową. Chcemy żeby było to miejsce gdzie blogerzy posiadający konta na FB mogli publikować swoje poszerzone o dodatkowy tekst, zdjęcia artykuły. Dzięki odpowiedniemu formatowaniu wpisów będą one widoczne w wyszukiwarkach internetowych. Osadzenie oryginalnego posta FB pozwoli na jego dodatkową promocję.

Życzymy miłej lektury. Darz Bór.

Awatar użytkownika
Grzegorz Siwek
Myśliwy z ponad 10-letnim stażem, sygnalista myśliwski parforce, przewodnik płochacza niemieckiego. Miłośnik nowych technologii i nietuzinkowych rozwiązań w łowiectwie. Autor bloga o tematyce przyrodniczo-łowieckiej "Siwy Myśliwy". Zawodowo doktor nauk o Ziemi, kartograf, hydrolog.

Przeczytaj także

Reklama

News