niedziela, 19 maja, 2024

IX Puchar Delta Optical

Share

 

28 maja na strzelnicy myśliwskiej we Włocławku odbył się IX Puchar Delta Optical. Organizator zawodów Firma Delta Optical z Mińska Mazowieckiego od lat wspiera strzelectwo w Polsce. Tu akurat rywalizowali strzelcy myśliwi w konkurencjach wieloboju myśliwskiego. Aura nie była zbyt przychylna, jak na końcówkę maja było zimno i deszczowo. Iście październikowa pogoda nie przeszkodziła jednak w rozegraniu zawodów i wyłonieniu najlepszych strzelców. 

Diany Polskie z Koła Łowieckiego, które skupia jedynie kobiety przygotowały smaczny poczęstunek dla zawodników i gości zawodów. 

O wrażenia z zawodów spytaliśmy w pierwszej kolejności Marysię Oset, która w kategorii DIANY zajęła II miejsce..

PS:

M.O: “Delta z Honoratą jak zwykle nie zawiedli! Zawody oceniam bardzo dobrze, pozytywnie. Poza pogodą, która niestety odbiła się na wynikach, wszystko było jak należy. Od sędziów, przez jedzenie po nagrody. No i oczywiście super atmosfera. Mili, przesympatyczny ludzie, wystawcy którzy zawsze towarzyszą zawodom Delty tworzyli dodatkowo sympatyczna i miła atmosferę, a poza tym można było nabyć co nieco( Biżuteria optyka odzież). Oprawa zawodów, występ zespołu reprezentacyjnego na koniec na duuuuuży plus”🙂 Mimi deszczu i zimna, każdy zakończył dzień z uśmiechem na twarzy. Kolejne zawody Delty i kolejna fajna impreza strzelecka na ogromny plus .

Kolejnym zawodnikiem, którego spytaliśmy o wrażenia był  Michał FAZI Karpik:

“Zawody bardzo wymagające z racji warunków atmosferycznych, rozdający karty wiatr oraz padający deszcz, przygotowanie strzelnicy do zawodów ok, jedzenie bardzo smaczne mega plus (w końcu we Włocławku na zawodach nie trzeba było przywozić swojego prowiantu, bo było wydzielone co do sztuki i pod koniec zawodów brakowało, a dziś na prawdę smaczne, do wyboru, podane z uśmiechem przez Panie wydające posiłki). Zaangażowanie przez firmę Delta Optical na najwyższym poziomie, obsługa ze strony Delta Optical na plus Obsługa sędziowska woła o pomstę do nieba (nie wszyscy sędziowie, ale sporo z nich, niestety na zawodach rangi krajowej należy prezentować jakąś wiedzę w danym temacie). Dziś widoczny był poziom sędziowania w PZŁ, że jest to duża pięta achillesowa, rywalizacja między zawodnikami koleżeńska, nie słyszałem a jakiś zatargach.”

IX Puchar Firmy Delta Optical Włocławek – Ostrowy 28.05.2022 r.

WYNIKI

Przeczytaj także

Reklama

News