sobota, 22 czerwca, 2024

Worek strzelecki

Share

Worek strzelecki

Polski produkt bardzo dobrze oceniany przez strzelców – Worek strzelecki. Jeden z bardziej przydatnych elementów wyposażenia taktycznego, które od lat strzelcy wykonywali samodzielnie.

Producent tworząc worek kierował się wieloletnimi doświadczeniami osób, które tworzyły i dopasowywały worki pod swoje potrzeby. Zanim produkt spełnił wymagania testujących go strzelców, zmieniał kształt i rozmiar, był szyty z różnych materiałów i wypełniany kolejnymi surowcami.

Ostatecznie worek został stworzony z najodporniejszego materiału na rynku, jakim jest Cordura. Opcjonalne wypełnienie zależy od preferencji strzelca. Producent poleca groch jako standardowe i lekkie oraz cięższe kulki asg, zapewniające większą stabilność, opcjonalnie można worek wypełnić ryżem. Boczny zamek pozwala na sprawną wymianę wypełnienia. Standardowo worek wykonany jest w kamuflażu Multicam. Zamówić można jednak inne kolory. Dwie taśmy pozioma i pionowa ułatwiają przenoszenie, podczepienie do plecaka lub innego wyposażenia. Taśmy pozwalają również na bezpieczne ułożenie worka przykładowo na trójnogu. Worek dobrze sprawdza się w pracy ze wszelkimi profilami kolb. Jego rozmiar pozwala uzyskać dobre podparcie przy strzelaniu z postawy leżąc i użyciu standardowych bipodów. Wymiary worka – 140x75mm.  

Przeczytaj także

Reklama

News