niedziela, 19 maja, 2024

14 Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class, Skarżysko 2-4 czerwca 2023

Share

W dniach 2-4 czerwca 2023 na strzelnicy “Casull” w Skarżysku odbyły się Mistrzostwa Polski F-Class na dystansach 300 metrów, 600 metrów i 800 metrów (trójbój) z dodatkowym dystansem 1000 jardów (914 metrów).

Wystartowało 200 zawodników. gratulujemy zwycięzcom!

Nasz redakcyjny kolega Błażej Domański strzelając w dwóch karabinów semi-auto w kalibrze 6,5CM i .223 zdobył łącznie 7 medali i najważniejszą jak sam mówi nag.rodę fair play.

Udany debiut na zawodach zaliczyła Ewa Wachowicz zdobywając srebro na dystansie 1 000 Y.

Michał Szczyrek Jak zwykle pokazał klasę ze swoim Sabatti TLD i Lunetą Delta Optical wygrywając klasę OPEN i zdobywając 295 pkt.

Poza tym nie zawiedli faworyci.

Już 15 czerwca wystartuje rejestracja na Long Range Euro Cup. To kolejna edycja Mistrzostw Europy, która odbywa się w Polsce.

Nieoficjalne, częściowe wyniki 10 ocenianych strzałów, w nawiasach ilość centralnych dziesiątek (X).

Dystans 300 m – klasa Semi-Auto
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023
Miejsce Zawodnik Wynik Skupienie
[MOA]
Broń Luneta

1. Artur Kamiński 95 (3X) 1.089 JP 308 JP 308
2. Tomasz Jastrzabek 93 (3X) 1.112 Custom 308 S&B
3. Marek Pyka 92 (3X) 1.134 308w Nf
4. Błażej Domański 92 (2X) 0.928 Stag Varminter Delta Stryker HD
5. Emil Leszczyński 92 (1X) 0.951 HK MR 308 NF
6. Michał Wodnicki 90 1.352 Stag 3gun elite 223rem Delta Stryker 4.5-30
7. Roman Kurdziel 83 (1X) 1.856 DD308W NF
8. Mirosław Małek 83 1.948 HK MR308 NF
9. Marek Rydz 77 0.985 .223 Delta Stryker

Dystans 300 m – klasa Semi-AutoOpen
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Wynik Skupienie
[MOA]
Broń Luneta

1. Błażej Domański 98 (2X) 0.688 Lancer L30 Delta Stryker HD
2. Dariusz Grzybowski 97 (5X) 0.963 Custom 6.5 Delta Stryker
3. Tomasz Jastrząbek 96 (4X) 0.940 Lancer 6.5 S&B
4. Igor Stefanowski 93 (3X) 1.650 6,5 CM JP NF Comp
5. Adam Sztybór 93 (1X) 1.146 6,5 NF
6. Ryszard Srokosz 92 (1X) 1.387 Lancer 6.5CM Lancer 6.5CM
7. Michał Śledzik 90 (1X) 1.478 Lancer 6.5 creedmor Delta
8. Marek Pyka 89 (1X) 1.112 6.5cr DO
9. Michał Kolańczyk 89 1.180 STAG 6.5 CM Vortex
10. Michał Wodnicki 85 (1X) 1.707 DB 6,5CM Delta Stryker 5-50
11. Sylwiusz Bajraszewski 85 1.707 Janczewski Custom DB 10 Creedmoor 6 March
12. Paweł Konecki 84 2.120 JP 6.5 CRM March 10-60
13. Iwona Wysokińska 80 1.169 6,5SLR march
14. Dariusz Dziamski 76 (1X) 2.406 Savage 6,5 NF
Dystans 300 m – klasa Sniper
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Wynik Skupienie
[MOA]
Broń Luneta

1. Adam Sztybór 99 (2X) 0.665 NC RADO NF
2. Mirosław Małek 98 (2X) 0.733 Haenel RS8 308Win NF
3. Piotr Suchecki 98 (2X) 0.779 Terasjanne 308 win NF
4. Grzegorz Gładyszewski 98 (2X) 0.871 Sabatti 308 Win Vortex GE 15-60×52
5. Michał Kolańczyk 96 (2X) 0.928 Sabatti 308 S-B
6. Sławomir Mlicki 96 (2X) 1.008 Sabatti 308Win Vortex
7. Przemysław Krzywodajć 96 (2X) 1.066 Sako 308win Vortex 5-25
7. Konrad Włodarczyk 96 (2X) 1.066 Terasjanne 308 Terasjanne 308
9. Bogdan Raczyński 95 (3X) 1.031 CZ 555 308W NF
10. Marek Fulbiszewski 95 (2X) 0.779 Terasjanne 308 WIN NF
11. Piotr Kies 95 (1X) 1.134 DCR .308 Vortex
12. Piotr Królikowski 95 0.848 SSG 08 308 WIN NF Competition
13. Jerzy Krywult 94 (4X) 0.951 NC Rado .308 win. NF 15-55×52
14. Jerzy Rozlucki 94 (2X) 0.596 TRG .308 NF
15. Jerzy Przepiórski 94 (2X) 0.882 Sabatti 308 Win NC
16. Michał Oleksiuk 94 (1X) 0.917 SabattinTactical EVO 0.308 MARCH 10-60
17. Sylwester Waśkiewicz 93 (2X) 0.699 SabattiTactical EVO 0.308 MARCH 10-60
18. Robert Suchecki 93 (2X) 0.985 Terasjanne 308win NF
19. Michał Śledzik 93 1.192 Dolphin 308W NightForce Competition
20. Stanisław Greszta 92 (1X) 1.112 Bergara KRG 308win Lejca 5-30-56
21. Sławomir Kopyś 92 (1X) 1.169 Sabatti 308WIN Khales
22. Jacek Frejtag 92 (1X) 1.249 STR Sport .308 Delta Stryker HD
23. Aleksandra Borowska 92 0.882 Sabatti Vortex GE
24. Marek Rydz 91 (5X) 1.295 .308 Delta Stryker
25. Jan Sykora 91 0.722 Piroarms 308W NFcomp
26. Piotr Sumiński 89 (1X) 1.043 Tikka t3x 308 win Delta stryker hd
27. Stanisław Karpiński 89 0.573 Lufy.com.pl 308 Win NF Comp. 12-50×55
28. Andrzej Blok 88 1.043 Sabatti STR Sport 308 Win NF NXS
29. Mariusz Żydziak 88 1.180 Sabatti EVO .308 Win SIII 10-50×60
30. Michał Wójcik 88 1.467 Savage 12 F/TR 308.w NF Compettion
31. Bartosz Blum 85 (2X) 1.776 Sabatti STR Sport .308 Delta 5 50 56
32. Robert Żabicki 84 1.146 Sabatti .308 NF Competition 15-55
33. Marcin Mnich 79 1.409 Savage 12 F/TR Delta Stryker HD
34. Filip Jan Drozdowski 78 1.226 CZ 557 .308 Win Vortex GE
35. Grzegorz Bieniasz 76 (2X) Winchester M70 .308 Sightron SIII 10-50×60
36. Andrzej Srokosz 72 Savage 12 FTR .308 Win Delta Stryker 5-50
37. Dariusz Grzybowski 66 3.094 Savage 110 Elite Nightforce
Dystans 300 m – klasa SniperOpen
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Wynik Skupienie
[MOA]
Broń Luneta

1. Bogdan Raczyński 100 (6X) 0.264 RADO 6 mm NF
2. Robert Suchecki 100 (5X) 0.378 DCR 284 win NF
3. Joanna Wilkowska 100 (4X) 0.539 Terasjanne 284 March 5-40
4. Mateusz Kieda 99 (5X) 0.722 Kelbly 308 Vortex
5. Piotr Suchecki 98 (5X) 0.642 Terasjanne 6,5x47L Khales 1050
6. Jerzy Rozlucki 98 (3X) 0.837 Victrix .284 Victrix .284
7. Szymon Brzyski 98 (2X) 0.550 6.5 Creedmoor March 10×60
8. Mirosław Małek 98 (2X) 0.630 AIAX NF
9. Bronisław Malanowski 98 (2X) 0.791 custom lufy.pl 284.win delta striker 5-50×56
10. Sławomir Kopyś 98 (1X) 0.722 Lufy.pl March
11. Adam Dadaczyński 98 (1X) 0.837 Dolphin 338 L.M S&B PM II
12. Ireneusz Woszczek 97 (6X) 0.745 284 WIN NF 15-55
13. Karol Henger 97 (4X) 0.802 284 March
14. Luděk Horák 97 (3X) 0.871 SMH 6XC NXS
15. Piotr Królikowski 97 (2X) 1.008 STR 200 6,5×55 NF NX8
16. Bartosz Wilk 97 (1X) 0.596 NC Rado 284 NF competition 15-55
17. Bartosz Bacia 97 (1X) 0.997 tbc tbc
18. Konrad Włodarczyk 95 (4X) 0.905 lufy.com.pl RAPTOR 12 NF
19. Janusz Stępniewski 94 (2X) 0.894 CARL GUSTAW 6,5×55 8-32×56 NF
20. Jan Sykora 94 (1X) 0.596 Dolphin 6.5cm March
21. Stanisław Karpiński 94 (1X) 0.699 NC Rado/Lufy.com.pl 300 WSM NF Comp. 12-50×55
22. Andrzej Srokosz 94 (1X) 0.940 Savage 110 EP 6.5 Creedmoor NF Competition
23. Jacek Dorszewicz 94 0.825 Terasjanne 6 Dasher March
24. Paweł Świtała 93 (1X) 0.722 Sabatti 6.5 CM NF
25. Ryszard Srokosz 93 (1X) 1.123 lufy.com.pl 338LM Nightforce
26. Marcin Ziółkowski 89 (1X) 1.226 AX338 .338LM S&B 5-45
27. Piotr Wilkowski 87 0.722 284 Terasjanne March 5-40
28. Marcin Woszczak 84 0.607 JC Wozzy 6,5 CM NF
29. Agnieszka Mituniewicz 84 0.642 NC Rado Delta
30. Robert Żabicki 84 0.722 Sabatti 6,5×47 Lapua Vortex
31. Emil Leszczyński 84 1.146 Sabatti STR Sport 6.5 Creed NF
32. Magdalena Jankowiak 80 (1X) Terasjanne 284 Delta 5-50
33. Maciej Dobrzyński 78 custom 284 5×56 March
33. Agata Kaczyńska 78 JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore Nightforce Competition 15-55×52
35. Ewa Wachowicz 77 0.814 JP 6,5 Creed NF
36. Mariusz Blum 57 0.985 Terasjanne 284 Delta 5-50
Dystans 300 m – klasa F/TR
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Wynik Skupienie
[MOA]
Broń Luneta

1. Dariusz Dziamski 99 (3X) 0.688 Savage FTR 308 win Vortex GE 15-60×52
2. Grzegorz Gładyszewski 99 (1X) 0.642 Sabatti 308 Win Vortex GE 15-60×52
3. Sławomir Mlicki 98 (6X) 0.688 308W Vortex
4. Marek Fulbiszewski 98 (5X) 0.504 Terasjanne 308WIN NF Competition
5. Konrad Włodarczyk 98 (5X) 0.550 Terasjanne 308 NF
6. Jerzy Rozlucki 98 (2X) 0.814 TRG .308 NF
7. Robert Suchecki 98 (1X) 0.791 Terasjanne 308 win NF
8. Bogdan Raczyński 97 (6X) 0.676 CZ 555 308 W NF
9. Michał Śledzik 97 (3X) 0.665 Dolphin 308W NightForce Competition
10. Jacek Frejtag 97 (2X) 0.894 STR Sport .308 Delta Stryker HD
11. Robert Żabicki 96 (4X) 0.894 Sabatti .308 NF Competition 15-55
12. Roman Kurdziel 96 (3X) 0.848 Victrix 308W NF
13. Andrzej Srokosz 96 0.802 Savage 12 FTR .308 Win Delta Stryker 5-50
14. Marek Papros 95 (2X) 1.008 Savage f/tr .308 15×55
15. Mariusz Żydziak 95 (2X) 1.089 Sabatti EVO .308 Win SIII 10-50×60
16. Jerzy Przepiórski 95 (1X) 0.745 Sabatti NC
17. Sylwiusz Bajraszewski 95 (1X) 0.963 Borden Custom .308 Win March
18. Mariusz Wójcik 94 (3X) 1.123 Savage 308 Nightforce Competition
19. Jacek Dorszewicz 94 (3X) 1.375 Steyr 308 March
20. Jakub Wyroba 94 (1X) 0.951 NC RADO 308 WIN NF
21. Jan Małek 94 (1X) 1.066 CZ750 .308 Win VORTEX 15-60×52
22. Piotr Sumiński 94 (1X) 1.306 Tikka t3x 308 win Delta stryker hd
23. Michał Wójcik 93 (2X) 1.146 Savage 12 F/TR 308.w NF Competition
24. Stanisław Karpiński 93 (1X) 0.882 Lufy.com.pl 308 Win NF Comp. 12-50×55
25. Katarzyna Wyroba 93 (1X) 1.146 Savage 12FTR 308 WIN Kahles
26. Wieńczysław Szwed 93 0.940 308W Stryker
27. Jan Sykora 93 1.203 Piroarms 308W NFcomp
28. Robert Hordyński 92 (2X) 0.894 Sabatti 308 Win Sightron
29. Olegas Mockevicius 92 (1X) 1.203 Dolphin BAT3L F-TR CUSTOM .308 WIN Deon March HM 10-60X56
30. Bartosz Blum 92 1.375 Sabatti STR Sport .308 Delta 5 50 56
31. Aleksandra Borowska 91 (3X) 1.329 Sabatti NF
32. Jan Kita 90 0.722 Savage 308w Vortex GE
33. Andrzej Blok 90 1.215 Sabatti STR Sport 308 Win NF NXS
34. Agnieszka Mituniewicz 90 1.249 Lufy.pl Delta
35. Konrad Półtorak 90 1.547 308 Stryker 50x
36. Filip Jan Drozdowski 89 0.825 CZ 557 .308 Win Vortex GE
37. Piotr Suchecki 88 0.882 Terasjanne 308 win NF
38. Sławomir Paszowski 87 (1X) 0.985 Tikka T3X .308 Win March 10-60/56
39. Stanisław Greszta 86 1.719 Bergara Krg 308 win Leica 5_30_56
40. Łukasz Żychiewicz 82 0.917 Savage F/TR .308 Win Vortex Golden Eagle
41. Aleksander Poklewski-Koziełł 77 1.547 Savage 10FCP 308win NF ATACR 7-35X56
42. Marcin Stajniak 63 1.616 Savage 12 F/TR Delta Stryker HD
PK. Michał Szczyrek 98 (2X) 0.722 Tikka .223 Delta Stryker 5-50
Dystans 300 m – klasa Open
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Wynik Skupienie
[MOA]
Broń Luneta

1. Dariusz Dziamski 100 (8X) 0.424 Savage 12 6BR Vortex Golden Eagle
2. Petr Novák 100 (7X) 0.539 Kelbly, 6,5/47 Nightforce
3. Joanna Wilkowska 99 (6X) 0.779 Terasjanne 6×47 March 5-40
4. Andrzej Blok 99 (4X) 0.596 NC-RADO 6.5×47 NF Competition
5. Libor Havliš 99 (4X) 0.699 KELBLY 7 SAUM Competition 15-55×52
6. Bartosz Wilk 99 (4X) 0.722 NC Rado 284 NF competition 15-55
7. Bogdan Raczyński 99 (3X) 0.550 RADO 6 mm NF
8. Mariusz Blum 98 (3X) 0.779 Terasjanne .308 Win Delta 5-50
9. Michał Szczyrek 98 0.607 Sabatti TLD Delta Stryker 5-50
10. Agata Kaczyńska 97 (5X) 0.676 JC Rem 700 kal. 6.5 Creedmore Nightforce Competition 15-55×52
11. Jerzy Rozlucki 97 (3X) 0.630 Victrix .284 NF
12. Agnieszka Frączek 97 (3X) 0.894 Bernard 6BR NF
13. Adam Sobczak 97 (3X) 0.963 284 custom march
14. Marcin Woszczak 97 (2X) 0.630 JC Wozzy 6,5CM NF
15. Jacek Dorszewicz 97 (2X) 0.676 Terasjanne 6 Dasher March
16. Karol Henger 97 (2X) 0.963 284 March
17. Ireneusz Woszczek 97 (2X) 1.192 284 WIN NF 15-55
18. Igor Stefanowski 97 (1X) 0.825 NC Rado Nightforce Competition
19. Piotr Wilkowski 97 0.779 Terasjanne 284 6x47L March 5-40
20. Stanisław Karpiński 96 (5X) 0.882 NC Rado/Lufy.com.pl 300 WSM NF Comp. 12-50×55
21. Jarosław Dybał 96 (4X) 0.917 Bernard 6BR NF
22. Emil Leszczyński 96 (4X) 1.283 Sabatti STR Sport 6.5 Creed NF
23. Piotr Suchecki 96 (3X) 0.756 Terasjanne 6,5x47L Khales 1050
24. Jan Sykora 96 (3X) 0.802 Dolphin 6.5cm March
25. Mirosław Radecki 96 (2X) 0.985 CG 6.5X55 V 15X50X52
26. Bronisław Malanowski 96 (1X) 0.722 custom lufy.pl 284.win delta striker 5-50×56
27. Roman Kurdziel 96 (1X) 0.859 NCRado284W NC
28. Paweł Połczyński 96 0.676 Kelby Panda 284 delta optical stryker 5-50×56
29. Luděk Horák 95 (3X) 0.642 SMH 6XC NXS
30. Robert Suchecki 95 (3X) 1.192 DCR 284 win NF
31. Krystian Janczewski 95 (2X) 0.584 KJ NF
32. Michał Harenża 95 (2X) 0.676 6,5 NF
33. Magdalena Jankowiak 95 (1X) 1.215 Terasjanne .284 Delta 5-50
34. Sylwiusz Bajraszewski 93 (4X) 0.779 Savage F-class 6 mm March
35. Janusz Stępniewski 93 (1X) 1.203 CARL GUSTAW 6,5×55 8-32×56 NF
36. Piotr Królikowski 92 0.619 NC Rado 6,5×47 NF Competition
37. Łukasz Iwanowicz 92 1.134 StraTikka .308 Delta
38. Andrzej Srokosz 91 (1X) 1.203 Savage 110 EP 6.5 Creedmoor NF Competition
39. Szymon Brzyski 91 (1X) 1.249 Repetier 284 WIN March 10X60x56
40. Agnieszka Mituniewicz 91 (1X) 1.295 Lufy.pl Delta Optical
41. Sławomir Kopyś 88 1.226 Sabatti NF
42. Iwona Wysokińska 83 0.928 NC RADO march
43. Paweł Konecki 80 Keppeler 7 RSAUM March 10-60
Dystans 300 m – klasa Magnum
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Wynik Skupienie
[MOA]
Broń Luneta

1. Adam Dadaczyński 100 (5X) 0.493 Dolphin 338 L.M S&B PM II
2. Mirosław Małek 99 (8X) 0.653 ASH Walkure 300NM NF
3. Sebastian Szymański 99 (6X) 0.768 Lufy.com.pl 300WSM Delta Stryker HD 5-50
4. Piotr Chodzeń 98 (4X) 0.779 Dolphin 300WSM March 10×60
5. Jan Małek 96 (4X) 0.745 SAKO TRG .338 Lapua Magnum NIGFTFORCE 15-55X52
6. Szymon Brzyski 95 (3X) 1.100 300 NM March 10x60x56
7. Ryszard Srokosz 95 (2X) 0.791 lufy.com.pl 338LM Nightforce
8. Andrzej Blok 95 0.963 JC 300 Norma Magnum Nightforce
9. Paweł Świtała 95 1.134 RPR .338 NF ATACR
10. Wiesław Wyroba 94 (1X) 0.837 338LM S&B
11. Piotr Królikowski 93 (3X) 1.249 AXMC 338 LM NF ATACR 5-25×56
12. Sławomir Kopyś 93 (1X) 1.409 300 PRC Lufypl March
13. Sławomir Huczała 90 (1X) 1.352 lufy.pl 338 LapM NF
14. Sławomir Kowalewski 84 (1X) 1.444 Cadex 338 Lap. NF
15. Piotr Dauksza 84 1.478 Accuracy International AXMC 338LM March Genesis 6-60×56 FFP
16. Marcin Ziółkowski 76 1.811 AX338 .338LM S&B 5-45
17. Emil Leszczyński 14 Savage 110 Elite Precision 300PRC NF
Dystans 600 m – klasa Semi-Auto
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Wynik Skupienie
[MOA]
Broń Luneta

1. Marek Pyka 91 (1X) 1.541 308w Nf
2. Tomasz Jastrzabek 88 1.112 Custom 308 S&B
3. Błażej Domański 87 (2X) 1.925 Stag Varminter Delta Stryker HD
4. Artur Kamiński 87 1.587 JP 308 JP 308
5. Michał Wodnicki 66 1.960 Stag 3gun elite 223rem Delta Stryker 4.5-30
6. Emil Leszczyński 62 HK MR 308 NF
7. Roman Kurdziel 53 DD308W NF
7. Mirosław Małek 53 HK MR308 NF
9. Marek Rydz 47 .223 Delta Stryker
Dystans 600 m – klasa Semi-AutoOpen
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Wynik Skupienie
[MOA]
Broń Luneta

1. Błażej Domański 98 (4X) 1.037 Lancer L30 Delta Stryker HD
2. Marek Pyka 94 (2X) 1.472 6.5cr DO
3. Dariusz Grzybowski 92 (2X) 1.593 Custom 6.5 Delta Stryker
4. Michał Śledzik 92 1.977 Lancer 6.5 creedmor Delta
5. Adam Sztybór 91 (2X) 1.014 6,5 NF
6. Michał Wodnicki 90 (1X) 1.152 DB 6,5CM Delta Stryker 5-50
7. Iwona Wysokińska 89 (2X) 1.312 6,5SLR march
8. Sylwiusz Bajraszewski 86 (1X) 1.673 Janczewski Custom DB 10 Creedmoor 6 March
9. Ryszard Srokosz 86 1.381 Lancer 6.5CM Lancer 6.5CM
10. Paweł Konecki 86 1.845 JP 6.5 CRM March 10-60
11. Igor Stefanowski 83 1.106 6,5 CM JP NF Comp
12. Tomasz Jastrząbek 77 (1X) 1.960 Lancer 6.5 S&B
13. Michał Kolańczyk 75 1.684 STAG 6.5 CM Vortex
14. Dariusz Dziamski 72 1.725 Savage 6,5 NF
Dystans 600 m – klasa Sniper
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Wynik Skupienie
[MOA]
Broń Luneta

1. Jerzy Rozlucki 97 (1X) 0.768 TRG .308 NF
2. Konrad Włodarczyk 97 (1X) 0.894 Terasjanne 308 Terasjanne 308
3. Jan Sykora 95 (1X) 0.785 Piroarms 308W NFcomp
4. Michał Wójcik 95 (1X) 1.014 Savage 12 F/TR 308.w NF Compettion
5. Jerzy Przepiórski 92 (2X) 1.014 Sabatti 308 Win NC
6. Adam Sztybór 92 (2X) 1.306 NC RADO NF
7. Michał Kolańczyk 91 (1X) 1.576 Sabatti 308 S-B
8. Marek Fulbiszewski 90 0.945 Terasjanne 308 WIN NF
9. Robert Suchecki 90 1.077 Terasjanne 308win NF
10. Mirosław Małek 89 (1X) 0.905 Haenel RS8 308Win NF
11. Marek Rydz 89 (1X) 0.934 .308 Delta Stryker
12. Jacek Frejtag 89 (1X) 1.364 STR Sport .308 Delta Stryker HD
13. Piotr Suchecki 88 (1X) 1.392 Terasjanne 308 win NF
14. Bogdan Raczyński 88 0.894 CZ 555 308W NF
15. Stanisław Karpiński 88 1.169 Lufy.com.pl 308 Win NF Comp. 12-50×55
16. Sylwester Waśkiewicz 87 1.066 SabattiTactical EVO 0.308 MARCH 10-60
17. Michał Śledzik 87 1.289 Dolphin 308W NightForce Competition
18. Andrzej Blok 87 1.432 Sabatti STR Sport 308 Win NF NXS
19. Andrzej Srokosz 87 1.467 Savage 12 FTR .308 Win Delta Stryker 5-50
20. Mariusz Żydziak 86 (2X) 1.192 Sabatti EVO .308 Win SIII 10-50×60
21. Bartosz Blum 86 1.690 Sabatti STR Sport .308 Delta 5 50 56
22. Piotr Sumiński 86 1.770 Tikka t3x 308 win Delta stryker hd
23. Sławomir Mlicki 85 0.699 Sabatti 308Win Vortex
24. Piotr Królikowski 83 1.295 SSG 08 308 WIN NF Competition
25. Jerzy Krywult 83 1.346 NC Rado .308 win. NF 15-55×52
26. Sławomir Kopyś 83 1.484 Sabatti 308WIN Khales
27. Aleksandra Borowska 81 1.260 Sabatti Vortex GE
28. Stanisław Greszta 80 0.865 Bergara KRG 308win Lejca 5-30-56
29. Robert Żabicki 78 1.283 Sabatti .308 NF Competition 15-55
30. Grzegorz Gładyszewski 78 2.040 Sabatti 308 Win Vortex GE 15-60×52
31. Michał Oleksiuk 77 (1X) SabattinTactical EVO 0.308 MARCH 10-60
32. Marcin Mnich 76 1.054 Savage 12 F/TR Delta Stryker HD
33. Przemysław Krzywodajć 75 0.710 Sako 308win Vortex 5-25
34. Dariusz Grzybowski 70 2.355 Savage 110 Elite Nightforce
35. Piotr Kies 69 1.129 DCR .308 Vortex
36. Grzegorz Bieniasz 60 Winchester M70 .308 Sightron SIII 10-50×60
37. Filip Jan Drozdowski 42 CZ 557 .308 Win Vortex GE
Dystans 600 m – klasa SniperOpen
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Wynik Skupienie
[MOA]
Broń Luneta

1. Ireneusz Woszczek 97 (3X) 0.859 284 WIN NF 15-55
2. Bogdan Raczyński 97 (1X) 0.894 RADO 6 mm NF
3. Jerzy Rozlucki 96 (2X) 0.607 Victrix .284 Victrix .284
4. Bartosz Bacia 96 (2X) 0.985 tbc tbc
5. Robert Żabicki 95 (3X) 1.054 Sabatti 6,5×47 Lapua Vortex
6. Paweł Świtała 94 (2X) 1.123 Sabatti 6.5 CM NF
7. Jacek Dorszewicz 94 (1X) 1.049 Terasjanne 6 Dasher March
8. Piotr Suchecki 93 (3X) 0.825 Terasjanne 6,5x47L Khales 1050
9. Robert Suchecki 93 (3X) 2.000 DCR 284 win NF
10. Karol Henger 93 (2X) 0.980 284 March
11. Jan Sykora 92 (1X) 1.094 Dolphin 6.5cm March
12. Adam Dadaczyński 91 0.819 Dolphin 338 L.M S&B PM II
13. Andrzej Srokosz 91 1.037 Savage 110 EP 6.5 Creedmoor NF Competition
14. Marcin Ziółkowski 89 (1X) 2.137 AX338 .338LM S&B 5-45
15. Konrad Włodarczyk 89 0.665 lufy.com.pl RAPTOR 12 NF
16. Magdalena Jankowiak 87 (4X) Terasjanne 284 Delta 5-50
17. Luděk Horák 87 0.733 SMH 6XC NXS
18. Piotr Wilkowski 87 0.974 284 Terasjanne March 5-40
19. Emil Leszczyński 87 1.501 Sabatti STR Sport 6.5 Creed NF
20. Agata Kaczyńska 86 (1X) 1.209 JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore Nightforce Competition 15-55×52
21. Bronisław Malanowski 86 0.481 custom lufy.pl 284.win delta striker 5-50×56
22. Mirosław Małek 86 0.636 AIAX NF
23. Agnieszka Mituniewicz 86 0.922 NC Rado Delta
24. Szymon Brzyski 86 1.197 6.5 Creedmoor March 10×60
25. Ryszard Srokosz 85 (1X) 1.404 lufy.com.pl 338LM Nightforce
26. Stanisław Karpiński 84 0.802 NC Rado/Lufy.com.pl 300 WSM NF Comp. 12-50×55
27. Joanna Wilkowska 83 0.980 Terasjanne 284 March 5-40
28. Sławomir Kopyś 83 1.060 Lufy.pl March
29. Janusz Stępniewski 81 (1X) 1.352 CARL GUSTAW 6,5×55 8-32×56 NF
30. Ewa Wachowicz 77 1.260 JP 6,5 Creed NF
31. Mariusz Blum 76 0.722 Terasjanne 284 Delta 5-50
32. Marcin Woszczak 75 1.736 JC Wozzy 6,5 CM NF
33. Mateusz Kieda 66 0.865 Kelbly 308 Vortex
34. Bartosz Wilk 65 0.877 NC Rado 284 NF competition 15-55
35. Maciej Dobrzyński 60 custom 284 5×56 March
36. Piotr Królikowski 50 STR 200 6,5×55 NF NX8
Dystans 600 m – klasa F/TR
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Wynik Skupienie
[MOA]
Broń Luneta

1. Jan Sykora 98 0.716 Piroarms 308W NFcomp
2. Sławomir Mlicki 97 (4X) 1.352 308W Vortex
3. Robert Suchecki 96 (6X) 0.791 Terasjanne 308 win NF
4. Olegas Mockevicius 96 (2X) 1.260 Dolphin BAT3L F-TR CUSTOM .308 WIN Deon March HM 10-60X56
5. Piotr Suchecki 96 (1X) 1.129 Terasjanne 308 win NF
6. Jerzy Rozlucki 95 (3X) 0.762 TRG .308 NF
7. Stanisław Karpiński 95 (2X) 1.014 Lufy.com.pl 308 Win NF Comp. 12-50×55
8. Dariusz Dziamski 94 1.049 Savage FTR 308 win Vortex GE 15-60×52
9. Andrzej Srokosz 93 (3X) 1.621 Savage 12 FTR .308 Win Delta Stryker 5-50
10. Mariusz Żydziak 93 (2X) 0.991 Sabatti EVO .308 Win SIII 10-50×60
11. Aleksandra Borowska 93 (1X) 1.106 Sabatti NF
12. Michał Śledzik 93 (1X) 1.129 Dolphin 308W NightForce Competition
13. Marek Fulbiszewski 92 (2X) 1.283 Terasjanne 308WIN NF Competition
14. Andrzej Blok 92 (2X) 1.289 Sabatti STR Sport 308 Win NF NXS
15. Jan Kita 92 (1X) 0.710 Savage 308w Vortex GE
16. Agnieszka Mituniewicz 92 (1X) 1.175 Lufy.pl Delta
17. Grzegorz Gładyszewski 92 1.008 Sabatti 308 Win Vortex GE 15-60×52
18. Robert Żabicki 92 1.295 Sabatti .308 NF Competition 15-55
19. Sylwiusz Bajraszewski 91 (1X) 0.997 Borden Custom .308 Win March
20. Sławomir Paszowski 91 (1X) 1.581 Tikka T3X .308 Win March 10-60/56
21. Robert Hordyński 90 (2X) 1.450 Sabatti 308 Win Sightron
22. Konrad Półtorak 90 (2X) 1.736 308 Stryker 50x
23. Filip Jan Drozdowski 90 (1X) 1.272 CZ 557 .308 Win Vortex GE
24. Marek Papros 90 1.049 Savage f/tr .308 15×55
25. Jan Małek 88 1.175 CZ750 .308 Win VORTEX 15-60×52
26. Jacek Frejtag 87 (1X) 1.404 STR Sport .308 Delta Stryker HD
27. Wieńczysław Szwed 87 (1X) 1.759 308W Stryker
28. Jerzy Przepiórski 87 1.163 Sabatti NC
29. Roman Kurdziel 86 1.690 Victrix 308W NF
30. Michał Wójcik 85 1.243 Savage 12 F/TR 308.w NF Competition
31. Konrad Włodarczyk 83 0.968 Terasjanne 308 NF
32. Bogdan Raczyński 83 0.991 CZ 555 308 W NF
33. Bartosz Blum 83 2.091 Sabatti STR Sport .308 Delta 5 50 56
34. Łukasz Żychiewicz 82 (2X) 1.192 Savage F/TR .308 Win Vortex Golden Eagle
35. Piotr Sumiński 81 (1X) 1.748 Tikka t3x 308 win Delta stryker hd
36. Aleksander Poklewski-Koziełł 80 (2X) 2.275 Savage 10FCP 308win NF ATACR 7-35X56
37. Mariusz Wójcik 80 1.679 Savage 308 Nightforce Competition
38. Jakub Wyroba 80 1.868 NC RADO 308 WIN NF
39. Katarzyna Wyroba 80 2.401 Savage 12FTR 308 WIN Kahles
40. Stanisław Greszta 75 1.192 Bergara Krg 308 win Leica 5_30_56
41. Jacek Dorszewicz 74 Steyr 308 March
42. Marcin Stajniak 69 1.507 Savage 12 F/TR Delta Stryker HD
PK. Michał Szczyrek 96 (2X) 1.049 Tikka .223 Delta Stryker 5-50
Dystans 600 m – klasa Open
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Wynik Skupienie
[MOA]
Broń Luneta

1. Dariusz Dziamski 99 (7X) 0.819 Savage 12 6BR Vortex Golden Eagle
2. Michał Szczyrek 99 (1X) 0.533 Sabatti TLD Delta Stryker 5-50
3. Bartosz Wilk 98 (1X) 0.779 NC Rado 284 NF competition 15-55
4. Karol Henger 97 (4X) 0.647 284 March
5. Iwona Wysokińska 97 (2X) 0.911 NC RADO march
6. Krystian Janczewski 97 (2X) 0.997 KJ NF
7. Sylwiusz Bajraszewski 96 (4X) 0.888 Savage F-class 6 mm March
8. Bronisław Malanowski 96 (3X) 0.882 custom lufy.pl 284.win delta striker 5-50×56
9. Andrzej Srokosz 96 (3X) 0.917 Savage 110 EP 6.5 Creedmoor NF Competition
10. Piotr Wilkowski 96 (2X) 0.991 Terasjanne 284 6x47L March 5-40
11. Adam Sobczak 96 (1X) 0.745 284 custom march
12. Jerzy Rozlucki 96 (1X) 0.854 Victrix .284 NF
13. Mariusz Blum 96 0.647 Terasjanne .308 Win Delta 5-50
14. Bogdan Raczyński 96 0.974 RADO 6 mm NF
15. Agnieszka Frączek 95 (2X) 0.796 Bernard 6BR NF
16. Joanna Wilkowska 95 (1X) 0.900 Terasjanne 6×47 March 5-40
17. Piotr Królikowski 95 (1X) 0.945 NC Rado 6,5×47 NF Competition
18. Marcin Woszczak 95 1.037 JC Wozzy 6,5CM NF
19. Andrzej Blok 95 1.060 NC-RADO 6.5×47 NF Competition
20. Agnieszka Mituniewicz 95 1.106 Lufy.pl Delta Optical
21. Libor Havliš 94 (2X) 0.573 KELBLY 7 SAUM Competition 15-55×52
22. Petr Novák 94 (1X) 0.533 Kelbly, 6,5/47 Nightforce
23. Robert Suchecki 94 (1X) 0.882 DCR 284 win NF
24. Magdalena Jankowiak 94 (1X) 1.049 Terasjanne .284 Delta 5-50
25. Luděk Horák 94 (1X) 1.192 SMH 6XC NXS
26. Stanisław Karpiński 93 (2X) 0.934 NC Rado/Lufy.com.pl 300 WSM NF Comp. 12-50×55
27. Ireneusz Woszczek 93 (1X) 1.089 284 WIN NF 15-55
28. Agata Kaczyńska 93 (1X) 3.529 JC Rem 700 kal. 6.5 Creedmore Nightforce Competition 15-55×52
29. Szymon Brzyski 93 1.049 Repetier 284 WIN March 10X60x56
30. Jacek Dorszewicz 92 (1X) 0.900 Terasjanne 6 Dasher March
31. Jarosław Dybał 92 (1X) 1.283 Bernard 6BR NF
32. Roman Kurdziel 91 (1X) 1.106 NCRado284W NC
33. Igor Stefanowski 91 1.014 NC Rado Nightforce Competition
34. Jan Sykora 90 (2X) 0.710 Dolphin 6.5cm March
35. Janusz Stępniewski 90 (2X) 1.558 CARL GUSTAW 6,5×55 8-32×56 NF
36. Emil Leszczyński 89 (1X) 1.490 Sabatti STR Sport 6.5 Creed NF
37. Michał Harenża 89 1.358 6,5 NF
38. Paweł Konecki 88 (2X) 1.260 Keppeler 7 RSAUM March 10-60
39. Paweł Połczyński 83 0.602 Kelby Panda 284 delta optical stryker 5-50×56
40. Mirosław Radecki 79 1.971 CG 6.5X55 V 15X50X52
41. Piotr Suchecki 77 0.945 Terasjanne 6,5x47L Khales 1050
42. Sławomir Kopyś 73 0.825 Sabatti NF
43. Łukasz Iwanowicz 69 StraTikka .308 Delta
Dystans 600 m – klasa Magnum
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Wynik Skupienie
[MOA]
Broń Luneta

1. Adam Dadaczyński 98 (1X) 0.991 Dolphin 338 L.M S&B PM II
2. Mirosław Małek 96 (1X) 1.123 ASH Walkure 300NM NF
3. Ryszard Srokosz 95 (5X) 0.877 lufy.com.pl 338LM Nightforce
4. Jan Małek 94 (1X) 1.117 SAKO TRG .338 Lapua Magnum NIGFTFORCE 15-55X52
5. Sławomir Kowalewski 94 1.163 Cadex 338 Lap. NF
6. Piotr Chodzeń 93 (2X) 0.670 Dolphin 300WSM March 10×60
7. Andrzej Blok 93 1.163 JC 300 Norma Magnum Nightforce
8. Sebastian Szymański 92 0.859 Lufy.com.pl 300WSM Delta Stryker HD 5-50
9. Sławomir Huczała 91 (1X) 1.106 lufy.pl 338 LapM NF
10. Piotr Królikowski 89 (2X) 1.094 AXMC 338 LM NF ATACR 5-25×56
11. Paweł Świtała 88 (1X) 1.209 RPR .338 NF ATACR
12. Sławomir Kopyś 87 (1X) 1.862 300 PRC Lufypl March
13. Szymon Brzyski 86 (1X) 2.200 300 NM March 10x60x56
14. Marcin Ziółkowski 86 1.599 AX338 .338LM S&B 5-45
15. Piotr Dauksza 83 1.862 Accuracy International AXMC 338LM March Genesis 6-60×56 FFP
16. Wiesław Wyroba 81 1.748 338LM S&B
17. Emil Leszczyński 32 Savage 110 Elite Precision 300PRC NF
Dystans 800 m – klasa Semi-Auto
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Wynik Skupienie
[MOA]
Broń Luneta

1. Błażej Domański 92 (1X) 1.590 Stag Varminter Delta Stryker HD
2. Marek Rydz 87 1.861 .223 Delta Stryker
3. Tomasz Jastrzabek 85 1.117 Custom 308 S&B
4. Marek Pyka 84 1.414 308w Nf
5. Artur Kamiński 83 (1X) 2.544 JP 308 JP 308
6. Roman Kurdziel 67 DD308W NF
7. Emil Leszczyński 63 (1X) HK MR 308 NF
8. Mirosław Małek 54 HK MR308 NF
9. Michał Wodnicki 38 Stag 3gun elite 223rem Delta Stryker 4.5-30
10. Dariusz Dziamski 10 Anderson AM-10 308 win Vortex Golden Eagle HD 15-60×52
Dystans 800 m – klasa Semi-AutoOpen
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Wynik Skupienie
[MOA]
Broń Luneta

1. Błażej Domański 95 1.027 Lancer L30 Delta Stryker HD
2. Adam Sztybór 93 1.104 6,5 NF
3. Michał Wodnicki 91 1.663 DB 6,5CM Delta Stryker 5-50
4. Iwona Wysokińska 90 1.414 6,5SLR march
5. Ryszard Srokosz 87 (1X) 2.063 Lancer 6.5CM Lancer 6.5CM
6. Dariusz Grzybowski 85 (1X) 1.461 Custom 6.5 Delta Stryker
7. Sylwiusz Bajraszewski 81 (1X) 2.595 Janczewski Custom DB 10 Creedmoor 6 March
8. Dariusz Dziamski 79 (1X) 1.478 Savage 6,5 NF
9. Igor Stefanowski 76 1.177 6,5 CM JP NF Comp
10. Tomasz Jastrząbek 76 1.551 Lancer 6.5 S&B
11. Michał Kolańczyk 72 1.414 STAG 6.5 CM Vortex
12. Michał Śledzik 70 2.149 Lancer 6.5 creedmor Delta
13. Marek Pyka 66 2.084 6.5cr DO
14. Paweł Konecki 64 JP 6.5 CRM March 10-60
Dystans 800 m – klasa Sniper
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Wynik Skupienie
[MOA]
Broń Luneta

1. Konrad Włodarczyk 98 (1X) 0.627 Terasjanne 308 Terasjanne 308
2. Marek Fulbiszewski 94 (1X) 0.851 Terasjanne 308 WIN NF
3. Piotr Suchecki 93 (1X) 0.593 Terasjanne 308 win NF
4. Jan Sykora 93 (1X) 0.898 Piroarms 308W NFcomp
5. Adam Sztybór 90 0.580 NC RADO NF
6. Bogdan Raczyński 90 1.276 CZ 555 308W NF
7. Piotr Sumiński 89 (1X) 1.405 Tikka t3x 308 win Delta stryker hd
8. Robert Suchecki 88 (1X) 1.276 Terasjanne 308win NF
9. Jerzy Rozlucki 88 0.683 TRG .308 NF
10. Robert Żabicki 88 0.868 Sabatti .308 NF Competition 15-55
11. Sławomir Mlicki 88 1.401 Sabatti 308Win Vortex
12. Stanisław Karpiński 86 1.414 Lufy.com.pl 308 Win NF Comp. 12-50×55
13. Michał Oleksiuk 86 1.564 SabattinTactical EVO 0.308 MARCH 10-60
14. Mirosław Małek 85 1.066 Haenel RS8 308Win NF
15. Piotr Kies 84 1.495 DCR .308 Vortex
16. Andrzej Blok 84 1.960 Sabatti STR Sport 308 Win NF NXS
17. Andrzej Srokosz 83 1.233 Savage 12 FTR .308 Win Delta Stryker 5-50
18. Stanisław Greszta 82 2.204 Bergara KRG 308win Lejca 5-30-56
19. Michał Wójcik 82 2.720 Savage 12 F/TR 308.w NF Compettion
20. Michał Kolańczyk 82 Sabatti 308 S-B
21. Sławomir Kopyś 80 1.861 Sabatti 308WIN Khales
22. Jerzy Krywult 79 1.070 NC Rado .308 win. NF 15-55×52
23. Piotr Królikowski 79 1.319 SSG 08 308 WIN NF Competition
24. Aleksandra Borowska 78 2.204 Sabatti Vortex GE
25. Michał Śledzik 77 0.804 Dolphin 308W NightForce Competition
26. Grzegorz Bieniasz 76 2.118 Winchester M70 .308 Sightron SIII 10-50×60
27. Przemysław Krzywodajć 75 1.869 Sako 308win Vortex 5-25
28. Dariusz Grzybowski 74 2.007 Savage 110 Elite Nightforce
29. Sylwester Waśkiewicz 73 1.371 SabattiTactical EVO 0.308 MARCH 10-60
30. Jacek Frejtag 72 2.591 STR Sport .308 Delta Stryker HD
31. Marek Rydz 70 1.745 .308 Delta Stryker
32. Jerzy Przepiórski 70 2.131 Sabatti 308 Win NC
33. Grzegorz Gładyszewski 70 3.206 Sabatti 308 Win Vortex GE 15-60×52
34. Filip Jan Drozdowski 69 CZ 557 .308 Win Vortex GE
34. Mariusz Żydziak 69 Sabatti EVO .308 Win SIII 10-50×60
36. Bartosz Blum 62 Sabatti STR Sport .308 Delta 5 50 56
37. Marcin Mnich 60 Savage 12 F/TR Delta Stryker HD
Dystans 800 m – klasa SniperOpen
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Wynik Skupienie
[MOA]
Broń Luneta

1. Andrzej Srokosz 97 (3X) 1.049 Savage 110 EP 6.5 Creedmoor NF Competition
2. Adam Dadaczyński 96 (3X) 1.143 Dolphin 338 L.M S&B PM II
3. Agnieszka Mituniewicz 96 (2X) 0.980 NC Rado Delta
4. Luděk Horák 95 (2X) 0.731 SMH 6XC NXS
5. Ireneusz Woszczek 94 (3X) 1.418 284 WIN NF 15-55
6. Karol Henger 94 0.645 284 March
7. Bronisław Malanowski 93 (1X) 0.920 custom lufy.pl 284.win delta striker 5-50×56
8. Jerzy Rozlucki 93 (1X) 1.001 Victrix .284 Victrix .284
9. Ryszard Srokosz 93 (1X) 1.409 lufy.com.pl 338LM Nightforce
10. Robert Suchecki 93 0.872 DCR 284 win NF
11. Piotr Suchecki 92 (2X) 0.997 Terasjanne 6,5x47L Khales 1050
12. Joanna Wilkowska 92 (1X) 1.276 Terasjanne 284 March 5-40
13. Jan Sykora 91 1.616 Dolphin 6.5cm March
14. Emil Leszczyński 91 1.654 Sabatti STR Sport 6.5 Creed NF
15. Ewa Wachowicz 89 1.513 JP 6,5 Creed NF
16. Konrad Włodarczyk 88 0.786 lufy.com.pl RAPTOR 12 NF
17. Agata Kaczyńska 88 1.006 JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore Nightforce Competition 15-55×52
18. Piotr Wilkowski 88 1.152 284 Terasjanne March 5-40
19. Sławomir Kopyś 86 1.972 Lufy.pl March
20. Stanisław Karpiński 83 0.920 NC Rado/Lufy.com.pl 300 WSM NF Comp. 12-50×55
21. Robert Żabicki 83 1.225 Sabatti 6,5×47 Lapua Vortex
22. Mirosław Małek 81 1.268 AIAX NF
23. Szymon Brzyski 79 1.117 6.5 Creedmoor March 10×60
24. Maciej Dobrzyński 79 2.617 custom 284 5×56 March
25. Mariusz Blum 78 0.945 Terasjanne 284 Delta 5-50
26. Marcin Woszczak 77 1.203 JC Wozzy 6,5 CM NF
27. Jacek Dorszewicz 77 1.878 Terasjanne 6 Dasher March
28. Bogdan Raczyński 76 (1X) 0.993 RADO 6 mm NF
29. Janusz Stępniewski 73 0.937 CARL GUSTAW 6,5×55 8-32×56 NF
30. Paweł Świtała 72 (1X) Sabatti 6.5 CM NF
31. Marcin Ziółkowski 72 1.964 AX338 .338LM S&B 5-45
32. Piotr Królikowski 72 2.136 STR 200 6,5×55 NF NX8
33. Magdalena Jankowiak 72 Terasjanne 284 Delta 5-50
34. Bartosz Wilk 69 1.208 NC Rado 284 NF competition 15-55
35. Mateusz Kieda 67 1.160 Kelbly 308 Vortex
36. Bartosz Bacia 26 tbc tbc
Dystans 800 m – klasa F/TR
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Wynik Skupienie
[MOA]
Broń Luneta

1. Olegas Mockevicius 97 (3X) 0.795 Dolphin BAT3L F-TR CUSTOM .308 WIN Deon March HM 10-60X56
2. Jan Sykora 96 (5X) 1.066 Piroarms 308W NFcomp
3. Konrad Włodarczyk 94 (2X) 0.726 Terasjanne 308 NF
4. Marek Papros 94 (2X) 1.452 Savage f/tr .308 15×55
5. Michał Śledzik 94 (1X) 1.440 Dolphin 308W NightForce Competition
6. Marek Fulbiszewski 94 1.100 Terasjanne 308WIN NF Competition
7. Robert Suchecki 93 (3X) 1.319 Terasjanne 308 win NF
8. Jan Małek 93 (2X) 1.066 CZ750 .308 Win VORTEX 15-60×52
9. Mariusz Wójcik 93 1.689 Savage 308 Nightforce Competition
10. Roman Kurdziel 92 (3X) 1.392 Victrix 308W NF
11. Bogdan Raczyński 92 1.281 CZ 555 308 W NF
12. Sławomir Mlicki 91 1.242 308W Vortex
13. Stanisław Greszta 90 (2X) 1.616 Bergara Krg 308 win Leica 5_30_56
14. Piotr Sumiński 90 (1X) 0.804 Tikka t3x 308 win Delta stryker hd
15. Grzegorz Gładyszewski 90 (1X) 1.508 Sabatti 308 Win Vortex GE 15-60×52
16. Sylwiusz Bajraszewski 89 0.958 Borden Custom .308 Win March
17. Aleksandra Borowska 89 1.173 Sabatti NF
18. Wieńczysław Szwed 87 (1X) 2.385 308W Stryker
19. Katarzyna Wyroba 86 (2X) 1.659 Savage 12FTR 308 WIN Kahles
20. Robert Żabicki 86 (1X) 1.629 Sabatti .308 NF Competition 15-55
21. Jerzy Rozlucki 85 0.915 TRG .308 NF
22. Jacek Dorszewicz 85 1.044 Steyr 308 March
23. Andrzej Srokosz 85 1.070 Savage 12 FTR .308 Win Delta Stryker 5-50
24. Łukasz Żychiewicz 84 1.990 Savage F/TR .308 Win Vortex Golden Eagle
25. Jakub Wyroba 84 2.591 NC RADO 308 WIN NF
26. Michał Wójcik 83 (1X) 1.813 Savage 12 F/TR 308.w NF Competition
27. Andrzej Blok 83 0.924 Sabatti STR Sport 308 Win NF NXS
28. Piotr Suchecki 83 1.186 Terasjanne 308 win NF
29. Konrad Półtorak 83 1.556 308 Stryker 50x
30. Marcin Stajniak 82 0.649 Savage 12 F/TR Delta Stryker HD
31. Jacek Frejtag 82 1.474 STR Sport .308 Delta Stryker HD
32. Filip Jan Drozdowski 81 (1X) 1.487 CZ 557 .308 Win Vortex GE
33. Mariusz Żydziak 81 (1X) 1.663 Sabatti EVO .308 Win SIII 10-50×60
34. Jan Kita 80 1.195 Savage 308w Vortex GE
35. Robert Hordyński 80 1.745 Sabatti 308 Win Sightron
36. Dariusz Dziamski 78 1.534 Savage FTR 308 win Vortex GE 15-60×52
37. Jerzy Przepiórski 76 1.281 Sabatti NC
38. Bartosz Blum 74 2.849 Sabatti STR Sport .308 Delta 5 50 56
39. Aleksander Poklewski-Koziełł 72 (1X) 1.637 Savage 10FCP 308win NF ATACR 7-35X56
40. Agnieszka Mituniewicz 67 Lufy.pl Delta
41. Sławomir Paszowski 64 1.633 Tikka T3X .308 Win March 10-60/56
42. Stanisław Karpiński 42 Lufy.com.pl 308 Win NF Comp. 12-50×55
PK. Michał Szczyrek 92 (1X) 0.958 Tikka .223 Delta Stryker 5-50
Dystans 800 m – klasa Open
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Wynik Skupienie
[MOA]
Broń Luneta

1. Jerzy Rozlucki 100 (3X) 0.614 Victrix .284 NF
2. Paweł Połczyński 99 (2X) 0.675 Kelby Panda 284 delta optical stryker 5-50×56
3. Libor Havliš 98 (5X) 0.529 KELBLY 7 SAUM Competition 15-55×52
4. Michał Szczyrek 98 (1X) 0.752 Sabatti TLD Delta Stryker 5-50
5. Robert Suchecki 98 (1X) 0.808 DCR 284 win NF
6. Piotr Królikowski 97 (3X) 0.735 NC Rado 6,5×47 NF Competition
7. Andrzej Blok 96 (3X) 0.662 NC-RADO 6.5×47 NF Competition
8. Roman Kurdziel 96 (2X) 1.057 NCRado284W NC
9. Krystian Janczewski 96 (2X) 1.208 KJ NF
10. Paweł Konecki 95 (3X) 1.186 Keppeler 7 RSAUM March 10-60
11. Luděk Horák 95 (2X) 1.332 SMH 6XC NXS
12. Bronisław Malanowski 95 (1X) 1.018 custom lufy.pl 284.win delta striker 5-50×56
13. Agnieszka Frączek 95 (1X) 1.117 Bernard 6BR NF
14. Stanisław Karpiński 95 1.061 NC Rado/Lufy.com.pl 300 WSM NF Comp. 12-50×55
15. Andrzej Srokosz 94 (2X) 1.289 Savage 110 EP 6.5 Creedmoor NF Competition
16. Piotr Wilkowski 94 (1X) 0.769 Terasjanne 284 6x47L March 5-40
17. Sylwiusz Bajraszewski 94 (1X) 0.872 Savage F-class 6 mm March
18. Joanna Wilkowska 94 1.049 Terasjanne 6×47 March 5-40
19. Sławomir Kopyś 94 1.238 Sabatti NF
20. Jacek Dorszewicz 93 (2X) 0.907 Terasjanne 6 Dasher March
21. Szymon Brzyski 93 (1X) 1.195 Repetier 284 WIN March 10X60x56
22. Bogdan Raczyński 93 0.928 RADO 6 mm NF
23. Emil Leszczyński 93 1.547 Sabatti STR Sport 6.5 Creed NF
24. Iwona Wysokińska 92 (2X) 1.061 NC RADO march
25. Petr Novák 92 (2X) 1.087 Kelbly, 6,5/47 Nightforce
26. Dariusz Dziamski 92 (1X) 1.345 Savage 12 6BR Vortex Golden Eagle
27. Piotr Suchecki 92 0.722 Terasjanne 6,5x47L Khales 1050
28. Igor Stefanowski 91 (1X) 1.160 NC Rado Nightforce Competition
29. Mariusz Blum 91 0.980 Terasjanne .308 Win Delta 5-50
30. Ireneusz Woszczek 91 1.216 284 WIN NF 15-55
31. Agnieszka Mituniewicz 91 1.388 Lufy.pl Delta Optical
32. Karol Henger 90 (1X) 0.937 284 March
33. Jan Sykora 89 (1X) 1.448 Dolphin 6.5cm March
34. Magdalena Jankowiak 89 (1X) 2.050 Terasjanne .284 Delta 5-50
35. Jarosław Dybał 88 0.816 Bernard 6BR NF
36. Michał Harenża 88 1.354 6,5 NF
37. Janusz Stępniewski 87 (1X) 0.765 CARL GUSTAW 6,5×55 8-32×56 NF
38. Agata Kaczyńska 86 1.388 JC Rem 700 kal. 6.5 Creedmore Nightforce Competition 15-55×52
39. Adam Sobczak 84 0.980 284 custom march
40. Marcin Woszczak 84 1.001 JC Wozzy 6,5CM NF
41. Bartosz Wilk 84 1.474 NC Rado 284 NF competition 15-55
42. Mirosław Radecki 57 CG 6.5X55 V 15X50X52
43. Łukasz Iwanowicz 51 StraTikka .308 Delta
Dystans 800 m – klasa Magnum
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Wynik Skupienie
[MOA]
Broń Luneta

1. Adam Dadaczyński 98 (3X) 1.379 Dolphin 338 L.M S&B PM II
2. Mirosław Małek 97 (1X) 0.559 ASH Walkure 300NM NF
3. Piotr Chodzeń 97 (1X) 0.958 Dolphin 300WSM March 10×60
4. Andrzej Blok 96 (1X) 1.001 JC 300 Norma Magnum Nightforce
5. Sebastian Szymański 95 (1X) 1.057 Lufy.com.pl 300WSM Delta Stryker HD 5-50
6. Marcin Ziółkowski 95 1.203 AX338 .338LM S&B 5-45
7. Ryszard Srokosz 94 (1X) 1.358 lufy.com.pl 338LM Nightforce
8. Wiesław Wyroba 93 (2X) 1.427 338LM S&B
9. Sławomir Kopyś 93 (1X) 1.517 300 PRC Lufypl March
10. Paweł Świtała 91 1.293 RPR .338 NF ATACR
11. Jan Małek 89 (1X) 1.328 SAKO TRG .338 Lapua Magnum NIGFTFORCE 15-55X52
12. Piotr Królikowski 86 0.829 AXMC 338 LM NF ATACR 5-25×56
13. Sławomir Huczała 83 (1X) 1.066 lufy.pl 338 LapM NF
14. Piotr Dauksza 79 2.041 Accuracy International AXMC 338LM March Genesis 6-60×56 FFP
15. Sławomir Kowalewski 78 1.775 Cadex 338 Lap. NF
16. Szymon Brzyski 77 1.087 300 NM March 10x60x56
17. Emil Leszczyński 31 Savage 110 Elite Precision 300PRC NF
Klasyfikacja trójboju w klasie Semi-Auto
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Broń 300 m 600 m 800 m Średnie
skupienie
[MOA]
RAZEM

1. Błażej Domański Stag Varminter 92 (2X) 87 (2X) 92 (1X) 1.481 271 (5X)
2. Marek Pyka 308w 92 (3X) 91 (1X) 84 1.363 267 (4X)
3. Tomasz Jastrzabek Custom 308 93 (3X) 88 85 1.114 266 (3X)
4. Artur Kamiński JP 308 95 (3X) 87 83 (1X) 1.740 265 (4X)
5. Emil Leszczyński HK MR 308 92 (1X) 62 63 (1X) 217 (2X)
6. Marek Rydz .223 77 47 87 211
7. Roman Kurdziel DD308W 83 (1X) 53 67 203 (1X)
8. Michał Wodnicki Stag 3gun elite 223rem 90 66 38 194
9. Mirosław Małek HK MR308 83 53 54 190
10. Dariusz Dziamski Anderson AM-10 308 win 10 10
Klasyfikacja trójboju w klasie Semi-AutoOpen
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Broń 300 m 600 m 800 m Średnie
skupienie
[MOA]
RAZEM

1. Błażej Domański Lancer L30 98 (2X) 98 (4X) 95 0.917 291 (6X)
2. Adam Sztybór 6,5 93 (1X) 91 (2X) 93 1.088 277 (3X)
3. Dariusz Grzybowski Custom 6.5 97 (5X) 92 (2X) 85 (1X) 1.339 274 (8X)
4. Michał Wodnicki DB 6,5CM 85 (1X) 90 (1X) 91 1.507 266 (2X)
5. Ryszard Srokosz Lancer 6.5CM 92 (1X) 86 87 (1X) 1.610 265 (2X)
6. Iwona Wysokińska 6,5SLR 80 89 (2X) 90 1.298 259 (2X)
7. Igor Stefanowski 6,5 CM JP 93 (3X) 83 76 1.311 252 (3X)
8. Sylwiusz Bajraszewski Janczewski Custom DB 10 Creedmoor 6 85 86 (1X) 81 (1X) 1.992 252 (2X)
9. Michał Śledzik Lancer 6.5 creedmor 90 (1X) 92 70 1.868 252 (1X)
10. Tomasz Jastrząbek Lancer 6.5 96 (4X) 77 (1X) 76 1.484 249 (5X)
11. Marek Pyka 6.5cr 89 (1X) 94 (2X) 66 1.556 249 (3X)
12. Michał Kolańczyk STAG 6.5 CM 89 75 72 1.426 236
13. Paweł Konecki JP 6.5 CRM 84 86 64 234
14. Dariusz Dziamski Savage 6,5 76 (1X) 72 79 (1X) 1.870 227 (2X)
Klasyfikacja trójboju w klasie Sniper
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Broń 300 m 600 m 800 m Średnie
skupienie
[MOA]
RAZEM

1. Konrad Włodarczyk Terasjanne 308 96 (2X) 97 (1X) 98 (1X) 0.862 291 (4X)
2. Adam Sztybór NC RADO 99 (2X) 92 (2X) 90 0.850 281 (4X)
3. Piotr Suchecki Terasjanne 308 win 98 (2X) 88 (1X) 93 (1X) 0.921 279 (4X)
4. Jerzy Rozlucki TRG .308 94 (2X) 97 (1X) 88 0.682 279 (3X)
5. Marek Fulbiszewski Terasjanne 308 WIN 95 (2X) 90 94 (1X) 0.858 279 (3X)
6. Jan Sykora Piroarms 308W 91 95 (1X) 93 (1X) 0.802 279 (2X)
7. Bogdan Raczyński CZ 555 308W 95 (3X) 88 90 1.067 273 (3X)
8. Mirosław Małek Haenel RS8 308Win 98 (2X) 89 (1X) 85 0.901 272 (3X)
9. Robert Suchecki Terasjanne 308win 93 (2X) 90 88 (1X) 1.113 271 (3X)
10. Michał Kolańczyk Sabatti 308 96 (2X) 91 (1X) 82 269 (3X)
11. Sławomir Mlicki Sabatti 308Win 96 (2X) 85 88 1.036 269 (2X)
12. Michał Wójcik Savage 12 F/TR 308.w 88 95 (1X) 82 1.734 265 (1X)
13. Piotr Sumiński Tikka t3x 308 win 89 (1X) 86 89 (1X) 1.406 264 (2X)
14. Stanisław Karpiński Lufy.com.pl 308 Win 89 88 86 1.052 263
15. Andrzej Blok Sabatti STR Sport 308 Win 88 87 84 1.478 259
16. Michał Oleksiuk SabattinTactical EVO 0.308 94 (1X) 77 (1X) 86 257 (2X)
17. Michał Śledzik Dolphin 308W 93 87 77 1.095 257
18. Piotr Królikowski SSG 08 308 WIN 95 83 79 1.154 257
19. Jerzy Krywult NC Rado .308 win. 94 (4X) 83 79 1.122 256 (4X)
20. Jerzy Przepiórski Sabatti 308 Win 94 (2X) 92 (2X) 70 1.342 256 (4X)
21. Sławomir Kopyś Sabatti 308WIN 92 (1X) 83 80 1.505 255 (1X)
22. Stanisław Greszta Bergara KRG 308win 92 (1X) 80 82 1.394 254 (1X)
23. Sylwester Waśkiewicz SabattiTactical EVO 0.308 93 (2X) 87 73 1.045 253 (2X)
24. Jacek Frejtag STR Sport .308 92 (1X) 89 (1X) 72 1.735 253 (2X)
25. Aleksandra Borowska Sabatti 92 81 78 1.449 251
26. Marek Rydz .308 91 (5X) 89 (1X) 70 1.325 250 (6X)
27. Robert Żabicki Sabatti .308 84 78 88 1.099 250
28. Piotr Kies DCR .308 95 (1X) 69 84 1.253 248 (1X)
29. Przemysław Krzywodajć Sako 308win 96 (2X) 75 75 1.215 246 (2X)
30. Grzegorz Gładyszewski Sabatti 308 Win 98 (2X) 78 70 2.039 246 (2X)
31. Mariusz Żydziak Sabatti EVO .308 Win 88 86 (2X) 69 243 (2X)
32. Andrzej Srokosz Savage 12 FTR .308 Win 72 87 83 242
33. Bartosz Blum Sabatti STR Sport .308 85 (2X) 86 62 233 (2X)
34. Marcin Mnich Savage 12 F/TR 79 76 60 215
35. Grzegorz Bieniasz Winchester M70 .308 76 (2X) 60 76 212 (2X)
36. Dariusz Grzybowski Savage 110 Elite 66 70 74 2.485 210
37. Filip Jan Drozdowski CZ 557 .308 Win 78 42 69 189
Klasyfikacja trójboju w klasie SniperOpen
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Broń 300 m 600 m 800 m Średnie
skupienie
[MOA]
RAZEM

1. Ireneusz Woszczek 284 WIN 97 (6X) 97 (3X) 94 (3X) 1.007 288 (12X)
2. Jerzy Rozlucki Victrix .284 98 (3X) 96 (2X) 93 (1X) 0.815 287 (6X)
3. Robert Suchecki DCR 284 win 100 (5X) 93 (3X) 93 1.083 286 (8X)
4. Adam Dadaczyński Dolphin 338 L.M 98 (1X) 91 96 (3X) 0.933 285 (4X)
5. Karol Henger 284 97 (4X) 93 (2X) 94 0.809 284 (6X)
6. Piotr Suchecki Terasjanne 6,5x47L 98 (5X) 93 (3X) 92 (2X) 0.821 283 (10X)
7. Andrzej Srokosz Savage 110 EP 6.5 Creedmoor 94 (1X) 91 97 (3X) 1.009 282 (4X)
8. Luděk Horák SMH 6XC 97 (3X) 87 95 (2X) 0.778 279 (5X)
9. Bronisław Malanowski custom lufy.pl 284.win 98 (2X) 86 93 (1X) 0.731 277 (3X)
10. Jan Sykora Dolphin 6.5cm 94 (1X) 92 (1X) 91 1.102 277 (2X)
11. Joanna Wilkowska Terasjanne 284 100 (4X) 83 92 (1X) 0.932 275 (5X)
12. Bogdan Raczyński RADO 6 mm 100 (6X) 97 (1X) 76 (1X) 0.717 273 (8X)
13. Konrad Włodarczyk lufy.com.pl RAPTOR 12 95 (4X) 89 88 0.785 272 (4X)
14. Ryszard Srokosz lufy.com.pl 338LM 93 (1X) 85 (1X) 93 (1X) 1.312 271 (3X)
15. Sławomir Kopyś Lufy.pl 98 (1X) 83 86 1.251 267 (1X)
16. Agnieszka Mituniewicz NC Rado 84 86 96 (2X) 0.848 266 (2X)
17. Mirosław Małek AIAX 98 (2X) 86 81 0.845 265 (2X)
18. Jacek Dorszewicz Terasjanne 6 Dasher 94 94 (1X) 77 1.251 265 (1X)
19. Szymon Brzyski 6.5 Creedmoor 98 (2X) 86 79 0.955 263 (2X)
20. Robert Żabicki Sabatti 6,5×47 Lapua 84 95 (3X) 83 1.000 262 (3X)
21. Piotr Wilkowski 284 Terasjanne 87 87 88 0.949 262
22. Emil Leszczyński Sabatti STR Sport 6.5 Creed 84 87 91 1.434 262
23. Stanisław Karpiński NC Rado/Lufy.com.pl 300 WSM 94 (1X) 84 83 0.807 261 (1X)
24. Paweł Świtała Sabatti 6.5 CM 93 (1X) 94 (2X) 72 (1X) 259 (4X)
25. Agata Kaczyńska JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore 78 86 (1X) 88 252 (1X)
26. Marcin Ziółkowski AX338 .338LM 89 (1X) 89 (1X) 72 1.776 250 (2X)
27. Janusz Stępniewski CARL GUSTAW 6,5×55 94 (2X) 81 (1X) 73 1.061 248 (3X)
28. Ewa Wachowicz JP 6,5 Creed 77 77 89 1.196 243
29. Magdalena Jankowiak Terasjanne 284 80 (1X) 87 (4X) 72 239 (5X)
30. Marcin Woszczak JC Wozzy 6,5 CM 84 75 77 1.182 236
31. Mateusz Kieda Kelbly 308 99 (5X) 66 67 0.916 232 (5X)
32. Bartosz Wilk NC Rado 284 97 (1X) 65 69 0.894 231 (1X)
33. Bartosz Bacia tbc 97 (1X) 96 (2X) 26 219 (3X)
34. Piotr Królikowski STR 200 6,5×55 97 (2X) 50 72 219 (2X)
35. Maciej Dobrzyński custom 284 78 60 79 217
36. Mariusz Blum Terasjanne 284 57 76 78 0.884 211
Klasyfikacja trójboju w klasie F/TR
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Broń 300 m 600 m 800 m Średnie
skupienie
[MOA]
RAZEM

1. Robert Suchecki Terasjanne 308 win 98 (1X) 96 (6X) 93 (3X) 0.967 287 (10X)
2. Jan Sykora Piroarms 308W 93 98 96 (5X) 0.995 287 (5X)
3. Sławomir Mlicki 308W 98 (6X) 97 (4X) 91 1.094 286 (10X)
4. Olegas Mockevicius Dolphin BAT3L F-TR CUSTOM .308 WIN 92 (1X) 96 (2X) 97 (3X) 1.086 285 (6X)
5. Marek Fulbiszewski Terasjanne 308WIN 98 (5X) 92 (2X) 94 0.962 284 (7X)
6. Michał Śledzik Dolphin 308W 97 (3X) 93 (1X) 94 (1X) 1.078 284 (5X)
7. Grzegorz Gładyszewski Sabatti 308 Win 99 (1X) 92 90 (1X) 1.053 281 (2X)
8. Marek Papros Savage f/tr .308 95 (2X) 90 94 (2X) 1.170 279 (4X)
9. Jerzy Rozlucki TRG .308 98 (2X) 95 (3X) 85 0.830 278 (5X)
10. Konrad Włodarczyk Terasjanne 308 98 (5X) 83 94 (2X) 0.748 275 (7X)
11. Jan Małek CZ750 .308 Win 94 (1X) 88 93 (2X) 1.102 275 (3X)
12. Sylwiusz Bajraszewski Borden Custom .308 Win 95 (1X) 91 (1X) 89 0.973 275 (2X)
13. Roman Kurdziel Victrix 308W 96 (3X) 86 92 (3X) 1.310 274 (6X)
14. Robert Żabicki Sabatti .308 96 (4X) 92 86 (1X) 1.273 274 (5X)
15. Andrzej Srokosz Savage 12 FTR .308 Win 96 93 (3X) 85 1.164 274 (3X)
16. Aleksandra Borowska Sabatti 91 (3X) 93 (1X) 89 1.203 273 (4X)
17. Bogdan Raczyński CZ 555 308 W 97 (6X) 83 92 0.983 272 (6X)
18. Dariusz Dziamski Savage FTR 308 win 99 (3X) 94 78 1.090 271 (3X)
19. Mariusz Żydziak Sabatti EVO .308 Win 95 (2X) 93 (2X) 81 (1X) 1.248 269 (5X)
20. Mariusz Wójcik Savage 308 94 (3X) 80 93 1.497 267 (3X)
21. Wieńczysław Szwed 308W 93 87 (1X) 87 (1X) 1.695 267 (2X)
22. Piotr Suchecki Terasjanne 308 win 88 96 (1X) 83 1.066 267 (1X)
23. Jacek Frejtag STR Sport .308 97 (2X) 87 (1X) 82 1.257 266 (3X)
24. Piotr Sumiński Tikka t3x 308 win 94 (1X) 81 (1X) 90 (1X) 1.286 265 (3X)
25. Andrzej Blok Sabatti STR Sport 308 Win 90 92 (2X) 83 1.143 265 (2X)
26. Konrad Półtorak 308 90 90 (2X) 83 1.613 263 (2X)
27. Robert Hordyński Sabatti 308 Win 92 (2X) 90 (2X) 80 1.363 262 (4X)
28. Jan Kita Savage 308w 90 92 (1X) 80 0.876 262 (1X)
29. Michał Wójcik Savage 12 F/TR 308.w 93 (2X) 85 83 (1X) 1.401 261 (3X)
30. Filip Jan Drozdowski CZ 557 .308 Win 89 90 (1X) 81 (1X) 1.195 260 (2X)
31. Katarzyna Wyroba Savage 12FTR 308 WIN 93 (1X) 80 86 (2X) 1.735 259 (3X)
32. Jerzy Przepiórski Sabatti 95 (1X) 87 76 1.063 258 (1X)
33. Jakub Wyroba NC RADO 308 WIN 94 (1X) 80 84 1.803 258 (1X)
34. Jacek Dorszewicz Steyr 308 94 (3X) 74 85 253 (3X)
35. Stanisław Greszta Bergara Krg 308 win 86 75 90 (2X) 1.509 251 (2X)
36. Agnieszka Mituniewicz Lufy.pl 90 92 (1X) 67 249 (1X)
37. Bartosz Blum Sabatti STR Sport .308 92 83 74 2.105 249
38. Łukasz Żychiewicz Savage F/TR .308 Win 82 82 (2X) 84 1.366 248 (2X)
39. Sławomir Paszowski Tikka T3X .308 Win 87 (1X) 91 (1X) 64 1.400 242 (2X)
40. Stanisław Karpiński Lufy.com.pl 308 Win 93 (1X) 95 (2X) 42 230 (3X)
41. Aleksander Poklewski-Koziełł Savage 10FCP 308win 77 80 (2X) 72 (1X) 1.820 229 (3X)
42. Marcin Stajniak Savage 12 F/TR 63 69 82 1.257 214
PK. Michał Szczyrek Tikka .223 98 (2X) 96 (2X) 92 (1X) 0.910 286 (5X)
Klasyfikacja trójboju w klasie Open
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Broń 300 m 600 m 800 m Średnie
skupienie
[MOA]
RAZEM

1. Michał Szczyrek Sabatti TLD 98 99 (1X) 98 (1X) 0.631 295 (2X)
2. Jerzy Rozlucki Victrix .284 97 (3X) 96 (1X) 100 (3X) 0.699 293 (7X)
3. Dariusz Dziamski Savage 12 6BR 100 (8X) 99 (7X) 92 (1X) 0.863 291 (16X)
4. Libor Havliš KELBLY 7 SAUM 99 (4X) 94 (2X) 98 (5X) 0.600 291 (11X)
5. Andrzej Blok NC-RADO 6.5×47 99 (4X) 95 96 (3X) 0.773 290 (7X)
6. Joanna Wilkowska Terasjanne 6×47 99 (6X) 95 (1X) 94 0.909 288 (7X)
7. Krystian Janczewski KJ 95 (2X) 97 (2X) 96 (2X) 0.930 288 (6X)
8. Bogdan Raczyński RADO 6 mm 99 (3X) 96 93 0.817 288 (3X)
9. Agnieszka Frączek Bernard 6BR 97 (3X) 95 (2X) 95 (1X) 0.936 287 (6X)
10. Bronisław Malanowski custom lufy.pl 284.win 96 (1X) 96 (3X) 95 (1X) 0.874 287 (5X)
11. Robert Suchecki DCR 284 win 95 (3X) 94 (1X) 98 (1X) 0.961 287 (5X)
12. Piotr Wilkowski Terasjanne 284 6x47L 97 96 (2X) 94 (1X) 0.846 287 (3X)
13. Petr Novák Kelbly, 6,5/47 100 (7X) 94 (1X) 92 (2X) 0.720 286 (10X)
14. Mariusz Blum Terasjanne .308 Win 98 (3X) 96 91 0.802 285 (3X)
15. Karol Henger 284 97 (2X) 97 (4X) 90 (1X) 0.849 284 (7X)
16. Stanisław Karpiński NC Rado/Lufy.com.pl 300 WSM 96 (5X) 93 (2X) 95 0.959 284 (7X)
17. Luděk Horák SMH 6XC 95 (3X) 94 (1X) 95 (2X) 1.055 284 (6X)
18. Piotr Królikowski NC Rado 6,5×47 92 95 (1X) 97 (3X) 0.766 284 (4X)
19. Sylwiusz Bajraszewski Savage F-class 6 mm 93 (4X) 96 (4X) 94 (1X) 0.846 283 (9X)
20. Roman Kurdziel NCRado284W 96 (1X) 91 (1X) 96 (2X) 1.007 283 (4X)
21. Jacek Dorszewicz Terasjanne 6 Dasher 97 (2X) 92 (1X) 93 (2X) 0.828 282 (5X)
22. Andrzej Srokosz Savage 110 EP 6.5 Creedmoor 91 (1X) 96 (3X) 94 (2X) 1.136 281 (6X)
23. Bartosz Wilk NC Rado 284 99 (4X) 98 (1X) 84 0.992 281 (5X)
24. Ireneusz Woszczek 284 WIN 97 (2X) 93 (1X) 91 1.166 281 (3X)
25. Igor Stefanowski NC Rado 97 (1X) 91 91 (1X) 1.000 279 (2X)
26. Emil Leszczyński Sabatti STR Sport 6.5 Creed 96 (4X) 89 (1X) 93 1.440 278 (5X)
27. Magdalena Jankowiak Terasjanne .284 95 (1X) 94 (1X) 89 (1X) 1.438 278 (3X)
28. Paweł Połczyński Kelby Panda 284 96 83 99 (2X) 0.651 278 (2X)
29. Adam Sobczak 284 custom 97 (3X) 96 (1X) 84 0.896 277 (4X)
30. Szymon Brzyski Repetier 284 WIN 91 (1X) 93 93 (1X) 1.164 277 (2X)
31. Agnieszka Mituniewicz Lufy.pl 91 (1X) 95 91 1.263 277 (1X)
32. Agata Kaczyńska JC Rem 700 kal. 6.5 Creedmore 97 (5X) 93 (1X) 86 1.864 276 (6X)
33. Jarosław Dybał Bernard 6BR 96 (4X) 92 (1X) 88 1.005 276 (5X)
34. Marcin Woszczak JC Wozzy 6,5CM 97 (2X) 95 84 0.889 276 (2X)
35. Jan Sykora Dolphin 6.5cm 96 (3X) 90 (2X) 89 (1X) 0.987 275 (6X)
36. Iwona Wysokińska NC RADO 83 97 (2X) 92 (2X) 0.967 272 (4X)
37. Michał Harenża 6,5 95 (2X) 89 88 1.129 272 (2X)
38. Janusz Stępniewski CARL GUSTAW 6,5×55 93 (1X) 90 (2X) 87 (1X) 1.175 270 (4X)
39. Piotr Suchecki Terasjanne 6,5x47L 96 (3X) 77 92 0.808 265 (3X)
40. Paweł Konecki Keppeler 7 RSAUM 80 88 (2X) 95 (3X) 263 (5X)
41. Sławomir Kopyś Sabatti 88 73 94 1.096 255
42. Mirosław Radecki CG 6.5X55 96 (2X) 79 57 232 (2X)
43. Łukasz Iwanowicz StraTikka .308 92 69 51 212
Klasyfikacja trójboju w klasie Magnum
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Broń 300 m 600 m 800 m Średnie
skupienie
[MOA]
RAZEM

1. Adam Dadaczyński Dolphin 338 L.M 100 (5X) 98 (1X) 98 (3X) 0.954 296 (9X)
2. Mirosław Małek ASH Walkure 300NM 99 (8X) 96 (1X) 97 (1X) 0.778 292 (10X)
3. Piotr Chodzeń Dolphin 300WSM 98 (4X) 93 (2X) 97 (1X) 0.802 288 (7X)
4. Sebastian Szymański Lufy.com.pl 300WSM 99 (6X) 92 95 (1X) 0.895 286 (7X)
5. Ryszard Srokosz lufy.com.pl 338LM 95 (2X) 95 (5X) 94 (1X) 1.009 284 (8X)
6. Andrzej Blok JC 300 Norma Magnum 95 93 96 (1X) 1.042 284 (1X)
7. Jan Małek SAKO TRG .338 Lapua Magnum 96 (4X) 94 (1X) 89 (1X) 1.063 279 (6X)
8. Paweł Świtała RPR .338 95 88 (1X) 91 1.212 274 (1X)
9. Sławomir Kopyś 300 PRC Lufypl 93 (1X) 87 (1X) 93 (1X) 1.596 273 (3X)
10. Piotr Królikowski AXMC 338 LM 93 (3X) 89 (2X) 86 1.057 268 (5X)
11. Wiesław Wyroba 338LM 94 (1X) 81 93 (2X) 1.337 268 (3X)
12. Sławomir Huczała lufy.pl 338 LapM 90 (1X) 91 (1X) 83 (1X) 1.175 264 (3X)
13. Szymon Brzyski 300 NM 95 (3X) 86 (1X) 77 1.462 258 (4X)
14. Marcin Ziółkowski AX338 .338LM 76 86 95 1.538 257
15. Sławomir Kowalewski Cadex 338 Lap. 84 (1X) 94 78 1.461 256 (1X)
16. Piotr Dauksza Accuracy International AXMC 338LM 84 83 79 1.794 246
17. Emil Leszczyński Savage 110 Elite Precision 300PRC 14 32 31 77
Dystans 1000 yd – klasa Semi-Auto
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Wynik Skupienie
[MOA]
Broń Luneta

1. Marek Pyka 91 1.308 308w Nf
2. Tomasz Jastrzabek 83 (2X) 2.090 Custom 308 S&B
3. Marek Rydz 55 .223 Delta Stryker
4. Michał Wodnicki 13 Stag 3gun elite 223rem Delta Stryker 4.5-30
5. Dariusz Dziamski 5 Anderson AM-10 308 win Vortex Golden Eagle HD 15-60×52
5. Artur Kamiński 5 JP 308 JP 308
7. Emil Leszczyński 0 HK MR 308 NF
Dystans 1000 yd – klasa Semi-AutoOpen
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Wynik Skupienie
[MOA]
Broń Luneta

1. Błażej Domański 86 1.233 Lancer L30 Delta Stryker HD
2. Tomasz Jastrząbek 83 (1X) 2.290 Lancer 6.5 S&B
3. Ryszard Srokosz 82 (1X) 1.316 Lancer 6.5CM Lancer 6.5CM
4. Dariusz Grzybowski 80 1.816 Custom 6.5 Delta Stryker
5. Michał Wodnicki 74 2.681 DB 6,5CM Delta Stryker 5-50
6. Michał Śledzik 58 Lancer 6.5 creedmor Delta
7. Iwona Wysokińska 53 6,5SLR march
8. Dariusz Dziamski 49 Savage 6,5 NF
9. Paweł Konecki 43 JP 6.5 CRM March 10-60
10. Sylwiusz Bajraszewski 27 Janczewski Custom DB 10 Creedmoor 6 March
Igor Stefanowski awaria 6,5 CM JP NF Comp
Dystans 1000 yd – klasa Sniper
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Wynik Skupienie
[MOA]
Broń Luneta

1. Robert Żabicki 91 (1X) 1.391 Sabatti .308 NF Competition 15-55
2. Aleksandra Borowska 89 (1X) 1.177 Sabatti Vortex GE
3. Jan Sykora 88 1.432 Piroarms 308W NFcomp
4. Stanisław Greszta 86 1.707 Bergara KRG 308win Lejca 5-30-56
5. Stanisław Karpiński 85 (1X) 1.192 Lufy.com.pl 308 Win NF Comp. 12-50×55
6. Piotr Kies 85 (1X) 3.229 DCR .308 Vortex
7. Michał Oleksiuk 84 (2X) SabattinTactical EVO 0.308 MARCH 10-60
8. Marek Rydz 84 1.504 .308 Delta Stryker
9. Sławomir Mlicki 84 1.884 Sabatti 308Win Vortex
10. Piotr Królikowski 82 (1X) 2.579 SSG 08 308 WIN NF Competition
11. Marek Fulbiszewski 78 1.026 Terasjanne 308 WIN NF
12. Michał Śledzik 75 1.271 Dolphin 308W NightForce Competition
13. Marcin Mnich 71 Savage 12 F/TR Delta Stryker HD
14. Grzegorz Gładyszewski 69 2.275 Sabatti 308 Win Vortex GE 15-60×52
15. Sylwester Waśkiewicz 67 1.444 SabattiTactical EVO 0.308 MARCH 10-60
16. Jacek Frejtag 61 STR Sport .308 Delta Stryker HD
17. Filip Jan Drozdowski 48 CZ 557 .308 Win Vortex GE
18. Sławomir Kopyś 39 Sabatti 308WIN Khales
19. Andrzej Srokosz 36 Savage 12 FTR .308 Win Delta Stryker 5-50
20. Andrzej Blok 10 Sabatti STR Sport 308 Win NF NXS
21. Jerzy Krywult 0 NC Rado .308 win. NF 15-55×52
Dystans 1000 yd – klasa SniperOpen
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Wynik Skupienie
[MOA]
Broń Luneta

1. Adam Dadaczyński 95 (2X) 1.105 Dolphin 338 L.M S&B PM II
2. Ewa Wachowicz 90 (1X) 1.278 JP 6,5 Creed NF
3. Piotr Wilkowski 90 1.327 284 Terasjanne March 5-40
4. Jan Sykora 89 (1X) 1.203 Dolphin 6.5cm March
5. Ryszard Srokosz 87 (1X) 1.440 lufy.com.pl 338LM Nightforce
6. Stanisław Karpiński 87 1.064 NC Rado/Lufy.com.pl 300 WSM NF Comp. 12-50×55
7. Agata Kaczyńska 86 (1X) 2.087 JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore Nightforce Competition 15-55×52
8. Janusz Stępniewski 85 (1X) 1.015 CARL GUSTAW 6,5×55 8-32×56 NF
9. Andrzej Srokosz 85 1.113 Savage 110 EP 6.5 Creedmoor NF Competition
10. Marcin Ziółkowski 83 1.196 AX338 .338LM S&B 5-45
11. Ireneusz Woszczek 80 (1X) 1.808 284 WIN NF 15-55
12. Piotr Królikowski 79 1.263 STR 200 6,5×55 NF NX8
13. Szymon Brzyski 78 1.019 6.5 Creedmoor March 10×60
14. Karol Henger 74 1.237 284 March
15. Sławomir Kopyś 74 Lufy.pl March
16. Joanna Wilkowska 73 Terasjanne 284 March 5-40
17. Paweł Świtała 71 (1X) 2.312 Sabatti 6.5 CM NF
18. Bartosz Wilk 71 NC Rado 284 NF competition 15-55
19. Luděk Horák 57 1.267 SMH 6XC NXS
20. Agnieszka Mituniewicz 48 NC Rado Delta
21. Jacek Dorszewicz 11 Terasjanne 6 Dasher March
22. Emil Leszczyński 0 Sabatti STR Sport 6.5 Creed NF
Dystans 1000 yd – klasa F/TR
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Wynik Skupienie
[MOA]
Broń Luneta

1. Bogdan Raczyński 97 (2X) 1.233 CZ 555 308 W NF
2. Andrzej Srokosz 94 (1X) 1.075 Savage 12 FTR .308 Win Delta Stryker 5-50
3. Jan Małek 89 (1X) 1.060 CZ750 .308 Win VORTEX 15-60×52
4. Wieńczysław Szwed 89 (1X) 1.489 308W Stryker
5. Andrzej Blok 88 (1X) 1.252 Sabatti STR Sport 308 Win NF NXS
6. Sylwiusz Bajraszewski 88 1.087 Borden Custom .308 Win March
7. Olegas Mockevicius 87 (1X) 1.180 Dolphin BAT3L F-TR CUSTOM .308 WIN Deon March HM 10-60X56
8. Stanisław Karpiński 86 1.571 Lufy.com.pl 308 Win NF Comp. 12-50×55
9. Sławomir Mlicki 85 1.387 308W Vortex
10. Marek Fulbiszewski 84 0.876 Terasjanne 308WIN NF Competition
11. Jan Sykora 84 1.722 Piroarms 308W NFcomp
12. Filip Jan Drozdowski 81 (1X) 2.391 CZ 557 .308 Win Vortex GE
13. Jacek Frejtag 79 1.778 STR Sport .308 Delta Stryker HD
14. Grzegorz Gładyszewski 77 1.207 Sabatti 308 Win Vortex GE 15-60×52
15. Stanisław Greszta 76 (2X) 1.831 Bergara Krg 308 win Leica 5_30_56
16. Agnieszka Mituniewicz 74 Lufy.pl Delta
17. Robert Żabicki 73 2.150 Sabatti .308 NF Competition 15-55
18. Aleksander Poklewski-Koziełł 73 2.199 Savage 10FCP 308win NF ATACR 7-35X56
19. Michał Śledzik 72 Dolphin 308W NightForce Competition
20. Dariusz Dziamski 65 1.241 Savage FTR 308 win Vortex GE 15-60×52
21. Katarzyna Wyroba 63 Savage 12FTR 308 WIN Kahles
22. Marek Papros 61 Savage f/tr .308 15×55
23. Mariusz Wójcik 56 Savage 308 Nightforce Competition
24. Aleksandra Borowska 48 Sabatti NF
25. Marcin Stajniak 41 Savage 12 F/TR Delta Stryker HD
26. Jan Kita 39 Savage 308w Vortex GE
27. Jakub Wyroba 0 NC RADO 308 WIN NF
Dystans 1000 yd – klasa Open
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Wynik Skupienie
[MOA]
Broń Luneta

1. Robert Suchecki 98 0.718 DCR 284 win NF
2. Bogdan Raczyński 95 0.899 RADO 6 mm NF
3. Piotr Królikowski 94 1.357 NC Rado 6,5×47 NF Competition
4. Jan Sykora 92 (2X) 1.075 Dolphin 6.5cm March
5. Luděk Horák 92 0.902 SMH 6XC NXS
6. Andrzej Blok 90 (2X) 0.883 NC-RADO 6.5×47 NF Competition
7. Joanna Wilkowska 90 1.252 Terasjanne 6×47 March 5-40
8. Piotr Suchecki 89 1.105 Terasjanne 6,5x47L Khales 1050
9. Karol Henger 86 1.459 284 March
10. Michał Szczyrek 86 1.470 Sabatti TLD Delta Stryker 5-50
11. Adam Sobczak 85 (2X) 1.060 284 custom march
12. Stanisław Karpiński 85 (1X) 1.978 NC Rado/Lufy.com.pl 300 WSM NF Comp. 12-50×55
13. Dariusz Dziamski 85 2.068 Savage 12 6BR Vortex Golden Eagle
14. Piotr Wilkowski 84 1.384 Terasjanne 284 6x47L March 5-40
15. Sylwiusz Bajraszewski 84 1.571 Savage F-class 6 mm March
16. Michał Harenża 83 0.981 6,5 NF
17. Paweł Konecki 83 1.274 Keppeler 7 RSAUM March 10-60
18. Petr Novák 83 1.312 Kelbly, 6,5/47 Nightforce
19. Agata Kaczyńska 82 (1X) 1.293 JC Rem 700 kal. 6.5 Creedmore Nightforce Competition 15-55×52
20. Andrzej Srokosz 82 (1X) 1.323 Savage 110 EP 6.5 Creedmoor NF Competition
21. Krystian Janczewski 79 2.068 KJ NF
22. Bartosz Wilk 78 1.252 NC Rado 284 NF competition 15-55
23. Janusz Stępniewski 78 1.955 CARL GUSTAW 6,5×55 8-32×56 NF
24. Sławomir Kopyś 78 2.508 Sabatti NF
25. Iwona Wysokińska 77 1.455 NC RADO march
26. Agnieszka Mituniewicz 76 1.496 Lufy.pl Delta Optical
27. Libor Havliš 73 0.883 KELBLY 7 SAUM Competition 15-55×52
28. Szymon Brzyski 73 0.966 Repetier 284 WIN March 10X60x56
29. Jacek Dorszewicz 70 Terasjanne 6 Dasher March
30. Igor Stefanowski 68 1.113 NC Rado Nightforce Competition
31. Ireneusz Woszczek 67 284 WIN NF 15-55
32. Emil Leszczyński 0 Sabatti STR Sport 6.5 Creed NF
Dystans 1000 yd – klasa Magnum
Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

Miejsce Zawodnik Wynik Skupienie
[MOA]
Broń Luneta

1. Ryszard Srokosz 93 (1X) 1.316 lufy.com.pl 338LM Nightforce
2. Piotr Chodzeń 92 (3X) 1.575 Dolphin 300WSM March 10×60
3. Piotr Królikowski 92 (2X) 1.192 AXMC 338 LM NF ATACR 5-25×56
4. Paweł Świtała 92 (2X) 1.384 RPR .338 NF ATACR
5. Jan Małek 92 (1X) 1.350 SAKO TRG .338 Lapua Magnum NIGFTFORCE 15-55X52
6. Mirosław Małek 91 0.925 ASH Walkure 300NM NF
7. Marcin Ziółkowski 90 1.459 AX338 .338LM S&B 5-45
8. Andrzej Blok 89 (1X) 1.350 JC 300 Norma Magnum Nightforce
9. Sebastian Szymański 89 0.872 Lufy.com.pl 300WSM Delta Stryker HD 5-50
10. Adam Dadaczyński 88 1.297 Dolphin 338 L.M S&B PM II
11. Sławomir Huczała 82 1.290 lufy.pl 338 LapM NF
12. Sławomir Kopyś 67 1.722 300 PRC Lufypl March
13. Szymon Brzyski 67 300 NM March 10x60x56
14. Sławomir Kowalewski 62 Cadex 338 Lap. NF
15. Wiesław Wyroba 51 338LM S&B
NAJLEPSZA GRUPA (skupienie 10 strzałów): 0.264 MOA


Bogdan Raczyński na dystansie 300 m w klasie SniperOpen
Sponsor Główny Zawodów
Sponsorzy
Patronat Medialny

Przeczytaj także

Reklama

News