poniedziałek, 15 lipca, 2024

VII Puchar Delta Optical

Share

VII Puchar Delta Optical w sześcioboju myśliwskim w klasie otwartej – Włocławek 20 czerwca 2020 roku

W odróżnieniu od tradycyjnej formuły z lat poprzednich, tegoroczna edycja została skrócona do jednego dnia, w związku z pandemią koronawirusa.
Noc Snajperów, czyli zawody w strzelaniu z użyciem noktowizji oraz inne imprezy towarzyszące odbędą się w innym terminie, gdy tylko kolejne obostrzenia związane z Covid-19 zostaną zniesione.

Tymczasem zachęcamy do wzięcia udziału w zawodach o Puchar Delta Optical już 20 czerwca, jak zwykle na strzelnicy we Włocławku. To doskonały moment, aby wrócić w pewien sposób do sportowej normalności i pokazać, że strzelcowi wyborowemu żaden wirus niestraszny. Delta Optical nie poddaje się pandemii, ale również jej nie lekceważy. W trakcie zawodów będą zachowane wszelkie rygory bioasekuracji, ochrony osobistej oraz dystansu społecznego.

Zawody pod szyldem Delta Optical to nie tylko sposobność sprawdzenia celności oka, ale i możliwość przetestowania nowinek sprzętowych – od naszych firmowych lunet i lornetek po noktowizory i termowizory marek Yukon i Pulsar.

Zapisy przyjmuje Zarząd Okręgowy we Włocławku:
telefonicznie tel: 54 411 17 81 lub mailowo: zo.wloclawek@pzlow.pl

Wpłatę wpisowego w kwocie 150zł prosimy dokonać na konto Zarządu Okręgowego we Włocławku.
Numer konta: 36 15401069 2001 8700 0026 0001

Regulamin zawodów: REGULAMIN VII PUCHARU DELTA OPTICAL

Catering w cenie wpisowego.

UWAGA: Ze względów higieniczno-sanitarnych w tegorocznych zawodach o Puchar Delta Optical może wziąć udział maksymalnie 100 strzelców.

ZAPRASZAMY!

Przeczytaj także

Reklama

News