niedziela, 19 maja, 2024

Mistrzostwa Polski Long Range w Orzyszu

Share

  

Tegoroczne Mistrzostwa Polski Long Range odbędą się na terenie Ośrodka Szkoleniowego Wojsk Lądowych w Orzyszu. Na strzelnicy Czołgowej i Wozów Bojowych zostały specjalnie usypane dedykowane wały strzeleckie umożliwiające strzelanie dziewięćdziesięciu  strzelcom jednocześnie. Pozwala to na zorganizowanie potężnej imprezy strzeleckiej oraz przyciągnąć najlepszych “snajperów” z całej Europy.

Rejestracja zostanie otwarta 14 lutego.

W trakcie zawodów zapewnimy przekąski po to aby nikt nie strzelał z pustym żołądkiem. W trakcie zawodów będzie można wziąć udział w nauce jazdy Bojowym Wozem Piechoty będącym na wyposażeniu I Batalionu Zmechanizowanego im. Szwoleżerów Mazowieckich z Orzysza.

Pierwszego dnia zawodów, podczas treningu będzie można potrenować na stalowych gongach tak jak na październikowej edycji East Bullet Holes 2021r. Dla mnie jako organizatora ważne jest aby sport strzelecki łączył ludzi i pozwalał odpoczywać wspólnie całym rodzinom. Dlatego postanowiliśmy zorganizować strzelnicę ASG dla najmłodszych na której będzie można postrzelać z repliki KBS Beryl. Kolejnym ciekawym elementem jest szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej w wypadkach komunikacyjnych. Szkolenie przeprowadzi doświadczony instruktor.

W tym roku postanowiliśmy umożliwić strzelanie na dalekim dystansie również w klasie historyk co jest nietuzinkową atrakcją w skali Europy.
Prawdopodobnie zorganizujemy również Mistrzostwa Polski w wyciskaniu sztangi leząc snajperów 🙂
Przygotowaliśmy bardzo ciekawe i wartościowe nagrody dla zwycięzców.
Zapraszamy do krainy tysiąca jezior.
Michał Oleksiuk

Przeczytaj także

Reklama

News