sobota, 22 czerwca, 2024

Kalendarz zawodów i imprez strzeleckich w sezonie 2022

Share

 

Sezon strzelecki 2021 dobiega końca. Był on znacznie lepszy niż poprzedni. Tak jak w życiu codziennym tak i podczas rozgrywania zawodów strzeleckich nauczyliśmy się żyć z Covid-19. W obecnym sezonie udało się rozegrać praktycznie wszystkie większe zawody strzeleckie. Oby w 2022 nie było gorzej. 

Pomału zapełnia się nasz kalendarz imprez strzeleckich na sezon 2022. Znamy już daty imprez organizowanych przez Mykita Rifle Series czy Team99. Terminy zawodów F-Class także są znane. Koledzy z Orzysza także podali wstępne daty swoich zawodów.

Wiele klubów strzeleckich czy stowarzyszeń zapowiada nowe imprezy na rok 2022. Coraz większym powodzeniem cieszą się zawody gdzie strzelania odbywają sie tylko z kalibru .22 Boczny zapłon to dobry kierunek. Jest przyjazny pod wszelkimi względami i uczy pokory w ocenie warunków strzeleckich a w szczególności wiatru.

Ten sezon to także przykład jak można z powodzeniem współpracować ze sobą a nie na wzajem się zwalczać. Myślę tu o zawodach charytatywnych Sniper Extreme gdzie część torów obsługiwała ekipa Mykita Rifle Series i Team99.

Konkurencja pomiędzy organizatorami imprez strzeleckich to nic złego. Chodzi tylko o to żeby konkurować pomiędzy sobą szanując się na wzajem. Naszym celem nadrzędnym powinien być rozwój rynku strzeleckiego i przyciąganie coraz to nowych osób.

 

Zgłoś wydarzenie strzeleckie do naszego kalendarza a my zapewnimy dodatkową promocję!

     

    Przeczytaj także

    Reklama

    News