Kalendarz Małopolski Związek Strzelectwa Sportowego

0
332

 

Informacje o zawodach

Lp. Nazwa wydarzenia Organizator Del./Obs. Od Do Miejsce P K S K/M Jun. J.m. Mł. OP.
Lp. Nazwa wydarzenia Organizator Del./Obs. Od Do Miejsce P K S K/M Jun. J.m. Mł. OP.
Styczeń
1. Szalony Sylwek ZSD Kraków 01.01 Kraków Winnicka 52
2. ZIMOWA LIGA BOCZNEGO ZAPŁONU KS HALINKA ARMS I KS LOK ERMADOR HALINKA ARMS Jawiszowice 04.01 04.01 Bielsko-Biała
3. Arsenał Shotgun Trophy L4 Liga Zimowa ARSENAŁ Kraków 07.01 Kraków, Pasternik 128
4. III Runda Ligi Strzeleckiej KS KVG KVG Paczółtowice 08.01 Myślenice
5. Noworoczne Zawody z Broni Pneumatycznej HTS Kraków 08.01 Kraków, Dywizjonu 303
6. Puchar Prezesa KSB Paczółtowice Runda 1 KSB Paczółtowice 09.01 13.01 Paczółtowice
7. Zawody Noworoczne SZAROTKA Nowy Targ 14.01 Nowy Targ
8. Zawody Pneumatyczne ARSENAŁ Kraków 14.01 Kraków, Centralna 60
9. I Turniej Zimowy WAWEL Kraków 15.01 16.01 Kraków ul. Podchorażych 3
10. Znów niedotrzmane postanowienia noworoczne KOCHAMBRON Kraków 15.01 Bochnia, ul. Strzelecka 87
11. Małpolska Liga Śrutowa ARSENAŁ Kraków 15.01 Kraków
12. Zawody Dynamiczne styczeń ZSD Kraków 18.01 Kraków Winnicka 52
13. ZIMOWA LIGA BOCZNEGO ZAPŁONU KS HALINKA ARMS I KS LOK ERMADOR HALINKA ARMS Jawiszowice 18.01 18.01 Bielsko-Biała
14. I Zawody Klasyfikacyjne DELFIN Tarnów DELFIN Tarnów 20.01 21.01 Tarnów ul. Sanguszków 32
15. I Turniej Zimowy ARSENAŁ Kraków 21.01 Myślenice
16. Shoot-off 2 Gun LEGION Tarnów 22.01 22.01 Kraków, Winnicka 52
17. I Turniej Zimowy ARSENAŁ Kraków 22.01 Bochnia
18. III Runda Ligi Pneumatycznej HTS Kraków 22.01 Kraków, Dywizjonu 303
19. I Zawody Strzeleckie KTS KTS KRAKÓW 24.01 28.01 Myślenice ul.Zdrojowa9 , Kraków Pasternik 128
20. I Zawody nocne, LOW LIGHT ENVIRONMEN LEGION Tarnów 25.01 25.01 Kraków, Winnicka 52
21. Egzamin na PATENT STRZELECKI MZSS 26.01 Kraków, Pasternik 128
22. Wsiła 10X Open – Runda I WISŁA Kraków 28.01 Kraków, Reymonta 22
23. I runda – LIGA NAJMŁODSZYCH STRZELCÓW ARSENAŁ Kraków 28.01 28.01 KRAKÓW, Centralna 60
24. Arsenał Shotgun Trophy L1 Liga Zimowa runda 4 ARSENAŁ Kraków 28.01 28.01 Kraków, Pasternik 128
25. Ferie na strzelnicy, (4 rundy + finał) LEGION Tarnów 30.01 12.02 Tarnów / Ładna
Luty
26. ZIMOWA LIGA BOCZNEGO ZAPŁONU KS HALINKA ARMS I KS LOK ERMADOR HALINKA ARMS Jawiszowice 01.02 01.02 Bielsko-Biała
27. Zawody Pneumatyczne ARSENAŁ Kraków 04.02 Kraków, Centralna 60
28. IV Runda Ligi Strzeleckiej KS KVG KVG Paczółtowice 05.02 Myślenice
29. Małpolska Liga Śrutowa ARSENAŁ Kraków 05.02 Kraków
30. IV Runda Ligi Pneumatycznej HTS Kraków 05.02 Kraków, Dywizjonu 303
31. Puchar Prezesa KSB Paczółtowice Runda 2 KSB Paczółtowice 06.02 10.02 Paczółtowice
32. Zimowa Ofensywa SILVER TARGET SILVER TARGET Kraków 12.02 Kraków- Pasternik
33. Zawody Walentynkowe SZAROTKA Nowy Targ 12.02 Nowy Targ
34. II Turniej Zimowy WAWEL Kraków 12.02 13.02 Kraków ul. Podchorażych 3
35. Zmarznięte kulki KOCHAMBRON Kraków 12.02 Bochnia, ul. Strzelecka 87
36. II Zawody Strzeleckie KTS KTS KRAKÓW 14.02 18.02 Myślenice ul.Zdrojowa9 , Kraków Pasternik 128
37. ZIMOWA LIGA BOCZNEGO ZAPŁONU KS HALINKA ARMS I KS LOK ERMADOR HALINKA ARMS Jawiszowice 15.02 15.02 Bielsko-Biała
38. II Turniej Zimowy ARSENAŁ Kraków 18.02 Myślenice
39. Puchar Zimy KROKUS Nowy Sącz 18.02 Tylicz, strzelnica LZD
40. Zawody Praktyczne Noc Walentynkowa WAWEL Kraków 19.02 Kraków ul. Podchorażych 3
41. II Turniej Zimowy ARSENAŁ Kraków 19.02 Bochnia
42. Zawody z Okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy HTS Kraków 19.02 Kraków, Dywizjonu 303
43. Shoot-Off 2GUN – ( nie zaliczane do licencji ) LEGION Tarnów 19.02 Kraków, Winnicka 52
44. Zawody Dynamiczne luty ZSD Kraków 22.02 Kraków Winnicka 52
45. II Zawody Klasyfikacyjne DELFIN Tarnów DELFIN Tarnów 24.02 25.02 Tarnów ul. Sanguszków 32
46. I runda – MŁODZI STRZELCY NA START DELFIN Tarnów 24.02 25.02 Tarnów ul. Sanguszków 32
47. Wsiła 10X Open – Runda II WISŁA Kraków 25.02 Kraków, Reymonta 22
48. Arsenał Shotgun Trophy L1 Liga Zimowa runda 5 ARSENAŁ Kraków 25.02 25.02 Kraków, Pasternik 128
49. Puchar Zimy TKS LOK TKS LOK Tarnów 25.02 Tarnów, ul. Krzyska 17
50. Shoot Off ZSD Kraków 26.02 26.02 Kraków Winnicka 52
51. III Zawody Strzeleckie KTS KTS KRAKÓW 28.02 04.03 Myślenice ul.Zdrojowa9 , Kraków Pasternik 128
Marzec
52. OTWARTE MAŁOPOLSKIE ZAWODY STRZELECKIE LOK JUNIORÓW I JUNIORÓW MŁODSZYCH W STRZELANIU Z BRONI PNEUMATYCZNEJ LOK BMZW Kraków 01.03 10.03 Kraków, oś.Dywizjonu 303 bl.66, Kraków, ul. Pomorska 2, Nowy Sącz, ul. Tarnowska 32, Nowy Targ, ul. Sybiraków 45, Tarnów, ul. Krzyska 17, Chrzanów, Limanowa
53. Zawody Pneumatyczne ARSENAŁ Kraków 04.03 Kraków, Centralna 60
54. Strzelecki Dzień Kobiet KVG Paczółtowice 05.03 Myślenice
55. Strzelanie Focha KVG Paczółtowice 05.03 05.03 Myślenice
56. ODWOŁANE – Puchar Solnego Garnizonu MARZEC-23 Bochnia SOLNY GARNIZON Bochnia 05.03 Bochnia
57. Małpolska Liga Śrutowa ARSENAŁ Kraków 05.03 Kraków
58. PUCHAR STAROSTY SUSKIEGO CZART Sucha Besidzka 05.03 SUCHA BESKIDZKA
59. V Runda Ligi Pneumatycznej HTS Kraków 05.03 Kraków, Dywizjonu 303
60. Zawody Dynamiczne marzec ZSD Kraków 08.03 Kraków Winnicka 52
61. ZIMOWA LIGA BOCZNEGO ZAPŁONU KS HALINKA ARMS I KS LOK ERMADOR HALINKA ARMS Jawiszowice 08.03 08.03 Bielsko-Biała
62. Egzamin na PATENT STRZELECKI MZSS 09.03 Tarnów, Krzyska 17
63. Wsiła 10X Open – Runda III WISŁA Kraków 11.03 Kraków, Reymonta 22
64. II runda – LIGA NAJMŁODSZYCH STRZELCÓW ARSENAŁ Kraków 11.03 11.03 KRAKÓW, Centralna 60
65. Krokus Open KROKUS Nowy Sącz 11.03 Nowy Sącz, ul. Tarnowska 32
66. Piknik z Okazji Dnia Kobiet LOKUS Olkusz 12.03 12.03 Bukowno
67. Puchary SILVER TARGET SILVER TARGET Kraków 12.03 Kraków- Pasternik
68. III Turniej Zimowy WAWEL Kraków 12.03 13.03 Kraków ul. Podchorażych 3
69. Tanio to już było- strzelanie inflacyjne KOCHAMBRON Kraków 12.03 Bochnia, ul. Strzelecka 87
70. Puchar Prezesa KSB Paczółtowice Runda 3 KSB Paczółtowice 13.03 17.03 Paczółtowice
71. III Zawody Klasyfikacyjne i o Puchar Prezesa DELFIN Tarnów DELFIN Tarnów 17.03 18.03 Tarnów ul. Sanguszków 32
72. Powitanie Wiosny ARSENAŁ Kraków 18.03 Myślenice
73. Puchar Prezesa TKS LOK Tarnów TKS LOK Tarnów 18.03 Tarnów, ul. Krzyska 17
74. SMKS Kęty Wiosna Open SMKS Kęty 19.03 Nowa Wieś k/Kęt
75. Powitanie Wiosny ARSENAŁ Kraków 19.03 Bochnia
76. Puchar Prezesa KS LOK HTS z broni pneumatycznej HTS Kraków 19.03 Kraków, Dywizjonu 303
77. IV Zawody Strzeleckie KTS KTS KRAKÓW 21.03 25.03 Myślenice ul.Zdrojowa9 , Kraków Pasternik 128
78. ZIMOWA LIGA BOCZNEGO ZAPŁONU KS HALINKA ARMS I KS LOK ERMADOR HALINKA ARMS Jawiszowice 22.03 22.03 Bielsko-Biała
79. XXI JW SILVER TARGET Zawody Długodystansowe SILVER TARGET Kraków 24.03 25.03 Skarżysko- Kościelne
80. II Zawody o Puchar Zbrojmistrza SZAROTKA Nowy Targ 25.03 Nowy Targ
81. Tylicz Challenge KROKUS Nowy Sącz 25.03 Tylicz, strzelnica LZD
82. Puchar KVG edycja 1 KVG Paczółtowice 26.03 Pasternik
Kwiecień
83. Puchar Solnego Garnizonu KWIECIEŃ-23 Bochnia SOLNY GARNIZON Bochnia 02.04 Bochnia
84. Szybkie 4+2 o Złotą Pisankę i Złotą Palmę TSBK Kraków 02.04 Kraków, Centralna
85. Zawody Praktyczne Prima Aprilis WAWEL Kraków 02.04 Kraków ul. Podchorażych 3
86. Shoot-Off 2GUN runda III – ZAWODY NIE ZAILCZANE DO LICENCJI PZSS LEGION Tarnów 02.04 Kraków, Winnicka
87. Puchar Prezesa KSB Paczółtowice Runda 4 KSB Paczółtowice 03.04 07.04 Paczółtowice
88. Egzamin na PATENT STRZELECKI MZSS 05.04 Jawiszowice
89. Wielkanocne Jajko KROKUS Nowy Sącz 10.04 Nowy Sącz, ul. Tarnowska 32
90. Zawody Dynamiczne kwiecień ZSD Kraków 12.04 Kraków Winnicka 52
91. IV Zawody Klasyfikacyjne DELFIN Tarnów DELFIN Tarnów 14.04 15.04 Tarnów ul. Sanguszków 32
92. Zawody Pneumatyczne ARSENAŁ Kraków 15.04 Kraków, Centralna 60
93. Otwarte Mistrzostwa TKS LOK TKS LOK Tarnów 15.04 Tarnów, ul. Krzyska 17
94. V Wiosenne Mistrzostwa KS LOK LOKUS LOKUS Olkusz 16.04 Bukowno
95. Powitanie Wiosny WAWEL Kraków 16.04 17.04 Kraków ul. Podchorażych 3
96. Shoot Off ZSD Kraków 16.04 16.04 Kraków Winnicka 52
97. III runda – LIGA NAJMŁODSZYCH STRZELCÓW ARSENAŁ Kraków 16.04 KRAKÓW, Centralna 60
98. FAKE Zawody KOCHAMBRON Kraków 16.04 Bochnia, ul. Strzelecka 87
99. Małpolska Liga Śrutowa ARSENAŁ Kraków 16.04 Kraków
100. V Zawody Strzeleckie KTS KTS KRAKÓW 18.04 22.04 Myślenice ul.Zdrojowa9 , Kraków Pasternik 128
101. II Zawody nocne, LOW LIGHT ENVIRONMEN LEGION Tarnów 19.04 19.04 Kraków, Winnicka 52
102. Wsiła 10X Open – Runda IV WISŁA Kraków 22.04 Kraków, Reymonta 22
103. Puchar Nowego Sącza KROKUS Nowy Sącz 22.04 Nowy Sącz, ul. Tarnowska 32
104. I Runda SILVER CUP 2023 SILVER TARGET Kraków 23.04 Kraków- Pasternik
105. Strzelba + Karabin kwiecien ZSD Kraków 23.04 MCS Bochnia
106. ODWOŁANE – Wiosna z Pistoletem IPSC + PCC KVG Paczółtowice 23.04 23.04 Brzeźnica
107. Otwarcie Sezonu Kulowego z HTS HTS Kraków 23.04 Kraków, Pleszów
108. ZMIANA TERMINU – Wojewódzkie zawody strzeleckie „O Srebrne Muszkiety 2023” LOK BMZW Kraków/Kuratorium Oświaty w Krakowie 26.04 Tarnów, ul. Krzyska 17
109. Egzamin na PATENT STRZELECKI MZSS 27.04 Kraków, Pasternik 128
110. VI Memoriał im. Franciszka Takuśkiego SZAROTKA Nowy Targ 29.04 Nowy Targ
111. Incorsa Cup 2023 ZSD Kraków 29.04 30.04 TAS Przyszowice
112. Puchar Wiosny ARSENAŁ Kraków 29.04 Myślenice
113. ODWOŁANE – Puchar Wiosny ARSENAŁ Kraków 30.04 Bochnia
114. Piknik Rodzinny – spotkanie Rodzinno-Strzelecko-Kolekcjonerskie Halina ARMS 30.04 30.04 Strzelnica sportowa w Pszówie, ul. Kusocińskiego 31, 44-370 Pszów
115. VI Memoriał im. Franciszka Takuśkiego SZAROTKA Nowy Targ 30.04 Nowy Targ
116. Puchar KVG edycja 2 KVG Paczółtowice 30.04 Pasternik
Maj
117. Memoriał Henryka Wawrzczaka LOKUS Olkusz 01.05 Bukowno
118. Otwarte Zawody Czarnoprochowe LOKUS Olkusz 02.05 Bukowno
119. Zawody z Okazji Święta 3 Maja LOKUS Olkusz 03.05 Bukowno
120. Galicyjski Rzutek KROKUS Nowy Sącz 03.05 Tylicz, strzelnica LZD
121. II Runda Pucharu Polski Open PZSS / MZSS Jan Gałecki 05.05 07.05 Tarnów, ul. Krzyska 17
122. II runda – MŁODZI STRZELCY NA START DELFIN Tarnów 06.05 06.05 Tarnów ul. Sanguszków 32
123. Puchar Solnego Garnizonu MAJ-23 Bochnia SOLNY GARNIZON Bochnia 07.05 Bochnia
124. Strzelecka majówka SZAROTKA Nowy Targ 13.05 14.05 Nowy Targ
125. Strzelanie o Puchary Bractwa Kurkowego TSBK Kraków 13.05 Kraków, Pasternik 128
126. Zawody Pneumatyczne ARSENAŁ Kraków 13.05 Kraków, Centralna 60
127. Tylicz Steel KROKUS Nowy Sącz 13.05 Tylicz, strzelnica LZD
128. Strzelecka majówka SZAROTKA Nowy Targ 14.05 14.05 Nowy Targ
129. Strzelecka Majówka WAWEL Kraków 14.05 15.05 Kraków ul. Podchorażych 3
130. Grill&Chill KOCHAMBRON Kraków 14.05 Bochnia, ul. Strzelecka 87
131. Małpolska Liga Śrutowa ARSENAŁ Kraków 14.05 Kraków
132. Halinka ARMS Cup – Majówka Halinka ARMS 14.05 Strzelnica Koła Łowieckiego Ryś, UL. Łęcka 69, 32-626 Jawiszowice
133. Dzień Hutnika HTS Kraków 14.05 Kraków, Pleszów
134. VI Zawody Strzeleckie KTS- Puchar Prezesa KTS KRAKÓW 16.05 20.05 Myślenice ul.Zdrojowa9 , Kraków Pasternik 128
135. Wsiła 10X Open – Runda V WISŁA Kraków 20.05 Kraków, Reymonta 22
136. Puchary SILVER TARGET SILVER TARGET Kraków 21.05 Kraków- Pasternik
137. I Dynamiczne na spokojnie LEGION Tarnów 21.05 21.05 Tarnów / Ładna
138. PUCHAR BESKIDZKI RAJ CZART Sucha Besidzka 21.05 SUCHA BESKIDZKA
139. Zawody Dynamiczne maj ZSD Kraków 24.05 Kraków Winnicka 52
140. Egzamin na PATENT STRZELECKI MZSS 25.05 Kraków Pasternik
141. V Zawody Klasyfikacyjne DELFIN Tarnów DELFIN Tarnów 26.05 27.05 Tarnów ul. Sanguszków 32
142. Zawody raz a dobrze TERYTORIALNI Kraków 27.05 Strzelnica Laki Strzał, 32-075 Maków, gm. Gołcza
143. Mistrzostwa KKS Arsenał ARSENAŁ Kraków 27.05 Myślenice
144. Ogólnopolskie Otwarte Mistrzostwa LOK w strzelectwie sportowym juniorów młodszych i młodzików LOK BMZW Kraków/TKS LOK Tarnów 27.05 28.05 Tarnów, ul. Krzyska 17
145. Grand Prix Krokus KROKUS Nowy Sącz 27.05 Nowy Sącz, ul. Tarnowska 32
146. Puchar KVG edycja 3 KVG Paczółtowice 28.05 Pasternik
147. Wystrzałowy Dzień Dziecka KVG Paczółtowice 28.05 Pasternik
148. Mistrzostwa KKS Arsenał ARSENAŁ Kraków 28.05 Bochnia
Czerwiec
149. Złoty Muszkiet Złota Krócica PZSS / MZSS 01.06 04.06 Tarnów, ul. Krzyska 17
150. Mistrzostwa CEZ Skaina ZO LOK Kraków 02.06 Bochnia
151. Zawody o Puchar Prezesa KS Szarotka SZAROTKA Nowy Targ 03.06 Nowy Targ
152. Zawody Pneumatyczne – ODWOŁANE ARSENAŁ Kraków 03.06 Kraków, Centralna 60
153. XXVIII Otwarte Międzynarodowe Wojewódzkie Zawody Strzeleckie Klubów Żołnierzy Rezerwy Ligi Obrony Kraju LOK BMZW Kraków 03.06 Bochnia, ul. Strzelecka 87
154. Dzień Dziecka LOKUS Olkusz 04.06 04.06 Bukowno
155. Puchar Solnego Garnizonu CZERWIEC-23 Bochnia SOLNY GARNIZON Bochnia 04.06 Bochnia
156. Zawody o Puchar Prezesa KS Szarotka SZAROTKA Nowy Targ 04.06 Nowy Targ
157. Zawody Praktyczne Noc Dużych Dzieci WAWEL Kraków 04.06 Kraków ul. Podchorażych 3
158. Małpolska Liga Śrutowa ARSENAŁ Kraków 04.06 Kraków
159. PIKNIK Strzelecki – PIERWSZY KONTAKT ARSENAŁ Kraków 10.06 Pasternik 128
160. Grand Prix Krokus w Strzelbie i Karabinie KROKUS Nowy Sącz 10.06
161. Grand Prix SILVER TARGET SILVER TARGET Kraków 11.06 11.06 Kraków- Pasternik
162. III runda – MŁODZI STRZELCY NA START DELFIN Tarnów 11.06 Tarnów ul. Sanguszków 32
163. Puchar WPA (Wielki Pistolety Ambaras) IV Edycja KOCHAMBRON Kraków 11.06 Bochnia, ul. Strzelecka 87
164. Zawody Dynamiczne czerwiec ZSD Kraków 14.06 14.06 Kraków Winnicka 52
165. Egzamin na PATENT STRZELECKI MZSS 15.06 Pasternik 128
166. Mistrzostwa Oddziału Krakowskiego SEP ZO LOK Kraków 16.06 Kraków, Podchorążych
167. Mistrzostwa Strefowe – Strefa C PZSS / MZSS 16.06 Tarnów, Krzyska 17
168. Black Powder Life Matter KVG Paczółtowice 17.06 17.06 Brzeźnica
169. Święto czarnego prochu KVG Paczółtowice 17.06 Brzeźnica
170. Memoriał B Badziocha ARSENAŁ Kraków 17.06 Myślenice
171. Spotkanie Świętojańskie WAWEL Kraków 18.06 19.06 Kraków ul. Podchorażych 3
172. II Dynamiczne na spokojnie LEGION Tarnów 18.06 18.06 Tarnów / Ładna
173. Memoriał B Badziocha ARSENAŁ Kraków 18.06 Bochnia
174. Puchar Prezesa KS LOK HTS z broni kulowej HTS Kraków 18.06 18.06 Kraków, Pleszów
175. VII Zawody Strzeleckie KTS KTS KRAKÓW 20.06 24.06 Myślenice ul.Zdrojowa9 , Kraków Pasternik 128
176. VI Zawody Klasyfikacyjne DELFIN Tarnów DELFIN Tarnów 23.06 24.06 Tarnów ul. Sanguszków 32
177. Wsiła 10X Open – Runda VI WISŁA Kraków 24.06 Kraków, Reymonta 22
178. Mistrzostwa Polski Stow.Elektryków Pol. ZO LOK Kraków 24.06 24.06 Bochnia
179. V Letnie Mistrzostwa KS LOK LOKUS LOKUS Olkusz 25.06 Bukowno
180. Memorial Doktora Marka Zawiślaka ZSD Kraków 25.06 MCS Bochnia
Lipiec
181. I Turniej Wakacyjny ARSENAŁ Kraków 01.07 01.07 Myślenice
182. Zawody Pistoletowe KROKUS Nowy Sącz 01.07 Nowy Sącz, ul. Tarnowska 32
183. I Turniej Wakacyjny ARSENAŁ Kraków 02.07 02.07 Bochnia
184. Egzamin na PATENT STRZELECKI MZSS 06.07 Pasternik 128
185. Zawody Pneumatyczne ARSENAŁ Kraków 08.07 Kraków, Centralna 60
186. Puchar Lata w TKS LOK Tarnów TKS LOK Tarnów 08.07 Tarnów, ul. Krzyska 17
187. Strongman III KOCHAMBRON Kraków 09.07 Bochnia, ul. Strzelecka 87
188. Małpolska Liga Śrutowa ARSENAŁ Kraków 09.07 09.07 Kraków
189. Zawody o puchar Prezesa SMKS Kęty SMKS Kęty 14.07 16.07 Tarnów ul Krzyska 17
190. Memoriał Marcina Surowca – Strzelaj z Kałdunem KVG Paczółtowice 15.07 15.07 Brzeźnica
191. Letnie zawody KS Szarotka SZAROTKA Nowy Targ 15.07 Nowy Targ
192. PUCHAR WAKACYJNY CZART Sucha Besidzka 15.07 16.07 SUCHA BESKIDZKA
193. XV Mistrzostwa Małopolski w Strzelaniu z TT KROKUS Nowy Sącz 15.07 Tylicz, strzelnica LZD
194. II Runda SILVER CUP 2023 SILVER TARGET Kraków 16.07 Kraków- Pasternik
195. Letnie zawody KS Szarotka SZAROTKA Nowy Targ 16.07 16.07 Nowy Targ
196. I Runda Ligi Hutniczej HTS Kraków 16.07 16.07 Kraków, Pleszów
197. III Zawody nocne, LOW LIGHT ENVIRONMEN LEGION Tarnów 19.07 19.07 Kraków, Winnicka 52
198. Puchar Prezesa WKS Wawel WAWEL Kraków 23.07 24.07 Kraków ul. Podchorażych 3
199. Zawody Dynamiczne lipiec ZSD Kraków 26.07 26.07 Kraków Winnicka 52
200. XXII JW SILVER TARGET Zawody Długodystansowe SILVER TARGET Kraków 28.07 29.07 Skarżysko- Kościelne
201. Pucar Wawelu WAWEL Kraków 29.07 30.07 Kraków ul. Podchorążych 3
202. Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego w konkurencjach dynamicznych PP1 i PP2 Halinka ARMS 30.07 30.07 Strzelnica Koła Łowieckiego Ryś, UL. Łęcka 69, 32-626 Jawiszowice
Sierpień
203. Puchar Krasnala KVG Paczółtowice 05.08 Brzeźnica
204. CRACOW OPEN 2023 ZSD Kraków 05.08 06.08 MCS Bochnia
205. Sądecka Śliwka KROKUS Nowy Sącz 05.08 Nowy Sącz, ul. Tarnowska 32
206. II Runda Ligi Hutniczej HTS Kraków 06.08 06.08 Kraków, Pleszów
207. Piknik z Okazji Dnia Wojska Polskiego LOKUS Olkusz 13.08 13.08 Bukowno
208. Puchary SILVER TARGET SILVER TARGET Kraków 13.08 13.08 Kraków- Pasternik
209. III Dynamiczne na spokojnie LEGION Tarnów 13.08 13.08 Tarnów / Ładna
210. Zawody z Okazji Dnia Wojska Polskiego LOKUS Olkusz 15.08 15.08 Bukowno
211. Kochambroń.pl OPEN IPSC L1 PLSD KOCHAMBRON Kraków 18.08 Dąbrówka Gorzycka 16
212. II Turniej Wakacyjny ARSENAŁ Kraków 19.08 19.08 Myślenice
213. RT Tylicz KROKUS Nowy Sącz 19.08 Tylicz, strzelnica LZD
214. II Turniej Wakacyjny ARSENAŁ Kraków 20.08 20.08 Bochnia
215. XI Bojowy Dzień Strzelecki KVG Paczółtowice 26.08 26.08 Brzeźnica
216. III Memoriał im. Stanisława Pańszczyka SZAROTKA Nowy Targ 26.08 Nowy Targ
217. Zawody Pneumatyczne ARSENAŁ Kraków 26.08 Kraków
218. III Memoriał im. Stanisława Pańszczyka SZAROTKA Nowy Targ 27.08 27.08 Nowy Targ
219. Tajemnica Browning Mountain- drugie natarcie KOCHAMBRON Kraków 27.08 Bochnia, ul. Strzelecka 87
220. Małpolska Liga Śrutowa ARSENAŁ Kraków 27.08 27.08 Kraków
221. PUCHAR SZAWAPIER CZART SUCHA BESKIDZKA 27.08 SUCHA BESKIDZKA
222. Zawody Dynamiczne sierpień ZSD Kraków 30.08 30.08 Kraków Winnicka 52
Wrzesień
223. Ogólnopolskie Otwarte Mistrzostwa LOK w strzelectwie sportowym seniorów i juniorów LOK BMZW Kraków/TKS LOK Tarnów 01.09 03.09 Tarnów, ul. Krzyska 17
224. Zawody Pneumatyczne ARSENAŁ Kraków 02.09 Kraków, Centralna 60
225. Tylicz Steel Bis KROKUS Nowy Sącz 02.09 Tylicz, strzelnica LZD
226. Piknik zakończenie Wakacji LOKUS Olkusz 03.09 Bukowno
227. Puchar Solnego Garnizonu WRZESIEŃ-23 Bochnia SOLNY GARNIZON Bochnia 03.09 03.09 Bochnia
228. Małpolska Liga Śrutowa ARSENAŁ Kraków 03.09 03.09 Kraków
229. Ogólnopolskie Mistrzostwa MOIIB ZO LOK Kraków 05.09 05.09 Bochnia
230. VII Zawody Klasyfikacyjne DELFIN Tarnów DELFIN Tarnów 08.09 09.09 Tarnów ul. Sanguszków 32
231. Strzelanie o Puchary Bractwa Kurkowego TSBK Kraków 09.09 10.09 Kraków, Pasternik 128
232. Wsiła 10X Open – Runda VII WISŁA Kraków 09.09 09.09 Kraków, Reymonta 22
233. Zawody Praktyczne Nocne Starcie WAWEL Kraków 10.09 10.09 Kraków ul. Podchorażych 3
234. IV Dynamiczne na spokojnie LEGION Tarnów 10.09 10.09 Tarnów / Ładna
235. PZSS- Prawie Zwykłe Strzelanie Sportowe II Edycja KOCHAMBRON Kraków 10.09 Bochnia, ul. Strzelecka 87
236. III Runda Ligi Hutniczej HTS Kraków 10.09 10.09 Kraków, Pleszów
237. Puchar Prezesa KSB Paczółtowice Runda 5 KSB Paczółtowice 11.09 15.09 Paczółtowice
238. Zawody Dynamiczne wrzesień ZSD Kraków 13.09 13.09 Kraków Winnicka 52
239. Mistrzostwa Koła LOK i KŻR CEZ Skawina ZO LOK Kraków 15.09 15.09 Brzeżnica
240. Jesień z Pistoletem IPSC + PCC KVG Paczółtowice 16.09 16.09 Brzeźnica
241. VII Puchar Gen. St. Maczka SZAROTKA Nowy Targ 16.09 Nowy Targ
242. Puchar Prezesa KKS Arsenał ARSENAŁ Kraków 16.09 16.09 Myślenice
243. Puchar Świętego Michała KROKUS Nowy Sącz 16.09 Tylicz, strzelnica LZD
244. Zawody o Puchar Prezesa KS LOK LOKUS LOKUS Olkusz 17.09 17.09 Bukowno
245. SMKS Kęty Jesień Open SMKS Kęty 17.09 17.09 Nowa Wieś k/Kęt
246. VII Puchar Gen. St. Maczka SZAROTKA Nowy Targ 17.09 17.09 Nowy Targ
247. Koniec Lata WAWEL Kraków 17.09 18.09 Kraków ul. Podchorażych 3
248. Shoot Off ZSD Kraków 17.09 17.09 Kraków Winnicka 52
249. Puchar Prezesa KKS Arsenał ARSENAŁ Kraków 17.09 17.09 Bochnia
250. PUCHAR KAMELEONA CZART Sucha Besidzka 17.09 17.09 SUCHA BESKIDZKA
251. VIII Zawody Strzeleckie KTS KTS KRAKÓW 19.09 23.09 Myślenice ul.Zdrojowa9 , Kraków Pasternik 128
252. Zawody jesień Średniowiecza TERYTORIALNI Kraków 23.09 23.09 Strzelnica Laki Strzał, 32-075 Maków, gm. Gołcza
253. IV runda – LIGA NAJMŁODSZYCH STRZELCÓW ARSENAŁ Kraków 23.09 KRAKÓW, Centralna 60
254. Puchar Prezesa SILVER TARGET SILVER TARGET Kraków 24.09 Kraków- Pasternik
255. Jesienna Pukawka w ZSD ZSD Kraków 24.09 MCS Bochnia
256. Zawody Karabinowe KROKUS Nowy Sącz 30.09 Nowy Sącz, ul. Tarnowska 32
Październik
257. Puchar Solnego Garnizonu PAŹDZIERNIK-23 Bochnia SOLNY GARNIZON Bochnia 01.10 01.10 Bochnia
258. Zawody Praktyczne Dzień Chłopaka WAWEL Kraków 01.10 01.10 Kraków ul. Podchorażych 3
259. Halinka ARMS Cup – Jesień Halinka ARMS 01.10 01.10 Strzelnica Koła Łowieckiego Ryś, UL. Łęcka 69, 32-626 Jawiszowice
260. Mistrzostwa Klubu LOK HTS z broni kulowej HTS Kraków 01.10 01.10 Kraków, Pleszów
261. Wielka Wystawa Broni – Fort Lasówka KOCHAMBRON Kraków 01.10 Kraków, ul. Golikówka 12N
262. OTWARTE MAŁOPOLSKIE MISTRZOSTWA LOK SENIORÓW I JUNIORÓW W STRZELANIACH Z BRONI KULOWEJ LOK BMZW Kraków 01.10 29.10 Gorlice, ul. Brzozowa 1, Sucha Beskidzka, ul. Makowska b/n, Nowy Sącz, ul. Tarnowska 32, Nowy Targ, ul. Sybiraków 45, Miechów – Kocie Doły ul. Ogrodowa, Kraków – Pleszów, ul. Jeżynowa, Olkusz – Bukowno, Tarnów, ul. Krzyska 17
263. Zawody historyczne KVG Paczółtowice 07.10 07.10 Brzeźnica
264. Jesienne zawody KS Szarotka SZAROTKA Nowy Targ 07.10 Nowy Targ
265. Zawody Pneumatyczne ARSENAŁ Kraków 07.10 Kraków, Centralna 60
266. Jesienne zawody KS Szarotka SZAROTKA Nowy Targ 08.10 08.10 Nowy Targ
267. strzelba + Karabin pazdziernik ZSD Kraków 08.10 08.10 MCS Bochnia
268. Małpolska Liga Śrutowa ARSENAŁ Kraków 08.10 Kraków
269. Puchar Prezesa KSB Paczółtowice Runda 6 KSB Paczółtowice 09.10 13.10 Paczółtowice
270. IV Zawody nocne, LOW LIGHT ENVIRONMEN LEGION Tarnów 11.10 11.10 Kraków, Winnicka 52
271. IV runda – MŁODZI STRZELCY NA START DELFIN Tarnów 13.10 14.10 Tarnów ul. Sanguszków 32
272. VIII Zawody Klasyfikacyjne DELFIN Tarnów DELFIN Tarnów 13.10 14.10 Tarnów ul. Sanguszków 32
273. Wsiła 10X Open – Runda VIII WISŁA Kraków 14.10 14.10 Kraków, Reymonta 22
274. Tylicz Shoot-Off KROKUS Nowy Sącz 14.10 Tylicz, strzelnica LZD
275. Puchar Ziemi Tarnowskiej TKS LOK Tarnów 14.10 Tarnów, ul. Krzyska 17
276. V Jesienne Mistrzostwa KS LOK LOKUS LOKUS Olkusz 15.10 Bukowno
277. Puchary SILVER TARGET SILVER TARGET Kraków 15.10 15.10 Kraków- Pasternik
278. I Turniej Jesienny WAWEL Kraków 15.10 16.10 Kraków ul. Podchorażych 3
279. W tym roku wyboru(w) nie będzie KOCHAMBRON Kraków 15.10 Bochnia, ul. Strzelecka 87
280. IX Zawody Strzeleckie KTS KTS KRAKÓW 17.10 21.10 Myślenice ul.Zdrojowa9 , Kraków Pasternik 128
281. Zawody Dynamiczne październik ZSD Kraków 18.10 18.10 Kraków Winnicka 52
282. Gwiazda + Steel Chalange ZSD Kraków 21.10 21.10 MCS Bochnia
283. Puchar Jesieni ARSENAŁ Kraków 21.10 21.10 Myślenice
284. Puchar Jesieni ARSENAŁ Kraków 22.10 22.10 Bochnia
285. IV Runda Ligi Hutniczej HTS Kraków 22.10 22.10 Kraków, Pleszów
286. Puchar KVG edycja 2 KVG Paczółtowice 28.10 28.10 Brzeźnica
Listopad
287. XXIII JW SILVER TARGET Zawody Długodystansowe SILVER TARGET Kraków 03.11 04.11 Skarżysko- Kościelne
288. Zawody Pneumatyczne ARSENAŁ Kraków 04.11 Kraków, Centralna 60
289. Puchat Niepodległości 2023 TKS LOK Tarnów 04.11 Tarnów, ul. Krzyska 17
290. Halinka ARMS Cup – Zima Halinka ARMS 05.11 05.11 Strzelnica Koła Łowieckiego Ryś, UL. Łęcka 69, 32-626 Jawiszowice
291. Rambo II KOCHAMBRON Kraków 05.11 Bochnia, ul. Strzelecka 87
292. Małpolska Liga Śrutowa ARSENAŁ Kraków 05.11 05.11 Kraków
293. Zawody z okazji Dnia Niepodległości z broni pneumatycznej HTS Kraków 05.11 05.11 Kraków, Dywizjonu 303
294. Otwarte Zawody Czarnoprochowe LOKUS Olkusz 11.11 11.11 Bukowno
295. Niepodległościowe Mistrzostwa Małopolski SMKS Kęty 11.11 12.11 Nowa Wieś k/Kęt
296. Zawody Klubowe z Okazji Dnia Niepodległości KROKUS Nowy Sącz 11.11 Tylicz, strzelnica LZD
297. Puchar Prezesa KSB Paczółtowice Runda 7 KSB Paczółtowice 13.11 17.11 Paczółtowice
298. Zawody Dynamiczne listopad ZSD Kraków 15.11 15.11 Kraków Winnicka 52
299. IX Zawody Klasyfikacyjne DELFIN Tarnów DELFIN Tarnów 17.11 18.11 Tarnów ul. Sanguszków 32
300. Puchar Niepodległości SZAROTKA Nowy Targ 18.11 Nowy Targ
301. Wsiła 10X Open – Runda IX WISŁA Kraków 18.11 18.11 Kraków, Reymonta 22
302. III Runda SILVER CUP 2023 SILVER TARGET Kraków 19.11 19.11 Kraków- Pasternik
303. Puchar Solnego Garnizonu LISTOPAD-23 Bochnia SOLNY GARNIZON Bochnia 19.11 19.11 Bochnia
304. Puchar Niepodległości SZAROTKA Nowy Targ 19.11 19.11 Nowy Targ
305. II Turniej Jesienny WAWEL Kraków 19.11 20.11 Kraków ul. Podchorażych 3
306. Shoot Off ZSD Kraków 19.11 19.11 Kraków Winnicka 52
307. V runda – LIGA NAJMŁODSZYCH STRZELCÓW ARSENAŁ Kraków 19.11 KRAKÓW, Centralna 60
308. I Runda Ligi Pneumatycznej HTS Kraków 19.11 19.11 Kraków, Dywizjonu 303
309. Turniej Przyszłych Weteranów KTS KRAKÓW 21.11 25.11 Myślenice ul.Zdrojowa9 , Kraków Pasternik 128
310. Turniej Otwarty ARSENAŁ Kraków 25.11 25.11 Myślenice
311. I Runda Ligi Strzelcekiej KS KVG KVG Paczółtowice 26.11 26.11 Myślenice
312. Turniej Otwarty ARSENAŁ Kraków 26.11 26.11 Bochnia
313. Zakończenie Sezonu Kulowego z HTS HTS Kraków 26.11 26.11 Kraków, Pleszów
Grudzień
314. Zawody ostatniej szansy SZAROTKA Nowy Targ 02.12 Nowy Targ
315. Puchar Solnego Garnizonu GRUDZIEŃ-23 Bochnia SOLNY GARNIZON Bochnia 03.12 03.12 Bochnia
316. Zawody ostatniej szansy SZAROTKA Nowy Targ 03.12 03.12 Nowy Targ
317. Zawody Mikołajkowe z Broni Pneumatycznej HTS Kraków 03.12 03.12 Kraków, Dywizjonu 303
318. Zawody Gwiazdkowe ARSENAŁ Kraków 09.12 09.12 Myślenice
319. Puchary SILVER TARGET SILVER TARGET Kraków 10.12 Kraków- Pasternik
320. Zawody Grudniowe WAWEL Kraków 10.12 11.12 Kraków ul. Podchorażych 3
321. Zawody Gwiazdkowe ARSENAŁ Kraków 10.12 10.12 Bochnia
322. PUCHAR MIKOŁAJKOWY CZART Sucha Besidzka 10.12 10.12 SUCHA BESKIDZKA
323. Puchar Prezesa KSB Paczółtowice Runda 8 KSB Paczółtowice 11.12 15.12 Paczółtowice
324. Turniej Weteranów KTS KRAKÓW 12.12 16.12 Myślenice ul.Zdrojowa9 , Kraków Pasternik 128
325. Zawody Dynamiczne grudzień ZSD Kraków 13.12 13.12 Kraków Winnicka 52
326. X Zawody Klasyfikacyjne DELFIN Tarnów DELFIN Tarnów 15.12 16.12 Tarnów ul. Sanguszków 32
327. V runda – MŁODZI STRZELCY NA START DELFIN Tarnów 15.12 16.12 Tarnów ul. Sanguszków 32
328. Zawody ostatnia szansa TERYTORIALNI Kraków 16.12 16.12 Strzelnica Laki Strzał, 32-075 Maków, gm. Gołcza
329. Wsiła 10X Open – Runda X – FInał WISŁA Kraków 16.12 17.12 Kraków, Reymonta 22
330. Zawody Pneumatyczne ARSENAŁ Kraków 16.12 Kraków, Centralna 60
331. Puchar Nietoperza KROKUS Nowy Sącz 16.12 Tylicz, strzelnica LZD
332. II Runda Ligi Strzeleckiej KS KVG KVG Paczółtowice 17.12 17.12 Myślenice
333. Toną…cy starółw się chwyta KOCHAMBRON Kraków 17.12 Bochnia, ul. Strzelecka 87
334. Małpolska Liga Śrutowa ARSENAŁ Kraków 17.12 17.12 Kraków
335. II Runda Ligi Pneumatycznej HTS Kraków 17.12 17.12 Kraków, Dywizjonu 303

Zapraszamy do komentowania!