wtorek, 18 czerwca, 2024

EKSTREME Weekend w Drawsku Pomorskim

na hasło PORTAL STRZELECKI 20% rabatu na wjazd!

Share

 

Przed nami kolejna edycję eventu strzeleckiego opartego na wieloboju kulowym EXTREME WEEKEND to jedyny w Polsce sprawdzian umiejętności strzeleckich dla myśliwych, strzelców długodystansowych, taktycznych i wojskowych, gdzie dobra zabawa miesza się z rywalizacją, a cele są zawsze zaskakujące i nietypowe.
Sprawdzisz się tu w trafianiu do różnych celów – nie tylko tarcz. Obiekty strzelnicze umieszczone są na odległościach od 15 do nawet 1200 metrów! Czasem trzeba będzie wspiąć się na wieżę, czasem paść na ziemię, a czasem zmoczyć się od stóp do głowy. Będzie strzelanie do celów statycznych ale i do ukazujących się, poruszających, a nawet latających…
Strzelać będziemy w dzień oraz w nocy do celów podświetlanych. Można będzie także spróbować swych sił by jednym strzałem zgasić latarkę… w zamian za nową!
Podczas całej imprezy doskonała dzika kuchnia i napoje – jesz i pijesz ile chcesz… A na koniec imprezy – pieczone dziki, kufel dobrego bursztynowego napoju oraz specjalny występ Damiana Vikinga Usewicza  który rozbawi nas do łez i pozwoli postrzelać także salwami śmiechu!
Zapisz się już dziś. 1-3 lipca Poligon Drawski – strzelnica Studnica!
więcej informacji na stronie www.extremeweekend.pl
Dla każdego kto napisze do organizatora Extreme Weekend 2022 – hasło “Portal Strzelecki” – 20% rabatu na wejściówkę dla uczestnika i osoby towarzyszącej!

 

Przeczytaj także

Reklama

News