wtorek, 27 lutego, 2024

Wyprzedaż Specjalna: ‘Podstawy Strzelania na Długim Dystansie’

Wiedza i Doświadczenie Michała Dudzika w Zasięgu Ręki

Share

Autorem tej najnowszej na rynku wydawniczym pozycji jest nie kto inny jak Michał “Słoik” Dudzik, tytan samo dokształcania. Podziwiam go za determinację w dążeniu do celu. Jak powiedział tak zrobił. W sumie można się było tego spodziewać. Na, którejś edycji zawodów “Sniper`s Mission” już od początku musiał maszerować ze skręconą gdzieś pod Trzemesznem L. kostką ale doszedł.

SKLEP

do wyczerpania zapasów!

Pomysł na stworzenie tej książki narodził się już kilka lat temu. Na Polskim rynku dostępne są świetne publikacje na temat broni, amunicji czy balistyki. Często jednak pomijają one podstawowe zagadnienia istotne dla osób początkujących.

To vademecum ma umożliwić stawianie pierwszych kroków, a kiedy strzelec okrzepnie i złapie bakcyla, zapewne z wielkim zapałem uzupełni swoją wiedzę w dedykowanych publikacjach specjalistycznych.

Książka Podstawy strzelania na długim dystansie. Vademecum ma nie tylko pomóc postawić pierwsze kroki, ale i zachęcić do samorozwoju w tym pięknym i ciekawym sporcie. Jest to praktyczny przewodnik, który pomoże łatwo i szybko osiągnąć sukces na początku przygody.

Michał Dudzik zajmuje się strzelectwem długodystansowym od bardzo długiego czasu. W swojej karierze sportowej wielokrotnie zajmował najwyższe miejsca na podium na najtrudniejszych zawodach w kraju jak chociażby Mykita – siedem razy z rzędu, czy Sniper Mission – cztery razy z rzędu.

Osiągnął sukces również za granicą. Cały czas rozwija się i testuje swoje umiejętności w wielu miejscach na świecie. Szczególnie interesuje się strzelaniami praktycznymi. Od wielu lat prowadzi również działalność szkoleniową, dopracowując metodykę nauczania, szkoląc zarówno strzelców sportowych, jak i myśliwych oraz służby.

Czynnie udziela się w organizacjach proobronnych, organizując szkolenia związane ze strzelaniami na długim dystansie.

portalstrzelecki.pl jest partnerem medialnym książki.

Przeczytaj także

Reklama

News