niedziela, 19 maja, 2024

Ogłaszamy wiosenne porządki w szafach na broń! 

Share


Każdy strzelec posiada na pewno rzeczy, których już od dawna nie używa. Z drugiej strony jest grupa osób, które poszukują używanej broni czy akcesoriów strzeleckich. Dlatego dzisiaj ogłaszamy ogólnopolskie porządki w szafach na broń! 

FUNKCJONALNOŚĆ

Od dzisiaj oddajemy w Wasze ręce bezpłatny SERWIS OGŁOSZENIOWY. Możecie w nim zamieszczać ogłoszenia związane ze strzelectwem. Można je umieszczać w dwunastu głównych kategoriach a także w kilku podkategoriach.

63% osób odwiedzających portalstrzelecki.pl korzysta ze smartphonów. Nasz serwis ogłoszeniowy jest zoptymalizowany dla urządzeń mobilnych. Dodanie ogłoszenia trwa tylko 2 min i 23 s.

BEZPIECZEŃSTWO

Przed spamem chroni Was niewidoczna CAPTHA. Dodatkowo podczas dodawania ogłoszenia jest także zabezpieczenie przed robotami. Wasz e-mail nie pojawia się nigdzie w portalu strzeleckim. Kontakt osób zainteresowanych przedmiotem z ogłoszenia przebiega przez formularz.

SKUTECZNOŚĆ

Wybrane ogłoszenia są widoczne na naszej stronie internetowej przy każdym artykule a także w stopce strony.

Wasze ogłoszenia są zoptymalizowane pod kątem SEO. Oprócz tego, że ukazują się w towarzystwie unikalnych treści redakcyjnych będą także funkcjonowały w wyszukiwarkach internetowych. To wszystko po to żeby ogłoszenie dotarło do jak największej liczby osób i sprzedały sie jak najszybciej. Portalstrzelecki.pl zapewnia odpowiedną grupę docelową.

Źródło: Google Analytics

DODAJ OGŁOSZENIE 

 

Zasady zamieszczania ogłoszeń:

  1. Ogłoszenia są darmowe.
  2. Do emisji będą kwalifikowane jedynie ogłoszenia związane ze strzelectwem i nie łamiące prawa, (decydujące zdanie ma administrator serwisu).
  3. Sprzedawane przedmioty muszą być własnością osoby sprzedającej.
  4. Sprzedający może zamieścić 1 (jedno) zdjęcie przedmiotu.
  5. Ogłoszenia mogą być zamieszczane jedynie przez osoby fizyczne. Firmy zapraszamy TUTAJ
  6. Ogłoszenie będzie ważne przez 30 dni po tym okresie będzie usuwane.
  7. Przedmioty sprzedane muszą być usunięte z serwisu poprzez użycie opcji “edytuj ogłoszenie”.
  8. Raz w tygodniu, w każdy czwartek z będzie przygotowywany przegląd ogłoszeń. Pięć ogłoszeń z najbardziej profesjonalnym opisem i zdjęciem zostanie zaprezentowane na głównej stronie portalu strzeleckiego a także w mediach społecznościowych serwisu portalstrzelecki.pl w celu ich maksymalnej promocji.
  9. Zamieszczenie ogłoszenia jest jednoznaczne ze zgodą na publikację na stronie www.portalstrzelecki.pl danych kontaktowych sprzedającego.

Przeczytaj także

Reklama

News