sobota, 22 czerwca, 2024

KAHLES DYNAMIC LONG RANGE COMPETITION FINAL 2021

Wyniki i opisy torów

Share

 

W ubiegły weekend (10-12 września) Firma Kahles zaprosiła do Włoch najlepszych strzelców PRS z Europy. Impreza była zamknięta. Zaproszenie dostali także strzelcy z Polski. Do Colesalwetii w Toskanii pojechał Michał “Słoik” Dudzik i Kuba “Murasz” Sidorowicz. 

Organizator: KAHLES HQ

Event Manager: Ales Zakelj

Lokalizacja: Colesalvetti, La Arcate Range

Dzięki naszym starym znajomym z zawodów we Włoszech i Finlandii mieliśmy informacje na bieżąco.

Jak pisze Davide PisentiJeśli chodzi o pogodę to dwa dni były bardzo podobne, rano temperatura  20 C wzrastała stopniowo do 29/30 C po południu, średnia wilgotność 80%, ciśnienie bezwzględne 1011.
Wiatr rano z prawej strony 5 max 10 km/h po południu rosnący do 15 km/h największy problem sprawiał miraż i strzelanie między górkami”

Obiekt niedaleko Colesalvetti to strzelnica posiadająca doskonałe warunki do uprawiania strzelectwa PRS i taktyki. Zresztą sami zobaczycie w galerii. Strzelanie nad dolinami przy sporym wietrze od morza. Osie strzeleckie położone pod kątami. Na szczęście we wrześniu temperatury są już akceptowalne dla strzelców. Nie to co w czerwcu gdzie czasami na stacji pogodowej mieliśmy 45 C.

Wyniki zawodów

Podajemy jedynie numery startowe zawodników gdyż niektórzy z nich są czynnymi funkcjonariuszami służb. Nasi strzelcy mieli następujące numery: Słoik nr 13, Murasz 12.

Gratulacje dla zwycięzców.

Opisy torów:

Galeria:

Darek Topyła
Darek Topyłahttps://portalstrzelecki.pl
Redaktor naczelny Portalu Strzeleckiego. Pomysłodawca i założyciel serwisu internetowego portalstrzelecki.pl, strzelec sportowy, dalekodystansowy, myśliwy. Instruktor strzelectwa sportowego, sędzia PZSS kl. III. Sędzia i instruktor strzelectwa myśliwskiego. Autor rozwiązań informatycznych dla organizatorów zawodów strzeleckich. Pomysłodawca aplikacji webowej shooterstats.pl.

Przeczytaj także

Reklama

News