poniedziałek, 22 lipca, 2024

Jakub Sidorowicz wysoko w rankingu King of 2 Miles

Share

Portal strzelecki z przyjemnością przedstawia najbardziej aktualne rankingi King of 2 Miles (Ko2M), obowiązujące od 30 maja 2024 roku. Rankingi te są zarządzane przez Ko2M i Alexandra Cordesmana, my pomagamy przy ich rozpowszechnianiu.

Publikujemy ten ranking z wielką przyjemnością gdyż nasz zawodnik Jakub “Murasz” Sidorowicz znalazł się w nim na bardzo wysokim miejscu. Przypominając jednocześnie o tym, że była to praca zespołowa i gratulacje należą się także Maciejowi “Stachu” Stasiakowi jako spoterowi.


RANKING

Kluczowe Informacje o Rankingu
Rankingi Ko2M NIE są klasyfikacją opartą na miejscach ukończenia zawodów, liczbie zdobytych punktów, ilości trafień czy najdalszych trafieniach. Rankingi te bazują wyłącznie na zdolności do trafiania w kolejne cele.

Cel Rankingów
Rankingi te służą do ustalania kolejności zaproszeń na Global King of 2 Miles Finals w Raton w 2024 roku. Najlepszych 150 strzelców otrzyma automatyczne zaproszenia.

Kryteria Rankingów
– Zawody z 3 strzałami na cel: Wymagane jest co najmniej 1 trafienie na cel.
– Zawody z 5 strzałami na cel: Wymagane są co najmniej 2 trafienia na cel.

Przykłady wyjaśniające system rankingowy
1. Zdzisiek: Trafia dwa razy z pięciu na każdy cel do 2900 jardów. Jego dystans rankingowy wynosi 2900 jardów, a całkowite punkty określają jego pozycję w tej grupie (patrz na kolorów tabeli).
2. Adam: Trafia pięć razy na 1347 jardów, nie trafia ani razu na 1540 jardów, ale trafia wszystkie pozostałe cele do 2 mil. Jego dystans rankingowy to 1347 jardów, a całkowite punkty są generowane z tego pierwszego celu.
3. Zenek: Nie trafia w pierwszy cel, ale trafia wszystkie cele do 3 mil. Jego dystans rankingowy wynosi ZERO (nie trafiła w pierwszy cel).
4. Kostek: Trafia w cel na 802 jardów pięć razy, ale nie trafia ani razu w cel na 900 jardów i wygrywa zawody. Jego dystans rankingowy wynosi ZERO (ponieważ minimalny uznawany dystans celu to 900 jardów).

Ten ranking typuje tego, kto może dobrze sobie poradzić w zawodach typu HIT TO PROCEED, i jako taki, jest podstawą pierwszeństwa zaproszeń na coroczne zawody Global King of 2 Miles w Raton, New Mexico. Rankingi są ważne przez 3 lata. Po finałach Ko2M Global w tym roku, wszystkie dane z 2021 roku zostaną usunięte, co spowoduje przetasowania w rankingu.

Przeczytaj także

Reklama

News