niedziela, 19 maja, 2024

I Runda Pucharu Polski Long Range Shooting

Share

Listy zawodników zamknięte. W zawodach wystartuje ponad 200 strzelców z Polski i z zagranicy.

Atmosfera zapewne będzie gorąca, gdyż wśród licznych utytułowanych zawodników nie jeden będzie chciał pokazać swój profesjonalizm. Zobaczymy też nowe osoby, które podpatrując swoich kolegów będą chciały odnieść także swój wielki sukces. Zatem każdemu z Zawodników I Rundy Pucharu Polski Open życzymy samych dobrych wyników na tarczy.

Oto obsada poszczególnych kategorii sprzętowych:

15 miejsc w klasie KARABIN HISTORYCZNY
24 miejsca w klasie MAGNUM
55 miejsc w klasie OPEN
20 miejsca w klasie SEMI-AUTO
94 miejsca w klasie STANDARD

Organizatorzy zapraszają także do uczestnictwa w imprezach towarzyszących.

Podczas dwóch dni trwania zawodów, Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników militariów i strzelectwa, a także przyjaciół i rodziny Zawodników do uczestniczenia w imprezach towarzyszących.

W dniach 30/31.03.2019 liczni wystawcy zaprezentują swoją broń z której będzie można także postrzelać. Dodatkowo w dniu 31.03 (niedziela) na 120 metrowej osi testowej zostanie rozegrany „Turniej VIP-ów”.  Zapraszamy do wspólnego kibicowania od godziny 11:00 do 14:30.

A oto pierwsze zawodniczki :
Ewa Brodnicka – polska pięściarka zawodowa, była mistrzyni Europy i aktualna mistrzyni świata federacji WBO w wadze super piórkowej.

Ania Piszczałka – finalistka pierwszej edycji programu TVN “Top Model. Zostań modelką”. Ania jest dowodem na to, że udział w programie połączony z ciężką pracą i rozsądkiem może pomoc w karierze, od zakończenia programu aktywnie pracuje w zawodzie modelki. Na swoim koncie ma współpracę ze znanymi markami w Polsce, Mediolanie czy w Paryżu. Oprócz pracy modelki, Ania czynnie pomaga angażując się w liczne akcje charytatywne.

Kamila Saternus – Na co dzień modelka, autorka treningu podświadomości, trener-terapeuta w wolnych chwilach pasjonatka jogi i strzelectwa sportowego.

Dodatkowo na osi testowej w dniach 30/31.03 odbędą się dodatkowe zawody. Jeśli chodzi o te zmagania to zapisy są jeszcze otwarte. Żeby się zapisać trzeba się skontaktować z organizatorem na team99@team99.pl

Koszt : 190 zł za dzień.

został patronem medialnym Pucharu Polski OPEN LRS.

Przeczytaj także

Reklama

News