Reklama

W odpowiedzi na liczne prośby zamieszczamy wyniki ALL IN ONE, czyli wszyscy zawodnicy wrzuceni do jednego “worka”.

Punkty wyliczane wg. tych samych zasad jak w pozostałych klasach, czyli w stosunku do najlepszego zawodnika na danym torze, dlatego różnią się od wyników uzyskanych w poszczególnych klasach.
Miłej lektury… klik

9 KOMENTARZE

 1. Jaco nie wiem czego oczekiwałes ale takie zestawienie jest o przynajmniej 3 lat i jest tylko jako ciekawostka co by było gdyby wszystkich wrzucić do jednego wora. I powiem Ci że zawsze jestem tego ciekaw bo pokazuje to jakieś umiejętności bez względu na strzał. Ci z semi będą mówić że bolt bardziej precyzyjny , repetierzy że semi szybsze a i tak wygra Słoik;) pozdro i bez spiny

   • Uczestnikom chodziło raczej o możliwość zweryfikowania ich wyniku punktowego (ze swojej klasy) na tle ,,totalu”. Przynajmniej ja jako uczestnik takie chciałbym zobaczyć. Przeliczanie przykładowo klasy semi auto tactical do wyniku bolt open jest jak próba mierzenia czasu na torze malucha do bolidu F1.

    • Dla mnie to fajna statystyka pomocna na przyszłość i pokazuje że broń dla przeciętnego strzelca dużo daje . Ciekawie wypada porównanie stanów. Porównania w klasach już były.

    • Każdy miał zestawienie na tle grupy. Więc albo Pan chciał coś więcej, albo nie. Przecież to jest “total” teraz. Nie ma tu dodatkowych nagród pucharów itp. Trzeba pamiętać, że semi dużo łatwiej operować (szybkość przeładowania i brak oderwania od broni w trakcie czynności, więc skrócony czas na powtórny strzał), a dystanse do celu na większości torów są bezproblemowe. Wręcz uważam, że z niestabilnych postaw na dystansie do 400m semi ma przewagę i nie ma znaczenia czy to 308Win czy 6,5CM. Każdy wybiera broń jaką chce, kaliber, nikt nikogo nie ogranicza. Wystarczy spojrzeć jak świetnie poszło Andrzejowi w semi na tle całości, a poza tym, że jest dobrym strzelcem to nie ma dużego doświadczenia w takim typie strzelań. Pamiętam jak w jednej edycji wygrałem klasę Open z karabinem strzelającym 1 MOA. Co mnie zaskoczyło to po raz pierwszy klasa Open tak mocno odsadziła Taktyczną. Co ciekawe, Semi Auto wyprzedziło najlepszego zawodnika w repetierze z klasy Taktycznej i to sporo. Co potwierdza moje założenia. Strach pomyśleć jakby kilku czołowych zawodników z Opena wzięło się na poważnie za Semi.

  • a czemu uważasz że to bzdura ?
   Moim zdaniem jest to najciekawsze zestawienie, mówiące dużo o sprzęcie i zawodnikach. Na na większości zawodów taktycznych nie ma podziału na klasy sprzętowe, a z takiego zestawienia można wyciągnąć dużo wniosków.

Zapraszamy do komentowania!