Reklama

 

Mykita Rifle Series to zawody strzeleckie, które mają na celu propagowanie strzelectwa praktycznego na długich i średnich dystansach. Seria MRS powstała żeby sprawdzić Twoje umiejętności praktycznego korzystania z karabinu precyzyjnego.

To są zawody dla strzelców sportowych i myśliwych oraz kolekcjonerów, posiadających stosowne pozwolenia. Precyzyjne, praktyczne strzelectwo. Presja czasu, wymuszone postawy strzeleckie, nietypowe dystanse do celu. Zawody służą także wymianie doświadczeń i praktyk strzeleckich pomiędzy zawodnikami. 

Jest to jedna z nielicznych okazji kiedy strzelcy cywilni mogą skorzystać z infrastruktury wojskowej gdzie na co dzień ćwiczą polskie jednostki specjalne.

Ciekawe tory strzeleckie, profesjonalne sędziowanie (za miskę ryżu ;-), przyjazna atmosfera i legendarne kubki dla wszystkich powodują szeroki uśmiech na twarzach zawodników.

Organizatorem zawodów jest Klub Strzelecki Kryza oraz Fundacja SPRZYMIERZENI z GROM.

Zawody zostaną przeprowadzone w dniu 27 MAJA 2023

Miejsce: OŚRODEK SZKOLENIA POLIGONOWEGO WOJSK SPECJALNYCH – STRZEPCZ.

REGULAMIN – do pobrania w formacie PDF.

MYKITA RIFLE SERIES (.223 REM; 5,56 NATO)– MID RANGE EPISODE I 27 MAJA 2023

2 KOMENTARZE

  1. Zawody legendarne, organizowane od lat. Formuła zmieniała się z czasem. Co by jednak nie mówić, to praktyczne zawody z historia, swietnie zorganizowane, w unikalnej formule nie do podrobienia. Warto byc.

  2. Haaaa, z Mykitą to jest tak dla strzelca, jak koncert Iron Maiden dla podstarzałego hejwimetalowca Niesamowita okazja liźnięcia praktycznego strzelectwa, na świetnym obiekcie a całość okraszona przyjazną ekipą organizatorów…. czego chcieć więcej? No i jeszcze można dobry uczynek zrobić bo współorganizatorem jest zawsze Fundacja Sprzymierzeni z GROM

Zapraszamy do komentowania!