niedziela, 19 maja, 2024

I Ty możesz pomóc

Share

Zawody taktyczo-strzeleckie SNIPER EXTREME mają charakter charytatywny, a ich celem jest pomoc żołnierzom, weteranom i funkcjonariuszom, którzy doznali uszczerbku na zdrowiu oraz ich rodzinom.

Zdj. Fundacja SPRZYMIERZENI z GROM

W tej edycji SNIPER EXTREME opłaty startowe przekazywane zostaną na subkonto podopiecznego Fundacji SPRZYMIERZENI z GROM – Arka Urbańskiego.

SNIPER EXTREME tworzą wolontariusze i przyjaciele skupieni wokół Fundacji, w tym żołnierze, weterani i funkcjonariusze służb mundurowych oraz utytułowani strzelcy cywilni. Nikt z biorących udział w przedsięwzięciu, oprócz satysfakcji niesienia dobra, nie uzyskuje żadnych korzyści materialnych.

Jak pokazała I edycja SNIPER EXTREME 2020 zorganizowana dla Piotra “Zięby” Ziębakowskiego, zawody cieszą się dużą popularnością i są ewenementem na skalę światową.
Organizatorzy po raz drugi i mamy nadzieję nie ostatni, zamierzają wznieść się na max. szczebel organizacyjny, aby dla zawodników SNIPER EXTREME było przykładem kompetencji i dobrej rywalizacji a jednocześnie stanowiło największe wyzwanie z tego typu imprez w kraju, Europie a może i na świecie ❗💪🥇

SPRZYMIERZ SIĘ Z NAMI W WALCE O POMOC❗❤🤝

Przeczytaj także

Reklama

News