poniedziałek, 15 lipca, 2024

SingleShot 2019, Poligon Drawski

Share

W dniach 20 i 21 listopada na Poligonie Drawskim odbędzie się druga edycja zawodów SingleShot. To zawody przeznaczone głównie dla wojskowych istnieje jednak możliwość startu zespołów cywilnych. 

Na zdjęciu ilustracyjnym Ruud Visser i Jarek Walczuk- zwycięzcy w 2018 r.

fot. Rud Viser

Dzień treningowy

fot. fabrykabroni.pl

Brak limitu czasowego, do dyspozycji strzelców przedpole z celami reaktywnymi różnych wielkości na odległościach do 1100 m.  Dodatkowo do dyspozycji Kongsberg Target System z monitorem na stanowisku.  W dniu treningowym rozegrane będą dwie konkurencje na broni FB (pistolet VIS100, Grot i Msbs 7,62 karabin wyborowy) konkurencje dynamiczne. Konkurencja statyczna zostanie roze

fot. wiescipoligonowe.pl

grana na wyborowej wersji FN SCAR.
Zawody zaczynamy od części nocnej 20.11 godz 18.00
Trzy zadania z wykorzystaniem sprzętu wojskowego jako niespodzianka.

Dzienne zmagania rozpoczną się 21.11 o 8.00 tu również trzy zadania, do dyspozycji ciężkie i lekkie pojazdy wojskowe oraz broń wojskowa wraz z amunicją. Motywem przewodnim zawodów jest ruchomy cel, więc będzie bardzo dynamicznie i realistycznie, wszystkie zaplanowane zadania są realne i możliwe do wykonania. Do wykonania wszystkich zadań niezbędne będą trzy jednostki broni na strzelca (pistolet, karabin szturmowy i karabin wyborowy).

Zawody zakończą się uroczystą kolacją około godziny 20.00 Nagrody ufundowały następujące Firmy Kahles, Delta Optical, Milicon.

Zapisy przez stronę singleshot.com.pl wpisowe to 350 zł od osoby, Organizatorzy to filantropi wspierający strzelectwo więc udostępnione przez nich materiały wielokrotnie przekraczają kwotę wpisowego.

red.

Przeczytaj także

Reklama

News