poniedziałek, 15 lipca, 2024

Targi Euro Target Show już za tydzień, mamy dla Was szczegółowy program targów

Share

Targi Euro Target Show odbędą się już za niespełna tydzień (25-27 marca 2022 roku) na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Będzie to rozpoczęcie nowego sezonu spotkań dla wszystkich pasjonatów strzelectwa, survivalu i łowiectwa oraz miłośników przyrody. Wielka pasja, tradycja, kultura i dużo dobrej zabawy – tak w skrócie można opisać zbliżającą się trzydniową imprezę. Uczestnicy Targów, którzy przyjadą do Poznania mogą liczyć na bardzo widowiskowe wydarzenie, które z pewnością wzbudzi wiele pozytywnych emocji.
Program wydarzeń 1 dzień – 25.03.2022
Program wydarzeń 2 dzień – 26.03.2022
Program wydarzeń 3 dzień – 27.03.2022

Podczas Targów polscy producenci, a także importerzy reprezentujący najbardziej znane zagraniczne marki, zaprezentują artykuły niezbędne podczas każdej wyprawy łowieckiej, survivalowej i militarnej. Uczestnicy Targów będą mieli okazję poznać najnowsze trendy z każdej dziedziny myślistwa, strzelectwa oraz szeroko rozumianego outdooru – od optyki strzeleckiej i łucznictwa, przez wyposażenie oraz akcesoria dla strzelnic, po broń i amunicję (także sportową), wyposażenie taktyczne, pojazdy terenowe czy odzież oraz obuwie. Oprócz topowych marek na Euro Target Show pojawi się strefa rzemieślników z wyrobami ze skóry czy dziełami knifemakerów.

Na scenie prelekcyjnej pojawią się tacy goście jak: Naval, który przybliży temat „Wojna widziana oczami żołnierza JW GROM”, Iwona Guzowska, która poprowadzi wykład pt. „Trening mentalny w sytuacji zagrożenia”, Paweł Szlednak „Szlendi” z sztabu Partyzanci lubelszczyzny omówi „Filary sztuki przetrwania” czy Seweryn Kubicki „Piechur” zgłębi tajniki „Survivalu wczoraj i dziś”.

Na scenie głównej – myśliwskiej wśród licznych atrakcji znajdą się wydarzenia, które na pewno wzbudzą zainteresowanie odwiedzających tj.: pokaz mody myśliwskiej, pokaz wabienia przeprowadzony przez Klub Wabiarzy Jeleni, koncert muzyki myśliwskiej zespołu Babrzysko, „Rozmowy w kniejach”, Anna Smoter odpowie na pytanie „Czy sowa do naprawdę mądra głowa?” czy konkurs wiedzy o przyrodzie zorganizowany przez Polski Związek Młodzieży Łowieckiej. Smakosze kuchni myśliwskiej również znajdą coś dla siebie. W sobotę pokaz kulinarny poprowadzi uczestnik Hell’s Kitchen Jakub Wolski, a w niedzielę Przemysław Malec z DarzBór TV wygłosi prelekcję z degustacją dla publiczności „Od pola do stołu”.

Dla zwiedzających został zaplanowany szereg wydarzeń towarzyszących: se-LEKCJA Zachara (zapisy po linkiem https://mtp-link.pl/y23b7), 7 strzelnic tematycznych (m.in. multimedialna, ASG, pneumatyczna, łucznicza, IPSC), zawody strzeleckie ASG dla dzieci i młodzieży przygotowane przez Małą Armię. Zostanie wydzielona specjalna strefa relaksu z wioską hamakową „Leśnego Ludzika” oraz prezentacja najpiękniejszych gatunków psów myśliwskich Stowarzyszenia Miłośników Gończego Polskiego.

Ekspozycja Targów zajmie pawilon numer 5. Wejście Holem Wschodnim, od ul. Bukowskiej.

Przeczytaj także

Reklama

News