niedziela, 19 maja, 2024

Pusta Kuźnica gospodarzem II Eliminacji Pucharu Hunterów 2024

Share

W dniu dzisiejszym, Pusta Kuźnica miała zaszczyt gościć uczestników drugiej eliminacji Pucharów Hunterów 2024, wydarzenia cieszącego się dużym zainteresowaniem wśród miłośników strzelectwa. Zmagania odbyły się na całkowicie nowym, ale już chwalonym za potencjał torze strzeleckim.

Wyjątkowe wyzwania na nowym torze

Zawodnicy stanęli przed trudnymi wyzwaniami, celując w cele ustawione na różnych dystansach i pod skomplikowanymi kątami. Szczególnie wymagające okazały się cele “wymuszone”, z których strzelanie w pozycji klęczącej dostarczało dodatkowych emocji.

Zacięta rywalizacja i wyniki

W kategorii HFT1 triumfował Tomasz Kocemba, zdobywając 59 punktów. Tuż za nim uplasowali się Piotr Czarnowski i Krzysztof Spaleniak, którzy w dogrywce zdobyli po 57 punktów. W kategorii HFT2 najlepszy okazał się Dawid Dyrcz z wynikiem 53 punktów, również po dogrywce z Krzysztofem Walickim, który zajął drugie miejsce. W kategorii FT zwyciężył Marcin Krajs, zdobywając 27 punktów.

Organizacja na najwyższym poziomie

Zawody zostały zorganizowane i przeprowadzone na najwyższym poziomie, zapewniając płynność i profesjonalizm. Wszystko odbyło się sprawnie, a strzelcy już po około dwóch godzinach mogli opuścić tor.

Następne spotkanie

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców oraz podziękowania dla wszystkich uczestników. Zapraszamy na kolejne zawody, które obiecują być równie emocjonujące.


Pełne wyniki i rozpiska toru dostępne są tutaj.

Do zobaczenia na kolejnych zawodach!


#PortalStrzelecki

Przeczytaj także

Reklama

News