Profesjonale oleje CLP do czyszczenia

0
198

Wprowadzamy do naszego sklepu internetowego nowy produkt. Jest to profesjonalny olej do broni produkowany przez Firmę SERVICE LIQUIDS. Poniżej znajdziecie kompletną specyfikację tego produktu.

KUP TERAZ

TECHNOLOGICZNIE ZAAWANSOWANY, WIELOZADANIOWY OLEJ DO BRONI DOSTOSOWANY DO WYMAGAŃ I STANDARDÓW WOJSKOWYCH.

SPECYFIKACJA MIL-PRF-63460F /CLP; NATO CODE NUMBER S-758/

DEDYKOWANY DO CZYSZCZENIA, SMAROWANIA I ZABEZPIECZANIA BRONI MAŁEGO I DUŻEGO KALIBRU. MA POZYTYWNĄ OPINIĘ I CERTYFIKAT WOJSKOWEGO INSTYTUTU TECHNICZNEGO UZBROJENIA ORAZ ATEST NARODOWEGO INSTYTUTU ZDROWIA PUBLICZNEGO – PAŃSTWOWY ZAKŁAD HIGIENY. SMARUJE RUCHOME CZĘŚCI BRONI PODCZAS STRZELANIA, CZYŚCI POZOSTAŁOŚCI PO STRZELANIU I ZABEZPIECZA PRZED KOROZJĄ W TRAKCIE PRZECHOWYWANIA – BROŃ JEST ZAWSZE GOTOWA DO UŻYCIA. NISKA TEMPERATURA PŁYNIĘCIA /-67oC/ I WYSOKA TEMPERATURA ZAPŁONU /110oC/ POZWALA NA STOSOWANIE ŚRODKA W RÓŻNYCH WARUNKACH. NANOSIĆ METODĄ NATRYSKOWĄ, ZANURZENIOWĄ LUB ZA POMOCĄ PĘDZLA.

BARDZO DOBRZE CZYŚCI – WNIKA POD ZANIECZYSZCZENIA /POZOSTAŁOŚCI ORGANICZNE I NIEORGANICZNE/, KTÓRE NASTĘPNIE MOGĄ BYĆ ŁATWO USUNIĘTE PRZEZ SZCZOTKOWANIE LUB WYCIERANIE. PENETRUJĄC UWALNIA ZBLOKOWANE MECHANIZMY.
SMARUJE I WYPIERA WODĘ – TWORZY CIENKĄ, TRWAŁĄ WARSTWĘ SMARUJĄCĄ, KTÓRA ZMNIEJSZA TARCIE I ZUŻYCIE – RUCHOME CZĘŚCI DZIAŁAJĄ PŁYNNIEJ I DŁUŻEJ. UTRZYMUJE LEPKOŚĆ W EKSTREMALNIE NISKICH TEMPERATURACH. DOSKONALE WYPIERA WODĘ.
ZABEZPIECZA – GWARANTUJE UNIWERSALNĄ OCHRONĘ PRZED KOROZJĄ METALI ŻELAZNYCH, STALI OCYNKOWANEJ, ALUMINIUM, MOSIĄDZU, MIEDZI, CYNKU I KADMU. ZAPEWNIA DO 24 MIESIĘCY AKTYWNEJ OCHRONY. DO UŻYTKU WEWNĘTRZNEGO I
ZEWNĘTRZNEGO.

ZASTOSOWANIE

  • KONSERWACJA I PRZECHOWYWANIE BRONI
  • SMAROWANIE I OCHRONA MASZYNURZĄDZEŃ WYKORZYSTYWANYCH W PRZEMYŚLE CIĘŻKIM /GÓRNICTWO, LOTNICTWO itp./
  • TYMCZASOWA POWŁOKA OCHRONNA PRZED LUB PO OBRÓBCE METALU /MAGAZYNOWANIE, TRANSPORT/
WŁAŚCIWOŚCI FIZYKOCHEMICZNE
DOSTĘPNE OPAKOWANIA

PŁYN: 100 ml / 5 L / 19 L* / 208 L*

AEROZOL: 250 ml / 400 ml

Zapraszamy do komentowania!